Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 58 of 107 FirstFirst ... 84854555657585960616268 ... LastLast
Results 1,711 to 1,740 of 3191
  1. #1711
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Και το θεμα Γιωργο ειναι πως τα ''επιτυχημενα logs'' αφορουν ατομα που ειναι ''μεσα'' συνηθως η' product pimpers.Η αληθεια ειναι πως οσο καιρο το πηρα ημουν πολυ τουαλετα οποτε το οποιο leaning effect ''ειδα'' αποδιδεται μαλλον εκει..Κριμας γιατι υπαρχει επιστημονικη βαση και προσωπικα ηθελα πολυ να ''δουλευει'' εστω λιγο γιατι εχω κουραστει απο τη ''χημεια''..αλλα τεινω να πιστεψω εχοντας δοκιμασει ενα καρο νομιμα προιοντα πως περα απο τα original eca προιοντα και την κρεατινη πολυ λιγα πραγματα δουλευουν(δεν αναφερομαι φυσικα σε πραγματικα συμπληρωματα οπως πρωτεινη,αμινοξεα,βιταμινες,απαραιτητα λιπαρα οξεα κτλ..)

  2. #1712
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Ξέρω ότι η άποψη μου δεν είναι αυτη που αντιπροσωπεύει το ευρύτερο κοινό αλλα επειδη απ'οτι δείχνει μόνο εγω και ο barbell κάναμε την "χρυσή" επιλογή να δοκιμάσουμε το Ursobolic (την τυφλά μου ) να πω κι εγω με τη σειρά μου ότι το τρέχω πάλι εδω κι ένα μήνα στα 18 caps τη μέρα (ενεκα προυπαρχοντος στοκ) και δε βλέπω τίποτα μα τίποτα απολύτως! Ούτε καν το toilet effect που ανέφερε ο barbell.
    Οπότε Powerbuilderi μακρυά, σωστα κρίνεις!

    Ααα και στο off post του Powerbuilderi !!!
    Last edited by yanniz440; 29-02-12 at 02:44.
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  3. #1713
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Quote Originally Posted by barbell View Post
    ...αλλα τεινω να πιστεψω εχοντας δοκιμασει ενα καρο νομιμα προιοντα πως περα απο τα original eca προιοντα και την κρεατινη πολυ λιγα πραγματα δουλευουν(δεν αναφερομαι φυσικα σε πραγματικα συμπληρωματα οπως πρωτεινη,αμινοξεα,βιταμινες,απαραιτητα λιπαρα οξεα κτλ..)
    ^^^^^ +1000
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  4. #1714
    Advanced Bodybuilder DimitrisK's Avatar
    Join Date
    01-02-06
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by barbell View Post
    αλλα τεινω να πιστεψω εχοντας δοκιμασει ενα καρο νομιμα προιοντα πως περα απο τα original eca προιοντα και την κρεατινη πολυ λιγα πραγματα δουλευουν(δεν αναφερομαι φυσικα σε πραγματικα συμπληρωματα οπως πρωτεινη,αμινοξεα,βιταμινες,απαραιτητα λιπαρα οξεα κτλ..)
    Δεν χρειάζεται να τείνεις έτσι είναι. Δύο δημοφιλή προιόντα δοκίμασα μόνα τους κάθε φορά (DAA & erase), με εξετάσεις αίματος πριν και μετά και η τεστοστερόνη δεν κουνήθηκε ούτε γραμμή. Κι όσο για την κρεατίνη κατάλαβα όντως κάτι την πρώτη φορά που πήρα. Μετά δεν μπορώ να πω ότι ξαναείδα κάτι, τουλάχιστον εμφανές.

  5. #1715
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    δημητρη πιο DAA δοκίμασες?

    γενικώς εμένα μου ειχε δουλεψει καλα το test force 2 ισως λόγω Sarcosine που βοηθα στην απορροφηση του σε σχεση με το adaptodrol που εχει και αυτο ενα effect αλλα δεν δουλευει τοσο καλα..

  6. #1716
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Bulk νομιζω πηρε και ηταν λογικο να μη δουλεψει. Αλλα και αυτα που δουλευουν δεν εχουν αντικρισμα, δλδ και 10-15% να ανεβει η τεστο δε μεταφραζεται σε κατι. Ειναι μονο για την..χαρα της στιγμης και ενας αλλος λογος να κραταει τα μποσικα σε (παρατεταμενη) διαιτα.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  7. #1717
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Ακριβως παιδια για να πετυχεις αυξημενο αναβολισμο προφανως η τεστοστερονη πρεπει να ανεβει σε υπερφυσιολογικα επιπεδα..Προιοντα οπως το daa ισως εχουν μια θετικη επιδραση στον αξονα διημιουργιας τεστο μεσω διεργεσης του υποθαλαμου αλλα αυτη η αυξηση δεν ειναι αρκετη για να δεις αποτελεσματα στο γυμναστηριο..Δεν αμφισβητω τη χρηση του σε pct αλλα αν περιμενεις κερδη σε μυικη αναπτυξη η' δυναμη σιγουρα θα απογοητευτεις..

  8. #1718
    Advanced Bodybuilder DimitrisK's Avatar
    Join Date
    01-02-06
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    883

    Default

    Bulk είχα πάρει (MP & Primaforce). Και τις δυο φορές η τεστοστερόνη ήταν στο 3,7. Άντε να πήγαινε και στο 4 τι θα καταλάβαινα? Άσε που θα το θεωρούσα στατιστικό σφάλμα. Όλα αυτά είναι απάτη του κερατά.

  9. #1719
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Παιδια τη γνωμη εχετε για το Α50 της Bpi μαζι με το Arimidex-hd της ιδιας ετεριας? το εχει δοκιμασει κανεις? θα μπορουσα να το χρησιμοποιησω σε περιοδο κοπσιματος για εναν natural tesosterone cycle? ευχαριστω!
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  10. #1720

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Δεν τα εχω δοκιμασει και δεν τα προτεινω σε κανεναν. Θεωρω οτι ειναι τρελες μουφες οπως και τα περισσοτερα αυτης της εταιρειας.

  11. #1721
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Λες ε.... τη αλο προτινεις? για natural παντα εκτος(x-factor-t-bol-e-bol-animal test)που τα εχω δοκιμασει παντα μιλαμε για περιοδο κοπσιματος.
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  12. #1722

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Κοιτα λιγο τα καινουρια APE και Intimidate, παιρνουν καλες κριτικες, παρηγγειλα 2 απο το καθενα. Τα bioforge, triazole, activate xtreme κ.α. ειναι κλασσικα σε αυτη την κατηγορια

  13. #1723
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Αυτο το Intimidate, τι ειναι daa γραφει αλα γραφει και Ν-methyl τι ειναι αυτο?
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  14. #1724

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Στοχευει στους ιδιους υποδοχεις (NMDA) με το DAA απλα υποτιθεται οτι ενεργοποιει πιο εντονα και δραστικα τους υποδοχεις αυτους. Ειδωμεν...

  15. #1725
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Ειναι λιγο ακριβο ομως σηγουρα χριαζετε 2-3 μπουκαλια για εναν κυκλο,για δες και το propadrol της est το ιδιο περιπου με το Intimidate τι λες για αυτο? εμενα μου φενετε καλο και φτηνοτερο.
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  16. #1726

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Μια η αλλη θα σου ερθει νομιζω γιατι οι δοσεις ειναι διαφορετικες. Προσωπικα test booster πιστευω οτι θελει 6-8 βδομαδες αν ειναι να δεις κατι το οποιο σημαινει συνηθως 2-3 κουτια

  17. #1727
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Tελος παντον θα το μελετισω παρα πολη το θεμα(σημερα το χρημα βγενει δησκολα) κατι αλο τωρα θελω να χρησιμοποιησω κατι προς το τελος του κυκλου για σκλιραδα περισοτερο(εφοσον ειμαι σε χαμιλα επιπεδα bf%) κατι με ΑΤD μεσα θα μου προσφερε κατι?
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  18. #1728

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ναι το ATD ειναι αρκετα δυνατο, βεβαια δεν ειναι τοσο natural και εκτος αυτου σε μερικους δημιουργει και θεμα με την libido.

  19. #1729
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Ειχα χρησιμοποιήσει παλια το novedex xt του gaspari που εχει μεσα ATD με πολυ καλα αποτελεσματα και δεν μου παρουσιαστηκε καπια αυξηση της lipido.Το θελω πιο πολυ για να το σηνδιασω με καπιο ληποδιαλιτη για καλητερα αποτελεσματα. Εσυ τι θα ελεγες?
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  20. #1730

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Σου ειπα τι θα ελεγα παραπανω.

  21. #1731
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Οκ να σε καλα σε ευχαριστω!
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  22. #1732
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Μη τα ξαναγράφω για τη libido και το Novedex... ένδοξες εποχές!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  23. #1733
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Επανερχομαι στο Mesomorph της APS παρα το κραξιμο περι τιμης, σχεσης κοστους-αξιας που ειχε πεσει...!
    Μονο και μονο γιατι πιστευω οτι το συγκεκριμενο συμπληρωμα αξιζει προσοχης και τολμω να πω κατι τετοιο γιατι γνωριζω πολυ καλα την αναισθησια μου στα stims/preworkout.
    Ειμαι το τελευταιο ατομο που θα συνιστουσε οποιοδηποτε συμπληρωμα σε καποιον αλλο λογω της προσωπικης μου χρησης και εμπειριας αλλα με το συγκεκριμενο εχω δει πραγματα που δεν εχω δει με κανενα αλλο προιον της κατηγοριας...μακραν!
    Στο 1,5 scoop μου δινει απιστευτη αυτοσυγκεντρωση, ενταση και δυναμη χωρις τσιτες, χαζο-τρεμουλα και πρηξιματα που εμενα προσωπικα με χαλανε στην προπονηση. Εχω δοκιμασει αρκετο καιρο τον συνδυασμο 1,5 scoop craze-1,5 scoop C4 και σε καμμια περιπτωση δε συγκρινεται σε αποδοση με το Mesomorph sτο 1,5 scοop σε εμενα. Για 3-4 ωρες μετα την προπονηση εξακολουθω να εχω τρομερη ενεργεια!

    Και αυτο με κανει να θεωρω οτι τελικα η σχεση τιμης-αξιας του δεν ειναι τοσο ηψηλη, ισα ισα μαλιστα. Πιστευω πως για εναν προπονουμενο με μεσο ορο ανοχης στα stims το 1/2 scoop θα δουλευει μια χαρα, το 1 scoop για καποιον με υψηλη ανθεκτικοτητα στα stims και οκ...το 1,5 scoop για ανωμαλους οργανισμους σαν τον δικο μου ή προχωρημενους προπονουμενους με σχετικη αναισθησια στα περισσοτερα stims/pre.

    Αν τωρα αναλογιστουμε οτι οι περισοτεροι που συζηταμε εδω θελουν 2 scoop C4 και αμα...ή 1,5-2 scoop craze για να αισθανθουν οτι κατι γινεται, ενω στο 1 scoop mesomorph θεωρω οτι θα την "ακουσουν" οι περισσοτεροι, ε τοτε πιστευω γινεται προφανες οτι το κοστος του δεν ειναι τοσο ψηλο στην πραξη.

    Ξαναλεω οτι ο μονος λογος που μπαινω στον κοπο να κανω την αναφορα ειναι γιατι το συγκεκριμενο pre με εχει κανει και το αντιμετωπιζω με σεβασμο καθε φορα που το "κατεβαζω" γιατι σε εμενα που δεν εχει δουλεψει τιποτα σε τριδιπλες δοσεις αυτο ξυριζει!!!!

    Επισης ξεχασα να αναφερω οτι 10 μερες τωρα ειμαι 800-900kcal υποθερμιδικος με 20-25% υδατανθρακα (γυρω στα 150-170γρ.) και παρολαυτα αυτα η ενταση στην προπονηση ειναι ανεπαναληπτη!
    Last edited by yanniz440; 06-03-12 at 03:37.
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  24. #1734
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Καλησπέρα σε όλους και συγχαρητήρια τόσο στα παιδιά που μοιράζονται εμπειρίες στο φόρουμ όσο και στον megageo που πραγματικά είναι από τα πιο εξυπηρετικά και ανεκτικά πολλές φορές άτομα. Μεγάλο μπράβο και ρεσπέκτ.
    Πάμε τώρα στην απορία. Αγαπητέ Γιώργο αν δεν κάνω λάθος σου είχα γράψει και στο τόπικ της γράμμωσης. Για να μην επαναλαμβάνομαι λοιπόν απλά σου λέω ότι μέχρι τέλη Μάρτη θα είμαι σε γράμμωση για να κατεβάσω το λίπος που περίπου στο 13-14 και μετά σκοπεύω να κάνω έναν κύκλο X-factor για όγκο και από τέλη μάη να μπω φουλ γράμμωση. Θεωρείς ότι θα προλάβω να κόψω για το καλοκαίρι ή θα πρέπει να ξεκινήσω τον όγκο με το χ-factor νωρίτερα;
    τώρα στο 2ο σκέλος τα συμπληρώματα μου θα είναι μια πρωτείνη, αμινοξέα xtend, πολυβιταμίνη solgar super2daily, κρεατίνη κρε αλκαλιν. Τώρα αν προσέθετα και αυτό τον συνδυασμό θα ήταν too much:2-3γρ καρνιτινη και 4-6γρ glycerol monostearate.
    Τέλος αν αντί για 4 caps σπαστά τα έπαιρνα όλα μαζί μετά την προπόνα θα ήταν καλύτερα;

    Ευχαριστώ προκαταβολικά!

    edit: Απλά να προσθέσω ότι glycerol monostearate δεν ξέρω που να βρω μόνη της και το μόνο προιόν που έχω υπόψιν είναι το Glycergrow
    Last edited by Dar; 07-03-12 at 11:36.

  25. #1735

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Καλημερα φιλε,

    Λοιπον το ποτε θα πρεπει να ξεκινησεις διαιτα εξαρταται απο την κατασταση που εισαι και ποτε θελεις να εισαι "ετοιμος" και βασικα τι στοχο ακριβως εχεις. Παντως σε φυσικους αθλητες δεν προτεινω ρε παιδια αυτο το κανω ογκο 2 μηνες, μετα γραμμωση , μετα παλι ογκο κλπ. Για φυσικους αθλητες το καλυτερο ειναι το recomp, δηλαδη να μην υπαρχουν μεγαλες μεταβολες στο σωματικο βαρος. Στο λεω αυτο γιατι το εχω δει σε πολλα παιδια να πηγαινουν στα ακρα, δηλαδη πολλα κιλα παιρνουν το χειμωνα και μετα τα χανουν ολα το καλοκαιρι και στο τελος το αποτελεσμα ειναι να χανονται και μυικα κιλα και η συνολικη προοδος να ειναι περιορισμενη.

    Για τα υπολοιπα συμπληρωματα, δεν βρισκω προβλημα στο να βαλεις την καρνιτινη και το glycerol. Δεν ξερω σε φαρμακειο ρε παιδια μηπως υπαρχει γλυκερινη, το ιδιο πραγμα ειναι ουσιαστικα απλα η χρησιμοτητα της ειναι μονο στο αισθητικο κομματι οτι ισως αφαιρει καποια υποδορια υγρα προσωρινα. Το hemavol που ειναι απο τα αγαπημενα μου εχει αρκετα καλη δοση μεσα μαζι με την agmantine. Για το x-factor προσωπικα δεν βλεπω διαφορα, αυτη την εποχη ειμαι σε 4 caps x-factor advanced και 2 caps x-factor κανονικο την μερα και το λαμβανω 3Χ2.

  26. #1736
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Mαλιστα..!!!Οποιος δεν παθει ,δεν μαθειΔηλαδη εγω φιλε megageo που πηρα 10κιλα ,στη προσπαθεια μου να χασω τα περισσοτερα απο αυτα θα χασω και τα οποια 2-3 καθαρα ??? κυριος λογο αγνοιας του σωστου τροπου
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  27. #1737
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Καλημερα φιλε,

    Λοιπον το ποτε θα πρεπει να ξεκινησεις διαιτα εξαρταται απο την κατασταση που εισαι και ποτε θελεις να εισαι "ετοιμος" και βασικα τι στοχο ακριβως εχεις. Παντως σε φυσικους αθλητες δεν προτεινω ρε παιδια αυτο το κανω ογκο 2 μηνες, μετα γραμμωση , μετα παλι ογκο κλπ. Για φυσικους αθλητες το καλυτερο ειναι το recomp, δηλαδη να μην υπαρχουν μεγαλες μεταβολες στο σωματικο βαρος. Στο λεω αυτο γιατι το εχω δει σε πολλα παιδια να πηγαινουν στα ακρα, δηλαδη πολλα κιλα παιρνουν το χειμωνα και μετα τα χανουν ολα το καλοκαιρι και στο τελος το αποτελεσμα ειναι να χανονται και μυικα κιλα και η συνολικη προοδος να ειναι περιορισμενη.

    Για τα υπολοιπα συμπληρωματα, δεν βρισκω προβλημα στο να βαλεις την καρνιτινη και το glycerol. Δεν ξερω σε φαρμακειο ρε παιδια μηπως υπαρχει γλυκερινη, το ιδιο πραγμα ειναι ουσιαστικα απλα η χρησιμοτητα της ειναι μονο στο αισθητικο κομματι οτι ισως αφαιρει καποια υποδορια υγρα προσωρινα. Το hemavol που ειναι απο τα αγαπημενα μου εχει αρκετα καλη δοση μεσα μαζι με την agmantine. Για το x-factor προσωπικα δεν βλεπω διαφορα, αυτη την εποχη ειμαι σε 4 caps x-factor advanced και 2 caps x-factor κανονικο την μερα και το λαμβανω 3Χ2.
    Σε ευχαριστώ πολύ Γιώργο. btw Δημητρης για να μην μιλάμε και εντελώς απρόσωπα.
    Κοίτα πάντα εκεί ήμουν σε αυτό που λες. Δεν είχα πολλές αυξομειώσεις. Απλά φέτος κάτι ότι το παραέκανα στον όγκο 1,77-93κιλά κάτι ότι μου παρουσιάστηκαν τιμές σακχάρου παραπάνω από το κανονικό οφείλω να χάσω κιλά. Για αυτό και όταν λέω όγκο με το xfactor θα κάνω μια προσεγμένη αρκετά και ελαφρώς υπερθερμιδική διατροφή. Στόχος μου είναι το καλοκαίρι να είμαι 85 κιλά. Τώρα έχω πέσει στα 89-90.
    Τέσπα για να μην βγαίνω και οφ οπότε για να μην παίρνω όλόκληρο το glycergrow μου προτείνεις καλύτερα γλυκερίνη από το φαρμακείο;
    Εκτός μιας ελαφράς ακμής που κάποιοι παρατηρούν(μιλάω αποκλειστικά για τους υγιείς αθλητές) υπάρχει κάποιο άλλο side που έχεις παρατηρήσει;

  28. #1738
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    και γω που πηρα 20 και δεν θελω να χασω γραμμαριο μυικης μαζας πως αποφευγω το σωσηβιο χωρισ αεροβιο?? τσουρεκα πανω κατα το ιδιο λεμε...απλα καρνιτινες και τετοια δουλεια δεν ειδα ρε παιδια...τωρα για λιπο ας μας διαφωτισει λιγο ο Γιωργος...αν και παλι τσουρεκα μου νομιζω δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα αφου ακολουθουμε natural way
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  29. #1739
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    και γω που πηρα 20 και δεν θελω να χασω γραμμαριο μυικης μαζας πως αποφευγω το σωσηβιο χωρισ αεροβιο?? τσουρεκα πανω κατα το ιδιο λεμε...απλα καρνιτινες και τετοια δουλεια δεν ειδα ρε παιδια...τωρα για λιπο ας μας διαφωτισει λιγο ο Γιωργος...αν και παλι τσουρεκα μου νομιζω δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα αφου ακολουθουμε natural way
    Καλα εσυ το σωσιβιο που το ειδες στον υπνο σου ???
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  30. #1740

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ρε παιδια ενας αθλητης που γυμναζεται μερικα χρονια και ειναι φυσικος δεν μπορει να παιρνει 10 κιλα σε 3-4 μηνες. Ειναι παρα πολλα και τα περισσοτερα θα ειναι λιπος-υγρα. Για αυτο λεω οτι οι αυξομειωσεις στα κιλα πρεπει να ειναι +- 4 για μενα για φυσικους αθλητες επαναλαμβανω. Δημητρη δεν εχει sides ρε συ η γλυκερινη, πολυ νερο να πινεις και μην το παρακανεις γιατι θα εχει καθαρτικη δραση.


 
Page 58 of 107 FirstFirst ... 84854555657585960616268 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 18:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 22:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 16:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •