Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    07-02-06
    Location
    .
    Posts
    6

    Default Gaspari Nutrition????

    Παιδιά μια ερωτησούλα θα ήθελα να κάνω..αν γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρω προϊόντα της εταιρείας Gaspari Nutrition στην Αθήνα όμως και όχι μέσω διαδικτύου. Πιο συγκεκριμένα με ενδιαφέρει το SizeOn και το SuperPump250. Αν γνωρίζει κανείς ας μου δώσει καμιά πληροφορία. Σας ευχαριστώ.....

  2. #2
    New Bodybuilder
    Join Date
    13-11-08
    Location
    .
    Posts
    1

    Default

    Yparxei ena katastima sto isogeio tou eborikou pou vrisketai to joe weider stin agia paraskeui....agiou iwannou legetai o dromos.mi rwtiseis arithmo de thymamai.

  3. #3
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Mετά από ενάμισι χρόνο φίλε klikli νομίζω πως θα χει βρεί τα προϊόντα που αναφέρει..
    Anyway καλωσόρισες στο φόρουμ, αν θες γράφε με ελληνικά, τα greeklish δεν επιτρέπονται.

  4. #4
    New Member
    Join Date
    26-07-08
    Location
    .
    Posts
    26

    Default

    Ενα καταστιμα που γνοριζω εγω κ εχει Gaspary προιοντα ειναι στην κυψελη Κερκυρας 19 λεγεται Body energy extreme απο τιμεσ ομως ηταν λιγο τσιμπιμενος.

  5. #5
    New Member
    Join Date
    26-07-08
    Location
    .
    Posts
    26

    Default

    Ενα καταστιμα που γνοριζω εγω κ εχει Gaspary προιοντα ειναι στην κυψελη Κερκυρας 19 λεγεται Body energy extreme απο τιμεσ ομως ηταν λιγο τσιμπιμενος.

  6. #6
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    15-07-05
    Location
    .
    Posts
    16

    Default

    Τα εχω παρει τα δυο προιοντα.Το superpumb δεν μου αρεσε τοσο πολυ απο αποψη τσιτας.Το sizeon μου αρεσε πολυ αρκει βεβαια να κανεις υπερδοσολογια.Δεν μου αρεσε και πολυ η γευση.Τα αγορασα απο τον pankos που βρισκεται στην ευελπιδων,απεναντι απο τα δικαστηρια.Εχει καλες τιμες

  7. #7
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    15-07-05
    Location
    .
    Posts
    16

    Default

    Τα εχω παρει τα δυο προιοντα.Το superpumb δεν μου αρεσε τοσο πολυ απο αποψη τσιτας.Το sizeon μου αρεσε πολυ αρκει βεβαια να κανεις υπερδοσολογια.Δεν μου αρεσε και πολυ η γευση.Τα αγορασα απο τον pankos που βρισκεται στην ευελπιδων,απεναντι απο τα δικαστηρια.Εχει καλες τιμες

  8. #8
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-08
    Location
    .
    Posts
    171

    Default

    εχεις δικιο για αυτο που λες για το body energy στην κερκυρας καλυτερα να πας σε extreme stores παρα εκει.Πηγα 2 φορες οταν ειχα αρχισει να ψαχνομαι με τα συμπληρωματα και με κηδεψε κανονικα.

  9. #9
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-08
    Location
    .
    Posts
    171

    Default

    εχεις δικιο για αυτο που λες για το body energy στην κερκυρας καλυτερα να πας σε extreme stores παρα εκει.Πηγα 2 φορες οταν ειχα αρχισει να ψαχνομαι με τα συμπληρωματα και με κηδεψε κανονικα.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •