Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 61 to 90 of 167
  1. #61
    Pumping Iron
    Join Date
    12-05-08
    Location
    .
    Posts
    544

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sounik

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by TsT

    γιατί έρχεται καλοκαίρι και όλοι ψάχνουν τρόπους να βγούνε παραλία φέτες :D
    </blockquote id=quote>
    χαχαχαχα!!!φιλε μου εισαι παρα πολυ σωστος σε παραδεχομαι!πιστευω το καλυτερο σχολιο ως τωρα!
    </blockquote id=quote>

    αφού σε έχω πιάσει ρε συ [:-dopey]

  2. #62
    Pumping Iron
    Join Date
    12-05-08
    Location
    .
    Posts
    544

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sounik

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by TsT

    γιατί έρχεται καλοκαίρι και όλοι ψάχνουν τρόπους να βγούνε παραλία φέτες :D
    </blockquote id=quote>
    χαχαχαχα!!!φιλε μου εισαι παρα πολυ σωστος σε παραδεχομαι!πιστευω το καλυτερο σχολιο ως τωρα!
    </blockquote id=quote>

    αφού σε έχω πιάσει ρε συ [:-dopey]

  3. #63
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    29-02-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    οι κοιλιακοι σου και φαινονται και ειναι γυμνασμενοι αυτο ειναι το μονο σιγουρο
    το αν κανεις κακη διατροφη και διατηρησαι ετσι τοτε λογικα οφειλεται στην πολυ καλη δουλεια που εχεις κανει στο σωμα σου κατι το οποιο ομως γρηγορα θα χασεις αν δεν τη προσεξεις
    o tempora o mores!

  4. #64
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    29-02-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    οι κοιλιακοι σου και φαινονται και ειναι γυμνασμενοι αυτο ειναι το μονο σιγουρο
    το αν κανεις κακη διατροφη και διατηρησαι ετσι τοτε λογικα οφειλεται στην πολυ καλη δουλεια που εχεις κανει στο σωμα σου κατι το οποιο ομως γρηγορα θα χασεις αν δεν τη προσεξεις
    o tempora o mores!

  5. #65
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by elefterios

    οι κοιλιακοι σου και φαινονται και ειναι γυμνασμενοι αυτο ειναι το μονο σιγουρο
    το αν κανεις κακη διατροφη και διατηρησε ετσι τοτε λογικα οφειλεται στην πολυ καλη δουλεια που εχεις κανει στο σωμα σου κατι το οποιο ομως γρηγορα θα χασεις αν δεν τη προσεξεις
    </blockquote id=quote>
    πολλες καμπανες ακουω...μαλλον πρεπει να μαθω να μαγειρευω γιατι...η να τρωω πιο σωστα.thanks για τα λογια σου.

  6. #66
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by elefterios

    οι κοιλιακοι σου και φαινονται και ειναι γυμνασμενοι αυτο ειναι το μονο σιγουρο
    το αν κανεις κακη διατροφη και διατηρησε ετσι τοτε λογικα οφειλεται στην πολυ καλη δουλεια που εχεις κανει στο σωμα σου κατι το οποιο ομως γρηγορα θα χασεις αν δεν τη προσεξεις
    </blockquote id=quote>
    πολλες καμπανες ακουω...μαλλον πρεπει να μαθω να μαγειρευω γιατι...η να τρωω πιο σωστα.thanks για τα λογια σου.

  7. #67
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    20-05-05
    Location
    Athens, Ripping..., Greece.
    Posts
    1,841

    Default

    Καλό σχήμα έχεις, αλλά σου λείπει μάζα.

  8. #68
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    20-05-05
    Location
    Athens, Ripping..., Greece.
    Posts
    1,841

    Default

    Καλό σχήμα έχεις, αλλά σου λείπει μάζα.

  9. #69
    Pumping Iron
    Join Date
    12-05-08
    Location
    .
    Posts
    544

    Default

    μετά και από την δεύτερη φωτο νομίζω ότι δεν υπάρχει αμφιβολία ότι το παλικάρι λέει αλήθεια. Πολύ καχυποψία όμως ρε παιδί μου. Λες και δεν έχει άλλη δουλειά ο κόσμος από το να μπαίνει σε φόρουμς και να γράφει ψέμματα [:-angel]

    υ.γ. πολύ καλά χέρια φίλε sounik!

  10. #70
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by TsT

    μετά και από την δεύτερη φωτο νομίζω ότι δεν υπάρχει αμφιβολία ότι το παλικάρι λέει αλήθεια. Πολύ καχυποψία όμως ρε παιδί μου. Λες και δεν έχει άλλη δουλειά ο κόσμος από το να μπαίνει σε φόρουμς και να γράφει ψέμματα [:-angel]

    υ.γ. πολύ καλά χέρια φίλε sounik!
    </blockquote id=quote>
    thanks tst!τι διαφορετικο διεκρινες δηλαδη στη 2η φωτο?(ελπιζω να το λες ειλικρινα οτι λεω αληθεια γιατι κατι δεν μου εκατσε πολυ καλα.αν κανω λαθος sorry για την καχυποψια μου).

  11. #71
    Pumping Iron
    Join Date
    12-05-08
    Location
    .
    Posts
    544

    Default

    τι δεν σου έκατσε καλά ρε συ? :D
    απλά βλέπω ότι εκτός από τα χέρια δεν έχεις καμία μεγάλη μυικότητα στο υπόλοιπο σώμα (λογικό αφού λες ότι δεν γυμνάζεσαι). Το στήθος ας πούμε σίγουρα θα είχε τσιμπήσει αν έκανες βάρη. Επίσης οι κοιλιακοί σου φαίνονται τελείως διαφορετικοί (τι κάνει ο φωτισμός ε [:-bulb] ).

  12. #72
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by TsT

    τι δεν σου έκατσε καλά ρε συ? :D
    απλά βλέπω ότι εκτός από τα χέρια δεν έχεις καμία μεγάλη μυικότητα στο υπόλοιπο σώμα (λογικό αφού λες ότι δεν γυμνάζεσαι). Το στήθος ας πούμε σίγουρα θα είχε τσιμπήσει αν έκανες βάρη. Επίσης οι κοιλιακοί σου φαίνονται τελείως διαφορετικοί (τι κάνει ο φωτισμός ε [:-bulb] ).

    </blockquote id=quote>
    σωστος!αλλα νομιζω οτι δεν εβαλα δυναμη στην κοιλια παρα μονο στα χερια και στο στηθος.τελικα καλα ειναι αν εμφανιστω ετσι στην παραλια :p ? η πρεπει να δουλεψω πανω σε κατι(λαμβανοντας βεβαια υποψη οτι στοχος μ ειναι η γραμμωση οπως ειπα και παραπανω) τι βλεπεις εσυ?σ'ευχαριστω παντως για τον χρονο που αφιερωνεις.

  13. #73
    Pumping Iron
    Join Date
    12-05-08
    Location
    .
    Posts
    544

    Default

    για την παραλία μια χαρά είσαι μην μιλάς καθόλου!! [:-tong2]
    εγώ απλά σου προτείνω όταν με το καλό ξεμπερδέψεις με το πόδι να πιάσεις τις μπάρες και να το κάνεις τρόπο ζωής σου, όχι απαραίτητα τα βάρη δηλαδή, τον αθλητισμό γενικά [:-viking]
    και μην ξεχνάς ότι για να είμαστε γραμμωμένοι πρέπει να έχουμε μυς αλλιώς πετάνε κόκαλα από δω κι από κει και δε λέει [:-tong2] (εσύ δεν είσαι σε τέτοια φάση φυσικά).

  14. #74
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by TsT

    για την παραλία μια χαρά είσαι μην μιλάς καθόλου!! [:-tong2]
    εγώ απλά σου προτείνω όταν με το καλό ξεμπερδέψεις με το πόδι να πιάσεις τις μπάρες και να το κάνεις τρόπο ζωής σου, όχι απαραίτητα τα βάρη δηλαδή, τον αθλητισμό γενικά [:-viking]
    και μην ξεχνάς ότι για να είμαστε γραμμωμένοι πρέπει να έχουμε μυς αλλιώς πετάνε κόκαλα από δω κι από κει και δε λέει [:-tong2] (εσύ δεν είσαι σε τέτοια φάση φυσικά).
    </blockquote id=quote>
    αν και θαυμαζω ολους αυτους που κανουν αυτο το αθλημα(bbing) αφου αφιερωνουν ατελειωτες ωρες για να σμιλεψουν ετσι τα σωματα τους,πιστευω πως με το επαγγελμα που διαλεξα(δασκαλος)ουτε καν με τον αθλητισμο δεν μπορω να ασχοληθω.φανταζεσαι εναν δασκαλο τουμπανο?δεν ειναι και οτι καλυτερο.απλα μπορω να κρατιεμαι σε μια καλη φυσικη κατασταση αφου το να αθλουμε ειναι κατι πολυ σημαντικο για μενα και σταματησε πολυ αδοξα.

  15. #75

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sounik

    .φανταζεσαι εναν δασκαλο τουμπανο?δεν ειναι και οτι καλυτερο.</blockquote id=quote>

    Γιατί; Γνωρίζω ότι ένας μπυροκοιλιάς δάσκαλος με αποκλειστικό χόμπι το τάβλι στα 30 του είναι ευρύτερα αποδεκτό πρότυπο από το κοινωνικό σύνολο (γονείς κλπ), αλλά πιστεύεις ότι είναι θετικό για τα παιδάκια;

    Αν θες βάλε και μια φώτο πόδια, φαντάζομαι εκεί θα έχεις περισσότερη μυϊκή μάζα!

  16. #76
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sounik

    .φανταζεσαι εναν δασκαλο τουμπανο?δεν ειναι και οτι καλυτερο.</blockquote id=quote>

    Γιατί; Γνωρίζω ότι ένας μπυροκοιλιάς δάσκαλος με αποκλειστικό χόμπι το τάβλι στα 30 του είναι ευρύτερα αποδεκτό πρότυπο από το κοινωνικό σύνολο (γονείς κλπ), αλλά πιστεύεις ότι είναι θετικό για τα παιδάκια;

    Αν θες βάλε και μια φώτο πόδια, φαντάζομαι εκεί θα έχεις περισσότερη μυϊκή μάζα!
    </blockquote id=quote>
    εβαλα και δυο φωτο απο ποδια οπως μ ειπες.φυσικα και το προτυπο αυτο ειναι αποδεκτο στις μερες μας το οποιο ομως σε καμια περιπτωση δεν υποστηριζω.αλλα ουτε και το τουμπανο δασκαλος μ αρεσει σαν ιδεα.ενας γυμνασμενος δασκαλος(σε φυσιολογικα πλαισια) εννοειται πως θα ειναι ενας θετικος παραγοντας για τα παιδια και θα τους ωθησει πιο ευκολα στον αθλητισμο αφου οπως μαθαινω σιγα σιγα στη σχολη ο δασκαλος ειναι το προτυπο για τα παιδια.οποτε συμφωνω σε αρκετα μεγαλο βαθμο με αυτο που λες.και τωρα που το ανεφερες εχω τυχει σε περιστατικο μεσα στην ταξη(στο πλαισιο πρακτικων που κανουμε μεσα στα σχολεια)να σηκωνω ενα θρανιο και οπως καταλαβα μετα απο τον μαθητη μου ειπε οτι φανηκε το ΄΄ποντικι΄΄ μου,και στη συνεχεια προσπαθουσε και αυτος να σφιξει τον δικεφαλο του.ειναι κατι που μου εχει μεινει!

  17. #77
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Μια χαρα εισαι για παραλια δεν χρειαζεται να κανεις κατι παραπανω αν καποια στιγμη σε ενδιαφερει να ασχοληθεις πιο σημαντικα θα πρεπει να οργανωθεις καλυτερα

  18. #78
    Senior Bodybuilder FaTaL_ErrOr's Avatar
    Join Date
    26-09-06
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης, Greece.
    Posts
    2,146

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sounik

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by TsT

    για την παραλία μια χαρά είσαι μην μιλάς καθόλου!! [:-tong2]
    εγώ απλά σου προτείνω όταν με το καλό ξεμπερδέψεις με το πόδι να πιάσεις τις μπάρες και να το κάνεις τρόπο ζωής σου, όχι απαραίτητα τα βάρη δηλαδή, τον αθλητισμό γενικά [:-viking]
    και μην ξεχνάς ότι για να είμαστε γραμμωμένοι πρέπει να έχουμε μυς αλλιώς πετάνε κόκαλα από δω κι από κει και δε λέει [:-tong2] (εσύ δεν είσαι σε τέτοια φάση φυσικά).
    </blockquote id=quote>
    αν και θαυμαζω ολους αυτους που κανουν αυτο το αθλημα(bbing) αφου αφιερωνουν ατελειωτες ωρες για να σμιλεψουν ετσι τα σωματα τους,πιστευω πως με το επαγγελμα που διαλεξα(δασκαλος)ουτε καν με τον αθλητισμο δεν μπορω να ασχοληθω.φανταζεσαι εναν δασκαλο τουμπανο?δεν ειναι και οτι καλυτερο.απλα μπορω να κρατιεμαι σε μια καλη φυσικη κατασταση αφου το να αθλουμε ειναι κατι πολυ σημαντικο για μενα και σταματησε πολυ αδοξα.
    </blockquote id=quote>

    http://www.youtube.com/watch?v=lywHDzrKIYs

    Πρόσεξε τι λέει στο 2:02
    "Αν δεν μάθεις να κάνεις προπόνηση για σαρκόπλασμα, προκοπή δε θα δεις!"

    Bulking mode


    Αν δεν έχεις χρόνο να το κάνεις σωστά, πρέπει να 'χεις χρόνο να το κάνεις ξανά!

    Eat Less, Lift Moderate, Rest a Lot!!!
    Current status: Eating crap, Lifting Nothing, Resting... NOT!!!


  19. #79
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by FaTaL_ErrOr

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sounik

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by TsT

    για την παραλία μια χαρά είσαι μην μιλάς καθόλου!! [:-tong2]
    εγώ απλά σου προτείνω όταν με το καλό ξεμπερδέψεις με το πόδι να πιάσεις τις μπάρες και να το κάνεις τρόπο ζωής σου, όχι απαραίτητα τα βάρη δηλαδή, τον αθλητισμό γενικά [:-viking]
    και μην ξεχνάς ότι για να είμαστε γραμμωμένοι πρέπει να έχουμε μυς αλλιώς πετάνε κόκαλα από δω κι από κει και δε λέει [:-tong2] (εσύ δεν είσαι σε τέτοια φάση φυσικά).
    </blockquote id=quote>
    αν και θαυμαζω ολους αυτους που κανουν αυτο το αθλημα(bbing) αφου αφιερωνουν ατελειωτες ωρες για να σμιλεψουν ετσι τα σωματα τους,πιστευω πως με το επαγγελμα που διαλεξα(δασκαλος)ουτε καν με τον αθλητισμο δεν μπορω να ασχοληθω.φανταζεσαι εναν δασκαλο τουμπανο?δεν ειναι και οτι καλυτερο.απλα μπορω να κρατιεμαι σε μια καλη φυσικη κατασταση αφου το να αθλουμε ειναι κατι πολυ σημαντικο για μενα και σταματησε πολυ αδοξα.
    </blockquote id=quote>

    http://www.youtube.com/watch?v=lywHDzrKIYs

    Πρόσεξε τι λέει στο 2:02
    </blockquote id=quote>
    καλα ειναι 61 χρονων και εχει τετοιο σωμα?τι να πω...και το πιο σημαντικο ειναι και καθηγητης.το λιγοτερο που μπορω να πω ειναι ενα μεγαλο μπραβο στον συγκεκριμενο κυριο.οι μαθητες του πρεπει να ετρεμαν οταν τον εβλεπαν...πρωτη φορα βλεπω τετοιον καθηγητη.

  20. #80
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by VR2

    Μια χαρα εισαι για παραλια δεν χρειαζεται να κανεις κατι παραπανω αν καποια στιγμη σε ενδιαφερει να ασχοληθεις πιο σημαντικα θα πρεπει να οργανωθεις καλυτερα
    </blockquote id=quote>
    ok vr2 εγινες απολυτα κατανοητος.thanks!

  21. #81
    Pumping Iron
    Join Date
    12-05-08
    Location
    .
    Posts
    544

    Default

    πωπω άψογος ο Μπουζιάνας !
    ρε συ sounik γιατί σου έχει κολλήσει ότι ο καθηγητής δεν πρέπει να είναι γυμνασμένος? [:-bouncy]

  22. #82
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by TsT

    πωπω άψογος ο Μπουζιάνας !
    ρε συ sounik γιατί σου έχει κολλήσει ότι ο καθηγητής δεν πρέπει να είναι γυμνασμένος? [:-bouncy]
    </blockquote id=quote>
    δεν μου εχει κολλησει κατι τετοιο.απλα ειναι κατι το οποιο ισχυει εδω και πολλα χρονια.εδω ουτε οι γυμναστες ειναι γυμνασμενοι πλακα κανουμε?εγω οσους γυμναστες ειχα ειχαν κοιλια και μαγουλα.χαχαχαχα!(εννοω στο σχολειο).οταν αθλησε πρωτα απ'ολα κανεις καλο σε σενα.παρ'ολα αυτα οσων αφορα το δημοτικο σχολειο που θα παω και γω πιστευω πως τα παιδια θα φοβουνται τον τρελα γυμνασμενο με πεταγμενες φλεβες κτλ.φανταζεσαι πως θα σε κοιταζουν τα πρωτακια(6-7 χρονων)?αλλο να εισαι γυμνασμενος και αλλο τουμπανο.διορθωσε με αν κανω καπου λαθος.

  23. #83
    Pumping Iron
    Join Date
    12-05-08
    Location
    .
    Posts
    544

    Default

    ρε συ όταν λέω γυμνασμένος δεν εννοώ Coleman. Εσύ (και η φύση) επιλέγεις πόσο γυμνασμένος θέλεις να φαίνεσαι. Μπορείς κάλλιστα να είσαι σε ένα επίπεδο που με τα ρούχα να μην φαίνεται καν ότι ασχολήσε. Απλά δεν θα έχεις κοιλιά [:-sly]
    και μην ξεχνάς ότι εγώ μίλησα γενικά για αθλητισμό και όχι απαραίτητα για βάρη.
    Άλλο γυμνασμένος και άλλο τεράστιος μην μπερδεύεσαι [:-tong2]

  24. #84
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by TsT

    ρε συ όταν λέω γυμνασμένος δεν εννοώ Coleman. Εσύ (και η φύση) επιλέγεις πόσο γυμνασμένος θέλεις να φαίνεσαι. Μπορείς κάλλιστα να είσαι σε ένα επίπεδο που με τα ρούχα να μην φαίνεται καν ότι ασχολήσε. Απλά δεν θα έχεις κοιλιά [:-sly]
    και μην ξεχνάς ότι εγώ μίλησα γενικά για αθλητισμό και όχι απαραίτητα για βάρη.
    Άλλο γυμνασμένος και άλλο τεράστιος μην μπερδεύεσαι [:-tong2]
    </blockquote id=quote>
    οκ τοτε μαλλον εγω δεν καταλαβα καλα.αρα πανω κατω συμφωνουμε.

  25. #85

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sounik

    παρ'ολα αυτα οσων αφορα το δημοτικο σχολειο που θα παω και γω πιστευω πως τα παιδια θα φοβουνται τον τρελα γυμνασμενο με πεταγμενες φλεβες κτλ.φανταζεσαι πως θα σε κοιταζουν τα πρωτακια(6-7 χρονων)?αλλο να εισαι γυμνασμενος και αλλο τουμπανο.διορθωσε με αν κανω καπου λαθος.
    </blockquote id=quote>

    Ίσα ίσα που στα παιδάκια θα εμπνέεις σεβασμό, κυρίως λόγω των προτύπων που έχουν μέσω των παιχνιδιών τους, καρτούν που βλέπουν κλπ.
    Ίσως έχεις μια εσφαλμένη εικόνα για τα βάρη γενικότερα. Δε πρόκειται να γίνεις "τούμπανο" σαν τους επαγγελματίες που βλέπεις από τη μια μέρα στην άλλη, ακόμα και αν ακολουθήσεις τα αρτιότερα προγράμματα προπόνησης και διατροφής για το σώμα σου. Αυτό όμως που θα επιτύχεις σιγά σιγά είναι να δεις το σώμα σου να αλλάζει προς το καλύτερο, και από εκεί και πέρα βλέποντας και κάνοντας..

  26. #86
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sounik

    παρ'ολα αυτα οσων αφορα το δημοτικο σχολειο που θα παω και γω πιστευω πως τα παιδια θα φοβουνται τον τρελα γυμνασμενο με πεταγμενες φλεβες κτλ.φανταζεσαι πως θα σε κοιταζουν τα πρωτακια(6-7 χρονων)?αλλο να εισαι γυμνασμενος και αλλο τουμπανο.διορθωσε με αν κανω καπου λαθος.
    </blockquote id=quote>

    Ίσα ίσα που στα παιδάκια θα εμπνέεις σεβασμό, κυρίως λόγω των προτύπων που έχουν μέσω των παιχνιδιών τους, καρτούν που βλέπουν κλπ.
    Ίσως έχεις μια εσφαλμένη εικόνα για τα βάρη γενικότερα. Δε πρόκειται να γίνεις "τούμπανο" σαν τους επαγγελματίες που βλέπεις από τη μια μέρα στην άλλη, ακόμα και αν ακολουθήσεις τα αρτιότερα προγράμματα προπόνησης και διατροφής για το σώμα σου. Αυτό όμως που θα επιτύχεις σιγά σιγά είναι να δεις το σώμα σου να αλλάζει προς το καλύτερο, και από εκεί και πέρα βλέποντας και κάνοντας..

    </blockquote id=quote>
    ok ikamak καταλαβα τι θελεις να πεις.μαλλον επειδη δεν εχω ασχοληθει με βαρη εχω αυτη την ιδεα.ομως για να το λες σιγουρα θα ξερεις κατι παραπανω.μπορει να μαθω και γω καποτε και ελπιζω να ειναι συντομα.

  27. #87
    Pumping Iron
    Join Date
    28-02-08
    Location
    Greece.
    Posts
    441

    Default

    Sounik έχεις κανένα πρόβλημα με τους γυμνασμένους καθηγητές; Λέω, μήπως... [:-glasses][:-graduate] :D

    Αν και μεταξύ μας από τέτοιες σχολές πιο εύκολος στόχος είναι να βγεις στο mr. olympia παρά να διοριστείς καθηγητής μετά :-(

  28. #88
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by cccc

    Sounik έχεις κανένα πρόβλημα με τους γυμνασμένους καθηγητές; Λέω, μήπως... [:-glasses][:-graduate] :D

    Αν και μεταξύ μας από τέτοιες σχολές πιο εύκολος στόχος είναι να βγεις στο mr. olympia παρά να διοριστείς καθηγητής μετά :-(
    </blockquote id=quote>
    απολυτως κανενα.και οσων αφορα την αποροφηση δασκαλων τα τελευταια χρονια βρισκεται στο μεγιστο βαθμο που θα μπορουσε να γινοταν.

  29. #89
    Pumping Iron
    Join Date
    28-02-08
    Location
    Greece.
    Posts
    441

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sounik

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by cccc

    Sounik έχεις κανένα πρόβλημα με τους γυμνασμένους καθηγητές; Λέω, μήπως... [:-glasses][:-graduate] :D

    Αν και μεταξύ μας από τέτοιες σχολές πιο εύκολος στόχος είναι να βγεις στο mr. olympia παρά να διοριστείς καθηγητής μετά :-(
    </blockquote id=quote>
    απολυτως κανενα.και οσων αφορα την αποροφηση δασκαλων τα τελευταια χρονια βρισκεται στο μεγιστο βαθμο που θα μπορουσε να γινοταν.
    </blockquote id=quote>

    επειδή είδα λίγο σοβαρή την απάντησή σου χωρίς γελάκια, να ξεκαθαρίσω πως κάνω πλάκα ε! [:-glasses] το λέω έτσι γιατί εγώ καθηγητής βγήκα κάποτε, αλλά τελικά άλλα κατέληξα να κάνω...
    Ναι έχεις δίκιο, για ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ είναι διαφορετικά ειδικά αυτή την περίοδο!

    ..και για να... ξορκίσω το off-topic: ωραίες φώτος, ωραία γράμμωση, μόνο πρόσεξε γιατί τα αποτελέσματα της κακής διατροφής μπορεί να πάρει λίγο χρόνο για να φανούν! Στην αρχή λες: α καλά είμαι, με παίρνει να σαβουριάσω κι άλλο... και μέχρι να το καταλάβεις τι έγινε.. είσαι με πατσ-κοιλ[:-jester]

  30. #90
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    επειδή είδα λίγο σοβαρή την απάντησή σου χωρίς γελάκια, να ξεκαθαρίσω πως κάνω πλάκα ε! [:-glasses] το λέω έτσι γιατί εγώ καθηγητής βγήκα κάποτε, αλλά τελικά άλλα κατέληξα να κάνω...
    Ναι έχεις δίκιο, για ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ είναι διαφορετικά ειδικά αυτή την περίοδο!

    ..και για να... ξορκίσω το off-topic: ωραίες φώτος, ωραία γράμμωση, μόνο πρόσεξε γιατί τα αποτελέσματα της κακής διατροφής μπορεί να πάρει λίγο χρόνο για να φανούν! Στην αρχή λες: α καλά είμαι, με παίρνει να σαβουριάσω κι άλλο... και μέχρι να το καταλάβεις τι έγινε.. είσαι με πατσ-κοιλ[:-jester]
    [/quote]
    thanks για τα καλα σου λογια φιλε cccc αλλα το μονο που δεν θελω να αποκτησω ειναι κοιλια!αλλα τι να τρωω?φοιτητης ειμαι.ολοι απο εξω τρωνε.μπορω νομιζω να το ελλατωσω αλλα οχι να το κοψω.θα μεινω πετσι και κοκκαλο στο τελος.ηδη πεφτει απειρη πεινα.και ξερεις οταν πεινας ολο και θα φας καμια σοκολατα η κανα γαριδακι για να σου κοψει την ορεξη.εσυ δηλαδη τι εκανες οταν ησουν φοιτητης?τι σχολη τελειωσες(αν δεν γινομαι αδιακριτος)?


 
Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •