Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 62 of 107 FirstFirst ... 125258596061626364656672 ... LastLast
Results 1,831 to 1,860 of 3191
  1. #1831
    Pumping Iron apostolos3's Avatar
    Join Date
    27-01-10
    Location
    London, UK
    Posts
    250

    Default

    Quote Originally Posted by Red.Out View Post
    Λογω τιμης φανταζομαι στο λεει.
    Στο prosport.net πχ εχει την 5κιλη ON 85e οταν τα xtreme stores την εχουν 110e με προσφορα για λιγες μερες, συνηθως ειναι στα 125e για να μην πω για την αρχικη (και καλα) τιμη που εχουν στο site τους

    Αρχική τιμή: 243.85e ημαρτον
    η Optimum 100% Whey Gold Standard 908g στο prosport.net εχει 23ε , με τα μεταφορικα ποσο θα φτασει?
    σορρυ για το offtopic αλλα μια και ειναι ζεστο εδω

  2. #1832

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Στο επομενο offtopic θα σβηνεται χωρις προειδοποιηση. Για τα μεταφορικα μπορεις να δοκιμασεις μονος σου και να δεις ποσα ειναι.

  3. #1833
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Γιωργο μια ερωτηση ακομα τη διαφορα εχει το ATD το σκετο απο το Inhibit-E που περιεχει ATD? Ειναι τα ιδια? Κανουν την ειδια δουλια? ευχαριστω!
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  4. #1834

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ε δες την ετικετα του inhibit αν εχει μονο ATD τοτε ακριβως το ιδιο

  5. #1835
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Ναι ενταξη χαζη ερωτιση,απο τη βιασινη μου πηγε το μυαλο μου αμεσος εκει.
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  6. #1836
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Μιας και τελευταια υποφερω στις προπονησεις λογο διαιτας και παρτενερ(αγωνιστικοςlol)αποφασισα να δοκιμασω και γω το craze.Σημερα θα ναι η πρωτη δοκιμη,κατευθειαν 2scoops καθως εχω μεγαλη ανοχη στα διεγερτικα και το απογευμα θα καταθεσω την αποψη μου.Να ξεκαθαρισω πως το χρησιμοποιω καθαρα σαν διεγερτικο,αυτο μου φτανει και στην ουσια αυτο προσφερουν τα pre workout..

  7. #1837

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    2 κατευθειαν ρε θηριο; Αν δεν σε πιασει θα σκισω τα πτυχια μου

  8. #1838
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Βασικα ο μονος λογος που το επελεξα ειναι η αποψη σου(αν επιασε το Γιωργο λεω δεν υπαρχει περιπτωση κατι θα μου κανει)

  9. #1839

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Εντωμεταξυ βλεπω κατι τοπικ σε ξενα φορουμ για μυνησεις με κατηγοριες οτι εχει αμφεταμινες και σκεφτομαι.... να παρω καμια 20αρια κουτια αχαχα

  10. #1840
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Εντωμεταξυ βλεπω κατι τοπικ σε ξενα φορουμ για μυνησεις με κατηγοριες οτι εχει αμφεταμινες και σκεφτομαι.... να παρω καμια 20αρια κουτια αχαχα
    Eυχαριστω για την ενημερωση(παλι φωτια θα παρει η πιστωτικη)Η αληθεια ειναι παντως πως οι αμφεταμινες ''μασκαρευονται'' πολυ ευκολα οποτε δεν ειναι απιθανο

  11. #1841
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Ας καταθεσω λοιπον και γω τη γνωμη μου για το πολυσυζητημενο craze.Eιχα μια απο τις καλυτερες προπονησεις εδω και πολυ καιρο,στα 2 scoops καθαρη ενεργεια,αυτοσυγκεντρωση και διαυγεια χωρις ενοχλητικα τσιτοματα.Ακριβως οτι ψαχνω σε ενα pre workout κσι να σημειωσω πως οι προσδοκιες μου ηταν πολυ χαμηλες καθως εχω μεγαλη ανοχη στα διεργετικα και γενικα εχω χασει την πιστη μου στα otc προιοντα.Τολμω να το συγκρινω με το original ultimate orange.Βεβαια δε θα το χρησιμοποιω συνεχεια μονο στις ημερες που ειμαι πολυ κουρασμενος για να μην παθω ανοσια.Η γευση του επισης δε με χαλασε καθολου αν και το ανακατεψα με humapro αλλα απο σκετο hp grape ηταν καλυτερο οποτε μια χαρα

  12. #1842

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Τhanks Σταυρο, τα εχω πει ειναι σε αλλη κατηγορια το συμπληρωμα. Κι εγω κανω περιπου οτι εσυ, Σ/Κ που ειμαι ξεκουραστος παιρνω αλλα preworkouts αυτο το καιρο για παραδειγμα το Beta-cret. Τις καθημερινες που ειμαι κομματια απο την δουλεια παιρνω το craze και κανω εξαιρετικες προπονησεις. Η γευση δεν ειναι τιποτα σπουδαιο αλλα κι εγω το ανακατεβω με το hemavol που εχει εξαιρετικη γευση και δεν το καταλαβαινω καν.

  13. #1843

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Γιωργο ,για πες για το Beta -Cret γιατι ενδιαφερομαι,σιγουρα δεν θα εχει καμια σχεση με αλλα προιοντα απο αποψη διεγερσης .Kαι μια παρατηρηση για το craze μιας το εχουν παρει διαφορετικα ατομα κοντα μου και εχω αποκτησει πιο σαφη αποψη .Σε προπονησεις μακρας διαρκειας δεν δουλευει ουτε στα 2 scoop .Σε ανεβαζει παρα πολυ αλλα μετα το διωρο εχει καθετη πτωση.Το λεω γιατι καποιοι ενδεχομενως να κανουν διπλες προπονησεις και σε αλλα αθληματα εκτος του bbing ή προπονησεις μεγαλης διαρκειας μαζι με μετριας εντασης αεροβιαΕκει ο χρονος ειναι εχθρος και η κορτιζόλη συμμαχος.Σε τετοιες περιπτωσεις νιτρικα οπως το Presurge ,Hemo Rage Ultra ,κ.α αποδιδουν καλυτερα.

  14. #1844
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Ηρακλη εμενα με κρατησε για πανω απο μια ωρα η οποια εναι υπεραρκετη για bodybuilding(συμπερλαμβανομενου αεροβιας/κοιλιακων) και δεν ειχα αποτομο crash μετα,το σβησιμο ηταν πολυ σταδιακο.Βασικα αθληματα αποδοσης με πολυωρη προπονηση εχω την εντυπωση πως θελουν παραπανω υδατανθρακα,δηλαδη αν επιναν 1scoop craze+scoop carb slam και συνεχιζαν με ενα 1+1 scoop εντος προπονησης τα παιδια που λες δε νομιζω να ειχαν καποιο προβλημα αποδοσης.Anyway μιας και παρεμβηκε ο Ηρακλης στο τοπικ να πω πως το craze φυσικα και το αγορασα απο Ηρακλη καθως η τιμη(με τα δωρεαν μεταφορικα+)ειναι ιδια με των καταστηματων του εξωρετικου και αξιζει να στηριζουμε εναν τετοιο ανθρωπο.Δεν κανω διαφημιση απλα σαν αγοραστης εδω και χρονια οταν βλεπω μια αξιολογη προσπαθεια οφειλω να την επικροτω

  15. #1845

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Barbell ευχαριστω για τα καλα σου λογια ,ομως το θεμα νιτρικου με διεγερση με εχει βασανισει πολυ γιατι καποιες φορες ο κοσμος δεν ξερει τι θελει.Τι εννοω :δεν γινεται να εχεις και ενταση και διαρκεια και μηδεν κρασαρισμα.Μακαρι να υπηρχε τετοιο προιον και να ''ρυθμιζες ''εσυ τη δοση της διεγερσης ,οπως και την αυξομειωση της διαρκειας.Σε τετοιες περιπτωσεις μαλλον παμε σε συνδυασμους προιοντων που ερχονται σχεδον απο προσωπικη εμπειρια και σιγουρα το θεμα κοστος ..παει περιπατο.

  16. #1846

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ηρακλη πολυ καλο μου φαινεται το beta-cret. Αρκετα καθαρη ενεργεια και καλα πρηξιματα. Το κουτι λεει για 1 scoop βεβαια λιγο πριν την προπονηση κι εγω ειμαι στα 2.5 και μαζι παιρνω και 6 caps white blood 2. Αυτος ο συνδυασμος ειναι το Σ/Κ και καθημερινες ειμαι 2 scoop craze + 2 scoop hemavol + 2gr kre-alkalyn. Αυτα μου δουλευουν μεχρι τωρα πολυ καλα. Παντως επειδη κι εγω κανω το πολυ 1 ωρα προπονηση το craze ειναι οτι πρεπει.

  17. #1847
    Bodybuilding Newbie Devil.'s Avatar
    Join Date
    30-03-11
    Posts
    88

    Default

    dafuq? κανατε ban τον Stivas? θα μας ξαναρθει η' οχι?

    ηθελα να τον ρωτησω αμα εκανε αυτος τη μηνυση στη DS για το Craze....

    http://courthousenews.com/2012/03/21/Craze.pdf

    ααα επ ευκαιριας.... ξεκινηστε να στοκαρετε.... δεν το βλεπω για πολυ....

  18. #1848
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-03-12
    Location
    athens
    Posts
    19

    Default

    να κανω μια ερωτηση? το tribulus και το ZMA μπορουν να χαρακτηριστουν σαν natural testosterone booster? γιατι ο Γιωργος στο κειμενο το εχει βαλει στη κατγορια τοθ lose of libidΟ. δηλαδη αυτο το βοτανο εχει καθόλου κάποιο είδος ασθενουσ αντι-οιστρογονου?

  19. #1849

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Δεν νομιζω οτι το tribulus εχει τετοια δραση που λες. Βασικα εχω γραψει πολλες φορες οτι δεν πιστευω οτι εχει καμια δραση γενικα αλλα μερικοι λενε οτι τους ανεβαζει, οποτε ας ειναι. Το ΖΜΑ ισως για λιγο καλυτερο υπνο αλλα αισθητα αποτελεσματα μην περιμενεις.

  20. #1850
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-03-12
    Location
    athens
    Posts
    19

    Default

    δηλαδη Γιώργο πιστευεις οτι για την αυξηση της ενδογενησ τετοστερονης ειναι προτιμοτερο να αγορασω ενα απο τα natural tetosterone booter? γιατί η τετοστερόνη μ ειναι σε τραγική κατάσταση.. λόγω χρήσης fymara..ευχαριστω πολύ..

  21. #1851

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    femara ; Για ποιο λογο; Επισης οτι η τεστοστερονη σου ειναι σε χαλια μαυρα το ξερεις απο εξετασεις ή το φανταζεσαι;

  22. #1852
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-03-12
    Location
    athens
    Posts
    19

    Default

    καταρχην συγγνωμη που βγαινω εκτος θεματος... το topιc ξερω οτι έχει να κάνει με τα συμπληρώματα... to femara το πηρα γιατί ειχα προλημα γυναικομαστίας..( πονούσα και ενιωθα ενα μικρο ογκο στο στηθος μ) χρησιμοποίησα το femara και τ clomid και μεσα σε δεκα μερεσ ειδα τρομερα αποτελεσματα..τώρα για την τετοστερόνη το φαντάζομαι... εκλέισα αυριο ορμονικές εξετάσεις αν μπορεις πεσμου ποιεσ ορμόνες να κοιτάξω... λογικά μετά τεσ εξετασεις αν όντως έχω πρόβλημα στην ενδογενή τετοστερόνη πρέπει να ψάξω ενα καλό natural tetosterone booster.. εχω κάποιο λαθος στον τρόπο σκέψης μ?

  23. #1853

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Κανω μια παρενθεση συντομη εδω, κανε τις εξετασεις σου ολικη και ελευθερη τεστοστερονη, οιστραδιολη, προγεστερονη, Τ3/Τ4/TSH, FSH, LH, Προλακτινη. Αμα τις παρεις γραψε στο αναλογο τοπικ και θα σου πω μια αποψη. Μεχρι τοτε οτι και να λεμε ειναι στην σφαιρα της φαντασιας. Αν κρινεις παντως οτι η τεστοστερονη σου ειναι χαλια λογω libido, το femara δεν ριχνει την τεστο αλλα μηδενιζει τα οιστρογονα που μαλλον αυτο εχεις παθει τωρα. Τελος παρενθεσης.

  24. #1854

    Default

    Πηγα και πηρα απο φαρμακειο συμληρωματα λογω οτι ειναι ελεγμενα απο τον Ε.Ο.Φ. ειναι πανακριβα και δεν λεει να πετας τα λεφτα σου εκει, τωρα μπας και ξερει κανεις εκτος απο φαρμακεια σε ποια αλλα καταστημα ειτε και απο εξωτερικο πολουνται συμληρωματα σε <<normal>> τιμες που να εχουν εγριση του <<<Ε.Ο.Φ.>>> η ειναι αποκλειστικα σε φαρμακεια?

  25. #1855
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  26. #1856
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Quote Originally Posted by initiald View Post
    Πηγα και πηρα απο φαρμακειο συμληρωματα λογω οτι ειναι ελεγμενα απο τον Ε.Ο.Φ. ειναι πανακριβα και δεν λεει να πετας τα λεφτα σου εκει, τωρα μπας και ξερει κανεις εκτος απο φαρμακεια σε ποια αλλα καταστημα ειτε και απο εξωτερικο πολουνται συμληρωματα σε <<normal>> τιμες που να εχουν εγριση του <<<Ε.Ο.Φ.>>> η ειναι αποκλειστικα σε φαρμακεια?
    Δηλαδη εσυ πιστευεις πως ο Ε.Ο.Φ ανοιγει τα συμπληρωματα και τους κανει αναλυση για το αν ανταποκρινονται στην ετικετα η' αν περιεχουν παρανομες/επικυνδυνες ουσιες??

  27. #1857

    Default

    Φιλε τελικα ειναι δεν ειναι ελεγμενα κατελιξα στος εξης : ποτε απο φαρμακεια εκανα ερευνα αγορας για αμινοξεα σε φαρμακειο και x-treme stores στο φαρμακειο οι 30 caps εχουν 11 EURO(ενοειτε οι πιο φτηνες γιατι εχει και με 20 EURO 30 caps στα φαρμακεια) ενω στα x-treme stores οι 150 caps[AMINO 2222, 150 CAPS (OPTIMUM)] 21,05 EURO ΣΕ γδερνουν στα φαρμακεια....

  28. #1858
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Ενώ τα extreme stores πουλάνε στο κόστος. Δεν είναι μόνο το πόσα caps αλλά και την ποσότητα και το είδος των αμινοξέων που περιέχουν. Ποτέ από φαρμακείο, ποτέ από extreme stores.

  29. #1859

    Default

    Κοιτα η αληθεια να λεγετε σημερα που πηγα στα x-treme stores πηρα μια κρεατινη αλλα βγενοντας εξω ειδα την ημερομηνια σβησμενη με blanko οποτε εσυ ποιο καταστημα προτινεις? οχι εξωτερικου με παραγγελιες μονο εντος τις ελλαδας (που να εχει καλη φημη για τα προιοντα του και normal τιμες )...

  30. #1860
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Quote Originally Posted by initiald View Post
    Κοιτα η αληθεια να λεγετε σημερα που πηγα στα x-treme stores πηρα μια κρεατινη αλλα βγενοντας εξω ειδα την ημερομηνια σβησμενη με blanko οποτε εσυ ποιο καταστημα προτινεις? οχι εξωτερικου με παραγγελιες μονο εντος τις ελλαδας (που να εχει καλη φημη για τα προιοντα του και normal τιμες )...
    Μπορεις να εκφρασεις τεις αποριες σου στο αναλογο topic,γιατι δεν ειναι σωστο εμεις ολοι που διαβαζουμε σε αυτο το topic για συμλιροματα να φευγουμε σηνεχια απο το θεμα μας και να μηλαμε για το απο που θα ηταν καλητερο να αγορασεις εσυ τα συμπλιροματα σου
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!


 
Page 62 of 107 FirstFirst ... 125258596061626364656672 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 17:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 21:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 15:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •