Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 39 of 39
  1. #31

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MuscleMar
    Εαν δεν ειχε απο πισω του το Muscular Development και ολη τη Νεα Υορκη να ζητοκραυγαζει, θα ηταν εκτος 5αδας. Οταν τον ειδα απο κοντα, αναρωτιομουν γιατι ολος ο ντορος γυρω απο το ονομα του.
    </blockquote id=quote>

    Συμφωνώ! Καλός είναι, σίγουρα έχει μέλλον, αλλά νομίζω ότι απέχει πολύ από τη σύγκριση με τον Phil Heath ή τον Dennis Wolf με τους οποίους έχει παρόμοια ηλικία. Ορισμένοι τρέξαν να τον βαφτίσουν νέο Mr. Olympia, αλλά κατά την άποψή μου χρειάζεται ακόμα αρκετός χρόνος για να μιλάμε σοβαρά για κάτι τέτοιο.

  2. #32

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MuscleMar
    Εαν δεν ειχε απο πισω του το Muscular Development και ολη τη Νεα Υορκη να ζητοκραυγαζει, θα ηταν εκτος 5αδας. Οταν τον ειδα απο κοντα, αναρωτιομουν γιατι ολος ο ντορος γυρω απο το ονομα του.
    </blockquote id=quote>

    Συμφωνώ! Καλός είναι, σίγουρα έχει μέλλον, αλλά νομίζω ότι απέχει πολύ από τη σύγκριση με τον Phil Heath ή τον Dennis Wolf με τους οποίους έχει παρόμοια ηλικία. Ορισμένοι τρέξαν να τον βαφτίσουν νέο Mr. Olympia, αλλά κατά την άποψή μου χρειάζεται ακόμα αρκετός χρόνος για να μιλάμε σοβαρά για κάτι τέτοιο.
    </blockquote id=quote>

    Ετσι είναι αυτά τα πράγματα ....

  3. #33
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default

    Enas filos apo ena australeziko forum ebale ena polu kalo sxolio,eipe,
    Giati den balan ton mixali dipla dipla me ton centopani? Giati tha ton tropiazan ton Centopani! Oi australoi einai eksofreniki gia ta apotelesmata. O Centopani leei den tha katebei Mr. Olympia fetos, giati? Tha ksana emfanistei sto Arnold Classic tou xronou.
    Sorry paidia ean den katalabetai pos grafo etsi,omos to programa mou gia Greek keyboard zbistike.
    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas

  4. #34
    New Member
    Join Date
    11-05-08
    Location
    .
    Posts
    25

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MuscleMar
    Γενικα ολη η πενταδα ηταν ψιλοχαλια, με εξαιρεση τον Ruhl και τον Yamagishi.
    </blockquote id=quote>

    Λίγο υπερβολικός θα έλεγα, αν και μπορώ να το λάβω υπόψιν μιας και ήσουν εκεί και τα είδες όλα απο κοντά.Αλλά το ψιλοχάλια δεν αρμόζει σε τέτοιου επιπέδου αθλητές.

    Βλέποντας φωτογραφίες, οι 2 καλύτεροι αθλητές ήταν σίγουρα ο Centopani(τα χέρια είναι απίστευτα,,,) και ο Dennis James.

    O Ruhl καθαρά προσωπικά δε μ'άρεσει γιατι είναι υπερβολικά τετράγωνος που κάνει τον Cutler να δείχνει στρογγυλός@!@ Οι ώμοι του επίσης υπερτροφικοί και κάνουν το χέρι να δείχνει μικρό.

    Ο Yamagishi θεωρώ οτι του λείπει όγκος αν και έχει κάνει τρομερή πρόοδο τα τελευταία χρόνια.

    Ο Κεφαλιανός, πάλι στα δικά μου μάτια, έχει ίσως ένα απο τα ωραιότερα physique, αν όχι το καλύτερο, που εχω δει σε bodybuilder. Καλοσχηματισμένοι μύες, με όγκο,ωραία γράμμωση, μικρή μέση και κορυφαία πόδια, σε σημείο που κάνουν το υπόλοιπο σώμα να υστερεί μπροστά τους, και γενικότερα πολύ όμορφο σώμα.

    Το να τα ρίχνουμε όμως όλα στις ομοσπονδίες και ότι για κάποιο λόγο υπερτερεί η αδικία είναι άκυρο!

    Ο Κεφαλιανός τώρα μπορεί πλέον να ανεβάσει πάρα πολυ ψηλά τον πήχη, συναγωνιζόμενος τέτοιου επιπέδου αθλητές, κέρδιζοντας σίγουρα στο εγγύς μέλλον μεγάλες διακρίσεις.

    Υ.Γ Ο Samuel, ήταν τουλάχιστον τραγικός για την 4η θέση, και ναι ο Κεφαλιανός ήταν κλάσεις καλύτερος του!

  5. #35
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Να πω και γω με τη σειρά μου συγχαρητήρια στον Μιχάλη και στον προπονητή του για την άψογη-καταπληκτική κατάσταση που έφερε το σώμα του. Τώρα για τη θέση που πήρε, όπως ειπώθηκε παίζουν άλλα πράγματα ρόλο όπως το περιοδικό-χορηγός η εντοπιότητα κ.λ.π. Για μένα το μόνο που έχει να κάνει πλέον ο Μιχάλης είναι να λάβει μέρος σε μερικούς ακόμα αγώνες ώστε να τον "μάθουν" τα αμερικανάκια και να βάλει ίσως ακόμη λίγο όγκο συμμετρικά στο σώμα του. Αν συμβούν αυτά και έχοντας έναν καλό χορηγό από πίσω νομίζω ότι θα πανηγυρίζουμε πρωτιές εδώ μέσα.

    Εdit: Επίσης συγχαρητήρια στον Κώστα (MuscleMar)για την πολύ καλή
    κάλυψη του αγώνα.Και με την ευκαιρία χρόνια πολλά να χαίρεσαι τη γιορτή σου [:-bulb] :D

  6. #36

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Κοιτάξτε εδώ σχόλια (αν μου επιτρέπει ο αγαπητός μας admin [:-shades]):

    http://forums.musculardevelopment.co...ad.php?t=61807

    Ένα είναι σίγουρα, ότι την επόμενη φορά θα τον γνωρίζουν πια οι περισσότεροι....

  7. #37
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-09-08
    Location
    Lamia, China, Saint Vincent and Grenadi.
    Posts
    231

    Default

    ρε παιδες ο μιχαλης ειναι αυτος διπλα στον markus?

    http://clips.team-andro.com/watch/b5...-York-Pro-Show

  8. #38
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    21-05-09
    Location
    .
    Posts
    43

    Default

    Ο Μιχαλης εχει αδικηθει.Μου αρεσε παρα πολυ το ποζαρισμα του και η εκφραση του προσωπου του.Του ευχομαι τα καλιτερα.

  9. #39
    Pumping Iron MrMass's Avatar
    Join Date
    20-07-04
    Location
    Houston, Texas
    Posts
    463

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by liantzos

    Ο Μιχαλης εχει αδικηθει.Μου αρεσε παρα πολυ το ποζαρισμα του και η εκφραση του προσωπου του.Του ευχομαι τα καλιτερα.
    </blockquote id=quote>

    Αυτά συμβαίνουν! Σίγουρα θα τα πάει πολύ καλύτερα στο μέλλον, γιατί πραγματικά το αξίζει.


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •