Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 91 to 120 of 167
  1. #91
    Senior Bodybuilder FaTaL_ErrOr's Avatar
    Join Date
    26-09-06
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης, Greece.
    Posts
    2,146

    Default

    Kαθηγητικής προφανώς :D
    "Αν δεν μάθεις να κάνεις προπόνηση για σαρκόπλασμα, προκοπή δε θα δεις!"

    Bulking mode


    Αν δεν έχεις χρόνο να το κάνεις σωστά, πρέπει να 'χεις χρόνο να το κάνεις ξανά!

    Eat Less, Lift Moderate, Rest a Lot!!!
    Current status: Eating crap, Lifting Nothing, Resting... NOT!!!


  2. #92
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by FaTaL_ErrOr

    Kαθηγητικής προφανώς :D
    </blockquote id=quote>
    εννοω τι καθηγητης.φιλολογος,μαθηματικος,χημικος...κτλ

  3. #93
    Senior Bodybuilder FaTaL_ErrOr's Avatar
    Join Date
    26-09-06
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης, Greece.
    Posts
    2,146

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sounik

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by FaTaL_ErrOr

    Kαθηγητικής προφανώς :D
    </blockquote id=quote>
    εννοω τι καθηγητης.φιλολογος,μαθηματικος,χημικος...κτλ
    </blockquote id=quote>

    Sense the tone :D
    "Αν δεν μάθεις να κάνεις προπόνηση για σαρκόπλασμα, προκοπή δε θα δεις!"

    Bulking mode


    Αν δεν έχεις χρόνο να το κάνεις σωστά, πρέπει να 'χεις χρόνο να το κάνεις ξανά!

    Eat Less, Lift Moderate, Rest a Lot!!!
    Current status: Eating crap, Lifting Nothing, Resting... NOT!!!


  4. #94

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    sounik φιλε το 2004 περασα και εγω στην ιδια σχολη με εσενα στην Πατρα,πηγα δυο εξαμηνα,καταλβα οτι με αφηνει παγερα αδιαφορο οχι μονο η συγκεκριμενη σχολη αλλα και ολη αυτη η ''ανωτερη'' εκπαιδευση και την παρατησα και ελευθερωθηκα!!!![:-bouncy][:-bouncy]
    Το οτι εισαι φοιτητης δε λεει τιποτα για τα φαγητα καλε μου φιλε μπορεις να φτιαχνεις οτι θες και να τρως εαν βεβαια εχεις την ορεξη!παντως εισαι σε πολυ καλη κατασταση για παραλια ΜΜΠΡΑΒΟ φιλαρακο καλη συνεχεια!

  5. #95
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    φιλε fatal error αυτα ειναι τα μειονεκτηματα του γραπτου λογου! :p

  6. #96
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by _Akaloupotos_

    sounik φιλε το 2004 περασα και εγω στην ιδια σχολη με εσενα στην Πατρα,πηγα δυο εξαμηνα,καταλβα οτι με αφηνει παγερα αδιαφορο οχι μονο η συγκεκριμενη σχολη αλλα και ολη αυτη η ''ανωτερη'' εκπαιδευση και την παρατησα και ελευθερωθηκα!!!![:-bouncy][:-bouncy]
    Το οτι εισαι φοιτητης δε λεει τιποτα για τα φαγητα καλε μου φιλε μπορεις να φτιαχνεις οτι θες και να τρως εαν βεβαια εχεις την ορεξη!παντως εισαι σε πολυ καλη κατασταση για παραλια ΜΜΠΡΑΒΟ φιλαρακο καλη συνεχεια!
    </blockquote id=quote>
    thanks για το σχολιο φιλε akaloupote!τελικα λεω να το δοκιμασω και οτι γινει.και αν μπορεσω να βαλω λιγο κρεας στο στηθος ως το καλοκαιρι θα ειμαι κομπλε πιστευω.τωρα μετα το καλοκαιρι θα δω πως θα παει και το ποδι και μπορει να το κανω συστημα.ειδωμεν!παρατησες τετοια σχολη ρε τρελιαρη?εμενα΄μ'αρεσε πολυ παντως.

  7. #97
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    06-03-08
    Location
    athens, athens, Greece.
    Posts
    130

    Default

    ρε sounik χωρις διατροφη χωρις τιποτα και τετοιο σωμα?
    σε πιστευω δεν λεω οχι αλλα παιζει να εχεις τρελα γονιδια.
    πότε να κλεισουμε ενα ραντεβου να κανουμε μια συμπληρωση στα δικά μου?

    λιγο ποιοτικο φαγητο θες κ εισαι μια χαρα!!!
    '' '' ...... !!!

  8. #98
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by jaguar

    ρε sounik χωρις διατροφη χωρις τιποτα και τετοιο σωμα?
    σε πιστευω δεν λεω οχι αλλα παιζει να εχεις τρελα γονιδια.
    πότε να κλεισουμε ενα ραντεβου να κανουμε μια συμπληρωση στα δικά μου?

    λιγο ποιοτικο φαγητο θες κ εισαι μια χαρα!!!

    </blockquote id=quote>
    thnx ρε συ jaguar!ολοι αυτο μ λενε.οσο για τα γονιδια πρεπει να δεις τον πατερα μου.ειναι 50 χρονων και παιζει να εχει ποσοστο λιπους κοντα στο 5%!αφου σκεφτομαι να τον στειλω γυμναστηριο! [:-smile_green]

  9. #99
    New Bodybuilder
    Join Date
    13-04-09
    Location
    Ioannina, Greece.
    Posts
    4

    Default

    madison 5 ή 7kg αν το λέει η περδικούλα σου (ψυχή σου)
    θα χρειαστείς training partner, στην πρώτη άνοδο του κορμού, αφήνει τη madison να πέσει στους κοιλιακούς!
    επαναλήψεις:1ο σετ- 10επαν για το Καλημέρα
    2ο σετ επαν μέχρι να αρχίσει να κλαίει ο training partner.
    Ααααααα Ναι, μη ξεχάσεις εκπνοές κατά το μπαμ!

  10. #100
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by tyler

    madison 5 ή 7kg αν το λέει η περδικούλα σου (ψυχή σου)
    θα χρειαστείς training partner, στην πρώτη άνοδο του κορμού, αφήνει τη madison να πέσει στους κοιλιακούς!
    επαναλήψεις:1ο σετ- 10επαν για το Καλημέρα
    2ο σετ επαν μέχρι να αρχίσει να κλαίει ο training partner.
    Ααααααα Ναι, μη ξεχάσεις εκπνοές κατά το μπαμ!
    </blockquote id=quote>
    κατι πρεπει να επιασα αλλα δεν ειμαι 100% σιγουρος...για πες

  11. #101
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    Φίλε sounik, εκ των φωτογραφιών,συγνώμη αλλά θ ασυμφωνήσω με τον Ανδρέα.Είναι αδιανόητο ύστερα από 2 χρόνια αποχής από εκγύμναση κα κακής διατροφής,το σώμα σου να βρίσξεται σε τέτοια κατάσταση.
    Θα έλεγα ότι μόλις έχεις τελειώσει την προρπόνηση σου!!!
    Φιλικά
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  12. #102
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    10-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    Με τρωει η περιεργεια να δω τι εικονα θα ειχες μετα απο 2-3 μηνες καλης προπονησης και διατροφης...
    παντως να ξερεις πως αν τελικα,μετα την εγχειρηση με το καλο,ασχοληθεις με τα βαρη δε θα το μετανιωσεις!
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...

  13. #103
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Φανταζομαι αυτο ειναι που λενε μεσομορφικος τυπος σωματος.Αν χωρις γυμναστικη και καλη διατροφη εισαι ετσι,αν το παρεις σοβαρα και γυμναστεις και κανεις διατροφη δε μπορω να φανταστω πως θα γινεις...Εγω για να φτασω να ψιλοφανουν οι κοιλιακοι μου εχω ΛΙΩΣΕΙ στο τρεξιμο και στην αυστηρη διατροφη γραμμωσης ενω ειμαι 1.85 και 77.5 κιλα κι εσυ εισαι ετσι??Εισαι πολυ τυχερος με τετοιο dna που εχεις.Αν γυμναστεις σοβαρα και βαλεις μυικα κιλα ανετα πας σε διαγωνισμους και παιρνεις και καλη θεση
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  14. #104
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by radionuclide

    Φίλε sounik, εκ των φωτογραφιών,συγνώμη αλλά θ ασυμφωνήσω με τον Ανδρέα.Είναι αδιανόητο ύστερα από 2 χρόνια αποχής από εκγύμναση κα κακής διατροφής,το σώμα σου να βρίσξεται σε τέτοια κατάσταση.
    Θα έλεγα ότι μόλις έχεις τελειώσει την προρπόνηση σου!!!
    Φιλικά
    </blockquote id=quote>
    το ειπα στον αντρεα το λεω και σε σενα!ΔΕΝ ΠΑΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ!ποσο πιο ελληνικα να το πω?αν εσυ μπορεις με ολικη ριξη προσθιου χιαστου και κακωση εσω μηνισκου να προπονηθεις τι να σου πω.δηλαδη αν ανεβασω φωτογραφιες του πατερα μου με τις φλεβες-σωληνες που εχει στα χερια θα μου πεις οτι ειναι bodybuilder?φιλικα παντα:D

  15. #105
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by KOSTASFIT

    Με τρωει η περιεργεια να δω τι εικονα θα ειχες μετα απο 2-3 μηνες καλης προπονησης και διατροφης...
    παντως να ξερεις πως αν τελικα,μετα την εγχειρηση με το καλο,ασχοληθεις με τα βαρη δε θα το μετανιωσεις!
    </blockquote id=quote>
    μετα την εγχειρηση το ποδι θα πρεπει να δυναμωσει οποτε λογικα θα παω γυμναστηριο.μολις αρχισω να το νιωθω καλα θα πιασω και τα βαρη γιατι εχω ψηθει ασχημα τωρα τελευταια...αλλα θα τα χαλασουμε στη διατροφη την οποια δεν μπορω με τιποτα να ακολουθησω(βαριεμαι να μαγειρευω συνεχεια και να πλενω μετα και τα πιατα!).σ'ευχαριστω παντως για το σχολιο σου[:-bouncy]

  16. #106
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Giorgos18

    Φανταζομαι αυτο ειναι που λενε μεσομορφικος τυπος σωματος.Αν χωρις γυμναστικη και καλη διατροφη εισαι ετσι,αν το παρεις σοβαρα και γυμναστεις και κανεις διατροφη δε μπορω να φανταστω πως θα γινεις...Εγω για να φτασω να ψιλοφανουν οι κοιλιακοι μου εχω ΛΙΩΣΕΙ στο τρεξιμο και στην αυστηρη διατροφη γραμμωσης ενω ειμαι 1.85 και 77.5 κιλα κι εσυ εισαι ετσι??Εισαι πολυ τυχερος με τετοιο dna που εχεις.Αν γυμναστεις σοβαρα και βαλεις μυικα κιλα ανετα πας σε διαγωνισμους και παιρνεις και καλη θεση
    </blockquote id=quote>
    ε οχι και σε αγωνες ρε γιωργο,ειπαμε!εγω μονο οι κοιλιακοι μου θελω να φαινονται!με την διατροφη που κανω ειναι σαν να τους διωχνω αλλα αυτοι εκει!αν διαβασες και παραπανω δεν μ αρεσει ο ογκος αλλα η γραμμωση.thnx για το comment[:-thumbu]

  17. #107
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    Το καλοκαιρακι εφτασε η εξεταστικη τελειωσε και ειπα και γω να βαλω μερικες ακομα φωτογραφιες.Απο τοτε που βρηκα το φορουμ(3-4 μηνες πριν) βγαζω καπου καπου και απο καμια φωτο και διαλεξα μερικες καλες να ανεβασω.Μαλλον λογω εξεταστικης εχω χασει και δυο κιλακια οποτε τωρα ειμαι 73.Ξεκιναμε..

    Attached Image:



    Attached Image:



    Attached Image:



    Attached Image:



    Attached Image:



    Attached Image:



    Attached Image:



    Attached Image:



    Attached Image:



    Attached Image:



    Attached Image:



    Attached Image:



    Απο σχολια φιλων εχω καταλαβει οτι τα χερια μ δεν ειναι συμμετρικα με το υπολοιπο σωμα.Δηλαδη οτι ειναι μεγαλυτερα απο οτι επρεπε...
    Οποιοδηποτε σχολιο δεκτο

  18. #108
    giannis_m's Avatar
    Join Date
    01-06-08
    Location
    Σητεία, Greece.
    Posts
    2,468

    Default

    καλα τα πας, μονο δωσε λιγο παραπανω βαση σε στηθος και πλατη[:-thumbu]
    ωραια φλεβικοτητα

  19. #109
    Pumping Iron extremist's Avatar
    Join Date
    31-07-08
    Location
    ΧΑΝΙΑ, ΚΡΗΤΗ, Greece.
    Posts
    473

    Default

    Συνεχιζεις να μην πηγαινεις γυμναστηριο και να τρως οτι να'ναι?
    Όλοι ζούνε δίχως τη παραμικρή υποψία , ενώ η αρρώστεια έχει αρχίσει να μας τρώει το πόδι Θα είναι αργά όταν θα ανακαλύψουν τη συνομωσία ,θα είναι αργά ότα θα βρισκόμαστε στο ξόδι!!

  20. #110
    New Member
    Join Date
    18-04-08
    Location
    ATHENS, PATHSIA, Greece.
    Posts
    61

    Default

    Συγνώμη άλλα εδώ κάτι γίνεται!1ον)Βλέπω μεγάλη βελτίωση από την πρώτη φώτο που έχεις ποσταρει.2)Έχω φίλο ο οποίος έχει το ίδιο σωματότυπου με σένα τρώει σαβούρα και δεν πάει γυμναστήριο άλλα τέτοια κορυφή δικεφάλου σίγουρα δεν έχει!3)αφου δεν γυμναζεσε και δεν κάνεις διατροφή γιατί ποσταρεις 2 φορά φωτογραφίες?Νομίζω οτι η στήλη του forum είναι για να δείχνουμε την πρόοδο που κάνουν κάποια παιδιά με θυσίες και υπομονή.Έβαλες μια φώτο σου οκ σε είπαμε χαρισματικό και μπραβο σου! αλλα το 2 ποσταρισμα γιατί το έκανες?για να σου πούμε ξανά και ξανά μπραβο για την 'ασυνήθιστα' καλή σωματοδομη σου?Πιστεύω οτι είναι λίγο προσβλητικό και προς τα άλλα παιδιά σε αυτήν την στήλη που χύνουν τρελό ίδρωτα να πιασουν μια καλή φόρμα.Τέλος πάντων, όπως και να έχει είσαι σε να πολύ κάλο επίπεδο σωματικα.

    ( Όλα αυτά που είπα αναιρούνται αν έχεις αρχίσει να γυμναζεσε η να τρως σωστά η να κάνεις κάτι τέλος πάντων για βελτίωση του σώματος σου ).
    GO HARD OR GO HOME!!!!!!!

  21. #111
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    Μπραβο!Εχεις τη γραμμωση που θελω εγω και φανταζομαι ολοι οσοι ασχολουνται σοβαρα με το σιδηρουν αθλημα....
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  22. #112
    Pumping Iron iskraone's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    gold's gym
    Posts
    484

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by extremist

    Συνεχιζεις να μην πηγαινεις γυμναστηριο και να τρως οτι να'ναι?
    </blockquote id=quote>

    Αν όντως (εξακολουθεί να) ισχύει το παραπάνω ένα μου απομένει να πω πριν τα παρατήσω..ρου**ανα φύση![:-weepn]
    (A) // fight till death - fight back // (E)

  23. #113
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by azac

    Συγνώμη άλλα εδώ κάτι γίνεται!1ον)Βλέπω μεγάλη βελτίωση από την πρώτη φώτο που έχεις ποσταρει.2)Έχω φίλο ο οποίος έχει το ίδιο σωματότυπου με σένα τρώει σαβούρα και δεν πάει γυμναστήριο άλλα τέτοια κορυφή δικεφάλου σίγουρα δεν έχει!3)αφου δεν γυμναζεσε και δεν κάνεις διατροφή γιατί ποσταρεις 2 φορά φωτογραφίες?Νομίζω οτι η στήλη του forum είναι για να δείχνουμε την πρόοδο που κάνουν κάποια παιδιά με θυσίες και υπομονή.Έβαλες μια φώτο σου οκ σε είπαμε χαρισματικό και μπραβο σου! αλλα το 2 ποσταρισμα γιατί το έκανες?για να σου πούμε ξανά και ξανά μπραβο για την 'ασυνήθιστα' καλή σωματοδομη σου?Πιστεύω οτι είναι λίγο προσβλητικό και προς τα άλλα παιδιά σε αυτήν την στήλη που χύνουν τρελό ίδρωτα να πιασουν μια καλή φόρμα.Τέλος πάντων, όπως και να έχει είσαι σε να πολύ κάλο επίπεδο σωματικα.

    ( Όλα αυτά που είπα αναιρούνται αν έχεις αρχίσει να γυμναζεσε η να τρως σωστά η να κάνεις κάτι τέλος πάντων για βελτίωση του σώματος σου ).


    </blockquote id=quote>
    φιλε μου δεν το σκεφτηκα καθολου οπως εσυ και εχεις απολυτο δικιο.σε καμια περιπτωση δεν θελω να προσβαλω κανεναν.οποτε αν θελεις τις σβηνω τις φωτογραφιες και θα μπαινω καπου καπου να διαβαζω τα νεα,αλλωστε αυτο κανω τοσο καιρο.την διαφορα που την ειδες ομως?μηπως σε ξεγελαει ο φωτισμος?οχι ουτε γυμναστηριο παω,αλλα και να ηθελα δεν θα μπορουσα να παω.δευτερων τρωω οταν πεινασω οτι θελω.ακομα και αν γυμναζομουν δεν νομιζω οτι μεσα σε 3 μηνες μπορεις να δεις το παραμικρο αποτελεσμα.τεσπα,λαθος μου αλλα σκεψου αν κανεις εσυ λαθος.μονο οι φιλοι μπορουν να δουν τι κανω καθε μερα και εχεις το δικιο σου να μν με πιστευεις.αλλα σου λεω οτι δεν ειμαι τοσο χαζος ωστε να καθομαι και να γραφω ψεματα την στιγμη που και 2 χρονια αν σας ελεγα οτι κανω γυμναστικη και διατροφη θα το πιστευατε και θα λεγατε και πολυ καλυτερια λογια.μν ξεχνας οτι εχω και το καταλληλο υποβαθρο(9 χρονια στιβος δεν ειναι και λιγα).πραγματικα οταν περνω τετοια σχολια(οχι αναγκαστικα απο εσας αλλα και απο γνωστους μ(οχι φιλους)) με πειραζουν πολυ την στιγμη που ξερω οτι εχω δικιο και δεν μπορω να το αποδειξω [:-ashamed][:-ashamed][:-ashamed].ισως να μν επρεπε να τις βαλω τις φωτογραφιες τελικα...

  24. #114
    giannis_m's Avatar
    Join Date
    01-06-08
    Location
    Σητεία, Greece.
    Posts
    2,468

    Default

    φίλε εχω την εντυπωση ότι ο στιβος δε σου κανει τετους ώμους και δικεφαλους, ποδια μπορει , αλλα χερια όχι. δηλαφή αν ειναι ετσι τα χερια σου τώρα τοτε πώς ήταν? τα διπλασια... απο τα αρασε και τα καθισματα. μαλιστα... μην πω για τη φλεβικοτητα.. γιατί κι εγω ξερω παιδια που κανα στιβο και δεν ηταν ετσι όταν κανανε(στον κορμο)..
    αφου δε γυμναζεσαι και ουτε σε ενδοιαφερει η σωματοδομηση η κατι τετοιο, γιατί κανεις τον κοπο να μπαινεις και να βαζεις τετοιες φοτογραφιες λεγοντας ότι δε γυμναζεσαι? και μαλιστα ζητας και σχολια?!

    υπαρχουν δυο ενδεχωμενα,
    γυμναζεσαι κανοκά και θες να μας πεις ότι ειμαστε μαλακες που φτυνουμε αιμα στο γυναστηριο και ενω εσυ εισαι ετσι απο μονος σου γιατί εισαι προικισμενος , και μαλιστα αυτο που λεμε one in a billion genetics,

    ή δευτερον , το ιδιο, απλα εισαι genetic freak. εμενα ετσι μου φενεται.

    αν δεν ποσταρες φωτογραφιες για σχολιασμό και μαλλιστα δυο φορες, τοτε μαλλον θα σε πιστευα...

  25. #115
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    extremist and iskraone πιστευω να σας καλυψα με την απαντηση παραπανω.
    ευχαριστω τους υπολοιπους για τον κοπο τους να κατσουν και να γραψουν ενα καλο σχολιο.σε καμια περιπτωση δεν λεω οτι θελω μονο καλα σχολια απο την στιγμη που δν μπορω να αποδειξω τπτ.οχι και βελτιωση ρε παιδια ομως ειπαμε,σε λιγο θα το πιστεψω και γω οτι κανω γυμναστικη και διατροφη.αν σας προσβαλω με τις φωτος δεν εχω κανενα προβλημα να τις σβησω.πραγματικα δν ξερω γιατι τις εβαλα τις φωτος.ετσι μ ηρθε και τις εβαλα χωρις να σκεφτω το παραμικρο.

  26. #116
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by giannis_m

    φίλε εχω την εντυπωση ότι ο στιβος δε σου κανει τετους ώμους και δικεφαλους, ποδια μπορει , αλλα χερια όχι. δηλαφή αν ειναι ετσι τα χερια σου τώρα τοτε πώς ήταν? τα διπλασια... απο τα αρασε και τα καθισματα. μαλιστα... μην πω για τη φλεβικοτητα.. γιατί κι εγω ξερω παιδια που κανα στιβο και δεν ηταν ετσι όταν κανανε(στον κορμο)..
    αφου δε γυμναζεσαι και ουτε σε ενδοιαφερει η σωματοδομηση η κατι τετοιο, γιατί κανεις τον κοπο να μπαινεις και να βαζεις τετοιες φοτογραφιες λεγοντας ότι δε γυμναζεσαι? και μαλιστα ζητας και σχολια?!

    υπαρχουν δυο ενδεχωμενα,
    γυμναζεσαι κανοκά και θες να μας πεις ότι ειμαστε μαλακες που φτυνουμε αιμα στο γυναστηριο και ενω εσυ εισαι ετσι απο μονος σου γιατί εισαι προικισμενος , και μαλιστα αυτο που λεμε one in a billion genetics,

    ή δευτερον , το ιδιο, απλα εισαι genetic freak. εμενα ετσι μου φενεται.

    αν δεν ποσταρες φωτογραφιες για σχολιασμό και μαλλιστα δυο φορες, τοτε μαλλον θα σε πιστευα...
    </blockquote id=quote>
    αν δν ποσταρα τις φωτος 1ον δεν θα με ηξερες και 2ον αν με εβλεπες στην παραλια σιγουρα θα σκεφτοσουν οτι γυμναζομαι.
    πες μου γιατι να θελω να προσβαλλω ατομα που δν γνωριζω προσωπικα και εφοσον μου αρεσει και μενα οταν βλεπω ενα γυμνασμενο σωμα.ειμαι ο πρωτος που θα του πει μπραβο.
    ισως να ειναι λογο ζηλιας επειδη δν μπορω να γυμναστω λογω χιαστου :D:D:D
    οταν εκανα στιβο ημουν ακριβως ετσι αφου ουτε εβαλα ουτε εχασα κιλα με την διαφορα οτι το λιπος το εψαχνες με το μικροσκοπιο πανω μου.
    με αυτο που λες για τα γονιδια δεν λεω τπτ γιατι δεν ξερω.
    οσο για τις φωτος το ειπα και παραπανω τις εβαλα χωρις να σκεφτω οτι θα σας πειραζε.
    αν θελεις εξηγησε μου αυτο που ειπες για την φλεβικοτητα γατι δν το καταλαβα.
    οπως επισης δν καταλαβα γιατι εσυ προσβαλεσαι που εγω εχω γυμνασμενο σωμα.

  27. #117

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    To χέρι σου είναι γύρω στους 37 πόντους; (για να φέρουμε στο μυαλό και τις υπόλοιπες αναλογίες)

  28. #118
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    παιδια αν ειναι να κλειδωθει το τοπικ καλυτερα να τις σβησω τις φωτογραφιες ετσι ωστε να μπορω να βαλω οταν αρχισω να γυμναζομαι πραγματικα για να μ πειτε τοτε αν βελτιωθηκα η οχι.οποιος moderator διαβασει το μνμ θα τον παρακαλουσα να μ πει.πραγματικα μαθαινω πολλα απο εδω μεσα και θα ηθελα την αποψη σας για τυχον μελλοντικη βελτιωση μ.

  29. #119
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    08-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    Βαρη δεν κανεις διατροφη ουτε τις φωτογραφιες εδω για ποιο λογω τις εβαλες να παρεις γνωμη για ποιο πραγμα?πασαρελα ειναι εδω?
    Πραγματικα δεν καταλαβαινω γιατι μπαινεις στον κοπω να βαλεις φωτογραφιες [:-bouncy] μηπως ψαχνεις κατι αλλο?


    Εδιτ: <blockquote id=quote>Quote:πραγματικα μαθαινω πολλα απο εδω μεσα και θα ηθελα την αποψη σας για τυχον μελλοντικη βελτιωση μ.</blockquote id=quote>
    Βελτιωση σε τι? αφου οτι και να σου πουν εδω μεσα δεν θα τα κανεις δεν εισαι του αθληματος δεν ασχολησε καθολου.

  30. #120
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    To χέρι σου είναι γύρω στους 37 πόντους; (για να φέρουμε στο μυαλό και τις υπόλοιπες αναλογίες)
    </blockquote id=quote>
    το δεξι ειναι 37,5 και το αριστερο 36.και πιστευω οτι δειχνουν λιγο περιεργα αν τα συγκρινεις με το υπολοιπο σωμα.τουλαχιστον αυτα ακουω απο τους φιλους μ.


 
Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •