Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 30 of 32
  1. #1
    Pumping Iron chand2003's Avatar
    Join Date
    03-05-08
    Location
    Thessaloniki.
    Posts
    262

    Default Reflex NOS Fusion

    Θα ήθελα να μάθω αν έχει χρησιμοποιήσει κανείς αυτό το νιτρικό οξείδιο της Reflex. Αλλά και αν δεν το χρησιμοποιήσατε πως σας φαίνεται?
    Παραθέτω τo link με την ετικέτα (σε pdf).
    http://www.reflex-nutrition.com/imag...20Fusion_1.pdf
    Μάκης

  2. #2
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Το βαζω τωρα σε συνδιασμο με tri-matrix by reflex.
    Μου δινει αρκετο πρηξιμο κ πολλες τσιτες(εχει μεσα κ ταυρινη,καφεϊνη)
    Ειναι αρκετα καλο σε σχεση με αλλα που εχω δοκιμασει οπως επισης ειναι καλο κ
    το σουπερ παμπ της γκασπαρι νουτριτσιον.

  3. #3
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Το βαζω τωρα σε συνδιασμο με tri-matrix by reflex.
    Μου δινει αρκετο πρηξιμο κ πολλες τσιτες(εχει μεσα κ ταυρινη,καφεϊνη)
    Ειναι αρκετα καλο σε σχεση με αλλα που εχω δοκιμασει οπως επισης ειναι καλο κ
    το σουπερ παμπ της γκασπαρι νουτριτσιον.

  4. #4

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Τα εχω δοκιμασει και αυτα, προσωπικα εχω καταληξει στο White Flood της Controlled Labs και στο κλασσικο Plasmajet της Gaspari.

  5. #5

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Τα εχω δοκιμασει και αυτα, προσωπικα εχω καταληξει στο White Flood της Controlled Labs και στο κλασσικο Plasmajet της Gaspari.

  6. #6
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    Το combo white flood+purple wrath της Controlled Labs ειναι μακρα (αλλα πολυ μακρα ομως)οτι το αποδοτικοτερο εχω δοκιμασει γυρω απο την προπονηση..
    Εγω βαζω σε ενα σεικερ wf+green mag μιση ωρα πριν απο την προπονηση με αδειο στομαχι και κατα την διαρκεια της καταναλωνο και το pw....
    Δοκιμαστε και εσεις τον συνδιασμο και δεν θα κοιταξεται ποτε ξανα πισω...

  7. #7
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    Το combo white flood+purple wrath της Controlled Labs ειναι μακρα (αλλα πολυ μακρα ομως)οτι το αποδοτικοτερο εχω δοκιμασει γυρω απο την προπονηση..
    Εγω βαζω σε ενα σεικερ wf+green mag μιση ωρα πριν απο την προπονηση με αδειο στομαχι και κατα την διαρκεια της καταναλωνο και το pw....
    Δοκιμαστε και εσεις τον συνδιασμο και δεν θα κοιταξεται ποτε ξανα πισω...

  8. #8
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    οκ Αγγελε το επομενο μου θα ειναι αυτο σε ευχαριστω!!!

  9. #9
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    οκ Αγγελε το επομενο μου θα ειναι αυτο σε ευχαριστω!!!

  10. #10

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Oντως η controlled labs ειναι καλη εταιρεια. Εγω αυτην την εποχη που εχω κοψει τα πολλα stimulants, παιρνω 10 ταμπλετες white flood εναλλαξ με plasmajet μαζι με 10 γραμμαρια glycerol που τα τραβαω και μεσα στην προπονηση.

  11. #11

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Oντως η controlled labs ειναι καλη εταιρεια. Εγω αυτην την εποχη που εχω κοψει τα πολλα stimulants, παιρνω 10 ταμπλετες white flood εναλλαξ με plasmajet μαζι με 10 γραμμαρια glycerol που τα τραβαω και μεσα στην προπονηση.

  12. #12
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    εγω παιδια ειχα μεγαλη αποχη απο τα συμπληρωματα αλλα τωρα τα εχω ξεκινησει παλι κ βλεπω οτι εχω μεινει πολυ πισω....
    θα ηθελα να μου πειτε ποιος τα φερνει στην Ελλαδα κ απο ποιον μπορω να τα προμηθευτω.
    Ευχαριστω!

  13. #13
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    εγω παιδια ειχα μεγαλη αποχη απο τα συμπληρωματα αλλα τωρα τα εχω ξεκινησει παλι κ βλεπω οτι εχω μεινει πολυ πισω....
    θα ηθελα να μου πειτε ποιος τα φερνει στην Ελλαδα κ απο ποιον μπορω να τα προμηθευτω.
    Ευχαριστω!

  14. #14

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Xμ δεν ξερω αν η controlled labs υπαρχει στην Ελλαδα. Εγω τα παιρνω online.

  15. #15

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Xμ δεν ξερω αν η controlled labs υπαρχει στην Ελλαδα. Εγω τα παιρνω online.

  16. #16
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    καλως! εχω ανθρωπο να μου τα φερει απο ευρωπη:D[:-angel]

  17. #17
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    καλως! εχω ανθρωπο να μου τα φερει απο ευρωπη:D[:-angel]

  18. #18
    Pumping Iron chand2003's Avatar
    Join Date
    03-05-08
    Location
    Thessaloniki.
    Posts
    262

    Default

    Ευχαριστώ πολύ για τις γνώμες.Το παρήγγειλα και θα σας πω αποτελέσματα από βδομαδα......
    Μάκης

  19. #19
    Pumping Iron chand2003's Avatar
    Join Date
    03-05-08
    Location
    Thessaloniki.
    Posts
    262

    Default

    να μαι και πάλι...Σήμερα πρώτη μέρα χρήσης. Καλή εγρήγωρση.Μούδιασμα ελαφρό στα χέρια και στα δάχτυλα που υποθέτω από την αυξημένη ροή αίματος και μέχρι να το συνιθίσω.πολύ καλή ένταση στην προπόνηση αρκετή αντοχή...για πιάσιμο δεν ξέρω αύριο θα γράψω...Αγαπητέ bigsteve μπορείς ναμου πείς πως παίρνεις και tri-matrix και nos?Και τα δύο λένε μισή ώρα πριν την προπόνηση.Τα βάζεις μαζί και αν ναι σε ποιες δοσολογίες?
    Μάκης

  20. #20
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by chand2003

    να μαι και πάλι...Σήμερα πρώτη μέρα χρήσης. Καλή εγρήγωρση.Μούδιασμα ελαφρό στα χέρια και στα δάχτυλα που υποθέτω από την αυξημένη ροή αίματος και μέχρι να το συνιθίσω.πολύ καλή ένταση στην προπόνηση αρκετή αντοχή...για πιάσιμο δεν ξέρω αύριο θα γράψω...Αγαπητέ bigsteve μπορείς ναμου πείς πως παίρνεις και tri-matrix και nos?Και τα δύο λένε μισή ώρα πριν την προπόνηση.Τα βάζεις μαζί και αν ναι σε ποιες δοσολογίες?
    </blockquote id=quote>

    Από που τα πήρες φίλε; Τιμές;

  21. #21
    New Member
    Join Date
    19-01-08
    Location
    Athens
    Posts
    53

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by chand2003

    Θα ήθελα να μάθω αν έχει χρησιμοποιήσει κανείς αυτό το νιτρικό οξείδιο της Reflex. Αλλά και αν δεν το χρησιμοποιήσατε πως σας φαίνεται?
    Παραθέτω τo link με την ετικέτα (σε pdf).
    http://www.reflex-nutrition.com/imag...20Fusion_1.pdf
    </blockquote id=quote>
    Καλησπέρα φίλε μου και καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου,να σε ρωτήσω κάτι μπορείς να δημοσιεύσεις με λινκ το κατάστημα που έκανες την αγορά γιατί ενδιαφέρομαι κι εγώ,και επίσης τι δοσολογία έχει?
    Αν απαγορeύεται στείλe μου με πμ.

  22. #22

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Το μουδιασμα που ειχες ειναι απο την β-αλανινη και ειναι απολυτα φυσιολογικο. Με την συνεχομενη χρηση ... φευγει

  23. #23
    Pumping Iron chand2003's Avatar
    Join Date
    03-05-08
    Location
    Thessaloniki.
    Posts
    262

    Default

    Παιδιά ψωνίζω από γνωστό αγγλικό μαγαζί. Κάνε ενα search και θα δεις ένα σωρό...discount-bargain-creatinstore.Όπου είναι διαθέσιμο...Μου βγήκε γύρω στα 38Ε.Επειδή χρησιμοποιώ και την reflex instant whey και άλλα προϊόντα της εταιρείας και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος είπα να το δοκιμάσω. Έχω πάρει και no xplode για κανα 3-μηνο αλλά το ΝΟS δουλεύει καλύτερα σε μένα.Δοσολογία αυτή που γράφει 20γρ 15-30λεπτά πριν την προπόνηση.
    max12 σε ευχαριστώ...
    Μegageo εχεις δίκιο και εγώ έμαθα μετά από λίγο καιρό χρήσης σταματάει.
    2 κολλητοί μου χρησιμοποιούν το nanovapor με πολύ καλά αποτελέσματα αλλά επειδή δεν συμπαθώ την εταιρεία κατέληξα στο ΝΟS.
    Θα επανέλθω μετά από ένα μήνα με αποτελέσματα.
    Επειδή είναι όμως λίγο υποκειμενικό το ¨αποτελέσματα¨να πω ότι είμαι 1,92 98κιλά.
    Προσπαθώ να πέσω μερικά κιλά και να σχηματιστώ.
    Σε όγκο είμαι αρκετα καλά αλλά όχι στην κοιλιά.
    Διάλεξα το νιτρικό οξείδιο για περισσότερη ένταση στην προπόνηση και δύναμη, αντοχή ώστε να αποδώσω καλύτερα και να χάσω λίπος.Πάντα με σωστή και προσεγμένη διατροφή.Προς το παρόν καλά πάει.
    Αν ξέρει κανείς αν μπορώ να το συνδυάσω με tri-matrix evolution για καλύτερα αποτελέσματα και με ποιο τρόπο...Ή μήπως είναι υπερβολή?
    Μάκης

  24. #24
    Pumping Iron chand2003's Avatar
    Join Date
    03-05-08
    Location
    Thessaloniki.
    Posts
    262

    Default

    Απ οτί βλέπω εδώ υπάρχει...
    http://www.creatinestore.co.uk/brand...n.htm?browse=1
    Στο dicount τέλειωσε
    Μάκης

  25. #25
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Ελα φιλε μου τα βαζω μιση ωρα πριν την προπονηση μαζι σε ενα σεϊκερ.
    Βαζω 2 μεζουρες απο το trimatrix κ 1 απο το nos.Η γευση οταν ανακατευονται ειναι λιγο απαραδεκτη αλλα μπρος τα καλη που λενε τι ειναι ο πονος.

    Να σου κανω ομως την εξης διευκρινηση.Τωρα ξεκινησα κ ενα λιποτροπικο το ανιμαλ κατς
    της Γιουνιβερσαλ το οποιο μου προκαλει πολλες τσιτες,εφιδρωση σε τρομερο βαθμο κ για να μην τα μπλεκω ολα μαζι κ "τρελαθω" εβαλα το πρωι την κρεατινη(αφου ετσι κ αλλιως η κρεατινη αποθηκευεται κ χρησιμοποιηται οταν χρειαστει κ εβαλα το φακελακι ανιμαλ κατς κανα 2 ωρο πριν την προπονηση
    (ο λογος γιατι παω για προπονση γυρω στις 20:00 ή στις 21:00 αν το εβαζα τοτε,θα εμενα ξαγρυπνος ολη νυχτα απο τοση καφεϊνη μιας κ δεν την εχω συνιθισει καθολου γιατι δεν πινω καφεδες)κ μιση ωρα πριν βαζω το νιτρικο για να μου σκαει τα πρηξιματα στην προπονηση την ωρα που τα χρειαζομαι.

  26. #26
    Pumping Iron chand2003's Avatar
    Join Date
    03-05-08
    Location
    Thessaloniki.
    Posts
    262

    Default

    Σε ευχαριστώ bigsteve.Σήμερα 2η μέρα χρήσης πολύ καλή δουλειά.Πολύ καλό επίπεδο δύναμης.Μόνο που επειδή βιαζόμουνα το ήπια και μπήκα σε 10λεπτά για προπόνηση.Εκτός από το μούδιασμα-τσιμπηματάκια στα χέρια που ανέφερα πριν είχα και στα μάγουλα-μέχρι περίπου στο αυτί...Παραξενεύτηκα λίγο..Τώρα ήταν από το ότι δεν περίμενα(δεν νομίζω) ή απλά έτσι δουλεύει..Δεν νομίζω να παίζει λόγος ανησυχίας...τι γνώμη έχετε?
    Μάκης

  27. #27

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    As far as any side effects or symptoms of deficiency some people may notice a tingling sensation on the skin in the first few weeks directly after ingestion of beta alanine that lasts about an hour. Eventually this subsides after a few weeks of supplementation. It is caused by how Beta Alanine binds to nerve receptors.

  28. #28
    Pumping Iron chand2003's Avatar
    Join Date
    03-05-08
    Location
    Thessaloniki.
    Posts
    262

    Default

    megageo σε ευχαριστώ πολύ....δεν το είχα προσεξει...το διάβασα γρήγορα
    Και πάλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
    Α και κάτι ακόμα θα ρωτήσω.Τις μέρες που δεν κάνουμε προπόνηση πρέπει πάλι να παίρνουμε για να κυκλοφορεί στο αίμα?Μερικοί αυτό υποστηρίζουν.Και κάνουμε και κάνα διάλειμμα?πχ 1 μηνα το παίρνεις 1 όχι όπως με την κρεατίνη? Μερικοί αυτό υποστηρίζουν.
    Μάκης

  29. #29
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    ΜΕτα απο 2 εβδομαδες χρησης του nos δεν νιωθω τα ιδια πραγματα οπως στην αρχη.Δεν ξερω αν ειναι απο αυτο γιατι τις τελευταιες μερες ειμαι λιγο αυπνος κ δεν τρωω ολα μου τα γευματα.Μπορει να ειναι κ
    απο εκει.Περα απο αυτα ομως ειπα σημερα να κανω τις μεζουρες του Νος 2 απο 1 που επαιρνα μου το ειπε κ ενας καλος μου φιλος...."ασε το κουτι να λεει κανε τις μεζουρες 2" για να δουμε...

  30. #30
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    σημερα ενιωσα αυτο που λες μηρμηγκιασμα κτλ .Ηταν ενα πραμα σαν να φοραω μαλλινο μπλουζακι χωρις φανελακι απο μεσα.Σαν να με τσιμπαει κ ενιωσα κ λιγο τους σφιγμους μου ανεβασμενους.Οχι οπως γινεται συνηθ. στην προπονηση,αλλα λιγο παραπανω.ΜΟυ αρεσε ομως γιατι μερικες φορες οι "παρενεργειες" σου δειχνουν οτι κατι ενεργει...θα τα λεμε κ στην συνεχεια παντως....


 
Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •