Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    08-04-09
    Location
    Ptolemaida, -, Greece.
    Posts
    5

    Default Λίπος στο Στήθος

    Στο στήθος μου εχώ αρκετό λίπος ενω έχω χάσει κάποια κιλά στο σώμα (είμαι 1,73 και 66 κιλά) μπορείτε να μου δώσεται κάποιες συμβουλές για να το χάσω. Κανώ βάρη εδω και ενα χρόνο αλλα δεν βλεπω να βοηθούν αρκετά....

  2. #2
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    Δεν υπαρχει καποια μεθοδος για να χασεις λιπος μονο απο ενα σημειο . Κανε μια καλη διατροφη (αν θες συμβουλες ποσταρε την διατροφη σου στο φορουμ) μετα την προπονηση κανε αεροβια για να χαμηλωσεις το λιπος σου . Καλη επιτυχια !

  3. #3
    Junior Bodybuilder panagos's Avatar
    Join Date
    16-09-08
    Location
    Muscle City, California, USA.
    Posts
    160

    Default

    Οπως ειπες εισαι 16 χρονων ετσι? Εγω πιστευω οτι ειναι της ηλικιας και τιποτα αλλο. Δηλαδη εφηβικη γυναικομαστια που θα υποχωρησει με το που θα περασεις στη φαση της ενηληκιωσης. Τωρα, αυτα που μπορεις να κανεις στα ειπε ο Flexy..ΔΙΑΤΡΟΦΗ + ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ!
    Dont set your goals higher than you can reach

  4. #4
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    07-04-09
    Location
    New York, Manhattan,Greenwich Village, USA.
    Posts
    78

    Default

    εισαι μολις 16 φιλε μου και γυμναζεσαι μολις ενα χρονο,και δεν αναφερεις κατι για διατροφη.σου εχω ασχημα νεα,το σωμα για να γραμμωθει και να <τσιτωσει>,θελει πολυ καλη διατροφη,καθως και σκληρη προπονηση...

    καλη επιτυχια

  5. #5
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Εγω ειχα το προβλημα σου,(ελαφρα γυναικομαστια) κατεβηκα απο 15% στο 11% λιπος κι εχει εξαφανιστει σχεδον ολο το λιπος+οτι εχει φουσκωσει το στηθος απο τη γυμναστικη κι ετσι πλεον ειμαι μια χαρα.Αρα μια "ευκολη" λυση ειναι να κατεβεις σε χαμηλο ποσοστο λιπους και θα φυγει κι αυτο και ολο το λιπος που εχεις παντου,εκτος κι αν μιλας για βαριας μορφης γυναικομαστια που θελει πλαστικη
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  6. #6
    Unworthy
    Join Date
    04-02-08
    Location
    Patra, Greece.
    Posts
    458

    Default

    Κι εγώ πιστεύω πως είσαι μικρός ακόμα για να 'φοβάσαι' γι'αυτο..Κάνε την προπόνησή σου σωστά,και μια καλή διατροφή και θα είσαι οκ..


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •