Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    New Member
    Join Date
    19-01-08
    Location
    Athens
    Posts
    53

    Default Γυμναστήριο----->Ν.Ηράκλειο

    παιδιά καλησπέρα μήπως γνωρίζετε κάποιο γυμναστήριο σε αυτή την περιοχή καλό με προσιτές τιμές?γιατί είμαι σε κατάσταση αναζήτησης, ευχαριστώ εκ των προταίρων

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Νέο Ηράκλειο πήγαινα πριν χρόνια στο γυμναστήριο που είναι κοντά στον ηλεκτρικό σταθμό. Αλλά το μόνο μειονέκτημα που είχε ήταν οι μικροί χώροι και σε ώρες αιχμής γινόταν πανικός.. Από περιέργεια, έχεις ρωτήσει τιμές εκεί;

  3. #3
    New Member
    Join Date
    19-01-08
    Location
    Athens
    Posts
    53

    Default

    Σε ευχαριστώ kardoula, ξέρω πιο λές θα ρωτήσω και εκεί, πράγματι γίνεται χαμός σε ώρες αιχμής, εγώ όμως θα πηγαίνω σχεδόν πάντα πρωί λόγο δουλειάς. Έχω βρει ένα στη γειτονιά μου με πολύ καλές κριτικές εκεί που ρώτησα μου είπαν 50ε/μήνα και χωρίς κόστος εγγραφής, απλά θέλω να δω μήπως υπάρχει κάτι καλύτερο και από οικονομικής Πλευράς.

  4. #4
    Pumping Iron
    Join Date
    28-02-08
    Location
    Greece.
    Posts
    441

    Default

    Stadium επί της Μαρίνου Αντύπα. [u]Ετήσια</u> συνδρομή: ~29euro/μήνα (με πιστωτική). Μηνιαία 50.

  5. #5
    New Member
    Join Date
    19-01-08
    Location
    Athens
    Posts
    53

    Default

    Ευχαριστώ για την απάντηση, έχω κάποιους φίλους που πηγαίνουν στο εν λόγο γυμναστήριο, ένα φιλαράκι που πήγε τώρα και ήταν και παλιά μου είπε ότι για 1 μήνα έδωσε 75ε και έτσι το απέρριψα κατευθείαν, αν ξέρεις περισσότερα από τιμές/υπηρεσίες βώσε κάνα info σίγουρα ότι γνώμη ακουστεί θα είναι σημαντικη.

  6. #6
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-05-09
    Location
    ροδος, πατρα, Greece.
    Posts
    112

    Default

    την ερχομενη τεταρτη και για 5-6 μερες θα μενω αθηνα στο νεο ηρακλειο με κατι φιλους.παει κανεις καπου εκει γυμναστηριο ουτως ωστε να παμε 3 προπονησεις εστω?αν ειναι ειδοποιηστε με για να ξερω.θα ρωτησω και σε ποια οδο θα μενουμε κανονικα για να κατατοπιστουμε περισσοτερο.ευχαριστω εκ των προτερων.(αντε για να λιωσουμε και λιγο πανω:D:D )


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •