Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    New Member
    Join Date
    23-01-08
    Location
    .
    Posts
    42

    Default Αερόβια , καύση μέγιστου λίπους και ρουχισμός

    Οταν κανουμε αεροβιο τωρα το καλοκαιρι και γενικως κανει να φοραμε μακριμανικα κτλ για να ζεστενομαστε και να χανουμε λιπος?Βασικα χανεις μονο λιπος ετσι η και μυς?(Εχω παρατηρησει οταν βαζω μακριμανικα χτυπαει παρα πολυ η καρδια ειναι κακο αυτο?)Και εχω το στηθος μου ειναι ανοιχτο δλδ κανω cross over κτλ αλλα τπτ δν κλεινει..Δωστε καμια συμβουλη γιατι μονο ανχωνωμε

  2. #2
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    19-05-08
    Posts
    3,793

    Default

    το να βάλεις μακρυμάνικο καλοκαιριάτικα κ γενικά μια πολύ ζεστή μέρα το μόνο που θα σου κάνει είναι να σε αφυδατώσει.Να χάσεις πάρα πολλά υγρά,προς στιγμήν να φανείς λίγο πιο κομμένος αλλά με το που πιείς νερό,το ρόφημα σου θα πάρεις πίσω τα υγρά.
    Λίπος χάνεις από διατροφή και αερόβια-με συνδυασμό αυξάνεις κατά πολύ τα αποτελέσματα.

    Το ότι χτυπάει πολύ η καρδιά σου έχει να κάνει με τους σφυγμούς που έχεις κατά την διάρκεια άσκησης.Αλλιώς θα κτυπάει όταν περπατάς στο 5 αλλιώς όταν θα τρέχεις στο 10.

    Το τελευταίο με το στήθος δεν το κατάλαβα(είμαι λίγο περιορισμένης :) )

  3. #3
    New Member
    Join Date
    23-01-08
    Location
    .
    Posts
    42

    Default

    Εγω δεν το διατυπωσα σωστα και δν ξερω πως να το πω.Με λιγα λογια το χωρισμα στην μεση ειναι πιο μεγαλο απο αυτο που θα ηθελα.Το ενα στηθος με το αλλο εχουνε απομακρυνθει

  4. #4
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    19-05-08
    Posts
    3,793

    Default

    ΙΣΩΣ άμα αλλάξεις τις λαβές σε κάποιες ασκήσεις να δεις τα επιθυμητά αποτελέσματα.(π.χ.:πιο κλειστή λαβή στην μπάρα)
    Αλλά δεν είμαι 100% σίγουρος,κάποιες φορές είναι απλώς γενετικό το πως θα φαίνονται οι μύες κάποιου.
    Πάντως αν θες δοκίμασε τις λαβές αλλά μην σε πάρω στο λαιμό μου


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •