Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    18-03-13
    Posts
    3

    Default Γειά Σας - Σταμάτης

    Ειμαι καινουργιος στο φορουμ,θα ηθελα την βοηθεια σας. Ειμαι 24χρονων 1.84 υψος 77 κιλα το λιπος μου δεν το γνωριζω απλα δεν εχο σχεδον καθολου ειμαι απο τα ατομα που περνουν κιλα πολυ δυσκολα και τα χανω πολυ ευκολα.Παω γυμναστηριο 1 χρονο και εχω καταφερει να κερδισω 5 κιλα... στους πρωτους 6 μηνες απο εκει κ μετα εμεινα σταθερος στα ιδια κιλα(η διατροφη μου ηταν και ειναι ακομα η ιδια)...Τωρα λεο να κανο ενα μικρο κυκλο με πρωτεινη αμινο3α αργεις καυσεως ενα pre workout το Jack3D+κρεατινη +Havoc + Activate Xtreme V2 ..θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας για τα συμπληρωματα θα με βοηθεισουν να ξεκολλήσω?
    Περιμενω απαντησεις,ευχαριστω προκαταβολικα

  2. #2
    Senior Bodybuilder BillPeristeri3's Avatar
    Join Date
    22-01-13
    Posts
    2,037

    Default

    Κοιτα εμενα μου φαινονται πολλα τα συμπληρωματα σου φιλε μου.. Αλλα δεν ειπες τι στοχο εχεις...

  3. #3
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Καλώς όρισες Σταμάτη! Αντί για κύκλους συμπληρωμάτων, κάνε κύκλους πάνω από το φαί
    Μπορείς να ανοίξεις νέο θέμα στην κατάλληλη ενότητα με τη διατροφή που κάνεις.

    Καλή διαμονή.

  4. #4
    New Bodybuilder
    Join Date
    18-03-13
    Posts
    3

    Default

    Quote Originally Posted by BillPeristeri View Post
    Κοιτα εμενα μου φαινονται πολλα τα συμπληρωματα σου φιλε μου.. Αλλα δεν ειπες τι στοχο εχεις...
    θελω να ξεκολλησω απο τα 77 που ειμαι εδω και 6 μηνες..Σαν στοχο εχω να φτασω τα 80 κιλα για τι πιστευω οτι αυτα ειναι τα κιλα που πρεπει να εχω (αναλογια υψος-βαρος)...Τωρα φενομαι πολυ λεπτος!

  5. #5
    New Bodybuilder
    Join Date
    18-03-13
    Posts
    3

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Καλώς όρισες Σταμάτη! Αντί για κύκλους συμπληρωμάτων, κάνε κύκλους πάνω από το φαί
    Μπορείς να ανοίξεις νέο θέμα στην κατάλληλη ενότητα με τη διατροφή που κάνεις.

    Καλή διαμονή.
    Ευχαριστω πολυ...Η διατροφη μου ειναι απο διετολογο..Το θεμα ειναι οτι με αυτη την διατροφη κερδισα καποια κιλα και τωρα που ακομα κανω την ιδια ειμαι κολλημενος 6 μηνες..
    Για αυτο ειπα να με βοηθησουν τα συπληρωτα αλλα δεν ξερω κατα ποσο..


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Σταμάτης Μπιτάκος vs Λευτέρης Χαχαμίδης για το THE BATTLE 2....
    By TheGodfather in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 22
    Last Post: 28-05-13, 10:47

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •