Arnold Classic 2022 - Αγωνιστικά Νέα!!
Ανακοινωθηκαν οι προσκλησεις του Arnold Classic 2022, το οποιο θα γινει 3 με 6 Μαρτιου στο Οχάιο!! Το προγραμμα εχει ως εξης:
Παρασκευη 4 Μαρτιου
- 12:00 (19:00 ωρα Ελλαδας): Prejudging Classic, Fitness, Figure.
- 14:00 (21:00 ωρα Ελλαδας): Αγωνες Strongman και Strongwoman.
- 19:00 (02:00 ωρα Ελλαδας): Τελικοι Classic, Fitness, Figure και Prejudging Arnold Classic.
Σαββατο 5 Μαρτιου
- 10:00 (17:00 ωρα Ελλαδας): Prejudging Physique, Bikini, Wellness, Wheelchair.
- 14:00 (21:00 ωρα Ελλαδας): Αγωνες Strongman και Strongwoman καθως και USA Powerlifting Pro Bench Bash.
- 19:00 (02:00 ωρα Ελλαδας): Τελικοι Physique, Bikini, Wellness και Arnold Classic.
Ολα αυτα βεβαια μεσω ζωντανης μεταδοσης, που μπορειτε να αγορασετε εδω: https://fanmio.com/products/arnold-sports
Μπορειτε να δειτε ολο το προγραμμα με δεκαδες αγωνες αθληματων, οπως παλη, χειροπαλη, κροσφιτ, ninja warrior, μποξ, mma, πολεμικες τεχνες, εδω: https://www.arnoldsportsfestival.com/schedule/
Οι συμμετοχες:
Arnold Classic
William Bonac (Netherlands)
Maxx Charles (USA)
Brandon Curry (USA)
Samson Dauda (UK)
Regan Grimes (Canada)
Steve Kuclo (USA)
Fabio Giga Rezende (Brasil)
Justin Rodriguez (USA)
Brett Wilkin (USA)Classic Physique
Breon Ansley (USA)
Michael Daboul (United Kingdom)
Urs Kalecinski (Germany)
Peter Molnar (Hungary)
Terrence Ruffin (USA)
Ramon Rocha Queiroz (Brasil)
Darwin Uribe (USA)
Lenny Wicks (USA)
Divine Wilson (USA)Fitness International
Jaclyn Baker (USA)
Amanda Ciani (USA)
Kate Errington (United Kingdom)
Ariel Khadr (USA)
Sara Kovach (USA)
Allison Kramer (USA)
Minna Pajulahti (Finland)
Missy Truscott (USA)
Aurika Tyrgale (Russia)
Tamara Vahn (Canada)Bikini International
Maureen Blanquisco (USA)
Lauralie Chapados (Canada)
Lauren Dannenmiller (USA)
Alessia Facchin (Italy)
Phoebe Hagan (UK)
Ashley Kaltwasser (USA)
Jourdanne Lee (USA)
Lucia Malavaze (USA)
Elisa Pecini (Brasil)
Danielle Phelps (USA)
Allison Testu (France)Figure International
An Da Jong (South Korea)
Latoya Farley (USA)
Wendy Fortino (USA)
Cydney Gillon (USA)
Nicole Zenobia Graham (USA)
Lola Montez (Canada)
Jessica Reyes Padilla (P. Rico)
Larhannah Robinson (USA)
Natalia Soltero (Mexico)
Bojana Vasiljevic (USA)Wellness International
Sunny Andrews (USA)
Yarishna Ayala (USA)
Angela Borges (Brasil)
Devyn Cambre (USA)
Barbara Cesar (USA)
Julia Chitarra (Brasil)
Casey DeLong (USA)
Kassandra Gillis (Canada)
Isabelle Nunes (USA)
Lorena Ragusa (USA)Men's Physique
Erin Banks (USA)
Choi Bong Seok (S. Korea)
Riccardo Croci (Italy)
Terrence Teo Kok Hua (Malaysia)
Drelyn Hunt (USA)
Emanuel Hunter (USA)
Daniel Leone (Italy)
Vincius Mateus (Brasil)
Diogo Montenegro (Brasil)
Ramses Rams (Spain)
Antoine Weatherspoon (USA)Arnold Pro Wheelchair
Gabriele Andriulli (Italy)
Anand Arnold (India)
Bradley Betts (USA)
Adelfo Cerame Jr. (USA)
Harold Kelley (USA)
Antoni Khadraoui (Algeria)
Chad McCrary (USA)
Daniel Minster (Czech Republic)
Johnny Quinn (USA)
Bookmarks