Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 9 of 9 FirstFirst ... 56789
Results 241 to 247 of 247
  1. #241
    Bodybuilding Newbie sweet loo's Avatar
    Join Date
    29-06-10
    Location
    athens, Greece
    Posts
    6

    Default

    Μεγάλη διφορά!! keep the hard work!!!
    keep the hard work!!

  2. #242
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    Συνέχισε έτσι..μπράβο σου για το κουράγιο και την δύναμή σου!!

  3. #243
    Banned
    Join Date
    03-09-10
    Posts
    2

    Default

    Μπραβο σου!Συνεχισε ετσι:)

  4. #244
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    26-11-07
    Location
    Igoumenitsa, Τhesprotia, Greece.
    Posts
    111

    Thumbs down

    Kαλησπεραα !! Μετα απο δυο χρονια :P (καλιο αργά παρά ποτέ :D )

    Εδω και λίγες μερες εχω παλι pc και ιντερνετ στο σπιτι μου...και πιστευω πως θα τα λέμε τακτικα!

    Ας σας πω δυο λογακια λοιπον μετα απο τοσο καριο..και να βαλω και καμια photo!
    Eδω και δυο χρονια περιπου..που απολύθηκα απο στρατο..ειχα μετακομήσει απο τον πολη που εμενα...και πηγα στο χωριο μου...όπου και δεν υπηρχε γυμναστηριο....τα παρατησα για λίγο καιρο...μετα αρχησα τα τρεξιματακια...Και απο τον ιανουαριο που μας περασε καταφερα επιτελους να ξεκινησω να φτιαχνω το δικο μου γυμναστηριο στο σπιτι μου...με επαγγλματικα μηχανηματα γυμναστηριου ( θα τα δειτε στις photo)

    Συμπληροματα δεν εχω παρει τίποτα...Απο τον νοέμβρη εφοδιαζομαι καλα με κουακερ..γαλατα...κοτοπουλο στηθος, ..παιρνω σησκευασια 20 κιλων.. και φιλετα ψαρακια...ρυζι-μακαρονι...και σαλατες απο τον κηπο μου..τα βασικα που εχω παντα ειναι αυτα..! Και μια φορα τον μηνα κανω και ενα γευμα ελευθερο.!

    Προπόνηση έκανα σχεδον κα8ε μερα στηθος - δικεφαλα - ωμους......και την επομενη μερα πλατη τρικεφαλα ποδια..αεροβια όχι πολύ συχνα :P

    Δεν ειμαι ευχαρηστημενος με την πρόοδο μου.....Ακομα ειμαι πολυ ελαστικος....και στην κηλια μου και στο στηθος μου ειμαι σαν χλαπάτσα!
    Να το δεχθώ πλέον πως αυτο ειναι το δέρμα μου ? απο τα κιλα που ειχα..και 8α παραμείνει έτσι??? !! :( :(


    Η διατροφη μου εδω και λιγες μερες ειναι περιπου αυτη :
    Πρωi : κουακερ με μελι και γαλα ή ομελετα με 4 ασπραδια και εναν κροκο και γαλοπουλα ή ενα πιατο τραχανα ( ναι..και το καλοκαρι :P κρυο απο το ψυγειο..μου αρεσει πολυ) και δυο αβγα..
    Ενδιαμεσα: ενα ποτηρι φυσικο χυμο ή ένα φρουτο
    Μεσημερη: Στηθος κοτοπουλο ή ψαρι ή σογια με ρυζυ ή μακαρονι ή πατατα και σαλατα
    Απόγευμα¨: 1-2 φρουτα
    Βραδυ..: Μια μεριδα απο την απο το κοτοπουλο -ψαρι απο το μεσημερη..με σαλατα ή ενα γιαυρτακι

    Αυτο που θελω τώρα...ειναι να στεγνωσω όσο το δυνατόν καλύτερα το καλοκαρι...για να μπω δυνατα για ογκο τον χειμονα...!
    Ξεκινησα τρεξιματακι καθε μερα 40 λεπτα...και υδρωνω και περπαταω επιπλεον στην δουλεια καθε μερα....βαρη κανω εδω και μια βδομαδα καθε δευτερη μερα!
    Attached Images Attached Images

  5. #245
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Μητσο δεν ειναι τιποτα ρε συ τη διατροφη σου φτιαξε νερα κρατας απο αυτα που τρως ,απο μαζες καλος φαινεσαι ...

  6. #246
    New Member
    Join Date
    24-02-12
    Posts
    30

    Default

    φιλε μου μπραβο σου οτι εχεις καταφερει ειναι πολυ δυσκολο,περσι ημουν στα 115 με 1,77 υψος,με πολυ προπονηση πυγμαχια καταφερα και επεσα στα 90 και ενοιωθα αλλος ανθρωπος,επαναπαυτηκα και ξαναπιασα τα 100,εχεις μεγαλα κακαλα γιαυτο που εκανες,μακαρι να μασταν ολοι σαν εσενα

  7. #247
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    26-11-07
    Location
    Igoumenitsa, Τhesprotia, Greece.
    Posts
    111

    Default

    Veggeto δεν νομιζω να ειναι νερα...είναι μεγαλο το προβλημα..θα βαλω με την πρωτη ευκαιρια μια φωτογραφια για να καταλαβεις καλυτερα το πρόβλημα....πάντος θα φτιαξω την διατροφή μου...και θα το παλέψω τώρα με τις ζέστες!

    kop σε ευχαριστω πάρα πολυ φιλε μου για τα λόγια σου :)...οσο για εσένα...μην τα παρατάς...πάρε μια καλή αποφαση...και σχόλασε το το θέμα :P

    kop se euxaristw para poly file mou gia ta logia sou :)....oso gia esena..mhn ta paratas...pare mia kalh apofash..kai sxolato to 8ema :P


 
Page 9 of 9 FirstFirst ... 56789

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •