Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 14 of 38 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast
Results 391 to 420 of 1131
  1. #391
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Άλεξ πόσα κιλά είσαι τώρα; Θυμάμαι καλά οτι είσαι κάτω απο 80;

    Για τον λίγο καιρό που το γύρισες στη δύναμη τα 165x3 squat και 100x2 πάγκο είναι πάρα πολύ εντυπωσιακά νούμερα.

    Στο deadlift τι νούμερα έχεις; Πως και δεν τα κάνεις στην "pul strength" ημέρα;
    Σε ευχαριστω πολυ αχιλλεα παει πολυ καλα μπορω να πω σε καθε προπονηση ανεβαινει και η δυναμη μου ειδικα στις strength μερες!! αυτην την στιγμη ειμαι στα 77,5 κιλα μεσα σε 4 μερες εχω χασει 3 κιλα δεν το θελω αυτο ακομα οποτε ανεβασα το φαγητο μου στις 3000 να δω πως θα παει... δυστυχως στο deadlift επειδη ειναι ακριβως μετα τα καθισματα δεν εχω την ιδια δυναμη οποτε τα νουμερ ειναι καπως απογοητευτικα αυτην την στιγμη ειμαι στα 150χ3, μαλλον αυτο ειναι το λαθος μου οτι τα εχω στην leg strength και μενουν πισω...
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  2. #392
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Πραγματι εντυπωσιακα νουμερα alex,για το σωματικο βαρος και ηλικια σου.....σε αγωνα powerlifting πρεπει να κατεβεις και θα εχεις πολυ καλη διακριση
    ....αλλοι παλευουν χρονια για να δουν τα νουμερα που κανεις εσυ
    Μπραβο σου


    .....τα deadlift παντα πρωτη ασκηση καντην ομως στη strenght day που κανεις
    Last edited by Mikelangelo; 28-11-19 at 19:53.

  3. #393
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Πραγματι εντυπωσιακα νουμερα alex,για το σωματικο βαρος και ηλικια σου.....σε αγωνα powerlifting πρεπει να κατεβεις και θα εχεις πολυ καλη διακριση
    ....αλλοι παλευουν χρονια για να δουν τα νουμερα που κανεις εσυ
    Μπραβο σου
    Σε ευχαριστω παρα πολυ το εκτιμω!! η αληθεια ειναι πως ο παγκος για εμενα ηταν το πιο δυσκολο κομματι παντα... μια φορα μονο καταφερα να σπασω το 100αρι και εκανα 105 κιλα για 5 επαναληψεις απο τοτε δεν το εχω σπασει ποτε... στα καθισματα και στα deadlifts ειχα καλυτερα νουμερα αλλα εχω πεσει παρα πολυ σε δυναμη... καθισματα πριν 2 χρονια που ημουν στα καλυτερα μου απο αποψη διατροφης αλλα και απο ψυχολογικη αποψη ειχα κανει 180χ1 και deadlifts πριν 1,5 χρονο ειχα καταφερει να κανω 170χ1 αλλα τωρα μετα απο 2 χρονια εχω πεσει παρα πολυ σε δυνμη και ψυχολογικα δεν ειμαι στα καλυτερα μου (ειδικα μετα τις 2 πανωλεθριες με τους αγωνες εχει πεσει παρα πολυ η ψυχολογια μου)
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  4. #394
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by alex1995 View Post
    Σε ευχαριστω παρα πολυ το εκτιμω!! η αληθεια ειναι πως ο παγκος για εμενα ηταν το πιο δυσκολο κομματι παντα... μια φορα μονο καταφερα να σπασω το 100αρι και εκανα 105 κιλα για 5 επαναληψεις απο τοτε δεν το εχω σπασει ποτε... στα καθισματα και στα deadlifts ειχα καλυτερα νουμερα αλλα εχω πεσει παρα πολυ σε δυναμη... καθισματα πριν 2 χρονια που ημουν στα καλυτερα μου απο αποψη διατροφης αλλα και απο ψυχολογικη αποψη ειχα κανει 180χ1 και deadlifts πριν 1,5 χρονο ειχα καταφερει να κανω 170χ1 αλλα τωρα μετα απο 2 χρονια εχω πεσει παρα πολυ σε δυνμη και ψυχολογικα δεν ειμαι στα καλυτερα μου (ειδικα μετα τις 2 πανωλεθριες με τους αγωνες εχει πεσει παρα πολυ η ψυχολογια μου)

    Ολα θα φτιαξουν alex μην ανησυχεις,οι ατυχιες και οι πανωλεθριες ειναι για να μαθαινουμε απο τα λαθη μας και να γινομαστε καλυτεροι
    Εστιασε στη τεχνικη σου,ανεβασε τη ψυχολογια σου και προχωρα

  5. #395
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Ολα θα φτιαξουν alex μην ανησυχεις,οι ατυχιες και οι πανωλεθριες ειναι για να μαθαινουμε απο τα λαθη μας και να γινομαστε καλυτεροι
    Εστιασε στη τεχνικη σου,ανεβασε τη ψυχολογια σου και προχωρα
    Ναι εννοειται αυτο never give up!! τωρα ειμαι ξανα σε προετοιμασια για τον απριλιο-μαιο αλλα τουλαχιστον ανεβαζω και τα κιλα στις ασκησεις κατι που ειναι αρκετα καλο για την ψυχολογια μου απλα δεν περιμενα σε καθε προπονηση να τετοια προοδο
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  6. #396
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Καλησπερα σε ολους, σημερα λοιπον ειχα προπονηση Push βγκε αρκετα καλη μπορω να πω

    Πεμπτη: Push hyper

    Ιncline bench: 4x10-12
    Arnold press: 5x10-12
    Scullcrushers: 4x10-12
    Peck deck: 4x12-15
    Upright row: 4x12-15
    Τρικεφαλα ανα χερι στην τροχαλια: 4χ12-15

    Full day of eating ( Αυριο εχω η cheat meal η double carb day θα το σκεφτω και θα δω πως θα παει το διατροφικο προγραμμα)

    Γευμα 1: 70 γραμμαρια βρωμη + 2 αυγα + 2 φετες τυρι 10% + 50 γραμμαρια ψητο κοτοπουλο + 50 γραμμαρια σαλτσα ντοματας (σε μορφη πιτσας το γευμα)

    Μετα την προπονηση: 1 σκουπ πρωτεινη + 6 γραμμαρια κρεατινη

    Γευμα 2: 350 γραμμαρια πατατες + 116 γραμμαρια μπιφτεκι στηθος κοτοπουλο + 193 γραμμαρια ντοματα

    Γευμα 3: 120 γραμμαρια μπασματι (ωμη ζυγιση) + 123 γραμμαρια μπιφτεκι στηθος κοτοπουλο + 5 γραμμαρια λαδι

    Γευμα 4: 3 τορτιγιες + 67 γραμμαρια τυρι 10% + 56 γραμμαρια ψητο κοτοπουλο

    Γευμα 5: 100 γραμμαρια μπασματι ρυζι (ωμη ζυγιση) + 35 γραμμαρια τυρι 10%

    Συνολο: 3007 θερμιδες εκ των οποιων: Πρωτεινη: 219 γραμμαρια Υδατανθρακες: 365 γραμμαρια Λιπαρα: 68 γραμμαρια
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  7. #397
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by alex1995 View Post
    Σε ευχαριστω πολυ αχιλλεα παει πολυ καλα μπορω να πω σε καθε προπονηση ανεβαινει και η δυναμη μου ειδικα στις strength μερες!! αυτην την στιγμη ειμαι στα 77,5 κιλα μεσα σε 4 μερες εχω χασει 3 κιλα δεν το θελω αυτο ακομα οποτε ανεβασα το φαγητο μου στις 3000 να δω πως θα παει... δυστυχως στο deadlift επειδη ειναι ακριβως μετα τα καθισματα δεν εχω την ιδια δυναμη οποτε τα νουμερ ειναι καπως απογοητευτικα αυτην την στιγμη ειμαι στα 150χ3, μαλλον αυτο ειναι το λαθος μου οτι τα εχω στην leg strength και μενουν πισω...
    Αφού έχεις χώρια pull sterngth ημέρα, κάνε τα deadlift εκεί πρώτη άσκηση. Αν έκανες upper lower θα σου έλεγα στην 1η lower βαρύ squat ελαφρύ deadlift και στη 2η βαρύ deadlift ελαφρύ squat.

    Πάντως δεν είναι λάθος κι έτσι που το κάνεις, πάλι έχεις carryover παρόλο που τα κάνεις κουρασμένος.
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  8. #398
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by Achillezzz View Post
    Αφού έχεις χώρια pull sterngth ημέρα, κάνε τα deadlift εκεί πρώτη άσκηση. Αν έκανες upper lower θα σου έλεγα στην 1η lower βαρύ squat ελαφρύ deadlift και στη 2η βαρύ deadlift ελαφρύ squat.

    Πάντως δεν είναι λάθος κι έτσι που το κάνεις, πάλι έχεις carryover παρόλο που τα κάνεις κουρασμένος.
    Εχεις δικιο αχιλλεα αυτο θα κανω θα βαλω τα deadlift πρωτα στην pull strength μερα για να αρχισουν να ανεβαινουν τα κιλα και εκει!! απλα εχω δει οτι το 6ημερο προγραμμα με κουραζει αρκετα οπως ισως το αλλαξω σε upper lower 4ημερο και να το κανω οπως μου ειπες στο πρωτο lower βαρια squat και στο δευτερο βαρια deadlifts
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  9. #399
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    ...alex μπες στο log μου και δεν πως κανω εγω το προγραμμα μου(το 5/3/1 ειναι),αυτο τον διαχωρισμο που σου προτεινει ο Αχιλλεας κανω
    Τετραημερο ειναι ,εγω το κανω τριημερο.
    Την μια μερα εχει squats βαρια 3χ5 μετα dead 5x5 αλλα ελαφρια,ουσιαστικα εχεις το βαρος απο το πρωτο σετ τη βαριας μερας οταν κανεις dead,αυτο σημαίνει to first set last
    Στην επομενη προπονηση κανεις OHP βαρια 3χ5 και μετα bench 5x5 ελαφρια με το first set last που λεω παραπανω
    Στην επομενη Deadlift βαρια 3x5 και μετα squats 5x5 ελαφρια
    ...και την επομενη Bench βαρια 3x5 OHP 5x5 ελαφρια
    φυσικα μετα τις βασικες βαζεις και συμπληρωματικες οτι θελεις αρκει να ειναι απο μια pull ,μια push,και μια single leg και core

    Ουσιαστικα ειναι ενα upper lower,,αλλα ειναι δοκιμασμενο προγραμμα και πολυ επιτυχημενο
    Last edited by Mikelangelo; 29-11-19 at 11:28.

  10. #400
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    χμμμ καταλαβα πως το εννοεις και σε ευχαριστω θα το τσεκαρω το λογκ σου απλα ακομα δεν το εχω γυρισει σε powerlifting προπονησεις ακομα προπονουμαι με bodybuilding στυλ γιατι εχω να δωσω εναν ακομα αγωνα η τον απριλιο η τον μαιο και μετα θα το γυρισω καθαρα σε powerlifting, απλα τωρα που ειμαι στο οφφ κανω και προπονησεις δυναμης 3 φορες την εβδομαδα και τις αλλες 3 κανω υπερτροφιας απλα με κουραζουν οι 6 μερες και ισως το γυρισω σε 4ημερο παλι
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  11. #401
    Senior Bodybuilder Mikelangelo's Avatar
    Join Date
    01-05-18
    Location
    ΒΥΡΩΝΑΣ
    Posts
    2,746

    Default

    Quote Originally Posted by alex1995 View Post
    χμμμ καταλαβα πως το εννοεις και σε ευχαριστω θα το τσεκαρω το λογκ σου απλα ακομα δεν το εχω γυρισει σε powerlifting προπονησεις ακομα προπονουμαι με bodybuilding στυλ γιατι εχω να δωσω εναν ακομα αγωνα η τον απριλιο η τον μαιο και μετα θα το γυρισω καθαρα σε powerlifting, απλα τωρα που ειμαι στο οφφ κανω και προπονησεις δυναμης 3 φορες την εβδομαδα και τις αλλες 3 κανω υπερτροφιας απλα με κουραζουν οι 6 μερες και ισως το γυρισω σε 4ημερο παλι
    Το 5/3/1 στα περισσοτερα templates του,δεν ειναι καθαρο προγραμμα powerlifting,εχει και καποια templates ομως που εστιαζουν στο powerlifting
    Ειναι προγραμματα δυναμης και αθλητικοτητας με την ευρεια εννοια,εχουν ρουτινες ακομη και για bodybuilding
    Κανε το αγωνα σου με την ησυχια σου και μετα τα ξαναλεμε παλι
    Παντως αυτο που κανεις τωρα και δυναμη και υπερτροφια και εξι μερες την εβδομαδα ειναι παρα πολυ επιπονο....η δυναμη με την υπερτροφια συνδυαζεται αλλα αυτο που κανεις εσυ θα σε ξεπατωσει αν το κανεις πολυ καιρο και εαν δεν εχεις και χημικη υποβοηθηση(εγω δεν ειμαι αντιθετος στη χρηση φαρμακων αρκει να γινεται μελετημενα και σωστα οταν καποιος κανει πρωταθλητισμο)

    Δες ενα παραδειγμα που συνδυαζει και τα δυο αν θελεις να ζοριστεις καλα,αλλα οχι να καταρρεύσεις
    https://jimwendler.com/blogs/jimwend...5-3-1-for-size
    ...το εκανα για ενα τριμηνο και εβαλα σχεδον 7 κιλα....και εχω τα διπλασια χρονια απο σενα σε ηλικια...φαντασου να το εκανες εσυ
    Last edited by Mikelangelo; 29-11-19 at 12:00.

  12. #402
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by Mikelangelo View Post
    Το 5/3/1 στα περισσοτερα templates του,δεν ειναι καθαρο προγραμμα powerlifting,εχει και καποια templates ομως που εστιαζουν στο powerlifting
    Ειναι προγραμματα δυναμης και αθλητικοτητας με την ευρεια εννοια,εχουν ρουτινες ακομη και για bodybuilding
    Κανε το αγωνα σου με την ησυχια σου και μετα τα ξαναλεμε παλι
    Παντως αυτο που κανεις τωρα και δυναμη και υπερτροφια και εξι μερες την εβδομαδα ειναι παρα πολυ επιπονο....η δυναμη με την υπερτροφια συνδυαζεται αλλα αυτο που κανεις εσυ θα σε ξεπατωσει αν το κανεις πολυ καιρο και εαν δεν εχεις και χημικη υποβοηθηση(εγω δεν ειμαι αντιθετος στη χρηση φαρμακων αρκει να γινεται μελετημενα και σωστα οταν καποιος κανει πρωταθλητισμο)

    Δες ενα παραδειγμα που συνδυαζει και τα δυο αν θελεις να ζοριστεις καλα,αλλα οχι να καταρρεύσεις
    https://jimwendler.com/blogs/jimwend...5-3-1-for-size
    ...το εκανα για ενα τριμηνο και εβαλα σχεδον 7 κιλα....και εχω τα διπλασια χρονια απο σενα σε ηλικια...φαντασου να το εκανες εσυ
    οντως πολυ ωραιο προγραμμα θα βαλω και δυναμη αλλα θα εχω και υπερτροφια!! σε ευχαριστω πολυ εχω ακομα 2 μηνες πριν ξεκινησω το καλο διαχωρισμο των μυικων ομαδων για την προετοιμασια οποτε οπου ναναι που θα αλλαξω προγραμμα θα το δοκιμασω
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  13. #403
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Καλησπερα σε ολους, προπονηση pull σημερα πηγε πολυ καλα!!

    Παρασκευη: Pull hyper

    Lat pulldown: 4x10-12
    Στραβομπαρα δικεφαλα: 4χ8-10
    Καθιστη κωπηλατικη: 4χ12-15
    Hammer curls: 4x12-15
    Face pulls: 4x20-25
    Κωπηλατικη αναποδη λαβη: 4χ12-15

    Full day of eating: Cheat meal today

    Γευμα 1: 70 γραμμαρια βρωμη + 70 γραμμαρια cookie crisp + 2 αυγα + 30 γραμμαρια φυστικοβουτυρο

    Μετα την προπονηση: 1 σκουπ πρωτεινη + 6 γραμμαρια κρεατινη

    Γευμα 2: 125 γραμμαρια μπαγκετα + 2 τορτιγιες + 55 γραμμαρια τυρι 10% + 62 γραμμαρια κοτοπουλο ψητο + 27 γραμμαρια μπακλαβα (απο την τουρκια)

    Γευμα 3: 4 πιτες αλαδωτες + 1 αραβικη + 150 γραμμαρια γυρο κοτοπουλο + 150 γραμμαρια πατατες + 60 γραμμαρια μαγιονεζα + 200 γραμμαρια ντοματα

    Γευμα 4: 1,5 ντονατς oreo creme + 2 ντονατς chocolate cream

    Συνολο: 5089 θερμιδες εκ των οποιων: Πρωτεινη: 179 γραμμαρια Υδατανθρακες: 605 γραμμαρια Λιπαρα: 214 γραμμαρια

    Για καποιο λογο που δεν ξερω δεν με αφηνει να ανεβασω την φωτογραφια με τα φαγητα
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  14. #404
    She-Hulk FoteiniK's Avatar
    Join Date
    18-05-17
    Location
    USS Enterprise (NCC-1701)
    Posts
    2,433

    Default

    ΑΑΑΑ να βρείς τρόπο να ανεβάσεις την φωτογραφία με τα φαγητά!
    Ειδικά του 3ου και 4ου γεύματος.
    Θέλω παααρα πολύ να την δω
    Live Long and Prosper

    ♥ Always Exceed Yourself! ♥
    TikTok: https://www.tiktok.com/@iftwithfoteini
    Instagram: https://www.instagram.com/liftwithfoteini

  15. #405
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by FoteiniK View Post
    ΑΑΑΑ να βρείς τρόπο να ανεβάσεις την φωτογραφία με τα φαγητά!
    Ειδικά του 3ου και 4ου γεύματος.
    Θέλω παααρα πολύ να την δω
    Φάτε μάτια ψάρια που λένε


    Ανέβασε Αλεξ τα donuts εκεί να τρέξει λίγο σαλάκι :p

  16. #406
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Καλημερα, θελω να της ανεβασω γιατι αυτην την φορα εκανα την σωστη επιλογη τοσο για το αλμυρο αλλα και για το γλυκο cheat meal αλλα ακομα δεν με αφηνει κοιταξτε τι μου γραφει
    Attached Images Attached Images
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  17. #407
    She-Hulk FoteiniK's Avatar
    Join Date
    18-05-17
    Location
    USS Enterprise (NCC-1701)
    Posts
    2,433

    Default

    Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο :/ Ίσως σε βοηθήσει ο Κώστας σε αυτό
    Live Long and Prosper

    ♥ Always Exceed Yourself! ♥
    TikTok: https://www.tiktok.com/@iftwithfoteini
    Instagram: https://www.instagram.com/liftwithfoteini

  18. #408
    Advanced Bodybuilder astrosunnefo's Avatar
    Join Date
    25-08-19
    Posts
    950

    Default

    Quote Originally Posted by alex1995 View Post
    Καλημερα, θελω να της ανεβασω γιατι αυτην την φορα εκανα την σωστη επιλογη τοσο για το αλμυρο αλλα και για το γλυκο cheat meal αλλα ακομα δεν με αφηνει κοιταξτε τι μου γραφει
    Έχω την εντύπωση ότι σου τις απορρίπτει λόγω μεγέθους. Προσπάθησε να τις μικρύνεις λίγο.

  19. #409
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by astrosunnefo View Post
    Έχω την εντύπωση ότι σου τις απορρίπτει λόγω μεγέθους. Προσπάθησε να τις μικρύνεις λίγο.
    ενα θα σου πω εχω αλλαξει στις φωτογραφιες 8 φορες μεγεθος η καμερα του κινητου μου μαλλον φταιε την αλλαξα και την εβαλα στα 30 megapixel τωρα εριξα την ποιοτητα λιγο οποτε θα δω το βραδυ με τις νεες φωτογραφιες
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  20. #410
    Advanced Bodybuilder astrosunnefo's Avatar
    Join Date
    25-08-19
    Posts
    950

    Default

    Quote Originally Posted by alex1995 View Post
    ενα θα σου πω εχω αλλαξει στις φωτογραφιες 8 φορες μεγεθος η καμερα του κινητου μου μαλλον φταιε την αλλαξα και την εβαλα στα 30 megapixel τωρα εριξα την ποιοτητα λιγο οποτε θα δω το βραδυ με τις νεες φωτογραφιες
    Υπάρχει πάντα η επιλογή τού ποσταρίσματος με link από image hoster, γιατί βλέπω τα νεύρα σου να γίνονται γιρλάντες (για να 'μαι και στο χριστουγεννιάτικο πνεύμα).

  21. #411
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by astrosunnefo View Post
    Υπάρχει πάντα η επιλογή τού ποσταρίσματος με link από image hoster, γιατί βλέπω τα νεύρα σου να γίνονται γιρλάντες (για να 'μαι και στο χριστουγεννιάτικο πνεύμα).
    και πως το κανω αυτο το ποσταρισμα?? πρεπει να τις ανεβασω αυτες τις 2 φωτογραφιες χαχαχα
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  22. #412
    Advanced Bodybuilder astrosunnefo's Avatar
    Join Date
    25-08-19
    Posts
    950

    Default

    Quote Originally Posted by alex1995 View Post
    και πως το κανω αυτο το ποσταρισμα?? πρεπει να τις ανεβασω αυτες τις 2 φωτογραφιες χαχαχα
    Αρχικά, θα τις μικρύνεις, επειδή θα σου βγουν τεράστιες εδώ. Και μετά επιλέγεις κάποιον image hoster (πχ ImgBB). Κλικάρεις στο "Ξεκίνησε το ανέβασμα", επιλέγεις την φωτογραφία σου και κλικάρεις στο "Ανέβασμα". Μόλις ανέβει η φωτογραφία, κάνεις copy το link που θα σου δώσει. Όμως, βλέπω πως πάλι βγάζει σφάλμα - απορρίπτει το απευθείας ποστάρισμα φωτογραφίας ή βγάζει τη φωτογραφία σε κατάρρευση. Οπότε μπορείς να τις βάλεις ως σύνδεσμο, ώστε κλικάροντας να πηγαίνεις στη φωτογραφία.

  23. #413
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by astrosunnefo View Post
    Αρχικά, θα τις μικρύνεις, επειδή θα σου βγουν τεράστιες εδώ. Και μετά επιλέγεις κάποιον image hoster (πχ ImgBB). Κλικάρεις στο "Ξεκίνησε το ανέβασμα", επιλέγεις την φωτογραφία σου και κλικάρεις στο "Ανέβασμα". Μόλις ανέβει η φωτογραφία, κάνεις copy το link που θα σου δώσει. Όμως, βλέπω πως πάλι βγάζει σφάλμα - απορρίπτει το απευθείας ποστάρισμα φωτογραφίας ή βγάζει τη φωτογραφία σε κατάρρευση. Οπότε μπορείς να τις βάλεις ως σύνδεσμο, ώστε κλικάροντας να πηγαίνεις στη φωτογραφία.
    εχω φτιαξει το λινκ αλλα μετα που το βαζω οταν το κανω αντιγραφη?? δεν εχω ιδεα πως να τις βαλω σαν συνδεσμο δεν εχω ιδεα τι μου λες ειμαι ασχετος με αυτα χαχα
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  24. #414
    Advanced Bodybuilder astrosunnefo's Avatar
    Join Date
    25-08-19
    Posts
    950

    Default

    Quote Originally Posted by alex1995 View Post
    εχω φτιαξει το λινκ αλλα μετα που το βαζω οταν το κανω αντιγραφη?? δεν εχω ιδεα πως να τις βαλω σαν συνδεσμο δεν εχω ιδεα τι μου λες ειμαι ασχετος με αυτα χαχα


    Θα σε κάνω εγώ φωστήρα, μην ανησυχείς καθόλου. χαχα

    Γράφεις φωτογραφία 1, ας πούμε. Μαρκάρεις το "φωτογραφία 1" κι επιλέγεις το εικονίδιο τού συνδέσμου. Είναι το πρώτο, στα δεξιά των emoticons (ψηλά, στην εργαλειοθήκη). Εκεί κάνεις paste το link της φωτογραφίας και πατάς οκ. Κι είναι έτοιμο.

  25. #415
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by astrosunnefo View Post


    Θα σε κάνω εγώ φωστήρα, μην ανησυχείς καθόλου. χαχα

    Γράφεις φωτογραφία 1, ας πούμε. Μαρκάρεις το "φωτογραφία 1" κι επιλέγεις το εικονίδιο τού συνδέσμου. Είναι το πρώτο, στα δεξιά των emoticons (ψηλά, στην εργαλειοθήκη). Εκεί κάνεις paste το link της φωτογραφίας και πατάς οκ. Κι είναι έτοιμο.
    μαλλον το βρηκα δεν ειμαι σιγουρος το εκανα αλλα παλι μου λεει Invalid File
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  26. #416
    Advanced Bodybuilder astrosunnefo's Avatar
    Join Date
    25-08-19
    Posts
    950

    Default

    Για να δοκιμάσω κι εγώ. Τεστ.

  27. #417
    Advanced Bodybuilder astrosunnefo's Avatar
    Join Date
    25-08-19
    Posts
    950

    Default

    Quote Originally Posted by alex1995 View Post
    μαλλον το βρηκα δεν ειμαι σιγουρος το εκανα αλλα παλι μου λεει Invalid File
    Βγήκε κανονικά. Πάρε τα βήματα από την αρχή προσεκτικά. Κάπου κάνεις λάθος.

  28. #418
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Quote Originally Posted by astrosunnefo View Post
    Βγήκε κανονικά. Πάρε τα βήματα από την αρχή προσεκτικά. Κάπου κάνεις λάθος.
    πραγματικα δεν καταλαβαινω τι διαφορετικο εκανες αυτο το τεστ που εχεις γραψει με τα κοκκινα γραμματα και ειναι το λινκ δεν ξερω πως το εκανες, η εκει που μου ειπες να γραψω ( Γράφεις φωτογραφία 1, ας πούμε. Μαρκάρεις το "φωτογραφία 1" κι επιλέγεις το εικονίδιο τού συνδέσμου) ουτε αυτο καταλαβαινω να το κανω
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  29. #419
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    Αααααααα ενταξει το βρκα επιτελους οποτε παιδια τσεκαρετε τα cheat meals

    https://ibb.co/W5RhJ3m

    https://ibb.co/1RtNb4P

    Νομιζω πετυχε
    Last edited by alex1995; 30-11-19 at 18:18.
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  30. #420
    Advanced Bodybuilder astrosunnefo's Avatar
    Join Date
    25-08-19
    Posts
    950

    Default

    Ναιιιι. Τα καταφέραμε!!!

    Έβγαινε και με απλό paste, ε; Τζάμπα σε παίδευα.


 
Page 14 of 38 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Η προσπάθειά μου - georgemots Log
    By georgemots in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 13
    Last Post: 23-05-16, 11:44
  2. Η προσπάθεια μου!
    By Antonia 7 in forum Logs & Photos Γυναικών Forum
    Replies: 28
    Last Post: 15-06-12, 18:54
  3. Την γνωμη σου για την προσπάθεια μου
    By xaris110 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 6
    Last Post: 28-10-11, 15:48
  4. η προσπαθεια μου.....
    By tsiko in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 20-09-11, 13:47
  5. Συμβουλές για την Προσπάθειά μου
    By kwstakis in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 1
    Last Post: 13-07-11, 19:14

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •