Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 61 to 74 of 74
  1. #61

    Join Date
    25-02-08
    Location
    sparta, lakonia, Greece.
    Posts
    257

    Default

    Εγώ ένα μόνο θα πώ για το εν λόγω γυμναστήριο που αξίζει να αναφερθεί.Εκεί γυμναζόταν η Ξένια,δεν ξέρω τώρα γιατί εχώ σταματήσει πολύ καιρό να γυμνάζομαι εκεί,μια από τις ωραιώτερες γυναίκες με κορμί σκέτη αμαρτία!Ποιός είπε πως οι άγγελοι στην γή δεν κατεβαίνουν?

  2. #62

    Join Date
    25-02-08
    Location
    sparta, lakonia, Greece.
    Posts
    257

    Default

    Εγώ ένα μόνο θα πώ για το εν λόγω γυμναστήριο που αξίζει να αναφερθεί.Εκεί γυμναζόταν η Ξένια,δεν ξέρω τώρα γιατί εχώ σταματήσει πολύ καιρό να γυμνάζομαι εκεί,μια από τις ωραιώτερες γυναίκες με κορμί σκέτη αμαρτία!Ποιός είπε πως οι άγγελοι στην γή δεν κατεβαίνουν?

  3. #63
    New Member MXDaemon's Avatar
    Join Date
    26-12-09
    Location
    .
    Posts
    53

    Default

    Εψαχνα στο google πληροφοριες.

    Αυτο ειναι ΤΡΑΓΙΚΟ να κλεινει 11 ωρα το βραδυ.
    Σχολαω 9 απο την δουλεια μου και πιστευα οτι ηταν η καλυτερη λυση το introhall

    Τα καλα πραγματα σταματανε να υπαρχουν
    "I call myself a Peaceful Warrior... because the battles we fight are on the inside" - Socrates, Peaceful Warrior

  4. #64
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Μην ξύνεις πληγές...!Τραγικό δεν το λες αλλά όντως δε βολεύει καθόλου να κλείνει τόσο νωρίς κ μάλιστα να χαμηλώνουν φώτα-μουσική από τις 22.50.Αρκετά από τα παιδιά που έρχονταν 22.00-22.30,έχουν πλέον αλλάξει γυμναστήριο...
    , ' ...

  5. #65
    New Member
    Join Date
    09-10-08
    Location
    ΛΕΥΚΩΣΙΑ, Cyprus.
    Posts
    49

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by LLEONIDAS

    Τις τελευταίες μέρες είναι αλήθεια ότι έχει μειωθεί ο κόσμος κ μπορούμε να κάνουμε προπόνηση σε καλύτερες συνθήκες.Ακόμα κ τις ώρες αιχμής(π.χ.χθες/Δευτέρα βράδυ ο κόσμος πολύς,αλλά όχι αφόρητος όπως άλλοτε).
    Το ετήσιο νομίζω ότι ανέβηκε στα 240,ποσό που αρκετοί από αυτό το γυμναστήριο δε θα δαπανήσουν για να ανανεώσουν τη συνδρομή τους.
    </blockquote id=quote>

    Θα πρεπει να αστιευεσαι οταν λες οτι πολλα μελη θα φυγουν απο το γυμναστηριο λογω του οτι εχει ανεβει η μηνιαια συνδρομη στο αστρονομικο ποσο των 20ευρω(240/12=20)

    Οταν ο καφες φλερταρει με το 5ευρω και δεν τον σταματαμε με τιποτα τα τσιγαρα με 3+ και η βενζινη με το ευρω ανα λιτρο ειναι κοροιδια να μη μου βρισκονται 20 ευρω για το γυμναστηριο...

    Θελω μεγαλο,καθαρο χωρο με θεα,ενημερωμενα μηχανηματα και γυμναστες,εκτεταμενο ωραριο,μεγαλο παρκιν,λιγο κοσμο μ πολλες γυναικες,χωρις ιχνος αλλοδαπου εκτος και αν ειναι τιποτα διμετρες ρωσιδες και αν γινεται 10ευρω το μηνα μεσω ατοκων δοσεων πιστωτικης καρτας.....

    ΕΛΕΟΣ
    !!!

  6. #66
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Φίλε μου,δεν καταλαβαίνω το επιθετικό/ειρωνικό σου ύφος.Όσο γι'αυτά που λες,δε διαφωνώ σε ότι έχει να κάνει με τη γενικότερη ακρίβεια αλλά μην κάνεις τέτοιου είδους συγκρίσεις διότι πρέπει να λάβεις υπόψη σου ότι τα χρήματα αυτά είναι διπλάσια από το ποσό που πλήρωναν οι πελάτες του γυμναστηρίου αυτού όταν λεγόταν Intro Hall.Δε είναι εύκολο να αποδεχτεί κάποιος μέσα σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα να πληρώνει 240 αντί για 120 ή 130 ευρώ για το ίδιο γυμναστήριο,όταν μάλιστα υπάρχουν τουλάχιστον 3-4 ακόμα στην ευρύτερη περιοχή που εξακολουθούν να προσφέρουν ετήσιο πακέτο με λιγότερα από 150 ευρώ.Όσοι ήθελαν ή θέλουν να πάνε σε γυμναστήρια τύπου Caroli έχουν πάει ούτως ή άλλως,αλλά αυτοί δεν είναι πολλοί κ εδώ δε μιλάμε γι'αυτούς.
    Τα σχόλια περί ενημερωμένων γυμναστών,εκτεταμένου ωραρίου,λίγου κόσμου,πολλών γυναικών,ελάχιστων αλλοδαπών είναι ανακριβή,αν αναφέρονται στο συγκεκριμένο γυμναστήριο.
    Κ κάτι τελευταίο:εγώ δε διατύπωσα προσωπική γνώμη.Αν διάβαζες καλύτερα το post μου που έκανες quote,θα διαπίστωνες ότι μιλάω για άλλους πελάτες του fitness star.Aυτό σημαίνει ότι είχα μίλησει με αρκετά παιδιά μετά την αλλαγή ιδιοκτησίας κ απλά μετέφερα εδώ την άποψή τους.Κάποιοι,λοιπόν, από αυτούς μου είχαν πει τότε ότι σκέφτονται να φύγουν γιατί δεν αξίζει να μείνουν με αυτά τα χρήματα,όπως κ έκαναν τελικά γι'αυτό κ έχει παρατηρηθεί αυτή η βελτίωση στην αφόρητη πολυκοσμία προηγούμενων μηνών.
    , ' ...

  7. #67
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    14-04-08
    Location
    koridallos, Greece.
    Posts
    22

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ELMAJIKO

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by LLEONIDAS

    Τις τελευταίες μέρες είναι αλήθεια ότι έχει μειωθεί ο κόσμος κ μπορούμε να κάνουμε προπόνηση σε καλύτερες συνθήκες.Ακόμα κ τις ώρες αιχμής(π.χ.χθες/Δευτέρα βράδυ ο κόσμος πολύς,αλλά όχι αφόρητος όπως άλλοτε).
    Το ετήσιο νομίζω ότι ανέβηκε στα 240,ποσό που αρκετοί από αυτό το γυμναστήριο δε θα δαπανήσουν για να ανανεώσουν τη συνδρομή τους.
    </blockquote id=quote>

    Θα πρεπει να αστιευεσαι οταν λες οτι πολλα μελη θα φυγουν απο το γυμναστηριο λογω του οτι εχει ανεβει η μηνιαια συνδρομη στο αστρονομικο ποσο των 20ευρω(240/12=20)

    Οταν ο καφες φλερταρει με το 5ευρω και δεν τον σταματαμε με τιποτα τα τσιγαρα με 3+ και η βενζινη με το ευρω ανα λιτρο ειναι κοροιδια να μη μου βρισκονται 20 ευρω για το γυμναστηριο...

    Θελω μεγαλο,καθαρο χωρο με θεα,ενημερωμενα μηχανηματα και γυμναστες,εκτεταμενο ωραριο,μεγαλο παρκιν,λιγο κοσμο μ πολλες γυναικες,χωρις ιχνος αλλοδαπου εκτος και αν ειναι τιποτα διμετρες ρωσιδες και αν γινεται 10ευρω το μηνα μεσω ατοκων δοσεων πιστωτικης καρτας.....

    ΕΛΕΟΣ
    </blockquote id=quote>


    λολ ξεχασες το δωρεαν μασαζ μετα, κατα προτιμηση απο τισ 2μετρεσ ρωσιδες

  8. #68

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ELMAJIKO

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by LLEONIDAS

    Τις τελευταίες μέρες είναι αλήθεια ότι έχει μειωθεί ο κόσμος κ μπορούμε να κάνουμε προπόνηση σε καλύτερες συνθήκες.Ακόμα κ τις ώρες αιχμής(π.χ.χθες/Δευτέρα βράδυ ο κόσμος πολύς,αλλά όχι αφόρητος όπως άλλοτε).
    Το ετήσιο νομίζω ότι ανέβηκε στα 240,ποσό που αρκετοί από αυτό το γυμναστήριο δε θα δαπανήσουν για να ανανεώσουν τη συνδρομή τους.
    </blockquote id=quote>

    Θα πρεπει να αστιευεσαι οταν λες οτι πολλα μελη θα φυγουν απο το γυμναστηριο λογω του οτι εχει ανεβει η μηνιαια συνδρομη στο αστρονομικο ποσο των 20ευρω(240/12=20)

    Οταν ο καφες φλερταρει με το 5ευρω και δεν τον σταματαμε με τιποτα τα τσιγαρα με 3+ και η βενζινη με το ευρω ανα λιτρο ειναι κοροιδια να μη μου βρισκονται 20 ευρω για το γυμναστηριο...

    Θελω μεγαλο,καθαρο χωρο με θεα,ενημερωμενα μηχανηματα και γυμναστες,εκτεταμενο ωραριο,μεγαλο παρκιν,λιγο κοσμο μ πολλες γυναικες,χωρις ιχνος αλλοδαπου εκτος και αν ειναι τιποτα διμετρες ρωσιδες και αν γινεται 10ευρω το μηνα μεσω ατοκων δοσεων πιστωτικης καρτας.....

    ΕΛΕΟΣ
    </blockquote id=quote>


    El Majiko τι νεύρα είναι αυτά ρε φίλε. Ο Λεωνίδας αυτά που βλέπει περιγράφει ,σε παρακαλώ συνέχισε με πιο ήρεμο τόνο.

  9. #69
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    14-04-08
    Location
    koridallos, Greece.
    Posts
    22

    Default

    μπορει κανεισ να μασ πει τιποτα νεωτερα απο το star fitness? απο κοσμο βασικα ενδιαφερομαι αν γινεται χαμος η μπορεις να κανεις σαν ανθρωπος, γιατι στο weider κορυδαλλου που ειμαι εχει γινει αφορητη η κατασταση και μου την εχει βαρεσει

  10. #70
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    να σου πω την αληθεια εγω την πρωτη φορα που πηγα πριν κανα 2 μηνες (νομιζω)ηταν οκ,τωρα προσφατα πριν 15 μερες που πηγα ηταν γεματο! το θεμα ειναι διοτι δεν παω συνεχεια που και που,να ρωτησεις καποιον που κανει εκει να σου πει τι ωρες γινεται χαμος και ποτε ειναι χαλαρα..

  11. #71
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    18-12-08
    Location
    .
    Posts
    35

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by steelkak

    μπορει κανεισ να μασ πει τιποτα νεωτερα απο το star fitness? απο κοσμο βασικα ενδιαφερομαι αν γινεται χαμος η μπορεις να κανεις σαν ανθρωπος, γιατι στο weider κορυδαλλου που ειμαι εχει γινει αφορητη η κατασταση και μου την εχει βαρεσει
    </blockquote id=quote>
    [:-bouncy]Καλησπέρα κι από εμένα.
    Εγώ ανανέωσα τη συνδρομή μου αρχές Δεκεμβρίου του ΄09 και τα πράγματα δείχνουν πολύ καλά.
    Τα πρωϊνά έχει λίγο κόσμο και κάνεις ότι θες άνετα.
    Τα απογεύματα έχει πιο πολύ αλλά καμία σχέση με τον πανικό που επικρατούσε παλιά.
    Συνδρομή έδωσα 240 που είναι θα έλεγα λίγα αν σκεφτείς ότι στα άλλα 2 γυμναστήρια της περιοχής μου ζήτησαν 300 και 250 Ευρώ για ένα χώρο τρύπα!
    Επίσης υπάρχει και το Paradise (πλ.Μέμου) με 130 Ευρώ και τόσο κόσμο που πρέπει να κάνεις τάμα πριν πας.
    Υπάρχει και ένα άλλο σε στενάκι μπροστά από το 3ο Νεκροταφείο με 150 Ευρώ αλλά ανοίγει 11 το πρωϊ και δεν βολεύει καθόλου.

  12. #72
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Δυστυχώς μετά τα μέσα Απρίλη κ μέχρι τώρα ο κόσμος θυμίζει εποχές Intro hall:(
    Αναμενόμενο βέβαια καθώς η άνοιξη κ οι αρχές του καλοκαιριού είναι πάντα η εποχή που τα περισσότερα γυμναστήρια κάνουν χρυσές δουλειές,αλλά η ουσία είναι ότι όσοι πηγαίνουμε τακτικά βλέπουμε την έντονη διαφορά μια που αναγκαζόμαστε να μην κάνουμε προπόνηση από τις 17.30-18.00 μέχρι κ τις 21.30 γιατί πολύ απλά γίνεται πανικός...
    Άκυρο το update αλλά έπρεπε να πω κάπου τον πόνο μου:)
    , ' ...

  13. #73
    New Member ADTT's Avatar
    Join Date
    20-03-11
    Posts
    8

    Default

    Ωραίο γυμναστήριο πράγματι, έκανα ένα δοκιμαστικό. Δεν λέει να κατεβάσει την τιμή. 240 συν 30 εγγραφή είναι λίγο τσουχτερά για την σημερινή κατάσταση. Το INTRO στον Πειραιά που πάω τώρα το έχει 75 με δωρεάν εγγραφή τώρα, αλλά καμία σχέση. Το Fitness star είναι πολύ ανώτερο. Ελπίζω μέχρι τα Χριστούγεννα που λήγει η συνδρομή μου να έχει βάλει καμιά προσφορά.

  14. #74
    Senior Bodybuilder SadeAdu's Avatar
    Join Date
    08-02-12
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,812

    Default

    Quote Originally Posted by ADTT View Post
    Ωραίο γυμναστήριο πράγματι, έκανα ένα δοκιμαστικό. Δεν λέει να κατεβάσει την τιμή. 240 συν 30 εγγραφή είναι λίγο τσουχτερά για την σημερινή κατάσταση. Το INTRO στον Πειραιά που πάω τώρα το έχει 75 με δωρεάν εγγραφή τώρα, αλλά καμία σχέση. Το Fitness star είναι πολύ ανώτερο. Ελπίζω μέχρι τα Χριστούγεννα που λήγει η συνδρομή μου να έχει βάλει καμιά προσφορά.
    Το καλοκαίρι είχε προσφορά 200 ευρώ ο χρόνος + 30 η εγγραφή και μέχρι και πριν 2 εβδομάδες έτρεχε και άλλη μια προσφορά πάλι για τα βάρη/ομαδικά. Θα σου πρότεινα να γραφτείς στο newsletter του γυμναστηρίου για να σου έρχονται οι ενημερώσεις για τις προσφορές και όποτε δεις κάποια που να σε συμφέρει τότε πράττεις ανάλογα! Η αλήθεια είναι πως 240 ευρώ ο χρόνος είναι σχετικά ΟΚ τιμή (φυσικά για τα δικά μου δεδομένα εννοείται μην παρεξηγηθώ) δεδομένου των παροχών του γυμναστηρίου. Όποτε και αν τελικά αποφασίσεις να γραφτείς, το σίγουρο είναι πως δεν θα λυπηθείς στο μέλλον τα λεφτά σου γιατί όντως είναι ένας πολύ αξιόλογος ο χώρος.


 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •