Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 13 of 65 FirstFirst ... 3910111213141516172363 ... LastLast
Results 361 to 390 of 1931
  1. #361
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    .....θα συμφωνησω Κωνσταντινα,η γωνια ληψης πραγματι αδικει λιγο τα ποδια του και στα υπολοιπα που γραφεις

    .....sorry Γρηγορη εγω φταιω για το off topic
    Πραγματικά, αντιπροσωπευτική των ποδιών είναι η φωτογραφία στην 9η σελίδα του log, post 264...

    Αυτα, το βουλώνω και γυρνάω στη δουλεια μου. Γρηγόρη μη ψωνιστείς :p

  2. #362
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Πραγματικά, αντιπροσωπευτική των ποδιών είναι η φωτογραφία στην 9η σελίδα του log, post 264...

    Αυτα, το βουλώνω και γυρνάω στη δουλεια μου. Γρηγόρη μη ψωνιστείς :p
    Εεεεε,με προκαλεις κι εσυ τωρα!!!
    ....βγαλε βρε Γρηγορη και μια φωτο απ?το πλαι και καινουριες απο μπροστα!!!!

  3. #363
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Σαν σύνολο δεν ξέρω αν θέλουν κάτι άλλο τα πόδια σου γιατί αυτό που λεω , το λεω κοιτώντας και τις προηγούμενες φωτο αλλά και την προοδο στο γυμναστήριο.

    Οπότε δεν ξέρω πως το βλέπεις εσυ, εγώ βλέπω πως τα τετρακέφαλα από τότε που ξεκίνησες " όγκο" έχουν γίνει υπερτούμπανα. Πραγματικά διπλάσια από ότι ήταν. Επίσης, έβαλες σε Squat και deadlift από μια 30ρια κιλά στο καθένα ( !) Δηλαδή τι άλλο να ζητήσει κανείς ?

    Μην είμαστε και άδικοι.
    Μια χαρά παίρνει το όλο πόδι. Τώρα για προσαγωγούς το λεω γιατί βλέπω ότι δεν τους δουλεύεις κιολας, αλλά και γιατί ένας καλός προσαγωγός κάνει το πόδι να φαινεται διπλάσιο. Οπότε εγώ στη θέση σου θα έβαζα προσαγωγούς, ( και δεν σνομπάρω το μηχάνημα, ο σκοπος αγιάζει τα μέσα- ας φαίνεται όσο φλώρικο θέλει- άσκηση που να πιάνει πιο πολύ προσαγωγό δεν υπάρχει ). Ισως να δοκιμάσεις και ανά 8 εβδομάδες πχ. να κάνεις το dl sumo για να σε πιάνει λίγο και μέσα πόδι... μετά να γυρνας πάλι conventional.

    Και για τις γάμπες, θεωρώ ότι σε παίρνει να βάλεις κατι ακόμη , διοτι τις έχεις 2 ασκήσεις την εβδομάδα αν εχω δει καλά.

    Κατά τα άλλα δεν νομίζω ότι είναι θέμα λιγότερο καλου γενετικου, νομίζω πως είσαι μόνο στην αρχή για το τι μπορεί να βγαλει το σωμα σου και ήδη έχει δρομολογηθεί το "χτίσιμο". Σε μερικά ( λίγα ) χρόνια θα έχεις σώμα αγωνιστικο
    Σαν συνολο ενοουσα ολο το σωμα οχι μονο τα ποδια δεν το διατυπωσα και σωστα :P σιγουρα υπαρχει προοδος βλεπω προηγουμενες φωτο των ποδιων και γενικα του σωματος μου και για το χρονικο διαστημα που κανω οτι κανω δεν εχω παραπονο .Αν σκεφτεις οτι διατροφη και σωστη προπονηση ξεκινησα για 1η φορα περυσι τον Απριλιο εχω ανεβασει φωτο το πως ξεκινησα και μεσα σε αυτο το χρονικο διαστημα εχει γινει οτι εχει γινει. Σιγουρα θελω δουλεια ετσι και αλλιως το αθλημα αυτο θελει χρονο και υπομονη αυτο ειναι το ωραιο Επισης δεν εχω μπει ποτε σε πλεονασμα 1η φορα ειμαι τωρα οτι εκανα το εκανα στην διαιτα.
    Μακαρι!

  4. #364
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Γιάννη, με τα λίγα που ξέρω και εγώ, ναι, έχεις δίκιο ότι πάνω κορμός υπερτερεί!

    ( είπα να μην οργιάσω αλλά τώρα θα τα πω :p - Γρηγόρη μη καβαλήσεις το καλάμι, ο Γιάννης το συνέχισε- δε φταιω )

    Πρώτα από όλα, στήθος ώμοι έχουν γίνει μπάλες! Και που ΔΕΝ τα κάνει, λόγω τραυματισμού, δηλαδή φαντάσου να τα έκανε κιολας !!
    Τα φτερά έχουν ανοιξει λες και θα πετάξει σε λίγο! Πραγματικά καθόμουνα και έψαχνα πίσω στο λογκ να δω πόσες ασκήσεις κάνει για φτερά και πραγματικά δίνει τα βασικά στο πάνω του σώμα και αυτό εκτοξεύεται.

    Βέβαια, το " εξαιρετικά προικισμένο" πάνω σώμα, δεν σημαινει ότι το κάτω είναι λιγο ή καθόλου προικισμένο.
    Το κακό γενετικά πόδι δεν γίνεται διπλό με 5 μήνες όγκο, ούτε έχει τέτοιο quad sweep

    Τέλος, πρέπει να λάβουμε και υπ όψιν μας την γωνια λήψης της φωτογραφιας, που ευνοεί το πάνω σωμα και αδικεί ελαφρως το κάτω. Οπότε στο real life, η διαφορά δεν είναι τόσο μεγάλη όσο δειχνει...
    Καταρχας σε ευχαριστω πολυ για τα λογια σου Κωνσταντινα ειλικρινα !

    Γενικα στις φωτογραφιες φαινομαι λιγο καλυτερος και ΄΄μεγαλυτερος΄΄ απο οτι ειμαι στην πραγματικοτητα αυτο λογω του φωτισμου και το πως πεφτει πανω μου και η γωνια ληψης κυριως στο πανω σωμα
    Ναι το πανω σωμα υπερτερει γενικοτερα αλλα τα ποδια δεν εχoυν δουλευτει τοσο και σωστα τωρα τα δουλευω σωστα για εμενα, τα νιωθω καλυτερα τελος παντων ,ισως να χρειστουν περισσοτερο χρονο θα δειξει

    Η πλατη εχει παρει μονο με τις βασικες οντως γενικοτερα θεωρω οτι η πλατη και οι ωμοι ειναι τα ''δυνατα'' μου σημεια

    Μην ανησυχεις δεν ψωνιζομαι δεν ειναι του χαρακτηρα μου :)

  5. #365
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Squats Γρηγορη και μαλιστα low bar,αρκετο βαθος οσο το δυνατον,τα ποδαρακια λιγο πιο ανοιχτα,οι μυτες να κοιτανε εξω να δουλευουν οι προσαγωγοι,γλουτιαιοι,εσω τετρακεφαλοι.....hip drive που λεει κι ο Rippetoe
    ....σιγουρα δεν μπορει να ξεφυγει καποιος πολυ απο τα γενετικα του χαρακτηριστικα,αλλα το παλευεις.
    ......για να φτασουν τα ποδια σου να ειναι συμμετρικα με το υπολοιπο σωμα
    ....αλλα περα της αισθητικης,δυνατοτερα και μεγαλυτερα ποδια εχουν συνολικα καλυτερο αποτελεσμα σε ολο το σωμα,απο πλευρας δυναμης και αντοχης συνολικα.

    ....εγω το τελευταιο εξαμηνο λογω του προβληματος μου με το γονατο και της επεμβασης εχω μεινει πισω στα squats,αυτο εχει συνολικα αρνητικο αποτελεσμα και στο υπολοιπο σωμα μου....
    Squats μεχρι να σβησει ο ηλιος . Ισχυει και ειναι ωραιο να εχεις δυνατα και μεγαλα ποδια εμενα προσωπικα μου αρεσουν πολυ , το παλευω

  6. #366
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Ιδιες φωτο σε διαφορετικο φωτισμο για να δειτε την διαφορα που λεω εδω δεν με ευνοει καθολου για παραδειγμα
    Attached Images Attached Images

  7. #367
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Ό,τι είπε η Κωνσταντίνα. Κατά τ'αλλα με συγχωρείς Γρηγόρη, το να βλέπω έναν άντρα με εσώρουχο και να σχολιάζω τι έχει μεγάλο και μικρό, τόσα χρόνια στο φόρουμ ακόμα δεν το συνήθισα Πάντως έχεις κάνει και συνεχίζεις να κάνεις, πολύ καλή δουλειά.

    Είμαι ο τελευταίος που μπορεί να δώσει συμβουλές για τις λεπτομέρειες του ποτιπιλτινκ αλλά πέρα απο το μηχάνημα προσαγωγών και το sumo deadlift, χωρίς να έχω δει το squat σου, ίσως αν ανοίξεις 4-5 εκατοστά απο κάθε μεριά τα πόδια για λίγο καιρό, να βοηθήσει στο να πάρεις λίγο το βάρος απο τον τετρακέφαλο και να το πας στην οπίσθια κινητική αλυσίδα και στους προσαγωγούς που συγκριτικά είναι πίσω.
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  8. #368
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Ό,τι είπε η Κωνσταντίνα. Κατά τ'αλλα με συγχωρείς Γρηγόρη, το να βλέπω έναν άντρα με εσώρουχο και να σχολιάζω τι έχει μεγάλο και μικρό, τόσα χρόνια στο φόρουμ ακόμα δεν το συνήθισα Πάντως έχεις κάνει και συνεχίζεις να κάνεις, πολύ καλή δουλειά.

    Είμαι ο τελευταίος που μπορεί να δώσει συμβουλές για τις λεπτομέρειες του ποτιπιλτινκ αλλά πέρα απο το μηχάνημα προσαγωγών και το sumo deadlift, χωρίς να έχω δει το squat σου, ίσως αν ανοίξεις 4-5 εκατοστά απο κάθε μεριά τα πόδια για λίγο καιρό, να βοηθήσει στο να πάρεις λίγο το βάρος απο τον τετρακέφαλο και να το πας στην οπίσθια κινητική αλυσίδα και στους προσαγωγούς που συγκριτικά είναι πίσω.
    Θα τον πεισουμε να το γυρισει μονο στην δυναμη και το φαι

  9. #369
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Ό,τι είπε η Κωνσταντίνα. Κατά τ'αλλα με συγχωρείς Γρηγόρη, το να βλέπω έναν άντρα με εσώρουχο και να σχολιάζω τι έχει μεγάλο και μικρό, τόσα χρόνια στο φόρουμ ακόμα δεν το συνήθισα Πάντως έχεις κάνει και συνεχίζεις να κάνεις, πολύ καλή δουλειά.

    Είμαι ο τελευταίος που μπορεί να δώσει συμβουλές για τις λεπτομέρειες του ποτιπιλτινκ αλλά πέρα απο το μηχάνημα προσαγωγών και το sumo deadlift, χωρίς να έχω δει το squat σου, ίσως αν ανοίξεις 4-5 εκατοστά απο κάθε μεριά τα πόδια για λίγο καιρό, να βοηθήσει στο να πάρεις λίγο το βάρος απο τον τετρακέφαλο και να το πας στην οπίσθια κινητική αλυσίδα και στους προσαγωγούς που συγκριτικά είναι πίσω.
    Χαχαχαχ σιγα μωρε παντως Ισχυει Αχιλλέα αν και ετσι οπως το λες ακουγεται λιγο καπως μην νομιζεις και γω που ανεβαζω.. :P

    Γενιμα δεν εχω ανοιχτα πολυ τα ποδια μου στα squat πιανει περισσότερο τον τετρακεφαλο το νιωθω αλλωστε οταν κανω την κινηση οτι δινω βαση περισσότερο εκει θα δοκιμασω να τα ανοιξω λιγο παραπανω τωρα

  10. #370
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris_powerlifter View Post
    Θα τον πεισουμε να το γυρισει μονο στην δυναμη και το φαι
    Δεν απεχω και πολυ η αληθεια ειναι , αλλα αυτην την στιγμη προτεραιότητα μου ειναι πιο πολυ το bodybuilding και μετα σιγουρα θα αφοσιωθω και στην δυναμη, ποτε δεν ξερεις ομως

  11. #371
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Στο ειχα γραψει και παραπανω ,στο επισημανε και ο Αχιλλεας!!!
    ....το ειπες κι εσυ....squats μεχρι να σβησει ο ηλιος και μαλιστα powerlifter-αδικα
    Μπορει να μη σε ευνοει η φυση αλλα κοιταξε παλιες φωτογραφιες του Alan Thrall να δεις τι ποδαρακια ειχε και κοιτα τον τωρα.

  12. #372
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Σημερα Παρασκευη upper #2
    Ειχα μια ζαλαδα στο γυμναστήριο πιστευω ειναι λογο υπνου τις τελευταίες 2 ημερες κοιμαμαι απο 4 ωρες την ημερα και πηγε λιγο πιο ηρεμα σημερα αλλιως θα λιποθυμουσα :P

    T-bar row 4χ8-12 (40kg 3x12,45kg 1x10)

    One arm dumbell row 4χ8-15 (21kg 1x15,2x13,1x12)

    Lateral raises 4x12-20 (8kg 1x20,2x15,1x12)

    Rear delt flyes 5x10-15 (6kg 3x15,8kg 2x12)

    Σφυρια 4χ15-20

    Kick back 4x15-20

    Διατροφη

    Γευμα1
    70γρ βρωμη
    75μλ γαλα αμυγδαλου
    25γρ φυστικόβούτυρο
    140γρ μπανανα
    25γρ whey
    75γρ total 2%

    Γευμα2
    85γρ μακαρόνια
    100γρ μοσχαρι μπιφτεκι
    Αγγουρι

    Whey-μηλο-κρεατινη

    Γευμα3
    200γρ κοτοπουλο
    500γρ πατατα

    Γευμα4
    Ομελετα [4ασπραδια 2ολοκληρα δεν ειχα τυρι γιαυτο :( ]
    85γρ ρυζι
    Ντοματα, αγγουρι, κρεμμυδι
    5γρ ελαιολαδο

  13. #373
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Στο ειχα γραψει και παραπανω ,στο επισημανε και ο Αχιλλεας!!!
    ....το ειπες κι εσυ....squats μεχρι να σβησει ο ηλιος και μαλιστα powerlifter-αδικα
    Μπορει να μη σε ευνοει η φυση αλλα κοιταξε παλιες φωτογραφιες του Alan Thrall να δεις τι ποδαρακια ειχε και κοιτα τον τωρα.
    Θα δειξει στην πορεια και το πως θα εξελιχθω γενικότερα
    Δεν βιάζομαι για τιποτα παντως το μονο που προσπαθω ειναι να γινεται σωστη δουλειά

  14. #374
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Δεν βιάζομαι για τιποτα παντως το μονο που προσπαθω ειναι να γινεται σωστη δουλειά
    To πιο σημαντικό είναι αυτό. Τα βάρη είναι αγώνας αντοχής όχι ταχύτητας :Ρ Άντε να σε δούμε και αγωνιστικό!
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  15. #375
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Σήμερα lower #2,
    επιτελους εχω off Κυριακη - Δευτερα νιωθω διαλλυμενος πιασμενος σε ολο το σωμα μου.

    Deadlift 4x6 (100kg 1x6,105kg 3x6)

    Front Squat 4x10-15 (50kg 1x15-55kg 1x15, 1x12,1x10)

    BSS 4x10-15 (15kg 2x15,2x12)

    Goblet Squat 4χ15-20 (21kg 1x20,1x18,2x15)

    Leg extension 3x20-25

    Hips Thrust 4x10-15

    Γαμπες 4χ15

    Κοιλιακοι 3χ15

    Διατροφη ιδια

  16. #376
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    To πιο σημαντικό είναι αυτό. Τα βάρη είναι αγώνας αντοχής όχι ταχύτητας :Ρ Άντε να σε δούμε και αγωνιστικό!
    Ετσι ειναι!!
    Χαχα εχω ακομα δρομοο

  17. #377
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Πολυ καλος Γρηγορη,μπραβο!!!

  18. #378
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Πολυ καλος Γρηγορη,μπραβο!!!
    Ευχαριστώ Γιαννη η αληθεια οτι εσπασε λιγο η μεση στο τελευταίο σετ στις αρσεις τα ειχα παιξει θα το διορθωσω στην επομενη προπονηση

  19. #379
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Ευχαριστώ Γιαννη η αληθεια οτι εσπασε λιγο η μεση στο τελευταίο σετ στις αρσεις τα ειχα παιξει θα το διορθωσω στην επομενη προπονηση
    ........κανεις δεν ειναι....ασφαλτος!!!

  20. #380
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Χθες κυριακη και σημερα Δευτέρα οφφ απο βαρη

    Χθες εχασα ενα γευμα δυστυχώς απο τις λιγες φορες που συμβαίνει συνηθως ειμαι παντα τυπικος και η αληθεια ειναι οτι αν καποια φορα τυχει και συμβει κατι τετοιο ψιλοτσαντιζομαι :P ελπιζω να μην ειμαι ο περιεργος χαχα

    Διατροφη σημερα (και χθες ηταν ιδια απλα δεν ειχα το καρπουζι και ειχα 350γρ αρακα και 300γρ πατατα κανονικη)

    Γευμα1
    70γρ βρωμη
    75μλ γαλα αμυγδαλου
    25γρ φυστικόβούτυρο
    140γρ μπανανα
    25γρ whey
    75γρ total 2%

    Γευμα2
    100γρ κοτοπουλο
    250γρ αρακα
    300γρ καρπουζι

    Γευμα3
    Ομελετα (4ασπραδια 1 ολοκληρο)
    180γρ ψωμι ολικης
    5γρ ελαιολαδο
    Ντοματα, αγγουρι, κρεμμυδι
    40γρ adoro

    Γευμα4
    100γρ κοτοπουλο
    90γρ ρυζι αβραστο
    5γρ ελαιολαδο

    Γευμα5
    100γρ κοτοπουλο
    250γρ γλυκοπατατα
    Last edited by Greg0ry; 24-06-19 at 12:25.

  21. #381
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Σημερα δεν θα γινει προπονηση. Απο χθες το βραδυ ειμαι παρα πολυ χαλια δεν ξερω αν εφαγα κατι και με πειραξε αλλα τόσο εμετό και τετοιο πονοκοιλο εχω να τραβηξω απο μικρος δεν εχω κοιμηθει ολη μερα, 0 ορεξη για φαγητο ουτε νερο δεν εχω πιει απο χθες στις 10.
    Ταλαιπωρηθηκα πολυ χθες... Και ακομα το στομαχι δεν εχει υποχώρησει..

  22. #382
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Εχεις κανέναν δικό σου να σου πάρει από φαρμακείο ένα primperan ;
    Τουλάχιστον αν καταφέρεις να το κρατήσεις 30 λεπτάκια χωρις να το βγάλεις θα σου σταματήσει τους εμετούς.

    Αλλιώς αν βλέπεις ότι επιμένουν τα συμπτώματα νοσοκομείο.

    Περαστικά να ειναι γρήγορα ! :(

  23. #383
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Άντε ρε μαν, περαστικά..!
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  24. #384
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Ναι δοξα το θεο εχω να στειλω να μου παρουν. Ειλικρινά χθες έβγαλα τοσο πολυ πραμα που απλα μου ερχοταν να κανω εμετο και δεν ειχα τιποτα αλλο να βγαλω.
    Τωρα οσο βρισκομαι στο κρεβατι δεν εχω αναγουλες τουλάχιστον οχι τοσο εντονες αμα σηκωθω ορθιος ομως δεν την παλευω μου έρχεται να τα βγαλω, απλα το στομαχι δεν εχει σταματησει να με ενοχλει απο το βραδυ. Δεν μπορω να καταλαβω τι με επιασε απο το πουθενα φαγητό δεν θελω να βλεπω μπροστά μου αυτην την στιγμη..

    Σε ευχαριστώ πολυ Κωνσταντινα!!

  25. #385
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Άντε ρε μαν, περαστικά..!
    Ευχαριστώ Αχιλλέα να σε καλα!!

  26. #386
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Ναι δοξα το θεο εχω να στειλω να μου παρουν. Ειλικρινά χθες έβγαλα τοσο πολυ πραμα που απλα μου ερχοταν να κανω εμετο και δεν ειχα τιποτα αλλο να βγαλω.
    Τωρα οσο βρισκομαι στο κρεβατι δεν εχω αναγουλες τουλάχιστον οχι τοσο εντονες αμα σηκωθω ορθιος ομως δεν την παλευω μου έρχεται να τα βγαλω, απλα το στομαχι δεν εχει σταματησει να με ενοχλει απο το βραδυ. Δεν μπορω να καταλαβω τι με επιασε απο το πουθενα φαγητό δεν θελω να βλεπω μπροστά μου αυτην την στιγμη..

    Σε ευχαριστώ πολυ Κωνσταντινα!!
    Σαλάτα μας την κάνει τη δουλειά συνήθως... ειδικά τώρα με τη ζέστη.

    Εννοείται 0 φαγητό, ούτε νερο μέχρι να περάσουν αρκετές ωρες από την τελευταια φορά που έκανες εμετό και μετά σιγά σιγά νεράκι γιατι εχεις αφυδατωθεί τελείως.

    Και πάλι περαστικά :(
    Last edited by Konstantina91; 25-06-19 at 10:25.

  27. #387
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Περαστικά Γρηγόρη! Εγώ πάντως θα πήγαινα στο γιατρό προληπτικά.

  28. #388
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Περαστικα Γρηγορη

  29. #389
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Περαστικα φιλος!!!

  30. #390
    Pumping Iron
    Join Date
    27-05-19
    Posts
    354

    Default

    Καλή ανάρρωση Γρηγόρη!!


 
Page 13 of 65 FirstFirst ... 3910111213141516172363 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Greg Plitt
    By ThunderK in forum Videos & Profiles Αθλητών
    Replies: 29
    Last Post: 12-09-16, 03:09
  2. Greg Kovacs
    By XPeterX in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 18
    Last Post: 18-03-10, 08:40
  3. greg valentino before and after!
    By RONI78 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 2
    Last Post: 24-06-08, 01:28

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •