Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    29-02-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default Επιστροφη στην Αθηνα.

    παιδια γεια και παλι!Δυστυχως λογω δουλειας επρεπε να ξανα-λειψω για αρκετο καιρο εκτος Ελλαδας και πιο συγκεκριμενα στο Βερολινο για νεα σεμιναρια κτλ.
    Αυτο ομως ουδολως με εμποδισε στο να βρω ενα παρα πολυ καλο gym λιγο εξω απο το Βερολινο οπου και περναγα τις περισσοτερες ελευθερες ωρες μου μιας και παρεα δεν ειχα.
    Λοιπον για 2 μηνες προπονησεων πληρωσα 90 ευρω μαζι ομως με μασαζ (2 φορες/εβδ) καθως και καποιες εξετασεις που παρειχαν στα μελη τους οπως μετρηση λιπους κτλ
    Εκεινο παντως που μου εκανε εντυπωση και αποφασισα να το μοιραστω μαζι σας ηταν ο απιστευτα μαγαλος αριθμος ατομων με "τεραστιο σωμα" καθως και το ποσο θετικοι ηταν στο να βοηθησουν ή ακομα και στο να συζητησουν με τον οποιοδηποτε σχεδον τα παντα για το πως πετυχαν τους στοχους τους και τι διατροφη ακολουθουν.
    Εκεινο παντως που μου εμεινε ηταν η πιστη και τυφλη προτιμηση τους στα "Γερμανικα προοιοντα" και δεν μιλαω για ΑΑΣ αλλα για συμπληρωματα λιγο πολυ αγνωστα στην Ελληνικη αγορα.
    o tempora o mores!

  2. #2

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    Καλως τον ! Δοκιμασες κανενα αγγλικο συμπλρωμα να μας πεις εντυπωσεις?

  3. #3

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    Καλως τον ! Δοκιμασες κανενα αγγλικο συμπλρωμα να μας πεις εντυπωσεις?

  4. #4
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    29-02-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    φιλε andriko σ ευχαριστω!
    δοκιμασα μονο protein bars και λιγη κρεατινη μιας και οι Γερμανοι τη θεωρουν δικο τους επιτευγμα.Παντως απο γευση δεν ελεγε και πολλα.
    αν μου επιτρεψετε θα σας πω και το ονομα του gym το οποιο ειναι πραγματικα κορυφαιο.
    o tempora o mores!

  5. #5
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    29-02-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    φιλε andriko σ ευχαριστω!
    δοκιμασα μονο protein bars και λιγη κρεατινη μιας και οι Γερμανοι τη θεωρουν δικο τους επιτευγμα.Παντως απο γευση δεν ελεγε και πολλα.
    αν μου επιτρεψετε θα σας πω και το ονομα του gym το οποιο ειναι πραγματικα κορυφαιο.
    o tempora o mores!

  6. #6

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by elefterios

    φιλε andriko σ ευχαριστω!
    δοκιμασα μονο protein bars και λιγη κρεατινη μιας και οι Γερμανοι τη θεωρουν δικο τους επιτευγμα.Παντως απο γευση δεν ελεγε και πολλα.
    αν μου επιτρεψετε θα σας πω και το ονομα του gym το οποιο ειναι πραγματικα κορυφαιο.

    </blockquote id=quote>

    ναι πες το.γενικα αν μπορεις να περιγραψεις την κατασταστη στο γυμναστηριο θα ηταν πολυ ενδιαφερον!

  7. #7

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by elefterios

    φιλε andriko σ ευχαριστω!
    δοκιμασα μονο protein bars και λιγη κρεατινη μιας και οι Γερμανοι τη θεωρουν δικο τους επιτευγμα.Παντως απο γευση δεν ελεγε και πολλα.
    αν μου επιτρεψετε θα σας πω και το ονομα του gym το οποιο ειναι πραγματικα κορυφαιο.

    </blockquote id=quote>

    ναι πες το.γενικα αν μπορεις να περιγραψεις την κατασταστη στο γυμναστηριο θα ηταν πολυ ενδιαφερον!

  8. #8
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    29-02-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    λοιπον το γυμ ειναι το xxxl-die schmiede http://www.xxxl-dieschmiede.de/ και πραγματικα γινοταν χαμος απο κοσμο
    αρκετη φασαρια πολλα ελευθερα βαρη , ακρως ενημερωμενοι και εξυπηρετικοτατοι γυμναστες λιγες γυναικες και κυριολεκτικα ενας χωρος που νομιζες πως εισαι πολυ "μικρος"!
    o tempora o mores!

  9. #9
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    29-02-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    λοιπον το γυμ ειναι το xxxl-die schmiede http://www.xxxl-dieschmiede.de/ και πραγματικα γινοταν χαμος απο κοσμο
    αρκετη φασαρια πολλα ελευθερα βαρη , ακρως ενημερωμενοι και εξυπηρετικοτατοι γυμναστες λιγες γυναικες και κυριολεκτικα ενας χωρος που νομιζες πως εισαι πολυ "μικρος"!
    o tempora o mores!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •