Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 27 of 27

Hybrid View

  1. #1

    Join Date
    08-01-08
    Location
    Αθήνα
    Posts
    306

    Default Γυμναστηρια Μπουρναζου;

    Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.ξερει κανεις αν συνεχίζει ο Μπουρναζος να έχει καποια γυμναστηρια που διατηρουσε παλια και που βρίσκονται ακριβως;
    Νομίζω καπου στο κεντρο πρέπει να βρίσκονται,οποιος ξερει κατι και μπορει να με κατατοπίσει,ας βοηθησει !!

  2. #2
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    αυτο στου ζωγραφου εχει κλεισει εδω κ χρονια(λεω γι αυτο που ηταν κ ο "σπυρακος" μεσα.
    Δεν ξερω αν λειτουργει το αλλο στην πατησιων κ τροιας.

  3. #3

    Join Date
    08-01-08
    Location
    Αθήνα
    Posts
    306

    Default

    Α,μαλιστα !Σταυρο να υποθεσω ότι εσυ έχεις προπονηθει σε καποιο από αυτα;Ο Σπύρος γενικα ήταν επιβλέπων ή απλά ήταν στην ιδιοκτησία του;

  4. #4
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Αυτο που ειναι πατησιων και τροιας το εχει ακομα και το εχει ανακαινησει μαλιστα πριν μερικα χρονια πηγαινα εκει. οταν πηγαινα ο Μπουρναζος παταγε οποτε θυμοτανε αλλα ειχε και το αλλο γυμναστηριο τωρα δεν ξερω

  5. #5
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-08
    Location
    .
    Posts
    171

    Default

    Αυτο που ειναι πατησιων και Τροιας υπαρχει ακομα και το εχει ο Μπουρναζος παει ενας φιλος μου,παιζει πολυ σιδερο εκειμεσα.

  6. #6

    Join Date
    08-01-08
    Location
    Αθήνα
    Posts
    306

    Default

    Samie Εχει καλό κόσμο;Όταν λες ότι έχει πολύ σίδερο μεσα με την καλη εννοια του σιδεραδικου;

  7. #7
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-08
    Location
    .
    Posts
    171

    Default

    απο οσο ξερω απο τον φιλο μου ειναι σιδεραδικο με την καλη εννοια!δεν ξερω τι ακριβως εννοεις αλλα μαλλον λεμε το ιδιο!ποτε εν ξερεις τι κοσμος υπαρχει διπλα σου,εχω δει σε joe weider πολυ χειροτερο κοσμο απο οτι σε σιδεραδικα.

  8. #8
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Κωστα στο γυμναστηριου του Σπυρου στου ζωγραφου πηγαινα απο 14 μεχρι 17 ετων.
    Ο Σπυρος ηταν καθε απογευμα εκει.Προπονηση δεν εκανε εκει μονο επεβλεπε κ εκανε σολαριουμ.

  9. #9

    Join Date
    08-01-08
    Location
    Αθήνα
    Posts
    306

    Default

    Κατάλαβα Σταύρο,ωραια πρεπει να ήταν,ατμοσφαιρα σκληροπυρηνικου bb!Άλλοι γνωστοί αθλητες πηγαιναν εκει;;
    Ο Κωστογλακης πηγαινε εκει ή αν δεν κανω λαθος είχε ανοιξει και αυτος ένα γυμναστηριο δικο του;
    Σε ρωταω Σταυρο γιατί εσυ τα εχεις προλάβει λόγω και του πατέρα σου που ασχολούταν από οτι μας έχεις πει.

  10. #10
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    αυτο στου ζωγραφου εχει κλεισει εδω κ χρονια(λεω γι αυτο που ηταν κ ο "σπυρακος" μεσα.
    Δεν ξερω αν λειτουργει το αλλο στην πατησιων κ τροιας.

  11. #11

    Join Date
    08-01-08
    Location
    Αθήνα
    Posts
    306

    Default

    Α,μαλιστα !Σταυρο να υποθεσω ότι εσυ έχεις προπονηθει σε καποιο από αυτα;Ο Σπύρος γενικα ήταν επιβλέπων ή απλά ήταν στην ιδιοκτησία του;

  12. #12
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Αυτο που ειναι πατησιων και τροιας το εχει ακομα και το εχει ανακαινησει μαλιστα πριν μερικα χρονια πηγαινα εκει. οταν πηγαινα ο Μπουρναζος παταγε οποτε θυμοτανε αλλα ειχε και το αλλο γυμναστηριο τωρα δεν ξερω

  13. #13
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-08
    Location
    .
    Posts
    171

    Default

    Αυτο που ειναι πατησιων και Τροιας υπαρχει ακομα και το εχει ο Μπουρναζος παει ενας φιλος μου,παιζει πολυ σιδερο εκειμεσα.

  14. #14

    Join Date
    08-01-08
    Location
    Αθήνα
    Posts
    306

    Default

    Samie Εχει καλό κόσμο;Όταν λες ότι έχει πολύ σίδερο μεσα με την καλη εννοια του σιδεραδικου;

  15. #15
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-08
    Location
    .
    Posts
    171

    Default

    απο οσο ξερω απο τον φιλο μου ειναι σιδεραδικο με την καλη εννοια!δεν ξερω τι ακριβως εννοεις αλλα μαλλον λεμε το ιδιο!ποτε εν ξερεις τι κοσμος υπαρχει διπλα σου,εχω δει σε joe weider πολυ χειροτερο κοσμο απο οτι σε σιδεραδικα.

  16. #16
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Κωστα στο γυμναστηριου του Σπυρου στου ζωγραφου πηγαινα απο 14 μεχρι 17 ετων.
    Ο Σπυρος ηταν καθε απογευμα εκει.Προπονηση δεν εκανε εκει μονο επεβλεπε κ εκανε σολαριουμ.

  17. #17

    Join Date
    08-01-08
    Location
    Αθήνα
    Posts
    306

    Default

    Κατάλαβα Σταύρο,ωραια πρεπει να ήταν,ατμοσφαιρα σκληροπυρηνικου bb!Άλλοι γνωστοί αθλητες πηγαιναν εκει;;
    Ο Κωστογλακης πηγαινε εκει ή αν δεν κανω λαθος είχε ανοιξει και αυτος ένα γυμναστηριο δικο του;
    Σε ρωταω Σταυρο γιατί εσυ τα εχεις προλάβει λόγω και του πατέρα σου που ασχολούταν από οτι μας έχεις πει.

  18. #18
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Κωστα ηταν παρα πολυ καλα!!!
    Απο γνωστους θα σου πω μερικους πολυ παλιους που ισως ο Νικος ο σιγαλας να τους θυμαται μερικους....ερχοταν η Ελενη Πετρουλακη πριν ακομα ξεκινησει κ γινει γνωστη μεσω του πρωινου καφε.Ο Σταματης κοκοτας ο τραγουδιστης που ηταν κ προσωπικος φιλος του Σπυρου,
    Επισης ερχοταν ο μαραγκος Κωστας(μρ ελλας τζουνιορ αλλα κ στους αντρες,Διαμαντης Κωστας(παλιος μρ ελλας),ο Γιωργος Δαλιανης απο την Χαλκιδα(μρ ελλας της εοσδ,η Β.Λεστενκο,Ο Δ.Καρακαξιδης αθλητης της εοσδ το την δεκαετια του 80-90 κ αλλοι πολλοι....
    Χαρακτηριστικες φυσιογνωμιες του γυμναστηριου ηταν ο Ζανο κ ο Κωστας ο Βενος(συγχωρεμενος)
    οσοι παλιοι γνωριζουν πρεπει να θυμηθηκαν πολλα....

  19. #19

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    Κωστα ηταν παρα πολυ καλα!!!
    Απο γνωστους θα σου πω μερικους πολυ παλιους που ισως ο Νικος ο σιγαλας να τους θυμαται μερικους....ερχοταν η Ελενη Πετρουλακη πριν ακομα ξεκινησει κ γινει γνωστη μεσω του πρωινου καφε.
    </blockquote id=quote>

    Έχω ακόμα σε βιντεοκασέτα απόσπασμα από έναν Πρωϊνό Καφέ το 1991 νομίζω όπου είχε βγει ο Μπουρνάζος με μια ντροπαλή και αμίλητη κοπελίτσα ("Ελένη Πετρουλάκη") και έδειχναν ασκήσεις γυμναστικής. Το σώμα της ήταν φοβερό από τότε (και νομίζω δεν έχει υποστεί και μεγάλες αλλαγές άλλωστε). Σταύρο η Πετρουλάκη προπονιόταν για αγώνες;

  20. #20
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Οχι Γιαννη ποτε.Απλα της εκανε προπονηση ο Σπυρος απο οτι θυμαμαι(ημουν 16 ετων τοτε)
    κ την ειχα δει κ στο μρ οδυσσεια που ειχε γινει στην γλυφαδα στο κλειστο γηπεδο μπασκετ του Παναθηναικου,να δεινει τα μεταλια σε οσους γνωστους αθλητες εκαναν απονομη στους νικητες των κατηγοριων.Επισης μαζι της τοτε ηταν κ η κυρια Αγγελιδακη κ εκανε την ιδια δουλεια κ εκεινη.

    Σχετικα με τον Κωστογλακη (οχι τον Γιωργο που εχει γυμναστηριο στην Κω,αλλα τον θειο του που ηταν μποντυ μπιλντερ κ παλαιστης του κατς)ειχε δικο του γυμναστηριο σε ενα υπογειο κ κατεβαζε κ αθλητες σε αγωνες τοτε.Μετα εφυγε για αμερικη,οπου κ ειχα ακουσει οτι εχει πεθανει εδω κ αρκετα χρονια.

    μαλιστα παιζει κ σε ενα εργο με τον μουστακα,αυτο που του κναει μασαζ ο μουστακας κ ο κωστογλακης τον σηκωνει κ κανει πιεσεις στηθους"εγω κ το πουλι μου"λεγοταν.Ενας με μακρυα μαλλια κ μουσια ηταν ,τον εχω δει κ σε αλλο Ελληνικο εργο (αν θυμαμαι καλα με τον τζιμακο τον πανουση)με φουστανελα κ απο πανω γυμνος, να παιζει ξυλο...
    παντως εχει παιξει στο "ηταν αξιος"μαλλον επαιζε εκει κ ο βασηλιας του Ελληνικου καλτ κινηματογραφου κωστας γκουσκουνης κ στο Εξω ο κωτσος απ το νατο με τον κωστα Βουτσα.:D

  21. #21

    Join Date
    08-01-08
    Location
    Αθήνα
    Posts
    306

    Default

    Αυτόν τον Κωστογλάκη λες Σταύρο;Γιάννης δεν λεγόταν;Αρκετα θηριώδης!!


    Attached Image:


  22. #22

    Join Date
    08-01-08
    Location
    Αθήνα
    Posts
    306

    Default

    Αυτόν τον Κωστογλάκη λες Σταύρο;Γιάννης δεν λεγόταν;Αρκετα θηριώδης!!


    Attached Image:


  23. #23
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    ναι Κωστα αυτον ελεγα.!!!!

  24. #24
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    21-03-05
    Location
    ΣΦΑΚΙΑ, Greece.
    Posts
    4,689

    Default

    Ναι με τον Γουσγούνη είχε παίξει στο "ήταν άξιος".
    Τέρααααααας!
    "Να πεθαίνεις κάθε μέρα. Να γεννιέσαι κάθε μέρα. Ν' αρνιέσαι ο,τι έχεις κάθε μέρα. Η ανώτατη αρετή δεν είναι να 'σαι ελεύθερος παρά να μάχεσαι για την ελευθερία"

  25. #25
    Junior Bodybuilder Πραιτωριανος's Avatar
    Join Date
    27-05-07
    Location
    ATHENS.
    Posts
    112

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF


    Έχω ακόμα σε βιντεοκασέτα απόσπασμα από έναν Πρωϊνό Καφέ το 1991 νομίζω όπου είχε βγει ο Μπουρνάζος
    </blockquote id=quote>

    Που γκρεμιζε εναν τοιχο στο μπασιμο;

  26. #26

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Πραιτωριανος

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF


    Έχω ακόμα σε βιντεοκασέτα απόσπασμα από έναν Πρωϊνό Καφέ το 1991 νομίζω όπου είχε βγει ο Μπουρνάζος
    </blockquote id=quote>

    Που γκρεμιζε εναν τοιχο στο μπασιμο;
    </blockquote id=quote>

    Αυτό δεν το θυμάμαι! Θα με κάνεις να ψάξω σε παλιές βιντεοκασέτες..!![:-skull]

  27. #27
    Junior Bodybuilder Πραιτωριανος's Avatar
    Join Date
    27-05-07
    Location
    ATHENS.
    Posts
    112

    Default

    Οπως κοιταζαμε την οθονη βγηκε απο αριστερα,μπρρρρρ μπαααμ τα "τουβλα" κατω και βγηκε με το μαγιο.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •