Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    24-04-09
    Location
    Patra, Greece.
    Posts
    64

    Default Fitness ή BodyBuilding?

    Δεν ειναι και τοσο off topic το topic αλλα θα ηθελα να σας ρωτησω τι πιστευετε οτι δημιουργει μια καλυτερη φυσικη κατασταση ωστε να εχουμε μια καλυτερη φυσικη κατασταση,υγεια και οχι μονο σε ολη τη διαρκεια της ζωης μας.Θα ηθελα πολυ να μου ανταποδωσετε τα επιχειρηματα σας περι του θεματος και να ειστε οσο πιο αντικειμενικοι μπορειτε σχετικα με το ποιο απο τα δυο χαριζει μεγαλυτερη ευεξια
    http://img36.imageshack.us/img36/8252/fdhvglketdfhjtydaj.jpg

  2. #2

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Konstantinos45

    Δεν ειναι και τοσο off topic το topic αλλα θα ηθελα να σας ρωτησω τι πιστευετε οτι δημιουργει μια καλυτερη φυσικη κατασταση ωστε να εχουμε μια καλυτερη φυσικη κατασταση,υγεια και οχι μονο σε ολη τη διαρκεια της ζωης μας.Θα ηθελα πολυ να μου ανταποδωσετε τα επιχειρηματα σας περι του θεματος και να ειστε οσο πιο αντικειμενικοι μπορειτε σχετικα με το ποιο απο τα δυο χαριζει μεγαλυτερη ευεξια
    </blockquote id=quote>

    Κανενα απο τα δυο , ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ !
    Οσο και να σου φανεί παράξενο Συμβαίνουν και τα δυο !!!!
    Δέν έχει σημασία τι κάνεις , ΑΛΛΑ ΠΩς ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ και ΠΩΣ ΖΕΙΣ / ΤΡΕΦΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΩς ΠΡΟΠΟΝΗΣΑΙ
    Οι γνώσεις και κατόπιν οι αποφάσεις για το στύλ είναι εκείνες που αθ δώσουν ευεξία και υγεία ΟΧΙ ΤΟ ΕΙΔΟΣ ΤΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ !

  3. #3
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    24-04-09
    Location
    Patra, Greece.
    Posts
    64

    Default

    Πολυ σωστος φιλε και εγω αυτης της αποψης ειμαι οτι ειναι η μεση γραμμη ειναι το καλυτερο,η πλαστιγγα δεν γερνει ειναι 100% ιδιο απλα θα ηθελα να δω τι πιστευει το η υπολοιπη κοινωτητα
    http://img36.imageshack.us/img36/8252/fdhvglketdfhjtydaj.jpg

  4. #4

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    Εγώ θα ρωτήσω: Πώς ορίζεται το fitness και πως το bodybuilding;
    Στα μάτια μου και οι 2 φιλοσοφίες/τρόποι προπόνησης είναι ίδιοι, απλά τα μεγέθη (και οι θυσίες) αλλάζουν..

  5. #5

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    Εγώ θα ρωτήσω: Πώς ορίζεται το fitness και πως το bodybuilding;
    Στα μάτια μου και οι 2 φιλοσοφίες/τρόποι προπόνησης είναι ίδιοι, απλά τα μεγέθη (και οι θυσίες) αλλάζουν..
    </blockquote id=quote>

    Ωχου , κι εσύ με τίς ερωτήσεις σου και τούς προβληματισμούς σου ....δέν θέλουμε να ξέρουμε ρε ....:D:D:D

  6. #6

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    Εγώ θα ρωτήσω: Πώς ορίζεται το fitness και πως το bodybuilding;
    Στα μάτια μου και οι 2 φιλοσοφίες/τρόποι προπόνησης είναι ίδιοι, απλά τα μεγέθη (και οι θυσίες) αλλάζουν..
    </blockquote id=quote>

    Ωχου , κι εσύ με τίς ερωτήσεις σου και τούς προβληματισμούς σου ....δέν θέλουμε να ξέρουμε ρε ....:D:D:D
    </blockquote id=quote>

    Καλά ρε φιλαράκι.. Δε το συνεχίζω.. Όχι τίποτ' άλλο, μη με πετυχεις καμια μερα που εχει γενικά δροσιά και εσύ ζεσταίνεσαι... :D:D:D

  7. #7

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    Καλά ρε φιλαράκι.. Δε το συνεχίζω.. Όχι τίποτ' άλλο, μη με πετυχεις καμια μερα που εχει γενικά δροσιά και εσύ ζεσταίνεσαι... :D:D:D
    </blockquote id=quote>

    ΑΠΛΑ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ...εχω πέσει κάτω (απο τα γέλια ) και δέν μπορώ να σηκωθώ ...κανει και μιά καταραμμένη ζέστη σήμερις :D:D:D


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •