Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast
Results 121 to 150 of 262
  1. #121
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    μπραβο φιλε αξιζε το κοπο η προσπαθεια σου..
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  2. #122
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by VR2

    Συγχαρητηρια εκοψες πολυ καλα
    </blockquote id=quote>Γιάννη σ'ευχαριστώ πολύ! Πολλά συγχαρητήρια και σ'εσενα.
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  3. #123
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Andrikos

    Νίκο έκοψες καταπληκτικά φίλε , πραγματικά καμία σχέση και επιτέλους φάνηκε η δουλειά στο γυμναστήριο που έχεις κάνει τόσα χρόνια.

    Είσαι 5 κιλά πάνω από το ύψος σου κομμένος σίγουρα φαίνεσαι κάπως και τουλάχιστον στα δικά μου μάτια δεν έχασες μυς!:D

    Πάντως άρχισες 113 κιλά και έφτασες 90, δηλαδή -23 κιλά , μπράβο και για την προσπάθεια και για το αποτέλεσμα![:-thumbu]


    </blockquote id=quote> Αντρίκο φίλε, ευχαριστώ άλλη μια φορά για τα καλά σου λόγια.
    Βιάζεσαι να με πας στα 90 ε??:D:DΑκόμη 95 είμαι...και τα 5 έως τα 90 φαίνονται βουνο!!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  4. #124
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    Αμάν!! Τι λες ρε αρχηγέ;?!! Εγώ έχω να μπω στο τόπικ σου εδώ και μερικούς μήνες!! Αφού έψαχνα τις παλιές σου φώτος για να θυμηθώ ποιος user είσαι :D

    Τώρα θυμήθηκα και ποια διατροφή ακολουθούσες:D, κάτι με ρώτησες για λαχανικά και δεν σου απάντησα ποτέ, βρήκες την απάντηση μόνος σου από ότι φαίνεται!:D

    Ούτε εγώ βλέπω να έχει χαθεί μυϊκή μάζα, τα μυϊκά σχήματα που είχες σαν καλούπι παλιά υπάρχουν και φαίνονται πλέον πολύ πιο έντονα.

    Συγχαρητήρια πολλά για το αποτέλεσμα, και ένα extra μπράβο διότι υπάρχει ένας λόγος παραπάνω (η ηλικία), τον οποίο ίσως πολλοί στα 20+ τους δεν μπορούν να τον καταλάβουν, αλλά στα 30φεύγα γενικά τα κίνητρα συνήθως φθίνουν και το lifestyle και οι υποχρεώσεις του καθενός κάνουν ακόμα πιο δύσκολη μια τέτοια μεταμόρφωση.

    Με τα ~25 τα δικά σου, τα ~25 του flexy και τα ~25 του mazda πιάσαμε απώλειες περίπου 75 κιλών λίπους (~ 600 χιλιάδες θερμίδες!!!!!), αξίζει ένα μεγάλο μπράβο σε όλους σας που το κάνετε να φαίνεται τόσο εύκολο.
    </blockquote id=quote>GRF ευχαριστώ πολύ κ'εσενα!!!Μάλλον σ'εσένα οφείλω μεγαλύτερο ευχαριστώ για τα της διατροφής!!!
    Για το ηλικιακό που λες συμφωνώ!Δεν το βάζουμε κάτω και δίνουμε το παράδειγμα στους νεότερους!!Ακόμη και αν οι υποχρεώσεις είναι βουνό.(Τρία παιδια ,αγόρια παρακαλώ..που προσπαθώ να τα εντριφίσω στα βάρη και γενικά στον αθλητισμό).Σ'ευχαρίστώ και πάλι!! Και δε σταματάμε εδώ!!!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  5. #125
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mazda 6

    Μπράβοοο!!! Τρομερή αλλαγή!!!

    Τολμώ να πω ότι το εντυπωσιακό φαίνεται λίγο για την αλλαγή σου!!!

    Στα 90 θα βγαίνεις ξυράφια έτσι όπως πας!!! Καλή συνέχεια και καλή δύναμη!!!
    </blockquote id=quote>
    Σταύρο νομίζω ότι πάνω κάτω είμαστε στο ίδιο λούκι.Εντυπωδιακή είναι και η φώτο στο Avatar σου!!! Καλή δύναμη και σ'εσένα!!!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  6. #126
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by RONI78

    μπραβο σου!! πολυ καλη αλλαγη και ζηλευτα stats!! 45εκ χερια και κομμενος ειναι παρα πολυ καλα..ποσο υψος εχεις?
    </blockquote id=quote>
    RONI να'σαι καλά για τα λόγια σου.Ύψος 185
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  7. #127
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Steroid

    wow! Καταπληκτικη αλλαγη, σαφως καλυτερος απο πριν,συνεχισε ετσι...!!!
    </blockquote id=quote>
    STeroid ευχαριστώ πολύ.Καλή δύναμη για τους στόχους σου!!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  8. #128
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kouvidis.87

    μπραβο φιλε αξιζε το κοπο η προσπαθεια σου..
    </blockquote id=quote>
    Φίλε kouvidis ευχαριστώ πολύ.Όντως αξίζει η προσπάθεια.
    Καλή επιτυχία στους στόχους σου.
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  9. #129
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Τρίτεκνος;;;Μπράβο,Νικόλα!Τέτοιους ανθρώπους τους χαίρομαι...Θα τρέφουν τρελή αδυναμία/θαυμασμό για τον πατέρα τους οι πιτσιρικάδες!
    Τα παιδιά τα έχουν πει όλα στα posts που έχουν προηγηθεί.Να συμπληρώσω μόνο ότι τραπέζιοι κ λαιμός κλέβουν την παράσταση!
    Κ μια διευκρινιστική:έκοψες εντελώς τον υδατάνθρακα για κάποιες μέρες κ αν ναι,για πόσες περίπου;
    , ' ...

  10. #130
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by LLEONIDAS

    Τρίτεκνος;;;Μπράβο,Νικόλα!Τέτοιους ανθρώπους τους χαίρομαι...Θα τρέφουν τρελή αδυναμία/θαυμασμό για τον πατέρα τους οι πιτσιρικάδες!
    Τα παιδιά τα έχουν πει όλα στα posts που έχουν προηγηθεί.Να συμπληρώσω μόνο ότι τραπέζιοι κ λαιμός κλέβουν την παράσταση!
    Κ μια διευκρινιστική:έκοψες εντελώς τον υδατάνθρακα για κάποιες μέρες κ αν ναι,για πόσες περίπου;
    </blockquote id=quote>
    LEONIDA σ'ευχαριστώ πάρα πού για τα καλά σου λόγια!!
    Traps ήταν πάντα από τα ατού μου.
    Τον υδατάνθρακα δεν τον έκοψα τελείως.Τον έχω μειώσει όμως πάρα πολύ τις τελευταίες 10 μέρες γύρω στα 80γρμ.Δεν ξέρω για πόσο όμως πρέπει να το συνεχίσω έτσι..
    Last but not least...Τι πλάτη είναι αυτή στο avatsar?? Εύγε!!!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  11. #131

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    Από εμένα το μόνο που έχεις να ακούσεις είναι συγχαρητήρια, τα χρόνια που έχεις δουλέψει το σώμα σου (έστω και χωρίς σωστή διατροφή) κάνουν μπαμ!!
    Δίνεις και κουράγιο σε εμάς τους υπόλοιπους να πέσουμε κάτω από τα 100!![:-angel]

  12. #132
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    Ikamak σ'ευχαριστώ πολύ!!Πραγματικά αξίζει τον κόπο η προσπάθεια και στο συνιστώ.Στόχος τώρα είναι τα 90 κιλά, αλλά μέχρι εκεί και μετά βλάπυμε..
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  13. #133
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Συγχαρητήρια κι από μένα!!
    Το αποτέλεσμα είναι χάρμα οφθαλμών. Θέλει μεγάλα αποθέματα ψυχικής δύναμης για να καταφέρεις να φτάσεις σε τέτοιο επίπεδο.
    Μπράβο σου και καλή επιτυχία στον τελικό σου στόχο[:-thumbu]

  14. #134
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    Απιστευτη αλλαγη και φυσικα φανηκε ολη η δουλεια που εκανες ολα αυτα τα χρονια ! Συγχαρητηρια !

  15. #135
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Kardoula

    Συγχαρητήρια κι από μένα!!
    Το αποτέλεσμα είναι χάρμα οφθαλμών. Θέλει μεγάλα αποθέματα ψυχικής δύναμης για να καταφέρεις να φτάσεις σε τέτοιο επίπεδο.
    Μπράβο σου και καλή επιτυχία στον τελικό σου στόχο[:-thumbu]
    </blockquote id=quote>
    Ειρήνη σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τα λόγια σου!!Καλή επιτυχία και σε σένα!!
    Ααα..ανέβασε και καμιά άλλη δικιά σου φωτογραφία γιατί με αυτήν στο avatar μας έχεις ανοί3ει την όρεξη!!(με την καλή εννοια...:D)
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  16. #136
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Flexy

    Απιστευτη αλλαγη και φυσικα φανηκε ολη η δουλεια που εκανες ολα αυτα τα χρονια ! Συγχαρητηρια !
    </blockquote id=quote>
    Ευχαριστώ και ανταποδίδω τα συγχαρητήρια Νέστωρα.
    Η αλήθεια είναι οτί τώρα είδα το topic σου με προσοχή και πρόσεξα τη διαφορά!!! Καλή συνέχεια σου εύχομαι!!!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  17. #137
    New Member
    Join Date
    07-04-09
    Location
    larissa.
    Posts
    99

    Default

    Για μενα η ποιοτητα δερματος που φαινεται αν συνυπολογισεις την ηλικια,καταπονησεις,ψυχολογικο γιατι τρεφεις μια φαμιλια δικη σου και οχι μονο το σωμα σου,σου κοβει πολλα χρονακια μαγγα μου!Ειμαστε εδω και σε περιμενουμε με τις αλλαγες σου.Εχεις και καλυτερα,ηδη εισαι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ[:-bigeyes]

  18. #138

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Εντάξει πολύ respect έχεις και από εμένα φιλαράκο μου,εξαιρετική δουλειά και συνεχώς βελτιώνεσαι!
    ΠΟΛΛΑ συγχαρηρτήρια από εμένα!~!!!!!!!

  19. #139
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by vespa

    Για μενα η ποιοτητα δερματος που φαινεται αν συνυπολογισεις την ηλικια,καταπονησεις,ψυχολογικο γιατι τρεφεις μια φαμιλια δικη σου και οχι μονο το σωμα σου,σου κοβει πολλα χρονακια μαγγα μου!Ειμαστε εδω και σε περιμενουμε με τις αλλαγες σου.Εχεις και καλυτερα,ηδη εισαι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ[:-bigeyes]
    </blockquote id=quote>Φίλε Vespa σ'ευχαριστώ από καρδιάς για τα λόγια σου.Είνα πολύ σημαντικά για μένα και μου δίνουν δύναμη.
    Θεωρώ τον εαυτό μου πολύ τυχερό και σε καμιά περίπτωση μαγγα,γιατί δοξα το Θεό είμαι καλά στην υγεία μου, έχω μια υπέροχη γυναίκα που είναι δίπλα μου και αντιμετοπίζουμε μαζί όλες τις κακοτοπιές, οπότε μου μένει χρόνος για να ασχολούμε και με το ΒΒ.
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  20. #140
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by _Akaloupotos_

    Εντάξει πολύ respect έχεις και από εμένα φιλαράκο μου,εξαιρετική δουλειά και συνεχώς βελτιώνεσαι!
    ΠΟΛΛΑ συγχαρηρτήρια από εμένα!~!!!!!!!
    </blockquote id=quote>
    Παναγιώτη(αν κάνω λάθος το όνομα συγχώρα με)ευχαριστώ και εσένα από καρδιάς για τα λόγια σου.Υγεία σου ευχομαι και καλή επιτυχία στους δικούς στόχους.
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  21. #141
    Junior Bodybuilder dankannn's Avatar
    Join Date
    31-03-06
    Location
    ATHENS
    Posts
    146

    Default

    Eνα θα πω εισαι the best.

  22. #142
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dankannn

    Eνα θα πω εισαι the best.
    </blockquote id=quote>
    Dankann thanks φίλε!!!!!! The best δεν είμαι...αλλά σε καλό δρόμο είμαι!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  23. #143
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-04-09
    Location
    Ioannina, Greece.
    Posts
    73

    Default

    Τα συγχαρητηρια νομίζω επιβάλλονται κ απο εμένα,δεν είναι μονο το αποτέλεσμα το οποίο ειναι εξώφθαλμα φοβερό αλλα πάνω απόλα οι σιγουρα πολλες κακοτοποιές που ξεπέρασες για να φτάσεις ως εκεί.

  24. #144
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Elesedil

    Τα συγχαρητηρια νομίζω επιβάλλονται κ απο εμένα,δεν είναι μονο το αποτέλεσμα το οποίο ειναι εξώφθαλμα φοβερό αλλα πάνω απόλα οι σιγουρα πολλες κακοτοποιές που ξεπέρασες για να φτάσεις ως εκεί.
    </blockquote id=quote>
    Elesedil ευχαρισττώ πολύ!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  25. #145

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by radionuclide

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by _Akaloupotos_

    Εντάξει πολύ respect έχεις και από εμένα φιλαράκο μου,εξαιρετική δουλειά και συνεχώς βελτιώνεσαι!
    ΠΟΛΛΑ συγχαρηρτήρια από εμένα!~!!!!!!!
    </blockquote id=quote>
    Παναγιώτη(αν κάνω λάθος το όνομα συγχώρα με)ευχαριστώ και εσένα από καρδιάς για τα λόγια σου.Υγεία σου ευχομαι και καλή επιτυχία στους δικούς στόχους.
    </blockquote id=quote>

    ΠΟλύ σωστός!!!!!:D:D[:-thumbu][:-thumbu]Πόσα κιλά θες να φθάσεις έχουμε πει??[:-thumbu][:-thumbu]

  26. #146
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    Στα 90 λέω να στματήσω.αλλά μετά δεν έχω ιδέα τι θα κάνω.Μάλλον θα δοθλέψω σημεία πουυ έχουν μείνει πίσω. Υγεία να υπάρχει και βλέπουμε!!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  27. #147
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    Επειδή δεν μπορώ να φωτογραφίσω την πλάτη μου κατέφυγα σε προχωρημένες τεχνικές!!!!:D:D
    http://www.youtube.com/watch?v=imYlFccqBXw

    Κοινώς,δουλειά δεν είχε ο διάολος............
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  28. #148
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    3 πράγματα μου έκαναν εντύπωση στην υπερπαραγωγή:η πλάτη σου,η εφευρετικότητά σου κ η σκηνοθεσία!:D
    Νικόλα,πιστεύω ότι σε λίγο καιρό θα προπονείσαι μαζί με τους πιτσιρικάδες σου κ θα σε τραβάνε αυτοί σε καλές πόζες!
    , ' ...

  29. #149
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by radionuclide

    Επειδή δεν μπορώ να φωτογραφίσω την πλάτη μου κατέφυγα σε προχωρημένες τεχνικές!!!!:D:D
    http://www.youtube.com/watch?v=imYlFccqBXw

    Κοινώς,δουλειά δεν είχε ο διάολος............
    </blockquote id=quote>
    Καλά εσύ έχεις πάει σε άλλο επίπεδο:D
    Μήπως πρέπει να το καθιερώσουμε, αντί για φωτό να βγάζουμε κανα βιντεάκι;[:-bouncy]

  30. #150
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by LLEONIDAS

    3 πράγματα μου έκαναν εντύπωση στην υπερπαραγωγή:η πλάτη σου,η εφευρετικότητά σου κ η σκηνοθεσία!:D
    Νικόλα,πιστεύω ότι σε λίγο καιρό θα προπονείσαι μαζί με τους πιτσιρικάδες σου κ θα σε τραβάνε αυτοί σε καλές πόζες!
    </blockquote id=quote>
    Πάντα με τον καλό το λόγο Λεωνίδα.Νασαι καλά.Όσο για την υπερπαραγωγή, έχω κ'άλλες έτοιμες αλλά δεν τις βγάζω στον αέρα γιατί θα χάσουν τη δουλεία τους κάτι Γαβράδες και κάτι Αγγελόπουλοι.:D:D
    Ο μεγάλος μου γιος έχει ήδη κάνει τον φωτογράφο,αλλά τώρα είναι διακοπές όποτε.. αυτοσχεδιάζω!!!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.


 
Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •