Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    17-03-09
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    43

    Default Maximize Beta burner

    Καλησπέρα παιδιά.Εδώ κι ένα μήνα είμαι σε διαίτα, κάνω γυμναστική 3-4 φορές την βδομαδά και πρόσφατα πήρα το λιποδυαλιτικό αυτό.Ήθελα απλά να ρωτήσω αν το 'χει το δοκιμάσει κανένας σας, ξέρετε.

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Καταρχήν καλωσόρισες στο φόρουμ.
    Γράφεις πως κάνεις μόλις 1 μήνα διατροφή (προφανώς για χάσιμο λίπους). Αν από τον πρώτο μήνα διατροφής και με 3-4 φορές προπόνηση έχεις αρχίσει λιποδιαλύτη, αργότερα τί θα πάρεις;
    Έχεις περιθώρια να χάσεις λίπος και χωρίς αυτό, τουλάχιστον στα αρχικά στάδια της γράμμωσης.
    Προσωπικά δεν το χω δοκιμάσει, άρα δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη[:-apple]

  3. #3

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Συνηθως πρωτα ρωτανε και μετα παιρνουνε... οτι και να σου πουμε αφου το αγορασες τωρα τι σημασια εχει. Τελοσπαντων κατι βοτανα εχει μεσα πρασινο τσαι κλπ ... διουρητικο ειναι μην περιμενεις απωλεια λιπους

  4. #4
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    22-09-07
    Location
    .
    Posts
    194

    Default

    συμφωνω απολυτα με τη καρδουλα αλλα απο τη στιγμη που το πηρες τωρα χρησιμοποιησε το αλλα κανε σωστη διατροφη και προπονηση εκει ειναι το μυστικο της επιτυχιας και οχι στο λιποδιαλυτη που πιστευω οτι τωρα δε σου χρειαζεται

    η γνωμη μου παντως ειναι οτι το ξεκινησες απο λαθος βαση για μενα το πρωτο σου ποστ θα επρεπε να ειναι στο υποφορουμ διατροφης να γραψεις δηλαδη τι διατροφη ακολουθεις και οχι στα συμπληρωματα και το δευτερο ποστ στο υποφορουμ της προπονησης να γραψεις το προγραμμα γυμναστικης σου αυτη ειναι ομως η γνωμη μου σου λεω τι θα εκανα εγω και τιποτα παραπανω


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •