Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 30 of 85
  1. #1

    Default Xtend της Scivation - Αξιολόγηση και Απόψεις

    Xtend της Scivation

    καλησπέρα παιδιά. έχει δοκιμάσει κάποιος το συγκεκριμένο συμπλήρωμα? ενδιαφέρομαι να το πάρω για μέσα στην προπόνηση δεν το έχω αγοράσει το έχει δοκιμάσει κάποιος από εσάς να μου πει γνώμες. το θέλω καθαρά για ενεργεία .
    ευχαριστώ...!!

    Last edited by Picolinos; 20-05-11 at 17:29.

  2. #2
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Έχει αναφερθεί πολλές φορές στο φόρουμ. Κάνε πρώτα ένα search να δεις γνώμες και εντυπώσεις. Είναι καλό συμπλήρωμα αμινοξέων.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Έχει αναφερθεί πολλές φορές στο φόρουμ. Κάνε πρώτα ένα search να δεις γνώμες και εντυπώσεις. Είναι καλό συμπλήρωμα αμινοξέων.
    εχω κάνει ένα τσεκ στο φόρουμ απλά δεν είδα κάτι στις αξιολογήσεις οπότε είπα να τ ανεβάσω ..ευχαριστώ πολύ πάντως :)

  4. #4
    Pumping Iron outnumb's Avatar
    Join Date
    18-01-10
    Location
    North, very north
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by Picolinos View Post
    εχω κάνει ένα τσεκ στο φόρουμ απλά δεν είδα κάτι στις αξιολογήσεις οπότε είπα να τ ανεβάσω ..ευχαριστώ πολύ πάντως :)
    αν ειναι να το ''ανεβασεις'' καν' το σωστα... βαλε της εικονα του προϊοντος τα συστατικα...

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by outnumb View Post
    αν ειναι να το ''ανεβασεις'' καν' το σωστα... βαλε της εικονα του προϊοντος τα συστατικα...
    το επιχείρισα αλλα ειμαι νεο μελος και χρειάζομαι τουλάχιστον 5 ποστ για να ανεβάσω εικόνα.... ευχαριστώ για την παρατήρηση :) θα παρακαλούσα να ακούγονται και γνώμες στο συγκεκριμένο συμπλήρωμα αναφέρομε για τους χρήστες αυτού...:) φιλικά πάντα !

  6. #6
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Πολύ καλό συμπλήρωμα (και ωραία γεύση), αλλά είναι αμινοξέα, καμία σχέση με ενέργεια.

  7. #7
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Για τσεκαρε εδω απο το ποστ αυτο κ κατω..

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Πολύ καλό συμπλήρωμα (και ωραία γεύση), αλλά είναι αμινοξέα, καμία σχέση με ενέργεια.
    χμμ.....οταν λες καλο συμπλήρωμα? προσωπικά θα το ήθελα για ενέργεια..δεν ιδες καποια διαφορά πάνω σε αυτο καταλαβαίνεις τι εννοώ

  9. #9

    Default

    ευχαριστώ φίλε juniorjack...!! με βοήθησες να καταλάβω περισσότερα για το συμπλήρωμα !! thanks :))

  10. #10
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    Να ρωτησω κατι σχετικα με το συμπληρωμα.Ενταξει εχει γλουταμινη και τα λοιπα μεσα αλλα δικαιολογει οτι δεν εχω πιασιματα την επομενη μερα οπως ειχα σχεδον ενα μιση χρονο τωρα?Πηγα τη δοση 1,5 σκουπ απο 1 και εχω δει αυτη τη διαφορα...Η προπονηση ειναι και καλυτερη μπορω να πω απο παλια και σε κιλα και επαναληψεις αλλα πιασιματα την επομενη ή εστω μεθεπομενη γιοκ!Δεν παιζει ρολο το οτι εβγαλα κωπηλατικη με μπαρα λογω προβλημα στο γονατο,δεν εριξα κιλα,ουτε ογκο προπονησης αρα?Τα αμονιξεα ειναι?ποια η γνωμη σας?Παιρνω 1,5 σκουπ μεσα στην προπονηση και μετα 1σκουπ πρωτεινη μετα απο 35 ,λεπτα απο οταν τελειωσω.Δεν ρωταω γιατι δεν γινεται δουλεια,το βλεπω οτι κανω δουλεια απλα ρωταω να μαθω αν εχει τετοιο αποτελεσμα στο πιασιμο τα αμινοξεα, και συγκεκριμενα το xtend που παιρνω.Thanx ^_^
    Whatever which way they go, They know they gonna owe. They soul to the road they choose. It don't matter if you win or lose.You still gotta pay them dues.

  11. #11
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    Quote Originally Posted by perakis View Post
    Να ρωτησω κατι σχετικα με το συμπληρωμα.Ενταξει εχει γλουταμινη και τα λοιπα μεσα αλλα δικαιολογει οτι δεν εχω πιασιματα την επομενη μερα οπως ειχα σχεδον ενα μιση χρονο τωρα?Πηγα τη δοση 1,5 σκουπ απο 1 και εχω δει αυτη τη διαφορα...Η προπονηση ειναι και καλυτερη μπορω να πω απο παλια και σε κιλα και επαναληψεις αλλα πιασιματα την επομενη ή εστω μεθεπομενη γιοκ!Δεν παιζει ρολο το οτι εβγαλα κωπηλατικη με μπαρα λογω προβλημα στο γονατο,δεν εριξα κιλα,ουτε ογκο προπονησης αρα?Τα αμονιξεα ειναι?ποια η γνωμη σας?Παιρνω 1,5 σκουπ μεσα στην προπονηση και μετα 1σκουπ πρωτεινη μετα απο 35 ,λεπτα απο οταν τελειωσω.Δεν ρωταω γιατι δεν γινεται δουλεια,το βλεπω οτι κανω δουλεια απλα ρωταω να μαθω αν εχει τετοιο αποτελεσμα στο πιασιμο τα αμινοξεα, και συγκεκριμενα το xtend που παιρνω.Thanx ^_^
    Εχει προσεξει κανεις κατι σχετικο με αυτο που εγραψα πιο πανω?Ποια η γνωμη σας? ^_^
    Whatever which way they go, They know they gonna owe. They soul to the road they choose. It don't matter if you win or lose.You still gotta pay them dues.

  12. #12
    Rourke's Avatar
    Join Date
    17-05-11
    Posts
    30

    Default

    To Xtend σε γεύση λεμόνι μέσα στην προπόνηση μου αρέσει πολύ. 3,5 λευκινη με 1 γρ σιτρου είναι ότι πρέπει. Έχει και την γλουταμίνη για όσους είναι φαν.

    Τώρα όσο αναφορά τα πιασίματα και την αποκατάσταση φυσικά όλα αυτά βοηθάνε αλλά παίζει ρόλο και η προπόνηση που κάνεις.
    Αν κάνεις προπονήσεις συνέχεια στην ίδια ένταση και ποσότητα και χρόνο και ρυθμό και απλά αλλάζεις μόνο προγράμματα κάθε δύο μήνες, δεν νομίζω να έχεις θέμα με πιασίματα. Άμα σε πλακώσει κάποιος σε πιο σκληρές προπονήσεις από αυτές που έχεις συνηθίσει να κάνεις τότε θα δεις.

  13. #13
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    Μα δεν διαβασες μαλλον τι εγραψα πιο πανω :) ο ογκος της προπονσης και τα κιλα αυξανονται...και γενικα ειναι καλυτερη η προπονηση.Ρωταω αυτους που παιρνουν το συγκεκριμενο συμπληρωμα αν εχουν δει κατι τετοιο πανω τους..με τοσο μικρη δοση γλουταμινης να μην εχω δλδ doms
    Whatever which way they go, They know they gonna owe. They soul to the road they choose. It don't matter if you win or lose.You still gotta pay them dues.

  14. #14
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Όχι δεν είναι λογικό αυτό που λες. Σίγουρα βοηθάει στην καλύτερη ανάρρωση λόγω bcaa, αλλά το να μην έχεις καθόλου πιασίματα δεν είναι φυσιολογικό. Όταν κάνεις σκουότ π.χ. τις επόμενες μέρες δεν έχεις πιάσιμο; Κάτι δεν κάνεις καλά μάλλον....

  15. #15
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    Ποδια δεν γυμναζω εδω και ενα μηνα...εχω λιγο υγρο στο γονατο..Γιωργο κανω 2 χρονια + προπονησεις.Δεν γινεται να ξεχασα πως τις κανω :P Θα σταματησω κανα 10ημερο να το παιρνω να δω αν θα ξαναεχω.Ειδωμεν :D
    Whatever which way they go, They know they gonna owe. They soul to the road they choose. It don't matter if you win or lose.You still gotta pay them dues.

  16. #16

    Default

    μόλις παρέλαβα το xtend σε γεύση μήλο καλά απο μυρωδιά δεν παίζετε ιδικά γεύση αλλά ρε παιδιά ενα πρόβλημα ...οταν το έβαλα στο ποτήρι με το νερό κ το χτύπησα στην φραπεδιερα το βλέπω και λέω οπ διαλύθηκε τέλια κ μετά απο λιγο το βλέπω κ ειχε πιάσει εναν αφρό κ κατι ασπρακια έμεινα λεω τι μεταλαξη έγινε εδω το παθαίνετε και εσεις? γιατι αν το παρω ετσι μαζι στο γυμναστιριο θα νομιζουν οτι εχο βαλει τπτ περιεργο ^^ :P

  17. #17
    Pumping Iron beefmeup's Avatar
    Join Date
    22-03-11
    Location
    Ghost Box
    Posts
    439

    Default

    Quote Originally Posted by perakis View Post
    Ποια η γνωμη σας? ^_^
    απλα μπορει να εχεις καλυτερη αναρρωση λογω των αμινο που περνεις μεσα..
    τωρα δεν ξερω αν μπορει να ειναι τοσο γρηγορη σε σχεση με πριν,αλλα μαλλον τα εξτρα αμινο το κανουν..
    :satisfaction is the death of desire:

  18. #18
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by Picolinos View Post
    μόλις παρέλαβα το xtend σε γεύση μήλο καλά απο μυρωδιά δεν παίζετε ιδικά γεύση αλλά ρε παιδιά ενα πρόβλημα ...οταν το έβαλα στο ποτήρι με το νερό κ το χτύπησα στην φραπεδιερα το βλέπω και λέω οπ διαλύθηκε τέλια κ μετά απο λιγο το βλέπω κ ειχε πιάσει εναν αφρό κ κατι ασπρακια έμεινα λεω τι μεταλαξη έγινε εδω το παθαίνετε και εσεις? γιατι αν το παρω ετσι μαζι στο γυμναστιριο θα νομιζουν οτι εχο βαλει τπτ περιεργο ^^ :P
    Ναι. Συνέχεια ! Μη δίνεις σημασία. Τώρα για το gym....
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  19. #19
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    10-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    231

    Default

    Σκέφτομαι να είναι το επόμενο συμπλήρωμα αμινοξέων, με ενδιαφέρει review στις γεύσεις, όποιος έχει δοκιμάσει οποιαδήποτε γεύση ας γράψει την αποψή του.

  20. #20
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    η γευση καρπουζι(watermelon) ο,τι καλυτερο εχω δοκιμασει!!ελαφρυα κ οσο γλυκια πρεπει!!

  21. #21

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Ναι. Συνέχεια ! Μη δίνεις σημασία. Τώρα για το gym....
    φίλε το κούνησα τοσο πολύ που έγινε τέλειο τελικά το έλυσα αυτο το πρόβλημα τωρα το χρώμα που ειναι πράσινο τι θα κάνω χεχε πάντως απο γεύση είναι οτι καλύτερο έχω πιει xD

  22. #22
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    E Θα τους λες ότι είναι ζωμός από πικραγγουριά ή Ηulk-όσκονη . Eγώ έτσι λέω πάντως

  23. #23
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    ή ζωμος πρασιναδας...χαχα

  24. #24

    Default

    Quote Originally Posted by GeorgeS View Post
    E Θα τους λες ότι είναι ζωμός από πικραγγουριά ή Ηulk-όσκονη . Eγώ έτσι λέω πάντως
    χαχα φίλε έγραψες πο τι είπε το άτομο σωστά έτσι θα τούς σιγουρέψω οτι περνω πικραγγουροζουμο xD

  25. #25
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Quote Originally Posted by dudu View Post
    Σκέφτομαι να είναι το επόμενο συμπλήρωμα αμινοξέων, με ενδιαφέρει review στις γεύσεις, όποιος έχει δοκιμάσει οποιαδήποτε γεύση ας γράψει την αποψή του.
    Έχω δοκιμάσει όλες τις γεύσεις εκτός από blue raspberry (που μου έχει αφήσει ψυχολογικά από το superpump) και είναι τουλάχιστον ευχάριστες. Προτείνω watermelon, grape, apple.

  26. #26

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by Picolinos View Post
    φίλε το κούνησα τοσο πολύ που έγινε τέλειο τελικά το έλυσα αυτο το πρόβλημα τωρα το χρώμα που ειναι πράσινο τι θα κάνω χεχε πάντως απο γεύση είναι οτι καλύτερο έχω πιει xD
    Ακριβως αυτο,θελει λιγο παραπανω κουνημα και ειναι ο.κ.Το κουνας ,το αφηνεις να κατσει λιγο και με λιγο ακομα κουνημα ερχεται στα ισια του.Παντως απο γευση ειναι απλα τελειο.Εχω δοκιμασει πορτοκαλι,καρπουζι και blue rasberry.Η καλυτερη γευση για μενα και αυτη που βλεπω να προτιμανε οι περισσοτεροι ειναι καρπουζι και μετα πορτοκαλι.

  27. #27

    Default

    Quote Originally Posted by HERCULES123 View Post
    Ακριβως αυτο,θελει λιγο παραπανω κουνημα και ειναι ο.κ.Το κουνας ,το αφηνεις να κατσει λιγο και με λιγο ακομα κουνημα ερχεται στα ισια του.Παντως απο γευση ειναι απλα τελειο.Εχω δοκιμασει πορτοκαλι,καρπουζι και blue rasberry.Η καλυτερη γευση για μενα και αυτη που βλεπω να προτιμανε οι περισσοτεροι ειναι καρπουζι και μετα πορτοκαλι.
    δεν έχω δει γεύση καρπούζι αν έρθει σε καρπούζι θα ειναι η επομένη που θα δοκιμάσω γιατι με το μήλο εχω πάθει πλακα περιμένω να πάω για προπόνηση για να το πιω !!

  28. #28
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    20-06-10
    Posts
    42

    Default

    παιδια πραγματικα ολες οι γευσεις τα σπανε
    τωρα εχω ενα κουτι πορτοκαλι να βαζω λιγο για γευση στα aijupure bcca που δεν πεινονται

  29. #29
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    17-09-09
    Location
    Greece.
    Posts
    42

    Default

    Για να μην ανοίγω νεο τόπικ θα ήθελα να μου πουν όσοι έχουν δοκιμάσει και τα δύο πιο προτιμούν το xtend ή το chain'd out?

  30. #30

    Default

    Quote Originally Posted by vasilic View Post
    Για να μην ανοίγω νεο τόπικ θα ήθελα να μου πουν όσοι έχουν δοκιμάσει και τα δύο πιο προτιμούν το xtend ή το chain'd out?
    από ένα γρήγορο ρεσερτσ που είχα κάνει στο φορυμ λένε ότι το τσαιν ουτ είναι ακόμα καλύτερο.... αλλά και το χτεντ είναι πολύ καλό για εμένα


 
Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. AI SPORTS recoverpro VS SCIVATION xtend
    By conan the barbarian in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 3
    Last Post: 04-07-13, 17:26
  2. Isostar vs Xtend
    By conan the barbarian in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 8
    Last Post: 24-10-11, 10:17
  3. xtend by scivation
    By gspyropo in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 1
    Last Post: 08-10-09, 07:36

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •