Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default All Stars - Pro Plex & All Stars Whey Plex

    Καλησπέρα παιδιά, παίρνω την Gold Standart της ON αλλά μου τελείωσε πριν το πάσχα και είπα να κάνω με την ευκαιρία ένα διαλειμμα για 10 μέρες. Από δευτερα θα αρχίσω πάλι αλλά μου πρότειναν και από τηn All stars την pro-plex ή την whey plex...

    Αν έχει κανείς γνώμη ας μου πει καποιος για αυτές για να αποφασίσω τι θα πάρω, καποια από αυτές ή να συνεχίσω την gold standart... Ευχαριστώ!!
    Train Hard, Push yourself Forward--> Enjoy the Result!!!

  2. #2
    Junior Bodybuilder panagos's Avatar
    Join Date
    16-09-08
    Location
    Muscle City, California, USA.
    Posts
    160

    Default

    Φιλε εγω παλιοτερα που ειχα παρει τη whey plex σε βανιλια...[:-yuck] [:-crazy]...σε γαλα ηταν καπως καλυτερη..παντως δεν θα την ξαναεπερνα(τουλαχιστον σε βανιλια!)
    Dont set your goals higher than you can reach

  3. #3
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    78

    Default

    κοιτα η pro-plex ειναι πολαπλών πηγών και whey plex... ειναι γουει ,εχουν διαφορα σαν πρωτεινες και εξαρταται για ποτε την θελεις να την χρησιμοποιήσεις
    αυτη που δοκιμασα ηταν η whey plex και θα ελεγα απο γευση πολυ καλη αλλα εχανε λίγο στη διαλυτοτητα κοιτα και καμια αλλη αν θες.

  4. #4
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    78

    Default

    κοιτα η pro-plex ειναι πολαπλών πηγών και whey plex... ειναι γουει ,εχουν διαφορα σαν πρωτεινες και εξαρταται για ποτε την θελεις να την χρησιμοποιήσεις
    αυτη που δοκιμασα ηταν η whey plex και θα ελεγα απο γευση πολυ καλη αλλα εχανε λίγο στη διαλυτοτητα κοιτα και καμια αλλη αν θες.

  5. #5
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default

    Κατάλαβα... Θα συνεχίσω την Gold Standart της ON... Ευχαριστώ πολύ παίδες!!!
    Train Hard, Push yourself Forward--> Enjoy the Result!!!

  6. #6
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default

    Κατάλαβα... Θα συνεχίσω την Gold Standart της ON... Ευχαριστώ πολύ παίδες!!!
    Train Hard, Push yourself Forward--> Enjoy the Result!!!

  7. #7
    New Member
    Join Date
    26-07-08
    Location
    .
    Posts
    26

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by vandoulas12

    Κατάλαβα... Θα συνεχίσω την Gold Standart της ON... Ευχαριστώ πολύ παίδες!!!
    </blockquote id=quote>η all star σαν εταιρια ειναι καλη αλλα ποιοσ ο λογοσ να δινεισ τα λεφτα σου σε μια μαρκα ποθ δεν υπαρχει πουθενα μονο στην ελλαδα πουλειεταi κατα κορον απο τουσ απατεωνεσ στο bb club εξωτερικο κ καλο πλανακι για να μην ξεμενεισ καθοσ αργουν τα πακετα

  8. #8
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Παντως εγω που πηρα τα all-stars amino pro, μετα απο ενα μηνα μαζεψε μια κιτρινη κρουστα κατω απο το καπακι! Μυριζε και απαισια και το πεταξα! Παντα οταν επινα με πονουσε το στομαχι μετα και αναρωτιομουν τι να εφταιγε.. Ποτε ξανα αμινοξεα σε υγρη μορφη!!

  9. #9
    New Bodybuilder
    Join Date
    14-05-09
    Location
    .
    Posts
    2

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by lazaross

    Παντως εγω που πηρα τα all-stars amino pro, μετα απο ενα μηνα μαζεψε μια κιτρινη κρουστα κατω απο το καπακι! Μυριζε και απαισια και το πεταξα! Παντα οταν επινα με πονουσε το στομαχι μετα και αναρωτιομουν τι να εφταιγε.. Ποτε ξανα αμινοξεα σε υγρη μορφη!!
    </blockquote id=quote>

    Φίλε μου κοίταξες ημ. Λήξης ? Και αν ναι, πρόσεχε λίγο καλύτερα αν είναι ΄πειραγμένη΄ (χρώμα-θαμπαδα- αλλοίωση γύρω απο το σημείο που αναγράφετε η ημ.Λήξης).
    Γιατί θα συμφωνήσω με τον PILIOS απόλυτα. όχι με λόγια του αέρα αλλά απο προσωπική εμπειρία χρόνων.

    Και γιατί να πάρει κάποιος ALL-STAR με τόσο υπερτιμολογημένη τιμή???

    [u]</u>


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •