Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    01-03-09
    Location
    .
    Posts
    3

    Default Απωλεια βαρους κλπ!

    Παιδια ειμαι ο Κωστας 22 χρονων και πιστευω ηρθε η ωρα να ασχοληθω λιγο με την διατροφη μου!
    Ειμαι 1.80 και βαρος γυρω στα 95-97 κιλα. Δεν ειμαι πλαδαρος και τα κιλα μου δεν φαινονται (κανεις δεν με εχει κανει για πανω απο 85) αλλα οσο να ναι τα παραπανησια κιλα (αμαρτιες του παρελθοντος και κυριως των πανελληνιων της Γ Λυκειου) με κυνηγανε, δεν μαρεσουν και με κουραζουν!

    Αυτο που θελω αυτη τη στιγμη δεν ειναι ουτε γραμωση ουτε τιποτα παρομοιο, καθως δεν επιθυμω το υπαρχον λιπος να μετατραπει σε μυιικη μαζα και να "τουμπανιασω". Αυτο που επιθυμω ειναι να "στεγνωσω" οσο γινεται απ το λιπος και τα παχακια τα οποια ευτυχως ειναι ομαλα μοιραζμενα στο σωμα μου, απ τις γαμπες μεχρι και ...μαγουλα :D

    Κρινοντας απο φιλους με παρομοιο υψος και σωματοτυπο πιστευω πωρς πρεπει να χασω περιπου 15-20 κιλα για να μπορω να πω πως ειμαι φυσιολογικος. Οπως προειπα αυτη τη στιγμη το μονο που με ενδιαφερει ειναι να λεπτυνω και οχι να αυξηθει η μυικη μου μαζα.

    Θα θελα λοιπον να μου προτεινετε τι να κανω διατροφικα. Αφου το αποφασισα δεν εχω προβλημα να θυσιασω μερικες γευστικες απολαυσεις και να στερηθω καποια πραγματα. Δηλαδη, να μου προτεινετε τροφες, αριθμο γευματων και τι να περιλαμβανουν, τιποτα φυσικους (παντα) λιποδυαλητες.

    Επισης μερικες ασκησεις που θα βοηθησουν στην καυση λιπους (αναεροβιες δεν λεγονται αυτες?) γινονται δεκτες επισης, μιας και χρονος για γυμναστηριο μεχρι το Σεπτεμβρη δεν υπαρχει.

    Σας ευχαριστω πολυ για την προσοχη σας!

  2. #2
    New Bodybuilder
    Join Date
    01-03-09
    Location
    .
    Posts
    3

    Default

    καμια απαντηση? :/


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •