Παιδια ειμαι νεος στο σαιτ αυτο και το βρηκα πολυ ενδιαφερον.ακουστε την ιστορια μου.ειμαι 20 χρονων 1.83 γυρω στα 75 κιλα και το ονομα μου ειναι νικος.ποτε δεν πηγα σε γυμναστηριο.ποτε δεν προσεχα την διατροφη μου.παντα ετρωγα οποτε ηθελα οσο ηθελα και οτι ηθελα.απλα ασχοληθηκα με τον στιβο απο 7 ως 16 χρονων και τα τελευταια δυο χρονια 14-16 πιστευω πως τα πηγαινα πολυ καλα με αρκετες διακρισεις,το αθλημα μου ηταν το αλμα σε μηκος(λιγο ασχετα αυτα αλλα τεσπα) και απο τοτε τιποτα λογο σε μια ρηξη χιαστων η οποια πιστευω πως με εχει σημαδεψει.στο θεμα μας τωρα.θελω να μου πειτε πως να κανω τους κοιλιακους μου(οσους εχω δηλαδη) να πεταχτουν και να φαινονται πολυ καθαρα τα τετραγωνα.παλια πιστευω πως φαινοταν πιο καθαρα και ηταν και πιο φουσκομενοι.αυτο αρχισε να γινεται απο τοτε που εγινα φοιτητης(πριν 2 χρονια) αφου το κακο εχει παραγινει με τα ξενυχτια και τους γυρους.οποτε πειναω χτυπαω και ενα γυρακι αλλα αυτο αρχισε να με προβληματιζει.ανεβασα και μια εικονα που την τραβηξα σημερα το πρωι(μολις βρηκα αυτο το σαιτ δηλαδη) και δειχνει την κατασταση του μπροστα πανω σωματος.αλλα οπως ειπα και πριν οι κοιλιακοι με ενδιαφερουν περισσοτερο.για το στηθος δεν συζητω ειναι πλακα...δειτε την εικονα απο καποια αποσταση η τουλαχιστον νομιζω πως απο μακρια φαινεται καλυτερα...
ευχαριστω εκ των προτερων για την ωρα που θα σπαταλησετε για εναν τεμπελαρα φοιτητη...Attached Image: