Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 113 of 232 FirstFirst ... 1363103109110111112113114115116117123163213 ... LastLast
Results 3,361 to 3,390 of 6945
  1. #3361
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    Quote Originally Posted by ThunderK View Post
    Θα με ειδοποιήσουνε εαν κολλησουνε με καποιο τροπο;
    θα σε παρουν τηλεφωνο..σε οποιο τηλεφωνο δηλαδη εχεις δωσει

  2. #3362
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Δεν παιρνουν τηλεφωνο πλεον. Στελνουν συστημενο γραμμα. Εσυ νομιζεις οτι πας να παραλαβεις το κουτι σου και βλεπεις μια ωραια επιστολη, οτι κολλησε.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  3. #3363
    New Bodybuilder
    Join Date
    13-10-10
    Posts
    2

    Default

    Έχω παραγγείλει 5-6 φορές από Gigas Nutrition και σε 5 εργάσιμες το πολύ θα είναι στη πόρτα του σπιτιού σου.

  4. #3364
    New Bodybuilder
    Join Date
    13-10-10
    Posts
    2

    Default

    Quote Originally Posted by 1234567 View Post
    παιδια για gigas nutrition μεσος ορος χρονου παραλαβης ποσες μερες ειναι ??? i herb 7-8 εεεε???
    Έχω παραγγείλει 5-6 φορές από Gigas Nutrition και σε 5 εργάσιμες το πολύ θα είναι στη πόρτα του σπιτιού σου.

  5. #3365
    Junior Bodybuilder kamina's Avatar
    Join Date
    29-06-11
    Posts
    139

    Default :)

    αν μπορει καποιος θα ηθελα να μου πει ενα καλο σαιτ για να παραγειλω πρωτεινη.....
    Επειδη δεν εχω την πολυτελεια να παρω πολλων ειδων....1 κατα την διαρκεια της ημερας και 1 πριν και μετα προπονηση θα ηθελα μια αν γινετε να την χρισιμοποιω ολη την μερα...( ειναι η πρωτη μου φορα απο οτι καταλαβατε)

  6. #3366
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Εδώ θα βρεις τις απαντήσεις που θες.

    Πρόσεξε όταν υπάρχει ήδη ένα topic με κάτι που θες, μην ανοίγεις νέο!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  7. #3367

    Join Date
    23-03-11
    Posts
    31

    Default

    Quote Originally Posted by Miskin View Post
    Έχω παραγγείλει 5-6 φορές από Gigas Nutrition και σε 5 εργάσιμες το πολύ θα είναι στη πόρτα του σπιτιού σου.
    Ση,ερα πειρα την ups kai moy ειπαν οτι για το τρακινγκ ναμπερ που εδωσα δεν υπαρχει πακετο και οτι ειναι απλα στα χαρτια μιας και δεν φοναξαν ποτε την ups να το παραλαβει τους εστειλα mail τωρα και περιμενω με το ζορι κρατιεμαι να μην στειλω στη paypal και τους κανω ρομπα εχω ξεμινει απο πρωτεινη μια ευδομαδα και απο οτι βλεπω ακομα μια στανταρ

  8. #3368
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    13-10-09
    Posts
    546

    Default

    Εγώ πάλι έκανα παραγγελία από bb.com, 3 βασικά περιμένω. Η 1η 31/5 η 2η 7/6 και η τελευταία 20/6. Καμία δεν έχει έρθει ακόμη. Έστειλα μέιλ μου απάντησαν και μου είπαν πως οι πρώτες 2 είναι στο τελωνείο και περνάνε από ελέγχους από τους τελωνειακούς. Τσεκάρουν για παράνομα συστατικά κτλπ. Καμία από τις 3 δεν είναι βαριά μιας και έχω παραγγείλει πολλές φορές επιτυχώς από εκεί. Η πρώτη έχει black cuts και κανά 2 t-shirt η 2η κάτι από bpi και κανά 2 t-shirt και η τρίτη κάτι αμινοξέα. Όλες δηλαδή κάτω του κιλού. Τώρα θα δείξει.. Έχω καλή πίστη αλλά οφείλω να πω πως είναι ο περισσότερος καιρός αναμονής σε περίπου 10 παραγγελίες που έχω κάνει στο παρελθόν.. Είδωμεν..

  9. #3369
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Για πιο λογο να παρεις απο BB.com και να περιμενεις 100 χρονια με την ψυχη στο στομα να σου ερθει η παραγγελια δν εχω καταλαβει και ουτε θα καταλαβω ποτε... προτιμω να δωσω ελαχιστα χρηματα παραπανω, να εχω το κεφαλι μου ησυχο και να ξερω οτι σε 1 βδομαδουλα θα εχω τα συμπληρωματακια στην πορτα μου..

    Εχει δει κανενας καποιο Deal σε αγγλια για καποια πρωτεινη? αν και μαλλον σε Prosport θα καταληξω γιατι θα κανω μικρη παραγγελια και δν θελω να πηγαινω σε αλλα και να πληρωνω μεταφορικα εκτος και αν η πιστωτικη που θα παρω σε 1 βδομαδα απο τη δουλεια εχει 2-3 ατοκες και κανω μεγαλυτερη παραγγελια

  10. #3370
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    13-10-09
    Posts
    546

    Default

    Κατ'αρχάς υπάρχουν πολλοί λόγοι για να πάρεις από bb.com, τα λεφτά δεν είναι ελάχιστα πιο λίγα . Όταν παρήγγειλα με ισοτιμία 1.46 κέρδιζα τουλάχιστον 10 ? στο προιόν. Επίσης έχει πολύ καλές προσφορές σε t-shirt προπόνησης αλλά και κάποιες καλές προσφορές ειδικά σε νέα προιόντα. Εκτός αυτού σήμερα τελικά ήρθαν οι 2 από τις 3 παραγγελίες που περίμενα και οι 2 μαζί. Οπότε προς το παρόν όλα καλά. Περιμένω την τρίτη που εντάξει αργεί ακόμη !

  11. #3371
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Quote Originally Posted by 1234567 View Post
    Ση,ερα πειρα την ups kai moy ειπαν οτι για το τρακινγκ ναμπερ που εδωσα δεν υπαρχει πακετο και οτι ειναι απλα στα χαρτια μιας και δεν φοναξαν ποτε την ups να το παραλαβει τους εστειλα mail τωρα και περιμενω με το ζορι κρατιεμαι να μην στειλω στη paypal και τους κανω ρομπα εχω ξεμινει απο πρωτεινη μια ευδομαδα και απο οτι βλεπω ακομα μια στανταρ
    Κανα νεο..??

  12. #3372

    Join Date
    23-03-11
    Posts
    31

    Default

    Oλα καλά αν μπορείς να το πεις αυτο μιας και τους εστειλα μνμ για το τι μου ειπε η ups μου απάντησαν επακριβώς "The package is unfortunately come back to us. The reason we do not know. But we now have your package shipped again" και από εκει και περα περίμενα ,περιμενα ,ρώτησα αν το tracking code θα ειναι το ιδιο με γραψαν εκει που δεν πιανει μελανή για 2-3 μερουλες τους εστειλα οτι αν συνεχισουν να με αγνοούν θα αναγκαστω να στειλω στην paypal και τοτε ως δια μαγειας η αποστολη ξεκολλήσε και με το καλο παρασκευη θα τα εχω ,για την ιστορια απο netrition.com τα πραγματα ηρθαν πιο γρηγορα τελικα ...μαλλον ξανα δεν θα με δουν ουτε με κιάλι οι κυριοι απο gigasnutrition

  13. #3373
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-02-10
    Location
    .
    Posts
    118

    Default

    Quote Originally Posted by 1234567 View Post
    για την ιστορια απο netrition.com τα πραγματα ηρθαν πιο γρηγορα τελικα ...
    Ποσα κιλα ηταν η παρραγγελια ? Ποσες μερες ?

    Αν θες πες και τι για να δουμε την συμπεριφορα του τελωνειου

  14. #3374
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Αλλη μια παραγγελια απο iherb παρεληφθη ok.. Λιιιιγο παραπανω αυτη τη φορα, στις 2 βδομαδες ηρθε..

    Quote Originally Posted by 1234567 View Post
    Oλα καλά αν μπορείς να το πεις αυτο μιας και τους εστειλα μνμ για το τι μου ειπε η ups μου απάντησαν επακριβώς "The package is unfortunately come back to us. The reason we do not know. But we now have your package shipped again" και από εκει και περα περίμενα ,περιμενα ,ρώτησα αν το tracking code θα ειναι το ιδιο με γραψαν εκει που δεν πιανει μελανή για 2-3 μερουλες τους εστειλα οτι αν συνεχισουν να με αγνοούν θα αναγκαστω να στειλω στην paypal και τοτε ως δια μαγειας η αποστολη ξεκολλήσε και με το καλο παρασκευη θα τα εχω ,για την ιστορια απο netrition.com τα πραγματα ηρθαν πιο γρηγορα τελικα ...μαλλον ξανα δεν θα με δουν ουτε με κιάλι οι κυριοι απο gigasnutrition
    Χμμ.. Σκεφτομαι ν παραγγειλω κ γω τις επομενες μερες απο Gigas..

  15. #3375

    Join Date
    23-03-11
    Posts
    31

    Default

    Quote Originally Posted by evolution10 View Post
    Ποσα κιλα ηταν η παρραγγελια ? Ποσες μερες ?

    Αν θες πες και τι για να δουμε την συμπεριφορα του τελωνειου
    Ηταν 3 lipo6 black ultra concetrated δεν ηταν βαρια δηλαδι αλλα απλα το ειπα για να καταλαβεις ποσο αργησε και ακομα περιμενω απο τον γιγα αστα να πανε για μενα μακρια

  16. #3376
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    13-10-09
    Posts
    546

    Default

    Παιδιά το gigas ποια χώρα έχει έδρα ? Επίσης παραγγέλνετε τα πάντα από εκεί ? Και πρωτείνες κτλπ ή μόνο μικροπαραγγελίες ? Το ρωτάω για τελωνείο.. Ψάχνω να πάρω 1-2 κουτιά πρωτείνη μόνο και ψάχνω που είναι το πιο φθηνό από άποψη μεταφορικών

  17. #3377
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-02-10
    Location
    .
    Posts
    118

    Default

    Το gigas ειναι ευρωπαικο δεν εχει τελωνειο .

    Για iherb κωδικος EVO484 για οσους παρουν πρωτη φορα -5$ εκπτωση στο ποσο .

  18. #3378
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Quote Originally Posted by denis-opc View Post
    Παιδιά το gigas ποια χώρα έχει έδρα ? Επίσης παραγγέλνετε τα πάντα από εκεί ? Και πρωτείνες κτλπ ή μόνο μικροπαραγγελίες ? Το ρωτάω για τελωνείο.. Ψάχνω να πάρω 1-2 κουτιά πρωτείνη μόνο και ψάχνω που είναι το πιο φθηνό από άποψη μεταφορικών
    ΕΕ ειναι (λογικα)..

    To site κ η σελιδα στο fb ειναι στα γερμανικα..

    Το customer service εχει τηλεφωνα με κωδικο κλησης Ολλανδιας..

    Απο ποια χωρα ακριβως τ στελνουν δεν ξερω..

    Ας μας πει καποιος π παρηγγειλε τι εδειχνε το tracking..

    Θα παραγγειλω κ γω αυριο μεθαυριο απο κει..


    edit

    Main and Registered office in UK:

    Gigas Sports Limited
    The Picasso Building
    Caldervale Road
    Wakefield
    West Yorkshire WF1 5PF
    Great Britain

    Company No. 5917384

    Registered office in NL:

    Gigas Nutrition BV
    Postbuss 111
    5900AC Venlo
    Netherlands

    Telephone number: 0031-(0)77-4773700
    Fax number: 0031-(0)77-4773705

    Note
    Some our products are being shipped from our central warehouse (UK)
    Last edited by juniorjack; 07-07-11 at 21:24.

  19. #3379
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    εγω π εχω ενα μαγαζι με συμπληρωματα κοντα στο σπιτι μου στο χαλανδρι και λογω περιοχης νομιζα οτι θα ηταν πανακριβο και δν ειχα παει ποτε και πηρα τηλεφωνο και ρωτησα για Myofusion και την εχει 55 ευρω προσφορα... διπλα στην πορτα μου.. ωραια πραγματα..

    μου φαινετε οτι για πρωτεινη μονο δν συμφερει πλεον η αγγλια, για 3 και 4 ευρω να περιμενεις 1 βδομαδα και ιστοριες δεν υπαρχει λογος

  20. #3380
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    μα δεν ειναι 3-4 ευρω...εδω πχ ειν αι 10 http://www.prosport.net/katalog/prod..._id=1030082620 και αν παρεις 2 20...δεν τα λες και λιγα. Βεβαια ολα αυτα οταν φτιαξουν το τεχνικο προβλημα που εχουν με τις καρτες
    Whatever which way they go, They know they gonna owe. They soul to the road they choose. It don't matter if you win or lose.You still gotta pay them dues.

  21. #3381
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Προσφορά 55 ευρώ 2,5 κιλά πρωτεϊνη; Ακόμα και σε ελληνικά καταστήματα ON που είναι σαφώς ποιοτικότερη, βρίσκεις φθηνότερα.

  22. #3382
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Το Prosport ναι αλλα δν δουλευει... μακαρι να μην ειχε θεμα να τα επαιρνα απο εκει, εχει μιλησει κανεις μεσω e mail να δει τη γινετε?


    οσο για την ON απο που ακριβως καταλαβες οτι ειναι καλυτερης ποιοτητας, την εστειλες στο χημειο ? η οτι ειναι παλιο ειναι και καλυτερο?.. επειδη εγω τις λεω ιδιες ( 30 θερμιδες δν μ λενε και κατι ) προτιμω Myofusion γιατι εχει Απιστευτη γευση, αν βρω βεβαια ON πολυ φθηνοτερη θα την προτιμησω.. μονο τιμη και γευση πλεον κοιταω..
    Last edited by stathis23; 08-07-11 at 19:26.

  23. #3383
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Λοιπον εστειλα E mail στο Prosport και μ απαντησεν μετα απο μερικες ωρες το παρακατω.. απ οτι φαινετε ετοιμαζουν καινουργιο site αλλα γινετε μεσω Paypal και e mail να γινουν παραγγελιες. η τελως παντων θα γινονται παραγγελιες οταν φτιαχτει το σαιτ

    As you can see it is Friday evening and we are working.

    The server is down, there is nothing we can do about it.

    The new site will be activated these days, we are solving last few problems.

    In the meantme you can order by e-mail and opay to our Paypal account.

    Kind regards,

    Anna



    Prosport Customer Services

  24. #3384
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    13-10-09
    Posts
    546

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Προσφορά 55 ευρώ 2,5 κιλά πρωτεϊνη; Ακόμα και σε ελληνικά καταστήματα ON που είναι σαφώς ποιοτικότερη, βρίσκεις φθηνότερα.
    Η ON είναι καλύτερη από τη myofusion ? Από που και ως που ? Για την on ειδικά που παίζει να είναι και από τις μεγαλύτερες απάτες, που εδώ και πόσα χρόνια πληρώνει για είναι Νο1 στο bb.com. Δεν τα βγάζω από το μυαλό μου αυτά, έχω γνωστό που είναι διανομέας και ελλάδα και έξω. Τέσπα, και εγώ myofusion προτιμάω λόγω γεύσης...

  25. #3385
    Pumping Iron beefmeup's Avatar
    Join Date
    22-03-11
    Location
    Ghost Box
    Posts
    439

    Default

    Quote Originally Posted by denis-opc View Post
    Η ON είναι καλύτερη από τη myofusion ? Από που και ως που ?
    αν κ θα βγουμε οφ,η ΟΝ ειναι κατα πολυ καλυτερη απο την αλλη που λες..
    απο που ρωτας?
    απο τα συστατικα της..κ την τιμη της σε σχεση με την μυο.
    τωρα για το θεμα αξιοπιστιας που λες,οσο αξιοπιστη μπορει να ειναι η μια,αλλο τοσο μπορει να ειναι κ η αλλη.
    :satisfaction is the death of desire:

  26. #3386
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Ενταξει το Iherb εχει γινει το πλεον αγαπημενο. Μεσα σε 2 μηνες εκανα 6 παραγγελιες, 4 για εμενα, 1 για τους γονεις μου και 1 για την κοπελα μου. Ολες το πολυ σε 13 ημερες ηταν στον προορισμο τους!

    Αλλα επειδη ψαχνω κατι εξειδικευμενο τωρα που δεν υπαρχει στο iherb, μπορειτε να μου πειτε καποιο αλλο αξιοπιστο site απο Αμερικη και με λιγα μεταφορικα; Ειδα οτι το netrition εχει πολυ καλες τιμες και μεταφορικα που ξεκινουν απο 10$. Λετε να αγορασω απο εκει;

    Επισης οταν λενε οτι το οριο για να μη περασει τελωνειο ειναι στα 80$, εννοουν μαζι με τα μεταφορικα ή χωρις;;

  27. #3387
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    13-10-09
    Posts
    546

    Default

    Quote Originally Posted by beefmeup View Post
    αν κ θα βγουμε οφ,η ΟΝ ειναι κατα πολυ καλυτερη απο την αλλη που λες..
    απο που ρωτας?
    απο τα συστατικα της..κ την τιμη της σε σχεση με την μυο.
    τωρα για το θεμα αξιοπιστιας που λες,οσο αξιοπιστη μπορει να ειναι η μια,αλλο τοσο μπορει να ειναι κ η αλλη.
    Μπορείς να έχεις την άποψη σου για το θέμα, εγώ έχω την δική μου και πράττω αναλόγως. Μπορείς να το ψάξεις καλύτερα και να δεις ότι έχω δίκιο..

  28. #3388
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    13-10-09
    Posts
    546

    Default

    Θέλω να παραγγείλω μία πρωτείνη μάλλον 2κιλη αλλά δεν συμφέρει κανένα ευρωπαικό site εκτός από το gigas που για κάποιο λόγο δεν δέχεται την κάρτα μου. Σκέφτομαι να πάρω από netrition που δεν έχω ξαναπαραγγείλει. Τι πιθανότητες έχει να περάσει τελωνείο μία 2κιλή πρωτείνη ?

  29. #3389

    Join Date
    10-07-11
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by fusion View Post
    Επειδη εκανα την προηγουμενη εβδομαδα την πρωτη μου παραγγελια απο το bb.com με κανονικο ταχυδρομιο αλλα τωρα με επιασαν οι ανασφαλιες [:-shake][:-shake][:-hot][:-hot] θελω να ρωτησω απο σας παιδια ποσο εκανε να ερθει η δικια σας παραγγελια απο Αμερικη.
    Εγω εκανα απο το ιδιο site παραγγελεια και μου ηρθε σε 3 βδομαδες χωρις εξτρα χρεωση.Οσο ελεγε το site.Μου το'φεραν τα ελτα πορτα-πορτα.

  30. #3390
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by resistance View Post
    Εγω εκανα απο το ιδιο site παραγγελεια και μου ηρθε σε 3 βδομαδες χωρις εξτρα χρεωση.Οσο ελεγε το site.Μου το'φεραν τα ελτα πορτα-πορτα.
    τι εννοεις χωρις εξτρα χρεωση;
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.


 
Page 113 of 232 FirstFirst ... 1363103109110111112113114115116117123163213 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Παραγγελίες από εξωτερικό και HGH??
    By Mike2008 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 03-03-08, 07:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •