Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 151 to 167 of 167
  1. #151
    Unworthy
    Join Date
    11-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    διαβασα ολο το θεμα και θα σας πω τι καταλαβα μεχρι τωρα

    ο sounikμπορει να λεει αληθεια εχω γνωρισει 3 ατομα που χωρις να κανουν βαρη εχουν αξιοπρεπες σωμα

    το πρωτο ηταν οταν πιτσιρικαδες παιζαμε στις αλλανες μπαλα κλπ παιχνιδια ενας της παρεας ειχε σχηματισμενο σωμα και το μονο που εκανε ηταν να παιζει και αυτος μαζι με εμας τοτε ειμασταν 13-16 ετων παιδια

    το δευτερο ατομο ενας συναθλητης στο καρατε χωρις βαρη μονο με την προπονηση στο καρατε

    το τριτο ηταν για ενα φεγγαρι που δουλεψα οικοδομη ενας γυρο στα 30 τοτε χωρις να κανει βαρη ειχε και αυτος αξιοπρεπεστατη γραμμωση και σχημα

    θελω να πω οτι καποιος μπορει να εχει ενα καλο σωμα χωρις να κανει τιποτα και χωρις να προσεχει την διατροφη του

    αλλα εκει που χωλαινει το θεμα ειναι
    στο οτι ανοιγει θεμα χωρις να ξεκιναει να γυμναζεται και μαλιστα η ερωτηση του ειναι το λιγοτερο ατοπη δηλαδη δεν ξερει αν το σωμα του ειναι καλοσχηματισμενο;

    το θεματακι ειναι σαν αν παω εγω σε τιποτε στιβηστες και να τους πω
    παιδια εγω δεν γυμναζομαι δεν προσεχω την διατροφη μου δεν τρεχω αλλα το κατοσταρι το κανω στα 10 δευτερα ειμαι καλος πως το βλεπετε; και οντως να τρεξω και να το κανω στα 10 δευτερα
    ειναι εντελως ατοπο και με την κινηση αυτη μονο το εγω σου τρεφεις

    αλλα αυτο που με παραξενεψε αρκετα ειναι οτι "εντελως τυχαια" γραφτηκε καινουργιο μελος για να μας πει οτι ο sounik εχει δικιο

    συνοψιζοντας δεν ειναι απιθανο να υπαρχει ατομο με τετοιο σωμα χωρις να γυμναζεται στην ουσια εχει χαμηλο ποσοστο λιπους
    ειναι απο τους τυχερους οπως απο τους τυχερους ειναι και αυτος που χωρις να γυμναζεται μπορει να σηκωσει 200 κιλα για πλακα
    αλλα η ολη κατασταση καπου βρωμαει
    για εμενα το θεμα δεν υπαρχει γιατι
    το ατομο συμφωνα με τα λεγομενα του δεν κανει καμια προπονηση τωρα οποτε δεν βλεπω τον λογο να συντηρειτε ενα τετοιο θεμα
    αν με το καλο συμφωνα παντα με τα λεγομενα του αρχισει προπονηση και χρειαστει οδηγιες το φορουμ ειναι ανοιχτο και υπαρχουν ατομα που θα του δωσουν συμβουλες

  2. #152
    giannis_m's Avatar
    Join Date
    01-06-08
    Location
    Σητεία, Greece.
    Posts
    2,468

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by gigenis



    θελω να πω οτι καποιος μπορει να εχει ενα καλο σωμα χωρις να κανει τιποτα και χωρις να προσεχει την διατροφη του

    αλλα εκει που χωλαινει το θεμα ειναι
    στο οτι ανοιγει θεμα χωρις να ξεκιναει να γυμναζεται και μαλιστα η ερωτηση του ειναι το λιγοτερο ατοπη δηλαδη δεν ξερει αν το σωμα του ειναι καλοσχηματισμενο;

    το θεματακι ειναι σαν αν παω εγω σε τιποτε στιβηστες και να τους πω
    παιδια εγω δεν γυμναζομαι δεν προσεχω την διατροφη μου δεν τρεχω αλλα το κατοσταρι το κανω στα 10 δευτερα ειμαι καλος πως το βλεπετε; και οντως να τρεξω και να το κανω στα 10 δευτερα
    ειναι εντελως ατοπο και με την κινηση αυτη μονο το εγω σου τρεφεις

    αλλα αυτο που με παραξενεψε αρκετα ειναι οτι "εντελως τυχαια" γραφτηκε καινουργιο μελος για να μας πει οτι ο sounik εχει δικιο

    συνοψιζοντας δεν ειναι απιθανο να υπαρχει ατομο με τετοιο σωμα χωρις να γυμναζεται στην ουσια εχει χαμηλο ποσοστο λιπους
    ειναι απο τους τυχερους οπως απο τους τυχερους ειναι και αυτος που χωρις να γυμναζεται μπορει να σηκωσει 200 κιλα για πλακα
    αλλα η ολη κατασταση καπου βρωμαει
    για εμενα το θεμα δεν υπαρχει γιατι
    το ατομο συμφωνα με τα λεγομενα του δεν κανει καμια προπονηση τωρα οποτε δεν βλεπω τον λογο να συντηρειτε ενα τετοιο θεμα
    αν με το καλο συμφωνα παντα με τα λεγομενα του αρχισει προπονηση και χρειαστει οδηγιες το φορουμ ειναι ανοιχτο και υπαρχουν ατομα που θα του δωσουν συμβουλες

    </blockquote id=quote>

    +1000

    καλα ειδικα αυτο με τον κολυμβητη που γραφτηκε μονο και μονο γι αυτο το τοπικ τα λεει ολα

  3. #153
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-09
    Location
    .
    Posts
    107

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by giannis_m


    καλα ειδικα αυτο με τον κολυμβητη που γραφτηκε μονο και μονο γι αυτο το τοπικ τα λεει ολα
    </blockquote id=quote>
    Ρε μη το μπλέκετε το παιδί,εγώ έψαχνα για κάποια συμπληρώματα διατροφής που έδωσαν σε ένα φίλο σε ένα γυμναστήριο και μπήκα στο forum... Από Βόλο είμαι (δε ξέρω καν ο άλλος από που είναι)
    Μη βλέπετε συνωμοσίες που δεν υπάρχουν...! μία συμβουλή πήγα να δώσω...
    Όσον αφορά αυτόν που δημιουργήσε το topic ναι,τον πιστεύω γιατί παίζουν τεράστιο ρόλο τόσο τα γονίδια όσο και ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ του σώματος! Τώρα αν έκανε αερόβια άσκηση για να διατηρηθεί δε μας λέει κάτι...(?) Διατήρηση μπορεί να υπήρχε,αλλά μπορεί να υπάρχει τέτοιο σώμα χωρίς βάρη,όπως λέει ο παραπάνω!
    Υπάρχει κάποιος mod να κάνει check τις ΙΡ για να κλείσουν κάποια στόματα;

    " : , ,
    , ,
    , .
    , , ;
    ."

  4. #154
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    Sounik, αν έχεις τέτοιο σώμα τρώγοντας σουβλάκια και χωρίς γυμναστική τότε σε μισώ αφάνταστα.
    [:-skull]
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  5. #155
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    10-10-07
    Location
    .
    Posts
    48

    Default

    Νομίζω ότι ο gigenis το κάλυψε το θέμα ειδικά στο
    "αλλα εκει που χωλαινει το θεμα ειναι
    στο οτι ανοιγει θεμα χωρις να ξεκιναει να γυμναζεται και μαλιστα η ερωτηση του ειναι το λιγοτερο ατοπη δηλαδη δεν ξερει αν το σωμα του ειναι καλοσχηματισμενο;"

    Δηλαδή κάνει τόσα χρόνια στίβο και δε ξέρει ότι το σώμα και οι κοιλιακοί που παρουσιάζει στην
    είναι άνω του μετρίου.

    Ο ακαλούπωτος του λεει πως αν θέλει να φουσκώσουν οι κοιλιακοί, (γιατί γράμμωση ήδη έχει) να
    τους γυμνάσει με βάρη (κανά πεντόκιλο πίσω από το σβέρκο ή στο στήθος) αλλά δίνι μία απάντηση
    ψιλο "αθώα" πως δεν ξέρει από βάρη κτλ, δηλώνει άγνοια στο emoticon "είμαι με το στόμα ανοιχτό",
    από τα post του φαίνεται, πότε ανίδεος, πότε αθώος πότε ψιλοχαζούλης αλλά ταυτοχρόνως δηλώνει
    δάσκαλος.

    Μετά συνεχίζει με περισσότερες φωτογραφίες που φαίνεται εμφανώς ότι κάνει
    βάρη αλλά αντιθέτως δηλώνει αγύμναστος και προσπαθεί να μας κάνει να του πούμε ότι αποτελεί ξεχωριστή γονιδιακή περίπτωση.

    Για να δέσει το γλυκό βάζει και κάτι πιτόγυρα και σουβλάκια στη μέση και θα πρέπει να έχει σκάσει
    στα γέλια που ένα ολόκληρο forum είναι "προβληματισμένο" με την περίπτωσή του. Λολ λολ λολ

    Όποιος έχει κάποια εμπειρία από fora στο Internet θα πρέπει να έχει συναντήσει αρκετά τέτοια
    περιστατικά. Κάθε forum έχει 1-2 τέτοιες περιπτώσεις που τελικά είτε bannaρονται είτε συνεχίζουν
    το μοναχικό γραφικό τους δρόμο, ελπίζοντας να σοκάρουν τα νέα μέλη που δεν τους έχουν μάθει ακόμη.

    Τα παραπάνω δεν τα γράφω για να ασχοληθώ μαζί του γιατί αυτά είναι βούτυρο στο ψωμί του.
    Τα γράφω για να εξηγήσω σε όσους πραγματικά δεν ξέρουν και δεν έχουν συναντήσει τέτοιες συμπεριφορές
    πως μόνο η αδιαφορία είναι η τιμωρία που καταλαβαίνουν αυτά τα άτομα. Οποιαδήποτε ευγενική, φιλική
    ή εχθρική αντιπαράθεση μαζί τους απλά εξυπηρετεί το σκοπό τους. Το trollάρισμα.

    Οπότε μένω πιστός στην πρώτη μου προτροπή "Don't feed the troll".

  6. #156
    New Member nasdik21's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    Καλαμάτα.
    Posts
    69

    Default

    Με ολο το σεβασμό, παίζω μπάλα απο τα πέντε μου(που λεει ο λόγος). Ετρωγα junk food και ήμουν τσιλιμπήθρας μια ζωή. Δε λέει κάτι αυτό. Μύς είχα μόνο στα πόδια, και η κοιλιά μου παραδόξως ήταν φέτες. Και τρώγαμε κρουασαν και τέτοιες βλακείες. Αργότερα που έμαθα να τρώω, άρχισα να φτιάχνω και μύς, να έχω περισσότερη ενέργεια και ολα τα παρελκόμενα. Το ότι κάναμε 10χλμ σε κάτι ανηφορες στα βουνά, λογικό ήταν να με κρατάει αδυνατο, σχεδόν καχεκτικό απο τη μέση και πάνω, έστω και με κρουασάν, μαρμελάδες με λευκό ψωμί, μίλκο, πουράκια και άλλα παλιοπράγματα που έχω αποτάξει.
    Ευχαριστώ.

  7. #157
    Pumping Iron extremist's Avatar
    Join Date
    31-07-08
    Location
    ΧΑΝΙΑ, ΚΡΗΤΗ, Greece.
    Posts
    473

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sounik

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    To χέρι σου είναι γύρω στους 37 πόντους; (για να φέρουμε στο μυαλό και τις υπόλοιπες αναλογίες)
    </blockquote id=quote>
    το δεξι ειναι 37,5 και το αριστερο 36.και πιστευω οτι δειχνουν λιγο περιεργα αν τα συγκρινεις με το υπολοιπο σωμα.τουλαχιστον αυτα ακουω απο τους φιλους μ.
    </blockquote id=quote>

    Άρα έπεσα μέσα... Απλά πολλά παιδιά εδώ μέσα είναι "απαίδευτα" στο θέμα των φώτο, βλέπουν κάποιον κατηγορία τσίχλας και τον περνάνε για τούμπανο.!
    </blockquote id=quote>
    Με 37,5 χερι που πρησμενο θα παει 39,οχι και τοσο τσιχλας..Επισης πρωτη φορα ακουω -10 κιλα(?) απο το υψος με τετοιο χερι.(και ποσο μαλλον αγυμναστο)ΕΕΕΕΕ?ΠΟΙΟΣ ΗΡΘΕ?Μην τρελαθουμε!!Επειδη τα δικα σου ειναι 45cm δεν ειμαστε ολοι τσιχλες εσυ εισαι ντουλαπα!
    Επισης ακριβως το ιδιο με αλλο μελος που ειχε χερι πρησμενο 39,που ειχανε αρχισει τα κοπλιμεντα"πωω ρε χερουκλες""πωω εισαι θηριο"κτλ και με διπλασιο ποσοστο λιπους σχεδον!!!!δεν θελω να πω συγκεκριμενα.
    Απλα να ειμαστε λιγο αντικειμενικοι.
    Κατα τ'αλλα συμφωνω με τον Κωστα.[:-football]
    Όλοι ζούνε δίχως τη παραμικρή υποψία , ενώ η αρρώστεια έχει αρχίσει να μας τρώει το πόδι Θα είναι αργά όταν θα ανακαλύψουν τη συνομωσία ,θα είναι αργά ότα θα βρισκόμαστε στο ξόδι!!

  8. #158
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις που δινετε για το ποδι μου και οποιος ξερει κατι επι του θεματος το τοπικ θα ειναι ανοιχτο.αλλα δεν ειναι αναγκη να μαλωνουμε.ο καθενας λεει την αποψη του και το μονο που μπορεις να κανεις μπροστα απο μια οθονη ειναι να την δεχτει αν θεωρεις οτι ειναι σωστη,να την αποριψεις και να μην συνεχισεις,η επειδη νομιζεις οτι μονο εσυ τα ξερεις ολα να αρχιζεις να βριζεις και να λες οτι σου κατεβει.Για αυτους που ενδιαφερονται το ποδι θα το εγχειρισω ειτε μεσα ιουλιου αν δεν παω τελικα διακοπες ειτε τελη αυγουστου.
    απο οτι εχω καταλαβει απο ενα παραπανω ποστ και λιγο ψαξιμο εχω εκτομορφικο τυπο σωματος με μεσομορφικα στοιχεια.ομως επειδη αυτο ειναι δικο μου συμπερασμα οποιος ξερει κατι παραπανω ας μ πει.
    εγω παντως συνεχιζω να πιστευω οτι εχω χαλασμενο καθρεφτη:D:D:D
    εφοσον το λιπος ειναι χαμηλο οι μυες γιατι να μη φαινονται?
    ακαλουποτε(παναγιωτη) εμεις τα ειπαμε και σε πμ και δεν χρειαζεται να συγχυζεσαι[:-angel]

  9. #159
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by gigenis

    διαβασα ολο το θεμα και θα σας πω τι καταλαβα μεχρι τωρα

    ο sounikμπορει να λεει αληθεια εχω γνωρισει 3 ατομα που χωρις να κανουν βαρη εχουν αξιοπρεπες σωμα

    το πρωτο ηταν οταν πιτσιρικαδες παιζαμε στις αλλανες μπαλα κλπ παιχνιδια ενας της παρεας ειχε σχηματισμενο σωμα και το μονο που εκανε ηταν να παιζει και αυτος μαζι με εμας τοτε ειμασταν 13-16 ετων παιδια

    το δευτερο ατομο ενας συναθλητης στο καρατε χωρις βαρη μονο με την προπονηση στο καρατε

    το τριτο ηταν για ενα φεγγαρι που δουλεψα οικοδομη ενας γυρο στα 30 τοτε χωρις να κανει βαρη ειχε και αυτος αξιοπρεπεστατη γραμμωση και σχημα

    θελω να πω οτι καποιος μπορει να εχει ενα καλο σωμα χωρις να κανει τιποτα και χωρις να προσεχει την διατροφη του

    αλλα εκει που χωλαινει το θεμα ειναι
    στο οτι ανοιγει θεμα χωρις να ξεκιναει να γυμναζεται και μαλιστα η ερωτηση του ειναι το λιγοτερο ατοπη δηλαδη δεν ξερει αν το σωμα του ειναι καλοσχηματισμενο;

    το θεματακι ειναι σαν αν παω εγω σε τιποτε στιβηστες και να τους πω
    παιδια εγω δεν γυμναζομαι δεν προσεχω την διατροφη μου δεν τρεχω αλλα το κατοσταρι το κανω στα 10 δευτερα ειμαι καλος πως το βλεπετε; και οντως να τρεξω και να το κανω στα 10 δευτερα
    ειναι εντελως ατοπο και με την κινηση αυτη μονο το εγω σου τρεφεις

    αλλα αυτο που με παραξενεψε αρκετα ειναι οτι "εντελως τυχαια" γραφτηκε καινουργιο μελος για να μας πει οτι ο sounik εχει δικιο

    συνοψιζοντας δεν ειναι απιθανο να υπαρχει ατομο με τετοιο σωμα χωρις να γυμναζεται στην ουσια εχει χαμηλο ποσοστο λιπους
    ειναι απο τους τυχερους οπως απο τους τυχερους ειναι και αυτος που χωρις να γυμναζεται μπορει να σηκωσει 200 κιλα για πλακα
    αλλα η ολη κατασταση καπου βρωμαει
    για εμενα το θεμα δεν υπαρχει γιατι
    το ατομο συμφωνα με τα λεγομενα του δεν κανει καμια προπονηση τωρα οποτε δεν βλεπω τον λογο να συντηρειτε ενα τετοιο θεμα
    αν με το καλο συμφωνα παντα με τα λεγομενα του αρχισει προπονηση και χρειαστει οδηγιες το φορουμ ειναι ανοιχτο και υπαρχουν ατομα που θα του δωσουν συμβουλες

    </blockquote id=quote>
    συμφωνω μαζι σου στο οτι ισως τελικα δεν επρεπε να ανοιξω καθολου αυτο το τοπικ.αλλα τι να κανουμε ειμαι αυθορμητος.
    αλλα το οτι θα εβαζα ατομο να γραψει και αυτος ψεματα για να σας πεισει νομιζω οτι παραπαει.ενταξει ειπαμε δεν θα κερδισω κανενα βραβειο ειτε σας πεισω ειτε οχι.
    οσο για αυτο που λες για τους αθλητες 10 δευτερολεπτα στο 100αρι αν το παρομοιασουμε με bbing μιλαμε για επιπεδο ολυμπια.οι περισσοτεροι αθλητες στον τελικο του αγωνισματος αυτου στην ολυμπιαδα κανουν λιγο πανω απο 10 και ενας-δυο κανουν κατω.οποτε ειναι σαν να με παρομοιαζεις με τον coleman.
    ειπαμε εχω ωραιο σωμα αλλα τοσο πολυ???:D:D:D

  10. #160
    Unworthy
    Join Date
    11-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    1 το σωμα σου ειναι φιτνες οχι μποντυμπιλνεραδικο
    2 αν τα 10 δευτερα σου φανηκαν λιγα να το κανω 11 καταλαβαινεις ποια ειναι η ουσια αν ειναι να κολλησουμε στις λεπτομεριες μπορω να κολλησω σε πολλες λεπτομεριες που εγραψες και εσυ και ο ξαφνικος επισκεπτης
    3 οι μεγαλοι του στβου τρεχουν κατω απο 10

  11. #161
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by KostasBB

    Νομίζω ότι ο gigenis το κάλυψε το θέμα ειδικά στο
    "αλλα εκει που χωλαινει το θεμα ειναι
    στο οτι ανοιγει θεμα χωρις να ξεκιναει να γυμναζεται και μαλιστα η ερωτηση του ειναι το λιγοτερο ατοπη δηλαδη δεν ξερει αν το σωμα του ειναι καλοσχηματισμενο;"

    Δηλαδή κάνει τόσα χρόνια στίβο και δε ξέρει ότι το σώμα και οι κοιλιακοί που παρουσιάζει στην
    είναι άνω του μετρίου.

    Ο ακαλούπωτος του λεει πως αν θέλει να φουσκώσουν οι κοιλιακοί, (γιατί γράμμωση ήδη έχει) να
    τους γυμνάσει με βάρη (κανά πεντόκιλο πίσω από το σβέρκο ή στο στήθος) αλλά δίνι μία απάντηση
    ψιλο "αθώα" πως δεν ξέρει από βάρη κτλ, δηλώνει άγνοια στο emoticon "είμαι με το στόμα ανοιχτό",
    από τα post του φαίνεται, πότε ανίδεος, πότε αθώος πότε ψιλοχαζούλης αλλά ταυτοχρόνως δηλώνει
    δάσκαλος.

    Μετά συνεχίζει με περισσότερες φωτογραφίες που φαίνεται εμφανώς ότι κάνει
    βάρη αλλά αντιθέτως δηλώνει αγύμναστος και προσπαθεί να μας κάνει να του πούμε ότι αποτελεί ξεχωριστή γονιδιακή περίπτωση.

    Για να δέσει το γλυκό βάζει και κάτι πιτόγυρα και σουβλάκια στη μέση και θα πρέπει να έχει σκάσει
    στα γέλια που ένα ολόκληρο forum είναι "προβληματισμένο" με την περίπτωσή του. Λολ λολ λολ

    Όποιος έχει κάποια εμπειρία από fora στο Internet θα πρέπει να έχει συναντήσει αρκετά τέτοια
    περιστατικά. Κάθε forum έχει 1-2 τέτοιες περιπτώσεις που τελικά είτε bannaρονται είτε συνεχίζουν
    το μοναχικό γραφικό τους δρόμο, ελπίζοντας να σοκάρουν τα νέα μέλη που δεν τους έχουν μάθει ακόμη.

    Τα παραπάνω δεν τα γράφω για να ασχοληθώ μαζί του γιατί αυτά είναι βούτυρο στο ψωμί του.
    Τα γράφω για να εξηγήσω σε όσους πραγματικά δεν ξέρουν και δεν έχουν συναντήσει τέτοιες συμπεριφορές
    πως μόνο η αδιαφορία είναι η τιμωρία που καταλαβαίνουν αυτά τα άτομα. Οποιαδήποτε ευγενική, φιλική
    ή εχθρική αντιπαράθεση μαζί τους απλά εξυπηρετεί το σκοπό τους. Το trollάρισμα.

    Οπότε μένω πιστός στην πρώτη μου προτροπή "Don't feed the troll".
    </blockquote id=quote>
    συνεχιζεις να με χαρακτηριζεις και να με "τα'ι'ζεις" ενω βλεπεις ποσο ηρεμα μιλαω.
    τελικα με καταλαβες μπαινω σε οποιοδηποτε φορουμ υπαρχει και γραφω αντιστοιχα πραγματα.
    αλλα νομιζω οτι απο την στιγμη που δεν εχεις να πεις κατι παραπανω απο το να κραζεις καλυτερα να μη κανεις αλλο comment.
    επειδη εσυ ηξερες πως να γυμνασεις τους κοιλιακους σου με βαρη δεν σημαινει οτι το ξερουν ολοι.αλλωστε γιαυτο υπαρχει το φορουμ για να μαθαινουμε απο τους πιο εμπειρους.

  12. #162
    Junior Bodybuilder sounik's Avatar
    Join Date
    24-02-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    104

    Default

    extremist το χερι ειναι 37,5 ποντους οπως φαινεται στην τριτη φωτο απο τις καινουργιες που ανεβασα.χαλαρο ειναι 31,5.αν εννοεις αυτο με το "πρησμενο".

  13. #163
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-09
    Location
    .
    Posts
    107

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sounik


    συμφωνω μαζι σου στο οτι ισως τελικα δεν επρεπε να ανοιξω καθολου αυτο το τοπικ.αλλα τι να κανουμε ειμαι αυθορμητος.
    αλλα το οτι θα εβαζα ατομο να γραψει και αυτος ψεματα για να σας πεισει νομιζω οτι παραπαει.ενταξει ειπαμε δεν θα κερδισω κανενα βραβειο ειτε σας πεισω ειτε οχι

    </blockquote id=quote>
    Κοίτα,το ότι εγώ σε πίστεψα εξαρχής ίσως αυτό τελικά...να πείραξε. Ίσως πάλι το ότι έχω δει και άλλες παρόμοιες περιπτώσεις που άλλοι δεν έχουν δει (δηλαδή άτομα που έκαναν χρόνια αθλητισμό και κυρίως πρωταθλητισμό ) και έχουν διατηρηθεί άψογα με αερόβια άσκηση πάλι ίσως να πείραξε και δε ξέρω γιατί! Πάντως εσύ σίγουρα δεν είσαι εγώ γιατί σπουδάζω σε άλλη πόλη και έχω εγκαταλείψει το στίβο από δευτέρα Γυμνασίου...Άρα...

    Τώρα η αλήθεια του θεού πρέπει να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας με το σώμα που έχεις.Για εμένα δε χρειάζεται να αποδείξεις τίποτα!
    Καλή επιτυχία στην εγχείρηση(καλά είναι δεδομένη βέβαια...) και θα ήθελα πραγματικά να μου πεις έστω αργότερα τι ασκήσεις θα σου προτείνει ο γιατρός να κάνεις. Έχω δει πολλές περιπτώσεις με ρήξη χιαστών (κυρίως από ποδόσφαιρο και μπάσκετ) που έχουν ακολουθήσει πολύ εξειδικευμένα προγράμματα στο κολυμβητήριο με φοβερή πρόοδο (σε διάστημα 2 μηνών μιλάμε για ΦΟΒΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ)
    Οι κοιλιακοί σου μια χαρά είναι! Είσαι φοβερός,απλά!
    Και καλό θα είναι να αλλάξεις τη διατροφή σου όχι για τους κοιλιακούς αλλά για την υγεία σου.

    " : , ,
    , ,
    , .
    , , ;
    ."

  14. #164
    New Member
    Join Date
    27-07-08
    Location
    Cyprus.
    Posts
    95

    Default

    Ξεχασατε ολοι να ρωτησετε τον sounik κατι πολυ σημαντικο. Αυτο ειναι: ποση ωρα ποζαρει στον καθρεφτη και ποσες φορες την ημερα? Απο ενα σημειο και μετα αυτο μπορει ναναι περισσοτερο απο προπονηση (παιδια που κατεβαινουν αγωνες ξερουν απο πρωτο χερι τα ευεργετικα οφελη του ποζαρισματος)
    Μια γνωμη να πω και εγω:
    Υπαρχει περιπτωση να εχει τετοιο σωμα χωρις γυμναστηριο? Ναι.Θα εκανε καλυτερη δουλεια αν πηγαινε γυμναστηριο? Ναι. Το παιδι ταιζει τον εγωισμο του μεσα απο το forum? Ναι. Ολοι μας δεν το κανουμε ως ενα βαθμο? Ναι. Αν καποιος καποιος κανει αυτο το lifestyle (junk food) και ειναι ετσι ,μπορει να το διατηρησει.Δεν νομιζω. Τιθεται θεμα υγειας και οτι σε καποια φαση θαναι boomerang το ολο σκηνικο? Ναι. θεμα χρονου.
    Ολα εχουν μια εξηγηση, αλλα καποιες εξηγησεις δεν χρειαζετε καν να μπουμε στον κοπο να τις εξετασουμε. Το θεμα ειναι ο καθε ενας απο εμας τι κανει για τον εαυτο του και πως βελτιωνεται ο ιδιος.

    Περιπτωσεις σαν τον παιδι που ξεκινησε το post υπαρχουν αρκετες. Αυτο που για τους υπολοιπους ειναι το δυνατο του σημειο (π.χ. ναχεις ενα α σωμα χωρις πολλα πολλα) εγω προσωπικα το βλεπω σαν μεγαλο μειονεκτημα. Ετσι, δεν εκτιμας αυτο που εχεις φτιαξει γιατι σου δοθηκε απλοχερα.
    'Εχω κοιλιακους' Πως τους εφτιαξες? 'εργοστασιακα settings'.
    'Εχω κοιλιακους' Πως τους εφτιαξες? 'εχω γ..θει στο αεροβιο, διαιτα, προπονηση'
    'Δεν εχω κοιλιακους' Τι κανεις? 'το παλευω'
    Σκεφτειτε τον τροπο σκεψης που εχουν αυτες οι τρεις περιπτωσεις, πως εξελισσεται αυτος ο τροπος σκεψης μεσα απο την παροδο χρονου και πως διαμορφωνει ενα χαρακτηρα.
    The greater danger for most of us lies not in setting our aim too high and falling short; but in setting our aim too low, and achieving our mark - Michaelangelo

  15. #165
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    24-04-09
    Location
    Patra, Greece.
    Posts
    64

    Default

    Για την πλατη ομως δεν μιλησε κανεις...
    http://img36.imageshack.us/img36/8252/fdhvglketdfhjtydaj.jpg

  16. #166
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-05-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    127

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by KostasBB

    Οποιαδήποτε ευγενική, φιλική
    ή εχθρική αντιπαράθεση μαζί τους απλά εξυπηρετεί το σκοπό τους. Το trollάρισμα.
    Οπότε μένω πιστός στην πρώτη μου προτροπή "Don't feed the troll".
    </blockquote id=quote>[:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]

  17. #167

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    Ετελείωσε (locked)


 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •