Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 60 of 107 FirstFirst ... 105056575859606162636470 ... LastLast
Results 1,771 to 1,800 of 3191
  1. #1771

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Απο αυτα που λες μαλλον το καλυτερο ειναι το triazole. Θεωρω πολυ δυσκολο να σου προκαλεσει τοσο μεγαλη μειωση στα οιστρογονα ωστε να δημιουργηθει θεμα. Αυτο μπορουσες να το παθεις με αλλα AI οπως το ATD, το 6-ΟΧΟ κλπ αλλα αυτα τωρα δεν ειναι τοσο ισχυρα.

  2. #1772
    New Member el.stel's Avatar
    Join Date
    05-02-10
    Location
    Rethymno, Crete.
    Posts
    94

    Default

    Thanks Γιώργο. Γενικά θα το πρότεινες για σκληράδα μόνο του, ή ψιλά πράγματα?

  3. #1773

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Οχι καλο ειναι ρε συ, νομιζω για αυτο που θελεις θα σε βοηθησει απλα να εχεις συγκεκριμενες/περιορισμενες απαιτησεις για να μην απογοητευτεις.

  4. #1774
    Pumping Iron finalgates's Avatar
    Join Date
    23-05-09
    Posts
    437

    Default

    κρεατινη να περνω και τις μερες αεροβιας μετα την αεροβια μπας και χανετε καθολου atp απο τα sprint?η θα γεμισει αμεσως στην δοση πριν την προπο με τα βαρη?

  5. #1775

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Την μιση δοση ή καθολου.

  6. #1776
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Τη γνωμη εχετε για το yoked της usp labs?το εχει δοκιμασει κανεις?
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  7. #1777

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Τα reviews ειναι απογοητευτικα, πρεπει να μιλαμε για τρελη μουφα.

  8. #1778

    Default

    Για σας αν υποθεσουμαι οτι παρνω αυτο το συμπηρωμα διατροφης WHEY PROTEIN 2270g (TOP SECRET) σε Τιμή μετρητοίς: 69.70 ? για ποσες μερες-εβδομαδες-μηνες με βγαζει?? και καθε ποτε πρεπη να το παρνω?? και σε τι ποσοτητες? (ολα αυτα για να συγκρινω το κοστος απο μηνα σε μηνα) σας ευχαριστω εκ των προτερων ..

  9. #1779

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Αδυνατον να σου απαντησουμε ρε συ ετσι, ολα εξαρτωνται απο τις διατροφικες σου αναγκες και συνηθειες.

  10. #1780

    Default

    Τρεφομαι απο μετρια εως καλα εχω στοχο ογκο-προσδιορισμο αυτο το συμπηρωμα-πρωτεινη σκεφτομαι να την βαλω στο πρωινο και μεταπροπονητικό αν δεν σε καλυψα απαντα στο περιπου να εχω μια εικονα του ολου πραγματος

  11. #1781
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Eνα μηνα υπολογισε
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  12. #1782
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default

    Quote Originally Posted by initiald View Post
    Για σας αν υποθεσουμαι οτι παρνω αυτο το συμπηρωμα διατροφης WHEY PROTEIN 2270g (TOP SECRET) σε Τιμή μετρητοίς: 69.70 ? για ποσες μερες-εβδομαδες-μηνες με βγαζει?? και καθε ποτε πρεπη να το παρνω?? και σε τι ποσοτητες? (ολα αυτα για να συγκρινω το κοστος απο μηνα σε μηνα) σας ευχαριστω εκ των προτερων ..
    Πολυ ακριβη δεν ειναι η συγκεκριμενη πρωτεινη? Της On η δυκιλη whey εχει 45 ευρω...
    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  13. #1783

    Default

    φιλε αυτη που λες τις on whey ειναι τα ιδια gr με αυτη που λεω εγω (2270gr) η μηπως ειναι ειναι λιγοτερα αν ειναι τα ιδια ειμαι μεσα αρκει να ειναι εξισου καλη ?

  14. #1784
    Pumping Iron CostasMayLaf's Avatar
    Join Date
    02-07-11
    Location
    New World
    Posts
    537

    Default

    Quote Originally Posted by initiald View Post
    φιλε αυτη που λες τις on whey ειναι τα ιδια gr με αυτη που λεω εγω (2270gr) η μηπως ειναι ειναι λιγοτερα αν ειναι τα ιδια ειμαι μεσα αρκει να ειναι εξισου καλη ?
    Για το ιδιο βαρος μιλαω. Η ON απ' οσο ξερω ειναι στις καλυτερες πρωτεινες τις αγορας. Μπες στο prosport η στο prozis και ψαξτην. Λεγεται Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard. Στο prozis η 2273 gr εχει 47.99 ενω στο prosport εχει 44.99. Απο το prosport αν κανεις αγορες ανω τον 50 δεν πληρωνεις μεταφορικα. Παντως που 50 ευρω και που 70. Ενα 20αρικο δεν ειναι και λιγο.
    Last edited by CostasMayLaf; 31-03-12 at 14:47.
    “Your dreams are always going to be the most important to you than they will be to anybody else. So keep dreaming, keep believing, keep pressing forward. So all those warriors out there – be encouraged” - Kai Greene (IFBB Pro Bodybuilder)

  15. #1785
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-03-12
    Location
    athens
    Posts
    19

    Default

    καλησπερα.....ασχολουμε με τα βαρη 5-6 χρονια...εχω ενα διαστιμα 1.5 χρονο που δεν εχω σηκωσει ουτε καρεκλα...xa xa xa..ειχα γαμο και στρατο....σε 3 μηνες που γινομαι και εγς πολιτης θα ξεκηνησω παλι... σαν συμπληρωματα θα χρησιμοποιησω πρωτεινη αμινοξεα γλουταμινη πολυβιταμινη και δεξτροζη.... αργοτερα θελω να συνδιασω 3-4 δυνατα συμπληρωματα....θα μπορουσατε να με κατευθινεται????....ευχαριστω....προκαταβολικα....

  16. #1786

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Δεν ξερω τι εννοεις δυνατα συμπληρωματα βασικα. Θα προτεινα να διαβασεις λιγο το παρων τοπικ και θα δεις και reviews απο διαφορα συμπληρωματα και ποιες κατηγοριες υπαρχουν.

    Παρεπιπτοντως συνηδητοποιω οτι το craze απλα εχει διαλυσει ολα τα υπολοιπα preworkouts και πλεον δεν μπορω χωρις αυτο. Εχω δοκιμασει τα απειρα και ολο πισω στο craze καταληγω, νομιζω ειμαι στο 5ο ή 6ο κουτι. Μπορει να ειμαι κομματια, να μην εχω φαει , να μην εχω κοιμηθει, με 2 scoop κανω καταπληκτικες προπονησεις.

    Κατα τα αλλα το παιρνω αυτο το καιρο με 2 scoop hemavol που μαζι με το c-bol εχω ξαναπει οτι ειναι τα αγαπημενα μου non-stim preworkout. Μολις τελειωσα 50 μερες με x-factor, αρκετα ευχαριστημενος. Γενικα αυτην την εποχη παιρνω πριν την προπονηση craze/hemavol και 2 γρ kre-alkalyn. Μεσα στην προπονηση strive ή chaind out, 4 καψουλες bioforge V3, 1 scoop adamantium (DAA), 2 caps novedex-xt και κατα την διαρκεια της ημερας 1-1.5γρ R-ALA καθως και 4γρ VitC και 2 καψουλες vital-plus. Πρωτεινη σκονη δεν χρησιμοποιω καθολου εδω και καιρο, σαν σνακ μονο μεσα στην μερα τρωω quest bars που εχω ξαναπει οτι θεωρω ως τις καλυτερες. Μετα το τελος bioforge/DAA/novedex θα συνεχισω με intimidate/APE/Erase Pro μεχρι το τελος Ιουλιου περιπου. Αυτα για οσους ενδιαφερονται :)

  17. #1787
    New Member traitor's Avatar
    Join Date
    28-01-10
    Location
    .
    Posts
    64

    Default

    ε βαλε κανα συμπληρωμα ακομα, τιποτα δε παιρνεις:))
    Γιωργο μετα απο 4 εβδομαδες στα 20mg superdrol τι δοσολογιες nolva clomid προτίνεις?
    Εχεις κατι διαιτερο να προτινεις στη ληψη ή κλασσικα 1 το πρωι και 1 πριν τη προπονηση σε αδειο στομαχι?

  18. #1788
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Γιώργο, πες τίποτα για το bioforge.

    Αξίζει ?
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  19. #1789
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Μετα τη νηνεμια βαρατε!
    Να ρωτησω και γω, το 11-oxo σε low dose (300mg) παει μαζι με Mitotropin? Aν και εχω δει τα παλιοτερα reviews που λες οτι μετα τα 675mg-900 ειναι τα ωραια, αλλιως δεν αξιζει. Μετα ομως θες pct με nolva? Ή DAA με 7-oxo κανουν τη δουλεια; Αυτο που με ενδιαφερει στην παρουσα φαση δεν ειναι muscle bulding..
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  20. #1790

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    @traitor 20/20/20/20 Δεν βρισκω λογο για παραπανω, προσωπικα δεν εχω παρει ποτε μου πανω απο 20mg nolva. Για clomid 100/50/50/50. Για την ληψη δεν εχει σημασια.
    @cuban Ρε συ ξερω γω, βασικα εχει πολυ μεγαλη ποσοτητα VIT D, γενικα καλο πρεπει να ειναι αλλα μεσα στον χαμο τωρα αντε να καταλαβω τι ακριβως γινεται.
    @power Αν πας σε τοσο low dose θες μεγαλη περιοδο, τουλαχιστον 8-10 βδομαδες. Αν ηθελες κατι πιο αμεσο θα πρεπει να ανεβεις πανω απο 600-700mg. PCT μετα την γλυτωνεις και με OTC. Γιατι δεν κοιτας για ενα δυνατο AI οπως το erase pro, νομιζω θα ταιριαζε καλυτερα στον στοχο σου με ενα λιποδιαλυτη.

  21. #1791
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Γιώργο λέγοντας ότι εισαι ευχαριστημένος απο 50 μέρες x-factor, στο επίπεδο σου, τι εννοείς; Τι βλέπεις;
    Ρωτάω γιατι κι εγω έκανα 45 μέρες κύκλο με super dose στο ArA (1gr απο Test + 3 caps Halodrol/ημέρα) και ειλικρινά δεν είδα τίποτα απολύτως...
    Μη το πάρεις στραβά, δεν αμφισβητώ αυτο που λες, είναι πέρα για πέρα ειλικρινής η απορία μου στο πως δουλεύει το ArA σε κάποιον στο δικο σου επίπεδο που εχει υψηλές ανοχές και επίπεδο αναισθησιας στα πιο νατουραλ συμπληρώματα.
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  22. #1792
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    @power Αν πας σε τοσο low dose θες μεγαλη περιοδο, τουλαχιστον 8-10 βδομαδες. Αν ηθελες κατι πιο αμεσο θα πρεπει να ανεβεις πανω απο 600-700mg. PCT μετα την γλυτωνεις και με OTC. Γιατι δεν κοιτας για ενα δυνατο AI οπως το erase pro, νομιζω θα ταιριαζε καλυτερα στον στοχο σου με ενα λιποδιαλυτη.
    To erase pro το`χουν ολιγον τι πανακριβο και το erase 2 φορες δε με ενθουσιασε. Εχω και ενα novedex που καθεται και μαλλον ποτε δε θα παρω..
    Δε βιαζομαι και πολυ.. μετα απο μια διακοπη 2 μηνων δε μπορω να παιξω πολυ βαρια και το long-lasting cutting ειναι το μονο που μπορω να κανω..
    Προς το παρον slin-sane και στο σχεδιασμο ειναι mitotropin και μετα DAA/7-oxo transdermal, ελεγα μηπως χωρεσω και 11-οχο καπου
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  23. #1793

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Γιαννη, κοιτα οταν λεω ευχαριστημενος παω παντα συγκριτικα. Προφανως δεν περιμενω απο κανενα x-factor να παρω μυικα κιλα και να ανεβω 10 κιλα στα βαρη σε δυναμη. Ομως ηταν μερος κι αυτο του συνολικου PCT και με κρατησε πολυ καλα θα ελεγα ενω το ιδιο διαστημα εχασα και λιπος. Βεβαια σε αυτο μπορει να επαιξαν ρολο κι αλλα πραγματα αλλα τωρα μιας που το επαιρνα θα αποδωσω κι ενα μεριδιο εκει. Σε δυναμη ειμαι στα ιδια επιπεδα οπως και στον κυκλο και εχουν περασει 2+ μηνες απο τοτε που βγηκα οποτε για μενα ειναι θετικο. Εμφανισιακα ειμαι σε καλο σημειο κρινω, οποτε θεωρω οτι ολα αυτα που παιρνω εχουν καποιο μεριδιο ευθυνης. Παντως για το x-factor γενικα αρεσει και θεωρειται οτι δουλευει κι εχω κι εγω την ιδια αποψη γιατι εχω δει σε αλλους αποτελεσματα.

  24. #1794
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    γιωργο οσο αφορα daa...ρωτησα ξανα για το anabolic freak αν το εχεις υποψη...το θεμα ειναι οτι εχω 2 εβδομαδες που το αρχησα και εχω εντονες ζαλαδες κυριως τις πρωινες ωρες...δεν μπορω να θυμηθω αν τις ειχα πριν το αρχησω η μετα...και καποιο θεμα με την δυσκολια του υπνου τελευταια...μαζι με daa παιρνω και whey,creatine,fish oil, cazein και βιταμινι c...ειναι δυνατο να μ το προκαλει αυτο το προβλημα?
    Last edited by Leo 11; 31-03-12 at 21:57.
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  25. #1795

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    To κοιταξα το συμπληρωμα, δεν βλεπω κατι μεσα που να μπορουσε να δημιουργησει τετοιο θεμα. Βεβαια καποιοι οργανισμοι ειναι πιο ευαισθητοι σιγουρα. Για τις ζαλαδες δοκιμασε να το παιρνεις με γευμα και οχι με αδειο στομαχι. Για τον υπνο δοκιμασε να το παιρνεις μακρια απο την ωρα που πας για υπνο. Αν τπτ απο αυτα δεν δουλεψει τοτε μαλλον πρεπει να το σταματησεις.

  26. #1796
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    To κοιταξα το συμπληρωμα, δεν βλεπω κατι μεσα που να μπορουσε να δημιουργησει τετοιο θεμα. Βεβαια καποιοι οργανισμοι ειναι πιο ευαισθητοι σιγουρα. Για τις ζαλαδες δοκιμασε να το παιρνεις με γευμα και οχι με αδειο στομαχι. Για τον υπνο δοκιμασε να το παιρνεις μακρια απο την ωρα που πας για υπνο. Αν τπτ απο αυτα δεν δουλεψει τοτε μαλλον πρεπει να το σταματησεις.
    ευχαριστω Γιωργο νασαι καλα...οντως το επαιρνα το πρωι με αδειο στομαχι και πριν την προπονηση...θα το δοκημασω οπως ειπες...thks man
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  27. #1797
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Γιαννη, κοιτα οταν λεω ευχαριστημενος παω παντα συγκριτικα. Προφανως δεν περιμενω απο κανενα x-factor να παρω μυικα κιλα και να ανεβω 10 κιλα στα βαρη σε δυναμη. Ομως ηταν μερος κι αυτο του συνολικου PCT και με κρατησε πολυ καλα θα ελεγα ενω το ιδιο διαστημα εχασα και λιπος. Βεβαια σε αυτο μπορει να επαιξαν ρολο κι αλλα πραγματα αλλα τωρα μιας που το επαιρνα θα αποδωσω κι ενα μεριδιο εκει. Σε δυναμη ειμαι στα ιδια επιπεδα οπως και στον κυκλο και εχουν περασει 2+ μηνες απο τοτε που βγηκα οποτε για μενα ειναι θετικο. Εμφανισιακα ειμαι σε καλο σημειο κρινω, οποτε θεωρω οτι ολα αυτα που παιρνω εχουν καποιο μεριδιο ευθυνης. Παντως για το x-factor γενικα αρεσει και θεωρειται οτι δουλευει κι εχω κι εγω την ιδια αποψη γιατι εχω δει σε αλλους αποτελεσματα.
    Ok ναι, έστω και το θέμα δύναμης είναι υπόθεση. Απ'οτι δείχνει πάντως, άλλο ένα "x" στη λίστα των συμπληρωμάτων για μένα...
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  28. #1798
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    08-11-11
    Posts
    239

    Default

    Γιώργο καλησπέρα. Μιας και αυτή τη βδομάδα θα παραγγείλω το x factor για να ξεκινήσω ένα κύκλο κανονικά 50 μέρες, αλλά επειδή είναι ακριβό και έχω ένα θεματάκι, αν βρω από αμέρικα το advance που θα μου βγει πιο φθηνό από το να έπαιρνα το απλό από Αγγλία, είμαι κομπλέ;
    Θέλω να πω εσύ είχες αναφέρει ότι έπαιρνες και τα 2 και συνδιαστικά κι όλας.

  29. #1799
    New Member traitor's Avatar
    Join Date
    28-01-10
    Location
    .
    Posts
    64

    Default

    Χθες χρησιμοποίησα για πρώτη φορά phenibut. Συγκεκριμενα το Phenibut 500 της APS. Να πω πως λογω προβληματικού υπνου και προερχομενος απο ξενυχτι 2 ημερων, χωρις το phenibut πιστευω πως θα κοιμομουν ξημερωματα (μετα τις 6) ή και καθολου.
    Στηυν αρχη πηρα 1 καψουλα (500mg) κατα τις 1+ σε γεματο στομαχι και δεν επεσα καν στο κρεβατι. Καταλαβα κατι ψηλα. Κατα τις 2 και μιση που ξαπλωσα πηρα και μια 2η. Μετα απο κανα 20λεπτο πρεπει να επεσα σα τουβλο.
    Ξυπνησα με ξυπνητηρι στις 10+ απο βαθυ υπνο.

  30. #1800

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    @dar Ναι μια χαρα ειναι και το advanced, εγω τα επαιρνα και τα 2 γιατι ειμαι πυροβολημενος και απλα ηθελα να κανω overdose οπως παντα.
    @traitor Το pheni ειναι τρομερο ρε συ... εγω χρειαζομαι 2γρ αλλα κανω τρελους υπνους.


 
Page 60 of 107 FirstFirst ... 105056575859606162636470 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 17:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 21:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 15:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •