Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 27 of 59 FirstFirst ... 1723242526272829303137 ... LastLast
Results 781 to 810 of 1763
  1. #781
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Quote Originally Posted by Vass17 View Post
    Το προγραμμα που κανείς τώρα, μου αρέσει πιο πολύ από το κλασσικού ΒΒΒ που έκανες!
    Και μένα!!

  2. #782
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Βασιλη και Δημητρη αυτη ειναι σιγουρα η πιο ενδιαφερουσα εκδοση του ΒΒΒ και ισως η πιο απαιτητικη.
    .......και δεν ειναι σιγουρα για μεγαλο χρονικο διαστημα γιατι κρυβει....παγιδες

  3. #783
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    εγω εχω 36,9 με 37,οπως οι σκυλοι!!!!!
    Αρα υποφερω στη ζεστη,που ενας νορμαλ ανθρωπος απλα ζοριζεται και νιωθω μια χαρα στο κρυο οπως οι πολικες αρκουδες
    Χαχαχαχ το καλύτερο ποστ έβερ !!

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    η υπερβολη ορισμενων ανθρωπων στο να μη κρυωσουν ειναι πραγματικα κουραστικη..
    πόσο δίκιο εχεις!

  4. #784
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Χαχαχαχ το καλύτερο ποστ έβερ !!



    πόσο δίκιο εχεις!
    XXAXAA....δεν εχω ''ξεδιπλωσει'' ακομη το ταλεντο μου

  5. #785
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Κανονικα σημερα θα επρεπε να ξεκιναω τη δευτερη εβδομαδα του FBBBB,αλλα ....η θερμοπληξια το Σαββατο(που πιστολιασα τη προπονηση),μου χτυπησε το....κεφαλι.
    Πηγα κι εγω καμαρωτος στο Gym ,παρολο που γνωριζω καλα οτι η ζεστη ειναι ενα μονιμο προβλημα σε μενα,αλλα λεω θα το παλεψω.
    Ανεβαινω στο στατικο κανω ενα δεκαλεπτο ζεσταμα και ...ξαφνικα αρχιζα να ανεβαζω παλμους,να νιωθω χαλια,να παθαινω κραμπες..και επειδη το εχω ξαναδει το εργο πολλες φορες κανω.....ατακτη υποχωρηση προς το σπιτι......ε λες κι εκανα μαραθωνιο!
    ....φτανω με τα χιλια ζορια μπαινω στο μπανιο και καπως συνηλθα....βεβαια μετα απο λιγο ανεβασα πυρετο,ειχα ζαλαδες ολα τα γνωστα συμπτωματα,που ευτυχως διηρκεσαν λιγες ωρες.....
    Σημερα λοιπον που εχω φορτωσει ηλετρολυτες,εχω πιει τονους νερου και εχω κατσει στο airco ενα τριημερο(ευτυχως που εχω αδεια),μονο στο ψυγειο δε μπηκα....ειπα να παω παλι ......
    Το γυμναστηριο ειναι 500 μετρα απ?το σπιτι,συνηθως παω με τα ποδια,αλλα σημερα πηγα με το αυτοκινητο με το airco στο φουλ φυσικα,παρκαρω σχεδον απ?εξω και μπαινω μεσα.....ευτυχως που ειχαν κι εκει το airco στο φουλ.

    Κυκλος 3 Εβδομαδα 1
    Squats 3x5
    75-85-95...μια χαρα,πολυ ανετα και με καλη ταχυτητα..το γονατο ευτυχως δουλευει ολο και καλυτερα και νομιζω πως ειναι στο 85-90% της αποδοσης του.
    ΟΗP BBB
    5X10 στα 30 kg
    Biceps barbell curls superset triceps pushdowns 3x10
    Face pulls 3x10
    Crunches 5x15

    Ελπιζω τη Πεμπτη που θα ξαναπω να εχει δροσισει λιγο ο κ@λοκαιρος!!!

  6. #786
    Pumping Iron
    Join Date
    27-05-19
    Posts
    354

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Κανονικα σημερα θα επρεπε να ξεκιναω τη δευτερη εβδομαδα του FBBBB,αλλα ....η θερμοπληξια το Σαββατο(που πιστολιασα τη προπονηση),μου χτυπησε το....κεφαλι.
    Πηγα κι εγω καμαρωτος στο Gym ,παρολο που γνωριζω καλα οτι η ζεστη ειναι ενα μονιμο προβλημα σε μενα,αλλα λεω θα το παλεψω.
    Ανεβαινω στο στατικο κανω ενα δεκαλεπτο ζεσταμα και ...ξαφνικα αρχιζα να ανεβαζω παλμους,να νιωθω χαλια,να παθαινω κραμπες..και επειδη το εχω ξαναδει το εργο πολλες φορες κανω.....ατακτη υποχωρηση προς το σπιτι......ε λες κι εκανα μαραθωνιο!
    ....φτανω με τα χιλια ζορια μπαινω στο μπανιο και καπως συνηλθα....βεβαια μετα απο λιγο ανεβασα πυρετο,ειχα ζαλαδες ολα τα γνωστα συμπτωματα,που ευτυχως διηρκεσαν λιγες ωρες.....
    Σημερα λοιπον που εχω φορτωσει ηλετρολυτες,εχω πιει τονους νερου και εχω κατσει στο airco ενα τριημερο(ευτυχως που εχω αδεια),μονο στο ψυγειο δε μπηκα....ειπα να παω παλι ......
    Το γυμναστηριο ειναι 500 μετρα απ?το σπιτι,συνηθως παω με τα ποδια,αλλα σημερα πηγα με το αυτοκινητο με το airco στο φουλ φυσικα,παρκαρω σχεδον απ?εξω και μπαινω μεσα.....ευτυχως που ειχαν κι εκει το airco στο φουλ.

    Κυκλος 3 Εβδομαδα 1
    Squats 3x5
    75-85-95...μια χαρα,πολυ ανετα και με καλη ταχυτητα..το γονατο ευτυχως δουλευει ολο και καλυτερα και νομιζω πως ειναι στο 85-90% της αποδοσης του.
    ΟΗP BBB
    5X10 στα 30 kg
    Biceps barbell curls superset triceps pushdowns 3x10
    Face pulls 3x10
    Crunches 5x15

    Ελπιζω τη Πεμπτη που θα ξαναπω να εχει δροσισει λιγο ο κ@λοκαιρος!!!
    Τις λες ρε φίλε.
    Τέτοιο θέμα με τη ζέστη? Δεν έχουν ούτε καν ανεμιστήρα στο gym?
    Ελπίζω να κάνουν κάτι για να μην χρειάζεται να skipaρεις προπονήσεις λόγω ζέστης

  7. #787
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by apo12 View Post
    Τις λες ρε φίλε.
    Τέτοιο θέμα με τη ζέστη? Δεν έχουν ούτε καν ανεμιστήρα στο gym?
    Ελπίζω να κάνουν κάτι για να μην χρειάζεται να skipaρεις προπονήσεις λόγω ζέστης
    Το εχω γραψει και πιο πανω apo οτι το προβλημα που εχω με τη ζεστη ειναι οργανικο(εχω υψηλοτερη θερμοκρασια σωματος απο το φυσιολογικο και αυτο με κανει ευαλλωτο στη ζεστη και ....αρκουδα πολικη στο ψυχος).
    Το gym μια χαρα ειναι εχει πολυ καλο κλιματισμο,ο δικος μου εσωτερικος κλιματισμος ειναι για πεταμα

  8. #788
    Pumping Iron
    Join Date
    27-05-19
    Posts
    354

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Το εχω γραψει και πιο πανω apo οτι το προβλημα που εχω με τη ζεστη ειναι οργανικο(εχω υψηλοτερη θερμοκρασια σωματος απο το φυσιολογικο και αυτο με κανει ευαλλωτο στη ζεστη και ....αρκουδα πολικη στο ψυχος).
    Το gym μια χαρα ειναι εχει πολυ καλο κλιματισμο,ο δικος μου εσωτερικος κλιματισμος ειναι για πεταμα
    Sorry. Δεν το πρόσεξα.
    Αν το δεις από τη θετική πλευρά, τουλάχιστον δεν κρυώνεις το χειμώνα

  9. #789
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by apo12 View Post
    Sorry. Δεν το πρόσεξα.
    Αν το δεις από τη θετική πλευρά, τουλάχιστον δεν κρυώνεις το χειμώνα
    .....σε λαθος χωρα γεννηθηκα

  10. #790
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Πω μεγαλη ταλαιπωρια να εισαι "πολικη αρκουδα" ρε φιλε Τουλαχιστον με την προπονηση δυναμης θα εισαι και στην οψη αρκουδα

    Ωραια προπονηση, αρκετα μας ταλαιπωρησαν τα γονατα!

  11. #791
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris_powerlifter View Post
    Πω μεγαλη ταλαιπωρια να εισαι "πολικη αρκουδα" ρε φιλε Τουλαχιστον με την προπονηση δυναμης θα εισαι και στην οψη αρκουδα

    Ωραια προπονηση, αρκετα μας ταλαιπωρησαν τα γονατα!
    ΧΑΧΑΧΑ προς το παρον νιωθω αρκουδακι,εχω δρομο ακομη για να γινω κανονικη σρκουδα

  12. #792
    Senior Bodybuilder Vass17's Avatar
    Join Date
    06-04-17
    Posts
    1,395

    Default

    Ωραίος!
    Ο Συνδυασμός squat-ohp στην ίδια προπόνηση είναι από τους αγαπημένους μου..
    Όταν η ψυχή θέλει, το σαρκίον ακολουθεί.

    Σήμερα θα κάνω εκείνο που δεν κάνουν οι υπόλοιποι, ώστε αύριο να μπορώ εκείνο που δεν θα μπορούν.

  13. #793
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Ευχαριστω Βασιλη!!

  14. #794
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Γιάννη, τώρα το καλοκαίρι που όλοι θα κάνουν ηλιοθεραπεία στη θάλασσα, εσύ θα τους περιμένεις στη ψαροταβέρνα αγκαλιά με εναν κουβά πάγο!

    Ας είναι και η τελευταία θερμοπληξία που σε πιάνει για φετος! Aircondition μόνο!

    Ωραία προπόνηση btw !!

  15. #795
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Γιάννη, τώρα το καλοκαίρι που όλοι θα κάνουν ηλιοθεραπεία στη θάλασσα, εσύ θα τους περιμένεις στη ψαροταβέρνα αγκαλιά με εναν κουβά πάγο!

    Ας είναι και η τελευταία θερμοπληξία που σε πιάνει για φετος! Aircondition μόνο!

    Ωραία προπόνηση btw !!
    Σ?ευχαριστω Κωνσταντινα!

    ....ηλιοθεραπεια????????????........η τελευταια που φορα που εχω κανει πρεπει να ηταν οταν ημουν εφηβος(Π.Χ. δηλαδη)....
    Μακαρι να ειναι η τελευταια γιατι περυσι ειχα δυο!!!!!....
    ....στη θαλασσα παω παντα πρωι πριν τις 11 φυσικα και μετα τις 5-6 το απογευμα....και μονο κολυμπαω( ενταξει χαζευω και λιγο τα ¨αξιοθεατα ¨)

  16. #796
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Όσο είναι τα πιτσιρικια μικρά έχεις ελπίδες να τα διδάξεις να αγαπάνε το κρύο και το βουνό πάντως

  17. #797
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Δεν εννοει αυτα τα αξιοθεατα

  18. #798
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Αχ αυτα τα αξιοθέατα αχχ..!!

  19. #799
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris_powerlifter View Post
    Δεν εννοει αυτα τα αξιοθεατα
    Χαχαχα να θες να κάνεις την συζήτηση αθώα και να μη σ αφήνουν!!

  20. #800
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Όσο είναι τα πιτσιρικια μικρά έχεις ελπίδες να τα διδάξεις να αγαπάνε το κρύο και το βουνό πάντως
    ........η αγαπη για το βουνο η τη θαλασσα αντιστοιχα εχει να κανει καθαρα με το χαρακτηρα του ανθρωπου δεν διδασκεται,αλλοι ειναι ορεινοι αλλοι θαλασσινοι.....οσον αφορα τα αξιοθεατα στο θεμα του γιου μου θα κανω οτι μπορω.....
    Last edited by Mikelangelo; 10-07-19 at 23:09.

  21. #801
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris_powerlifter View Post
    Δεν εννοει αυτα τα αξιοθεατα
    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Χαχαχα να θες να κάνεις την συζήτηση αθώα και να μη σ αφήνουν!!
    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    ........η αγαπη για το βουνο η τη θαλασσα αντιστοιχα εχει να κανει καθαρα με το χαρακτηρα του ανθρωπου δεν διδασκεται,αλλοι ειναι ορεινοι αλλοι θαλασσινοι.....οσον αφορα τα αξιοθεατα στο θεμα του γιου μου θα κανω οτι μπορω.....
    Να του πεις του μικρού να πάει erasmus αζόρες! Και βουνό και θάλασσα και αξιοθέατα..!

    Αντε ωραία που έστρωσε το γόνατο! Και ναι, squat & overhead press είναι ότι πιο αθλητικό υπάρχει. Και λίγο δικέφαλοι/upper back έξτρα, όντως αρκούδα λέμε!
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  22. #802
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    ......να μου το θυμησεις Αχιλλεα για το erasmus σε 13 περιπου χρονια,γιατι εγω τοτε μαλλον θα ξεχναω

    .......το γονατο στρωνει ευτυχως,εχει μια πολυ μικρη ασταθεια ακομη,η μαλλον εγω το φοβαμαι λιγο ακομη,αλλα ειμαι σε καλο δρομο

  23. #803
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Δεκα μερες αδεια εχω και νομιζα πως θα λιωσω στις προπονησεις και μεχρι στιγμης εχω λιωσει.....στο να ειμαι καλος μπαμπας!!!
    Πιστολι και στη δευτερη προπονηση αυτης της εβδομαδας,για να δουμε αυριο αν θα με αφησουν να κανω.!!!

    ......δυο μπανακια στη θαλασσα τα εκανα παντως,επαιξα και λιγο μπασκετακι με κατι πιτσιρικια και τα ξεπατωσα.....μεχρι που ο γιος μου το τερματισε σημερα και ηθελε να κανει.....ιππασια,ρε φιλε...ελεος!!!!
    ...,αντε να ψαχνω ιππικους ομιλους,βρηκαμε ενα που μπορουσε και γιναμε καουμπουδες.....βεβαια το αλογο που μου δωσανε να καβαλησω εγω με κοιταζε λιγο περιεργα πριν ανεβω και ειπα στον εκπαιδευτη,....εισαι σιγουρος οτι θα αντεξει 100+ κιλα στη πλατη του....γιατι το βλεπω λιγο αδυνατουλι.....αν δε φοβασαι μου ειπε καβαλα αυτον.....και μου εδειξε ενα θεριο
    Σιγα μη φοβαμαι του ειπα....τόχω........πως δε με πεταξε κατω το τερας ενας Θεος ξερει.
    ......παντως πονανε οι προσαγωγοι μου και ο κ@λος μου

  24. #804
    Senior Bodybuilder Vass17's Avatar
    Join Date
    06-04-17
    Posts
    1,395

    Default

    Χαχαχα ωραιος ρε φιλε!
    Πιο σημαντικο ειναι το να εισαι καλος πατερας, απ το squat!
    Όταν η ψυχή θέλει, το σαρκίον ακολουθεί.

    Σήμερα θα κάνω εκείνο που δεν κάνουν οι υπόλοιποι, ώστε αύριο να μπορώ εκείνο που δεν θα μπορούν.

  25. #805
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by Vass17 View Post
    Χαχαχα ωραιος ρε φιλε!
    Πιο σημαντικο ειναι το να εισαι καλος πατερας, απ το squat!
    ...ετσι ειναι φιλε,σ?ευχαριστω!!

  26. #806
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    gym dad της χρονίας! Μια χαρά, κι αυτά στο πρόγραμμα είναι
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  27. #807
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Επιτελους καταφερα να ξεκινησω τη Εβδομαδα 2 του Κυκλου 3.....αλλη μια εβδομαδα και τελος το ΒΒΒ.....επιτελους!!!

    Deadlift 3x5
    90-110-120......ανετα και ομορφα,παρολο που ειχα να παω 4 μερες.....κατι δε μου παει καλα στη αριστερη πλευρα της μεσης και με τσιμπαει....καπου χαλαρωνω....θα το ψαξω
    Bench 5x10 BBB στα 60 kg.
    Barbell Curls superset Pushdowns 3x10
    Face pulls 3x10
    Crunches 5x15

  28. #808
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    Μηπως εισαι πιο δυνατος απο την αλλη μερια γι αυτο; Ειναι συχνο φαινομενο..Ωραια προπονηση!!

  29. #809
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by dimitris_powerlifter View Post
    Μηπως εισαι πιο δυνατος απο την αλλη μερια γι αυτο; Ειναι συχνο φαινομενο..Ωραια προπονηση!!
    Ευχαριστω Δημητρη.
    Αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι η αριστερη μου πλευρα ειναι πιο δυνατη.....αλλα ειχα ενα θεματακι πριν πολλα χρονια στην αριστερη πλευρα(μια κακωση μεσοσπονδυλιου,που δημιουργουσε και ασταθεια σε αυτη τη πλευρα και μια ελαφρυα καμψη σε αυτη....σα να εχω παρει ¨σασι ¨ στα αριστερα)....πιθανοτατα θα με θυμηθηκε παλι!!!.........οσο μεγαλωνει ο ανθρωπος τοσο τον θυμουνται οι τραυματισμοι του

  30. #810
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Επιτελους καταφερα να ξεκινησω τη Εβδομαδα 2 του Κυκλου 3.....αλλη μια εβδομαδα και τελος το ΒΒΒ.....επιτελους!!!

    Deadlift 3x5
    90-110-120......ανετα και ομορφα,παρολο που ειχα να παω 4 μερες.....κατι δε μου παει καλα στη αριστερη πλευρα της μεσης και με τσιμπαει....καπου χαλαρωνω....θα το ψαξω
    Bench 5x10 BBB στα 60 kg.
    Barbell Curls superset Pushdowns 3x10
    Face pulls 3x10
    Crunches 5x15
    Βάλε καμιά unilateral για κοιλιακούς/ραχιαίους ίσα ίσα για ψυχολογικούς λόγους την άλλη βδομάδα :Ρ
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler


 
Page 27 of 59 FirstFirst ... 1723242526272829303137 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Come Back
    By Nikolas Agathokleous in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 49
    Last Post: 16-01-16, 15:21
  2. Bodybuilder From the Future or Not?
    By alp in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 115
    Last Post: 23-08-10, 12:22
  3. The Future...
    By r1ddl3r in forum Off Topic
    Replies: 0
    Last Post: 21-01-06, 02:41

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •