Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 30 of 74
  1. #1
    Advanced Bodybuilder magman's Avatar
    Join Date
    09-11-08
    Location
    Nikaia, Greece.
    Posts
    1,021

    Default Intro Hall στο Village Ρέντη- Fitness Star

    Ξέρει κάποιος τι παίζετε στο Intro Hall στο Village στη Θηβών; Σκέφτομαι να αλλάξω λίγο παραστάσεις αλλά φοβάμαι μη φάω φόλα. Με ενδιαφέρει να μπορώ να κάνω τη γυμναστική μου με άνεση αλλά και να έχω ανθρώπους γύρω μου υπεύθυνους να με κατευθύνουν με τα προγράμματά τους στο σωστό δρόμο.
    I want to train damn it!!!!

  2. #2
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    24-06-08
    Location
    .
    Posts
    7

    Default

    φιλε mgman, πηγαινω στο ιντρο απο τοτε που ηταν universal δηλαδη πολλα χρονια. Σαν χωρος μου αρεσει που ειναι μεγαλο και φωτεινο και εχει αρκετα ψηλο ταβανι και δεν νιωθεις ασφυκτικα. Απο μηχανηματα εχει παρα πολλα, παραπανω απο ενα στα πολυ βασικα. Απο ελευθερα εχει κιλα και αλτηρες αν και θελουν συντηρηση οι αλτηρες. Σαν χωρος ειναι καλος, αλλα απο προσωπικο και εξειδικευση μην μπεις καν στον κοπο να ρωτησεις για προγραμματα.2 -3 γυμναστριες με ειδικοτητα παραδοσιακους χορους που ξερουν μονο ποιο μηχανημα ειναι ποιο, και 3-4 γυμναστες εκ των οποιων οι 2 ειναι ερασιτεχνες ββ με καλες διαπλασεις αλλα γνωσεις μονο για το δικο τους σωμα...
    Επισης τις ωρες αιχμης γινεται πανικος, που ενω ειναι μεγαλος χωρος γεμιζει με κοσμο σχεδον σε ολα τα μηχανηματα.
    Για μενα που δεν θελω καθοδηγηση και πηγαινω πρωινες ωρες ειναι ο ιδανικος χωρος, επισης και οικονομικος

  3. #3
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Συμφωνώ στα περισσότερα με τον mostmuscular.Η τιμή είναι μεγάλο πλεονέκτημα όπως κ ο πολύ μεγάλος χώρος με τα πολλά μηχανήματα.Οι ωρες 5.30-8.30 περίπου το απόγευμα είναι απαγορευτικές αν θέλεις την άνεσή σου,όπως λες.Οι γυμναστές θα σε βοηθήσουν,αν τους το ζητήσεις.
    Νομίζω πάντως πως είναι αρκετά καλή επιλογή,ιδίως αν πηγαίνεις σε ώρες διαφορετικές από αυτές που έγραψα παραπάνω.Έχει κ εύκολο parking.
    , ' ...

  4. #4
    New Bodybuilder
    Join Date
    16-09-09
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    3

    Default

    πριν απο λιγο περασα απο ρεντη.η ανακοινωση λεει οτι θα ανοιξει στις 18 του μηνος.οι φημες λενε οτι αλλαξε ιδιοκτησιακο καθεστος και θα ανοιξει με νεα διευθυνση.για να δουμε

  5. #5
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    01-03-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    18 του μηνος θα ξανα-ανοιξει με νεα διευθυνση.
    ο παλιος ιδιοκτητης χρωστουσε ενοικια μηνων.
    ελπιζω να ο Jackson να μην εχασε τη δουλεια του!
    o tempora o mores!

  6. #6
    Unworthy
    Join Date
    12-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by elefterios

    18 του μηνος θα ξανα-ανοιξει με νεα διευθυνση.
    ο παλιος ιδιοκτητης χρωστουσε ενοικια μηνων.
    ελπιζω να ο Jackson να μην εχασε τη δουλεια του!
    </blockquote id=quote>

    σας το εχω ξανα πει με 150 τον χρονο δε νβγαζει τα εξοδα του το γυμναστηριο καπου θα σκασει καποια στιγμη ή στους υπαλληλους ή στο ενοικιο ή στην εφορια ή στους πελατες

  7. #7
    Advanced Bodybuilder magman's Avatar
    Join Date
    09-11-08
    Location
    Nikaia, Greece.
    Posts
    1,021

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by elefterios

    18 του μηνος θα ξανα-ανοιξει με νεα διευθυνση.
    ο παλιος ιδιοκτητης χρωστουσε ενοικια μηνων.
    ελπιζω να ο Jackson να μην εχασε τη δουλεια του!
    </blockquote id=quote>

    Ωραίος ο Jackson! Κορυφαίος[:-angel]
    I want to train damn it!!!!

  8. #8
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Fitness star!Άλλαξε χέρια η ιδιοκτησία,νέο ωράριο(καθημερινές έως τις 11,Σάββατο έως τις 10),ισχύουν τα παλιά συμβόλαια,200 γιούρια τα καινούρια ετήσια...
    , ' ...

  9. #9
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Fitness star!Άλλαξε χέρια η ιδιοκτησία,νέο ωράριο(καθημερινές έως τις 11,Σάββατο έως τις 10),ισχύουν τα παλιά συμβόλαια,200 γιούρια τα καινούρια ετήσια...
    , ' ...

  10. #10
    Advanced Bodybuilder magman's Avatar
    Join Date
    09-11-08
    Location
    Nikaia, Greece.
    Posts
    1,021

    Default

    Με πρόλαβες :)
    I want to train damn it!!!!

  11. #11
    Advanced Bodybuilder magman's Avatar
    Join Date
    09-11-08
    Location
    Nikaia, Greece.
    Posts
    1,021

    Default

    Με πρόλαβες :)
    I want to train damn it!!!!

  12. #12
    Unworthy
    Join Date
    12-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    ποσο ηταν οτ ετησιο πριν?

  13. #13
    Unworthy
    Join Date
    12-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    ποσο ηταν οτ ετησιο πριν?

  14. #14
    Pumping Iron
    Join Date
    10-01-08
    Location
    αθηνα
    Posts
    330

    Default

    ηταν 110 ευρο για ενα χρονο, και εαν δεν ησουνα γραμμενος πηγαινε περιπου 150. Σημερα ανοιξε με την καινουργια διευθυνση, το εχουν ξηλωσει το μισο γυμναστηριο , και θα το ξαναφτιαξουν. Θα ειναι πιο ακριβη η ετησια συνδρομη. Αυτος που εχει ολοκληρο το εμπορικο κεντρο, θα δουλευει πλεον το γυμναστηριο. θα ειναι πιο ακριβο αλλα θα πουλανε πιστευω (και ευχομαι) καλυτερες υπηρεσιες απο τους προηγουμενους. Οπως ειπε και ο LLEONIDAS παραπανω οι ωρες αιχμης ειναι δραμα. Θα το δω τωρα που ξανανοιξε και θα γραψω εντυπωσεις[:-bouncy].


    ΥΓ:Λογικα θα φυγει και η χαβουζα που ειχε μαζευτει, χρειαζοτανε πιστευω!
    "Aim to the infinite, One Step At the Time" Arnold Schwarzenegger

  15. #15
    Pumping Iron
    Join Date
    10-01-08
    Location
    αθηνα
    Posts
    330

    Default

    ηταν 110 ευρο για ενα χρονο, και εαν δεν ησουνα γραμμενος πηγαινε περιπου 150. Σημερα ανοιξε με την καινουργια διευθυνση, το εχουν ξηλωσει το μισο γυμναστηριο , και θα το ξαναφτιαξουν. Θα ειναι πιο ακριβη η ετησια συνδρομη. Αυτος που εχει ολοκληρο το εμπορικο κεντρο, θα δουλευει πλεον το γυμναστηριο. θα ειναι πιο ακριβο αλλα θα πουλανε πιστευω (και ευχομαι) καλυτερες υπηρεσιες απο τους προηγουμενους. Οπως ειπε και ο LLEONIDAS παραπανω οι ωρες αιχμης ειναι δραμα. Θα το δω τωρα που ξανανοιξε και θα γραψω εντυπωσεις[:-bouncy].


    ΥΓ:Λογικα θα φυγει και η χαβουζα που ειχε μαζευτει, χρειαζοτανε πιστευω!
    "Aim to the infinite, One Step At the Time" Arnold Schwarzenegger

  16. #16
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Είναι λογικό να θέλουν να μαζέψουν κόσμο με το ετήσιο κ το ποσό των 200 ευρώ είναι ok,αλλά δεν μπορώ να μη σχολιάσω την κουταμάρα να βάλουν το 6μηνο 180 ευρώ!Ή βαλ'το 130-150 ή μην το βάζεις καθόλου!
    Η εικόνα των αποδυτηρίων βελτιώθηκε κάπως(π.χ.νέα ντουλάπια)κ βάφτηκε ένα μεγάλο μέρος του γυμναστηρίου.Πιθανότατα θα αλλαχτούν κ τα ελεύθερα βάρη(αν κ δε βρίσκω το λόγο,μια χαρά μου φαίνονται τα συγκεκριμένα) κ θα προστεθούν αλτήρες επειδή υπάρχουν αρκετές ελλείψεις.
    Ζητάνε κ αποδείξεις από την πληρωμή του προηγούμενου ετήσιου κ έμαθα ότι για όσους δεν τη διαθέτουν θα μείνουν ως το Δεκέμβρη κ μετά θα πληρώσουν.Κ αυτό όμως είναι κουταμάρα,για πολλούς λόγους.Ο προηγούμενος/λαμόγιο μάλλον δεν άφησε τους υπολογιστές με τα στοιχεία των μελών κ προβλέπεται μπάχαλο για μπόλικες μέρες κ μια ρευστή κατάσταση...Χθες με το κλείσιμο έγινε κ ένα "ντου" διαμαρτυρίας από κάποιους για την ώρα που κλείνει,καθώς πολλοί βολεύονταν να έρχονται μεταμεσονύχτια.
    , ' ...

  17. #17

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by LLEONIDAS

    Είναι λογικό να θέλουν να μαζέψουν κόσμο με το ετήσιο κ το ποσό των 200 ευρώ είναι ok,αλλά δεν μπορώ να μη σχολιάσω την κουταμάρα να βάλουν το 6μηνο 180 ευρώ!Ή βαλ'το 130-150 ή μην το βάζεις καθόλου!</blockquote id=quote>

    K. καθηγητά, να σχολιάσω απλά ότι το 95%+ των πελατών του γυμναστηρίου δε πατάει πάνω από 5-6 μήνες το χρόνο... Οι περισσότεροι δε που πληρώνουν χρονικής πάνε μέσο όρο 3 μήνες...:D:D

  18. #18
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    18-12-08
    Location
    .
    Posts
    35

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by LLEONIDAS

    Είναι λογικό να θέλουν να μαζέψουν κόσμο με το ετήσιο κ το ποσό των 200 ευρώ είναι ok,αλλά δεν μπορώ να μη σχολιάσω την κουταμάρα να βάλουν το 6μηνο 180 ευρώ!Ή βαλ'το 130-150 ή μην το βάζεις καθόλου!
    Η εικόνα των αποδυτηρίων βελτιώθηκε κάπως(π.χ.νέα ντουλάπια)κ βάφτηκε ένα μεγάλο μέρος του γυμναστηρίου.Πιθανότατα θα αλλαχτούν κ τα ελεύθερα βάρη(αν κ δε βρίσκω το λόγο,μια χαρά μου φαίνονται τα συγκεκριμένα) κ θα προστεθούν αλτήρες επειδή υπάρχουν αρκετές ελλείψεις.
    Ζητάνε κ αποδείξεις από την πληρωμή του προηγούμενου ετήσιου κ έμαθα ότι για όσους δεν τη διαθέτουν θα μείνουν ως το Δεκέμβρη κ μετά θα πληρώσουν.Κ αυτό όμως είναι κουταμάρα,για πολλούς λόγους.Ο προηγούμενος/λαμόγιο μάλλον δεν άφησε τους υπολογιστές με τα στοιχεία των μελών κ προβλέπεται μπάχαλο για μπόλικες μέρες κ μια ρευστή κατάσταση...Χθες με το κλείσιμο έγινε κ ένα "ντου" διαμαρτυρίας από κάποιους για την ώρα που κλείνει,καθώς πολλοί βολεύονταν να έρχονται μεταμεσονύχτια.
    </blockquote id=quote>

    [:-thumbd]Κι εγώ φίλε μου εκεί πήγαινα μέχρι που έκλεισε για 4η φορά!!!
    (Universal-Sprinter-Introhall).Μου είπαν να φέρω την απόδειξη αλλά είχα πληρώσει νωρίτερα από τον Δεκέμβριο που έληγε η συνδρομή μου για να κερδίζω καλύτερη τιμή,συγκεκριμένα Σεπτέμβρη.
    Ετσι δεν μετράει καθώς ο προηγούμενος όντως δεν άφησε υπολογιστές ή άλλα στοιχεία.
    Πάντως για τους προηγούμενους ιδιοκτήτες είχα μάθει ότι ο ένας είχε το χώρο και έτσι δεν θα πλήρωναν ενοίκιο.
    Τώρα ποιός το έχει ,ξερει κανείς;Διστάζω να πάω πάλι.

  19. #19
    New Bodybuilder
    Join Date
    03-10-09
    Location
    ATHENS, Greece.
    Posts
    3

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by gigenis

    [quote]Originally posted by elefterios

    18 του μηνος θα ξανα-ανοιξει με νεα διευθυνση.
    ο παλιος ιδιοκτητης χρωστουσε ενοικια μηνων.
    ελπιζω να ο Jackson να μην εχασε τη δουλεια του!
    </blockquote id=quote>

    ο τζακσον δεν εχασε την δουλεια του ειναι με τον παλιο ιδιοκτητη ξερω πως ειχαν παρα πολυ καλες σχεσεις ο τζακσον τον αγαπαει πολυ και δεν εκατσε γιατι ενω ο προην εδωσε ολο το πελατολογιο στον καινουριο ιδιοκτητη ο καινουριος ζηταει αποδειξεις με το σκεπτικο οτι θα την εχουμε χασει οπως εγω και θα ξαναπληρωσουμε ενω αλλα ειχαν συμφωνησει
    ειμαι πολυ καλος φιλος του τζακσον και απ αυτα που λεει τουλαχιστον καθε αλλο απο λαμογιο ηταν ο πρωην απλα προσπαθησε να κρατησει χαμηλη την τιμη και του γυρισε μπουμεραγκ. αυτο ειναι ολο.
    εγω παντως δεν ξαναπαω πηγα κανα δυο φορες και ξενερωσα

  20. #20
    New Bodybuilder
    Join Date
    03-10-09
    Location
    ATHENS, Greece.
    Posts
    3

    Default

    Κι εγώ φίλε μου εκεί πήγαινα μέχρι που έκλεισε για 4η φορά!!!
    (Universal-Sprinter-Introhall).Μου είπαν να φέρω την απόδειξη αλλά είχα πληρώσει νωρίτερα από τον Δεκέμβριο που έληγε η συνδρομή μου για να κερδίζω καλύτερη τιμή,συγκεκριμένα Σεπτέμβρη.
    Ετσι δεν μετράει καθώς ο προηγούμενος όντως δεν άφησε υπολογιστές ή άλλα στοιχεία.
    Πάντως για τους προηγούμενους ιδιοκτήτες είχα μάθει ότι ο ένας είχε το χώρο και έτσι δεν θα πλήρωναν ενοίκιο.
    Τώρα ποιός το έχει ,ξερει κανείς;Διστάζω να πάω πάλι.
    .....................................................................
    ο προηγουμενος φιλε μου καλε αφησε και σε ηλεκτρονικη μορφη το πελατολογιο και σε εντυπη μορφη.
    δεν ειχε λογο να μην το κανει για κατσε λιγο και σκεψου....

  21. #21

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    O Jackson ποίος είναι; Έχει βγάλει και τραγούδια; :D[:-angel]

  22. #22
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    08-09-09
    Location
    Korydallos, Greece.
    Posts
    25

    Default

    μπορει πολλοι να στεναχωρηθηκαν που αλλαξε ιδιοκτησια αλλα καλυτερα να πηγαινω σε να αξιοπιστο γυμναστηριο με 200 ευρω το χρονο παρα σε να δηθεν καλο γυμναστηριο που απο μερα σε μερα προκειται να κλεισει και η μουχλα εχει γινει ενα με τα αποδυτηρια!
    ognuno diffende la sua verita

  23. #23
    New Bodybuilder
    Join Date
    14-07-09
    Location
    .
    Posts
    2

    Default

    Καλησπέρα και από μένα.΄
    Έτυχε να περάσω σήμερα από το καινούριο Fitness Star για να ρωτήσω ωράριο και χρήματα.
    Όντως κυριακές είναι κλειστά αλλά από την άλλη....
    έχουν βάλει 10euro το μήνα συνδρομή.
    Ναι Ναι 10 euro το μήνα, έτσι μου είπε ο κύριος εκεί στη reception.
    Επίσης τα ομαδικά λέει θα ξεκινήσουν από 10 Οκτ. αφού είναι ακόμα σε φάση ανακαίνισης....

    αλλά για προθέρμανση και βάρη... δεν είναι και τίποτα
    τα 10 euro / μήνα.

    Χαιρετώ,
    Τόνια.

  24. #24
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    18-12-08
    Location
    .
    Posts
    35

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by tztonia

    Καλησπέρα και από μένα.΄
    Έτυχε να περάσω σήμερα από το καινούριο Fitness Star για να ρωτήσω ωράριο και χρήματα.
    Όντως κυριακές είναι κλειστά αλλά από την άλλη....
    έχουν βάλει 10euro το μήνα συνδρομή.
    Ναι Ναι 10 euro το μήνα, έτσι μου είπε ο κύριος εκεί στη reception.
    Επίσης τα ομαδικά λέει θα ξεκινήσουν από 10 Οκτ. αφού είναι ακόμα σε φάση ανακαίνισης....

    αλλά για προθέρμανση και βάρη... δεν είναι και τίποτα
    τα 10 euro / μήνα.

    Χαιρετώ,
    Τόνια.
    </blockquote id=quote>[:-cry]
    Προφανώς καλή μου φίλη δεν στα εξήγησαν καλά ή τουλάχιστον είπαν άλλα σ΄εμένα.
    Τα 10 ευρώ είναι προσφορά γνωριμίας και ισχύει για ένα μόνο μήνα.

  25. #25
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    18-12-08
    Location
    .
    Posts
    35

    Default

    .....................................................................
    ο προηγουμενος φιλε μου καλε αφησε και σε ηλεκτρονικη μορφη το πελατολογιο και σε εντυπη μορφη.
    δεν ειχε λογο να μην το κανει για κατσε λιγο και σκεψου....
    [/quote]

    Μπορεί φίλε μου να έχεις δίκιο-αν κρίνω απ΄όσα λες για τον Jackson μάλλον κάτι θα ξέρεις πιο καλά από εμένα.
    Ομως ο καινούργιος ιδιοκτήτης αν το κάνει αυτό για να βάλει τα παλία μέλη να ξαναπληρώσουν(τουλάχιστον όσουν δεν έχουν απόδειξη) δεν παίρνει ένα ρίσκο να τους χάσει τελείως;
    Τον συμφέρει κάτι τέτοιο τη στιγμή που αποδεδειγμένα όποιος άνοιξε γυμναστήριο εκεί είχε "άσχημο τέλος";

  26. #26
    New Bodybuilder
    Join Date
    14-07-09
    Location
    .
    Posts
    2

    Default

    Μήπως έχει κανείς το τηλέφωνο του εν λόγω γυμναστηρίου ?!?
    Και αν είναι έτσι όπως τα λες... τιμή γνωριμίας... τότε μέχρι και τον Νοέμβριο θα γίνεται πανηγύρι εκεί μέσα.

  27. #27
    New Bodybuilder
    Join Date
    03-10-09
    Location
    ATHENS, Greece.
    Posts
    3

    Default

    Μπορεί φίλε μου να έχεις δίκιο-αν κρίνω απ΄όσα λες για τον Jackson μάλλον κάτι θα ξέρεις πιο καλά από εμένα.
    Ομως ο καινούργιος ιδιοκτήτης αν το κάνει αυτό για να βάλει τα παλία μέλη να ξαναπληρώσουν(τουλάχιστον όσουν δεν έχουν απόδειξη) δεν παίρνει ένα ρίσκο να τους χάσει τελείως;
    Τον συμφέρει κάτι τέτοιο τη στιγμή που αποδεδειγμένα όποιος άνοιξε γυμναστήριο εκεί είχε "άσχημο τέλος";
    ///////////////////////////////////////////////////////
    sorry που κανω τις μπαρες απο πανω αλλα δεν ξερω πως να επισυναψω και το μηνυμα σου:))
    να σου πω
    δεν παιρνει κανενα ρισκο μιας και ο νεος ιδιοκτητης ειναι ο ιδιος ο ιδιοκτητης ολου του εμπορικου κεντρου. οπως καταλαβαινεις δεν εβγαλε τον προηγουμενο για να εκμεταλευτει το πελατολογιο και να βγαλει χρηματα γιατι πολυ απλα δεν τα εχει αναγκει...
    το ανοιξε για αλλους λογους περιεργους..


    [/quote]

  28. #28
    New Bodybuilder
    Join Date
    03-10-09
    Location
    ATHENS, Greece.
    Posts
    3

    Default

    Μπορεί φίλε μου να έχεις δίκιο-αν κρίνω απ΄όσα λες για τον Jackson μάλλον κάτι θα ξέρεις πιο καλά από εμένα.
    Ομως ο καινούργιος ιδιοκτήτης αν το κάνει αυτό για να βάλει τα παλία μέλη να ξαναπληρώσουν(τουλάχιστον όσουν δεν έχουν απόδειξη) δεν παίρνει ένα ρίσκο να τους χάσει τελείως;
    Τον συμφέρει κάτι τέτοιο τη στιγμή που αποδεδειγμένα όποιος άνοιξε γυμναστήριο εκεί είχε "άσχημο τέλος";
    ///////////////////////////////////////////////////////
    sorry που κανω τις μπαρες απο πανω αλλα δεν ξερω πως να επισυναψω και το μηνυμα σου:))
    να σου πω
    δεν παιρνει κανενα ρισκο μιας και ο νεος ιδιοκτητης ειναι ο ιδιος ο ιδιοκτητης ολου του εμπορικου κεντρου. οπως καταλαβαινεις δεν εβγαλε τον προηγουμενο για να εκμεταλευτει το πελατολογιο και να βγαλει χρηματα γιατι πολυ απλα δεν τα εχει αναγκει...
    το ανοιξε για αλλους λογους περιεργους..


    [/quote]

  29. #29
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-01-06
    Location
    Athens, Victoria City, Greece.
    Posts
    1,472

    Default

    Απο εχθές στο γυμναστήριο δεν υπάρχει πλέον RACK.

    Όταν ρώτησα τον τύπο στη γραμματεία για το τι συμβαίνει,έλαβα την εξής φυσιολογική απάντηση : "Μα καλά τι το θες αυτό,να ακουμπάς την πετσέτα σου?"
    Πριν συνέλθω απο το πρώτο χτύπημα,ήρθε κ το δεύτερο : "Τέρμα πια αυτά,μόνο σύγχρονα πράγματα εδω μέσα"!!!

    Αναμένεται στο επόμενο διάστημα να κλείσει και η αναχρονιστική αίθουσα με τα βάρη και να μείνει μόνο η πισίνα , το κομμωτήριο , η σάουνα με το χαμάμ και η αίθουσα γιόγκα,για "σύγχρονα πράγματα"...
    "It ain't about how hard you hit.
    It's about how hard you can get hit"

  30. #30
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    18-12-08
    Location
    .
    Posts
    35

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by soz

    Απο εχθές στο γυμναστήριο δεν υπάρχει πλέον RACK.

    Όταν ρώτησα τον τύπο στη γραμματεία για το τι συμβαίνει,έλαβα την εξής φυσιολογική απάντηση : "Μα καλά τι το θες αυτό,να ακουμπάς την πετσέτα σου?"
    Πριν συνέλθω απο το πρώτο χτύπημα,ήρθε κ το δεύτερο : "Τέρμα πια αυτά,μόνο σύγχρονα πράγματα εδω μέσα"!!!

    Αναμένεται στο επόμενο διάστημα να κλείσει και η αναχρονιστική αίθουσα με τα βάρη και να μείνει μόνο η πισίνα , το κομμωτήριο , η σάουνα με το χαμάμ και η αίθουσα γιόγκα,για "σύγχρονα πράγματα"...
    </blockquote id=quote>

    Ρε φίλε sorry που ρωτάω αλλά τι είναι το Rack;
    Δεν μπορώ να το φέρω στο μυαλό μου.
    Επίσης είδα ότι πήγαν τα μηχανήματα που ήταν απέναντι από την είσοδο πάνω στο ¨σκαλί¨ (μπροστά στα παράθυρα) τέρμα αριστερά και έπιασαν το χώρο που είχαν κάποιες μπάρες με έτοιμα κιλά.
    Κι εγώ τους είπα ότι αυτό είναι λάθος γιατί όσοι έκαναν εκεί βάρη τώρα θα κατεβαίνουν κάτω στο χώρο με τα ελέυθερα βάρη που δεν έχει καθόλου χώρο (τα απογεύματα δεν πέφτει καρφίτσα).Η απάντηση-κάτσε καλά μην πέσεις-αν μαζεύει το γυμναστήριο πολύ κόσμο και δεν μπορεί να κάνει άνετα γυμναστική θα το κλείσουμε!!! (το γυμναστήριο όχι μόνο το χώρο με τα ελέυθερα βάρη)
    Αυτό κι αν είναι σύγχρονα πράγματα!


 
Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •