Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast
Results 91 to 120 of 236
  1. #91
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by POWERBUILDER

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by POWERBUILDER
    Αυτη ειναι και η χαρα του bodybuilding!

    Η ελευθερια στην εκφραση!
    </blockquote id=quote>

    Πρώτη φορά ακούω ότι η χαρά του bodybuilding είναι η ελευθερία στην έκφραση (???), πάντως αν κάτι θα χαρακτήριζε έναν σωστό bodybuilder, αυτό είναι ο σεβασμός στις απόψεις κάποιου που έχει ~15 χρόνια πιο "ψημένη" πληροφορία, γνώση και εμπειρία στο κεφάλι του. Εκφράσεις τύπου "με πιάσαν τα γέλια" απέναντι σε μέλη με τεράστια συνεισφορά εδώ μέσα δείχνουν το εντελώς αντίθετο από αυτό το πράγμα.
    </blockquote id=quote>Πως ειναι δυνατον να μη σου φαινεται παραξενο το οτι οι περισσοτεροι επαγγελματιες bodybuilders κανουν ολες σχεδον τις ασκησεις λαθος? Γιατι απο κει ξεκινησαν ολα. Θελετε να με τρελανετε? Η απλα περνετε το μερος του παλιου ασυζητητεί επειδη εγω μετραω μονο τρεις βδομαδες στο site? Θα επρεπε να ντρεπεστε γιατι αντι να συμμετασχετε στην συζητηση με τεκμηριωμενες απαντησεις οπως εκανε ο ΜΑΤΖ ολοι (σχεδον) οι υπολοιποι τα βαλατε μαζι μου, με το βαρος μου, τα κιλα που σηκωνω τι τρωω και τι πινω και ξερω και γω τι αλλο.
    Απο την αλλη αποψη εσεις δεν εχετε? οτι σας πουν το δεχεστε και το καταπινετε? Τα 18 χρονια προπονησης που κανω δεν φτανουν για να εχω αποψη? Η μηπως επρεπε να παρω φαρμακα και να κατεβω σε αγωνες για να το κανω?
    </blockquote id=quote>

    Για να απαντάς έτσι στον Γιάννη (GRF) προφανώς δεν γνωρίζεις πράγματα και καταστάσεις (ο τελευταίος που πρέπει να κατηγορηθεί για μη-τεκμηριωμένες απαντήσεις είναι ο GRF εδώ μέσα!), διότι όπως και ο ίδιος παραδέχεσαι είσαι νέος (στο φόρουμ) και δεν έχεις καταλάβει τι καπνό φουμάρει ο καθένας..
    Επίσης δε κατάλαβες ότι με αυτά που έγραψε ο Μανώλης (ΜΑΤΖ) συμφωνήσαμε όλοι σχεδόν οι συνομιλητές!!
    Φυσικά και μπορείς να έχεις την οιαδήποτε άποψη γουστάρεις (όπως και ο καθένας μας), όμως μέσω μηδενισμών/απαξίωσης προσώπων και τρόπων σκέψεως μη περιμένεις να σε σεβαστεί κανείς !! ...

    PS: Μανώλη (MATZ) ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ στο ποιόν σου!! Είσαι ΔΑΣΚΑΛΟΣ.. (όποιος κατάλαβε κατάλαβε)
    </blockquote id=quote>Ειπε την αποψη του.
    Ειπα την αποψη μου.
    Ειναι ενας respect bodybuilder με ιστορια.
    Ειμαι ενας αγνωστος.
    Και ολοι επεσαν με τα μουτρα να με φανε. Και μιλας για απαξιωση προσωπων?
    Πραγματι αρχιζω και καταλαβαινω τι καπνο φουμαρουν μερικοι εδω μεσα.

  2. #92
    Pumping Iron
    Join Date
    12-05-08
    Location
    .
    Posts
    544

    Default



    Θεός !!

  3. #93

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by POWERBUILDER

    </blockquote id=quote>Ειπε την αποψη του.
    Ειπα την αποψη μου.
    Ειναι ενας respect bodybuilder με ιστορια.
    Ειμαι ενας αγνωστος.
    Και ολοι επεσαν με τα μουτρα να με φανε. Και μιλας για απαξιωση προσωπων?
    Πραγματι αρχιζω και καταλαβαινω τι καπνο φουμαρουν μερικοι εδω μεσα.
    [/quote]

    Ποιος είναι ο respect bodybuilder με ιστορία; Πραγματικά έχω χάσει τη μπάλα! [:-boggled]
    Δεν πιστεύω να εννοείς τον Levrone, γιατί χάνεις πραγματικά το δάσος!!

  4. #94
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    Τα 18 σου χρονια στα γυμναστηρια τα σεβομαστε ολοι(εγω προσωπικα τα σεβομαι παρα πολυ
    κ στο δηλωνω δημοσια) οπως κ τα κιλα που κανεις κ το
    οτι κανεις κ εσυ οτι γουσταρεις.

    Σεβομαστε ομως κ εναν ανθρωπο σαν τον Ματζ,οχι γιατι
    εχει περισσοτερες μερες απο σενα στο φορουμ.Εδω κανεις λαθος φιλε μου εγω προσωπικα τον
    σεβομαι γιατι ειχε το θαρρος να βαλει επανω του ενα κομματι υφασμα κ να αφησει το σωμα
    του να το κρινει μια ομαδα ανθρωπων που λεγονται κριτες αλλα κ ολο το κοινο που απαρτιζεται
    απο σχετικους κ μη...θελει μεγαλα κοτσια για να το κανεις αυτο.Επισης τον σεβομαι γιατι
    εχει ζησει σε αλλες εποχες το αθλημα,γιατι εχει παιδια κ συνεχιζει να κανει αυτο το αθλημα
    (στο λεω γιατι εχω μερικους μηνες μονο παντρεμενος κ ειχα να κανω 5 μηνες προπονηση μεχρι να
    στανιαρω..τωρα εδω κ 3 εβδομαδες ξεκινησα παλι σιγα σιγα)



    </blockquote id=quote>Φιλε bigsteve εισαι ο ευγενικοτερος και σωστοτερος bodybuilder που εχω συναντησει στο site μεχρι στιγμης!
    Ενα μεγαλο BIG Respect απο μενα για τα κατορθωματα σου, την υπομονη σου την επιμονη σου να τα κατεφερεις ολα αυτα και για τα καλα σου λογια.
    Οπως επισης ενα μεγαλο BIG Respect στον ΜΑΤΖ και στα κατορθωματα του τον οποιο εγω ποτε δεν εκρινα η κατεκρινα. Την αποψη μου ειπα η οποια και ισχυει ακομα φυσικα!

  5. #95
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    Ρε σεις...μην μπερδευεστε....το καφε λιπος ειναι το καλο....το λευκο ειναι το προβλημα...

    http://news.pathfinder.gr/health/brown-fat.html

  6. #96
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by damian

    Επειδη εισαι ενας και φαινεται να στην εχουν πεσει καμια 10αρια αλλοι με αντιθετες αποψεις(και αυτο 8α ηταν αδικο για σενα αλλα και για τους αλλους),θελω να σε παρακαλεσω να πιστεψεις οτι δεν εχω τιποτα να χωρισο μαζι σου...μονο που πιστευω οτι καπου εχεις παρεξηγησει τα πραγματα.
    Ασε με να μοιραστω μαζι σου μια ιστορια που μου την ειχαν πει στη σχολη και που ισως την ξερεις και εσυ.
    Οταν ο Εντισον παρουσιασε την εφευρεση του λαμπτηρα πυρακτωσεως (ας ειναι καλα ο Tesla..αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια)ειπε οτι 'μετα απο 20000 αποτυχημενες προσπαθεις επιτελους φτασαμε σε μια διαταξη που μπορει να μπει σε μαζικη παραγωγη',καποιος ανοητος δημοσιογραφος των ρωτησε ειρωνικα εαν εχασε τοσα πολλα υλικα και τοσο πολυ χρονο για πραγματα αχρηστα.....ο Εντισον του απαντησε 'Καθολου αχρηστα κυριε....ισα-ισα....τωρα ειμαι σε θεση να σας δειξω 20000 διαταξεις που ΔΕΝ δουλευουν'.
    Νομιζω,επειδη άκουγεσαι΄εξυπνο' παιδι οτι καταλαβαινεις την σημασια της εμπειριας,της προσεκτικης παρατηρησης και καταγραφης συμπτωματων και σχεδιασμο του προπονητικου πλανου αναλογα.Για καθε ασκηση που εχουμε δει οτι μας πιανει...εχουμε δοκιμασει 10αδες αλλες που δεν ηταν το ιδιο εργογονες...για καθε προπονητικο γευμα που εχουμε κανει και με το οποιο φενεται να χανουμε ευκολοτερα λιπος και να ανναρωνουμε απο την προπονηση ευκολοτερα...εχουν προηγηθει αλλα με τα αντιθετα αποτελεσματα.
    Ετσι λοιπον και με την γνωση.Φυσικα μπορεις και να πας να σπουδασεις χημεια,νευροφυσιολογια,διατροφολογια,ενδοκρινολογια και δεν ξερω και εγω ποια αλλη επιστημη και να την κατοχυρωσεις αυτη τη γνωση με τα αντιστοιχα πτυχια.
    Αυτο δεν σημαινει οτι ολοι οι προπονητες θα πρεπει να εχουν ολες αυτες τις γνωσεις...αλλα θα συμφωνησεις οτι οι καλυτεροι εχουν λιγο απο ολα, ή ακομα καλυτερα, πλεον οι προπονησεις σε ολα τα μεγαλα αθληματα προκυπτουν απο επιτελεια επιστημονων.
    Εκει λοιπον πιστευω οτι βρισκεται η γνωση,σε τετοιους τυπους προτρεχουν ολοι οσοι επιθυμουν ευκολη προσβαση σε αυτην και οχι σε περιοδικα και dvd που κυριως αποτελουν πληρωμενες διαφιμησεις εταιρειων που υποσχονται εξωπραγματικους στοχους,δημοσιευουν αμφιβολου επιστημονικης εγκυροτητας μελετες και γενικα που υπαρχουν για να απορροφουν χρηματα απο τους αδαεις.
    Ελπιζω να απαντησασ το ερωτημα σου.Δεν χρειαζεται να απαντησεις πισω...σιγουρα θα εχεις πολλα αλλα ποστ να το κανεις αυτο.Απλα αν θες φιλοσοφησε λιγο μονος σου αν θες τις σκεψεις μου..

    My 2 cents
    </blockquote id=quote>+1[:-thumbu]

  7. #97

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by damian

    Ρε σεις...μην μπερδευεστε....το καφε λιπος ειναι το καλο....το λευκο ειναι το προβλημα...

    http://news.pathfinder.gr/health/brown-fat.html


    </blockquote id=quote>

    Σωστό, αλλά εδώ τίθεται και το ερώτημα: Από το λίπος που διαφαίνεται, πόσο είναι καφέ;;

  8. #98
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by POWERBUILDER

    </blockquote id=quote>Ειπε την αποψη του.
    Ειπα την αποψη μου.
    Ειναι ενας respect bodybuilder με ιστορια.
    Ειμαι ενας αγνωστος.
    Και ολοι επεσαν με τα μουτρα να με φανε. Και μιλας για απαξιωση προσωπων?
    Πραγματι αρχιζω και καταλαβαινω τι καπνο φουμαρουν μερικοι εδω μεσα.
    </blockquote id=quote>

    Ποιος είναι ο respect bodybuilder με ιστορία; Πραγματικά έχω χάσει τη μπάλα! [:-boggled]
    Δεν πιστεύω να εννοείς τον Levrone, γιατί χάνεις πραγματικά το δάσος!!

    [/quote]Βλεπεις λοιπον οτι εισαι λιγο εκτος topic? Επρεπε να ειχες καταλαβει οτι μιλουσα για τον ΜΑΤΖ!

  9. #99
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-06-09
    Location
    Greece.
    Posts
    9

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by damian

    Επειδη εισαι ενας και φαινεται να στην εχουν πεσει καμια 10αρια αλλοι με αντιθετες αποψεις(και αυτο 8α ηταν αδικο για σενα αλλα και για τους αλλους),θελω να σε παρακαλεσω να πιστεψεις οτι δεν εχω τιποτα να χωρισο μαζι σου...μονο που πιστευω οτι καπου εχεις παρεξηγησει τα πραγματα.
    Ασε με να μοιραστω μαζι σου μια ιστορια που μου την ειχαν πει στη σχολη και που ισως την ξερεις και εσυ.
    Οταν ο Εντισον παρουσιασε την εφευρεση του λαμπτηρα πυρακτωσεως (ας ειναι καλα ο Tesla..αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια)ειπε οτι 'μετα απο 20000 αποτυχημενες προσπαθεις επιτελους φτασαμε σε μια διαταξη που μπορει να μπει σε μαζικη παραγωγη',καποιος ανοητος δημοσιογραφος των ρωτησε ειρωνικα εαν εχασε τοσα πολλα υλικα και τοσο πολυ χρονο για πραγματα αχρηστα.....ο Εντισον του απαντησε 'Καθολου αχρηστα κυριε....ισα-ισα....τωρα ειμαι σε θεση να σας δειξω 20000 διαταξεις που ΔΕΝ δουλευουν'.
    Νομιζω,επειδη άκουγεσαι΄εξυπνο' παιδι οτι καταλαβαινεις την σημασια της εμπειριας,της προσεκτικης παρατηρησης και καταγραφης συμπτωματων και σχεδιασμο του προπονητικου πλανου αναλογα.Για καθε ασκηση που εχουμε δει οτι μας πιανει...εχουμε δοκιμασει 10αδες αλλες που δεν ηταν το ιδιο εργογονες...για καθε προπονητικο γευμα που εχουμε κανει και με το οποιο φενεται να χανουμε ευκολοτερα λιπος και να ανναρωνουμε απο την προπονηση ευκολοτερα...εχουν προηγηθει αλλα με τα αντιθετα αποτελεσματα.
    Ετσι λοιπον και με την γνωση.Φυσικα μπορεις και να πας να σπουδασεις χημεια,νευροφυσιολογια,διατροφολογια,ενδοκρινολογια και δεν ξερω και εγω ποια αλλη επιστημη και να την κατοχυρωσεις αυτη τη γνωση με τα αντιστοιχα πτυχια.
    Αυτο δεν σημαινει οτι ολοι οι προπονητες θα πρεπει να εχουν ολες αυτες τις γνωσεις...αλλα θα συμφωνησεις οτι οι καλυτεροι εχουν λιγο απο ολα, ή ακομα καλυτερα, πλεον οι προπονησεις σε ολα τα μεγαλα αθληματα προκυπτουν απο επιτελεια επιστημονων.
    Εκει λοιπον πιστευω οτι βρισκεται η γνωση,σε τετοιους τυπους προτρεχουν ολοι οσοι επιθυμουν ευκολη προσβαση σε αυτην και οχι σε περιοδικα και dvd που κυριως αποτελουν πληρωμενες διαφιμησεις εταιρειων που υποσχονται εξωπραγματικους στοχους,δημοσιευουν αμφιβολου επιστημονικης εγκυροτητας μελετες και γενικα που υπαρχουν για να απορροφουν χρηματα απο τους αδαεις.
    Ελπιζω να απαντησασ το ερωτημα σου.Δεν χρειαζεται να απαντησεις πισω...σιγουρα θα εχεις πολλα αλλα ποστ να το κανεις αυτο.Απλα αν θες φιλοσοφησε λιγο μονος σου αν θες τις σκεψεις μου..

    My 2 cents
    </blockquote id=quote>

    Το ΠΟΣΤ έγραψε φίλε ... πως συνδύασες το παράδειγμα σου με ο'ολο αυτό .. πραγματικά μρπαβο ..
    Pffffff.... democracy my ass !

  10. #100

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by damian

    Ρε σεις...μην μπερδευεστε....το καφε λιπος ειναι το καλο....το λευκο ειναι το προβλημα...

    http://news.pathfinder.gr/health/brown-fat.html


    </blockquote id=quote>

    Σωστό, αλλά εδώ τίθεται και το ερώτημα: Από το λίπος που διαφαίνεται, πόσο είναι καφέ;
    </blockquote id=quote>

    ρε φίλε μας έχεις ζαλήσει δεν το έχει καταλάβει[:-boring]

  11. #101

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by POWERBUILDER

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by POWERBUILDER

    </blockquote id=quote>Ειπε την αποψη του.
    Ειπα την αποψη μου.
    Ειναι ενας respect bodybuilder με ιστορια.
    Ειμαι ενας αγνωστος.
    Και ολοι επεσαν με τα μουτρα να με φανε. Και μιλας για απαξιωση προσωπων?
    Πραγματι αρχιζω και καταλαβαινω τι καπνο φουμαρουν μερικοι εδω μεσα.
    </blockquote id=quote>

    Ποιος είναι ο respect bodybuilder με ιστορία; Πραγματικά έχω χάσει τη μπάλα! [:-boggled]
    Δεν πιστεύω να εννοείς τον Levrone, γιατί χάνεις πραγματικά το δάσος!!

    </blockquote id=quote>Βλεπεις λοιπον οτι εισαι λιγο εκτος topic? Επρεπε να ειχες καταλαβει οτι μιλουσα για τον ΜΑΤΖ!
    [/quote]

    Ναι έπρεπε!! Εμείς σου την "πεσαμε" γιατι διαφώνησες με τον ΜΑΤΖ έτσι; :D:D

  12. #102

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Andrikos

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by damian

    Ρε σεις...μην μπερδευεστε....το καφε λιπος ειναι το καλο....το λευκο ειναι το προβλημα...

    http://news.pathfinder.gr/health/brown-fat.html


    </blockquote id=quote>

    Σωστό, αλλά εδώ τίθεται και το ερώτημα: Από το λίπος που διαφαίνεται, πόσο είναι καφέ;
    </blockquote id=quote>

    ρε φίλε μας έχεις ζαλήσει δεν το έχει καταλάβει[:-boring]
    </blockquote id=quote>

    +100 [:-thumbu][:-thumbu]

  13. #103
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Andrikos

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by damian

    Ρε σεις...μην μπερδευεστε....το καφε λιπος ειναι το καλο....το λευκο ειναι το προβλημα...

    http://news.pathfinder.gr/health/brown-fat.html


    </blockquote id=quote>

    Σωστό, αλλά εδώ τίθεται και το ερώτημα: Από το λίπος που διαφαίνεται, πόσο είναι καφέ;
    </blockquote id=quote>

    ρε φίλε μας έχεις ζαλήσει δεν το έχει καταλάβει[:-boring]
    </blockquote id=quote>

    +100 [:-thumbu][:-thumbu]
    </blockquote id=quote>

    Respect [:-angel]:D

  14. #104
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    On topic

    1) Ο Levrone σιγουρα εχει τρομερα γεννετικα ... και δεν νομιζω κανεις να αμφιβαλλει γιαυτο. Το οτι εβαζε ομως μυικα κιλα σαν τρελος αυτα ηταν επι εποχης που ηταν στο φαρμακο. Δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο στο συγκεκριμενο ατομο, οταν λεει οτι θα το παει νατσουραλ (εαν το παει νατσουραλ)

    2) Λεει οτι σκοπευει να παιρνει 9 μυικα κιλα το μηνα? Πιστευει κανεις οτι γινεται με normal επιπεδα ορμονων αυτο?

    3) Ατομα που τοσα χρονια δεν βγαινανε σχεδον ποτε απο το φαρμακο, σιγουρα θα εχουν ξεχασει τι πικρα ειναι να προπονεισαι σαν νατσουραλ ... τουλαχιστον απο φιλους που παιρνουν gear αυτο εχω ακουσει ουκ ολιγες φορες

    Νατσουραλ, ξε-νατσουραλ χαιρομαι που οντως ξαναπιασε τα βαρη ... θα ηταν κριμα να μην το κανε! Απλα ποσταρα τα παραπανω διοτι δεν ειμαστε Αμερικανακια και πιστευω μπορουμε να κρινουμε σε λιγο καιρο εαν αυτο που θα δουμε ειναι νατσουραλ ή οχι.

  15. #105
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    Καποια video απο τις προπονησεις του μετα απο ενα week

    http://www.youtube.com/watch?v=2Az8KP3NIAA&eurl=


    http://www.youtube.com/watch?v=_S9OBBeySI8&eurl=

  16. #106
    Pumping Iron Steroid's Avatar
    Join Date
    28-01-06
    Location
    is not available
    Posts
    660

    Default

    Καθε φορα που παω να ποσταρω κατι και να βαλω και εγω το λιθαρακι μου, βλεπω ενα καινουργιο ποστ...Ουφ κουραστικα!
    Περνω ποπ κορν και καθομαι να παρακολουθησω τη μαχη...ε...τη συζητηση.
    θα δωσω και εγω με τη σειρα μου +10[:-thumbu] (τζαμπα ειναι) στον Σταυρο για τις χαρουμενες και σωστες νυξεις!
    YOU can('t)change genes...

  17. #107
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Daytime Dreamer

    On topic

    1) Ο Levrone σιγουρα εχει τρομερα γεννετικα ... και δεν νομιζω κανεις να αμφιβαλλει γιαυτο. Το οτι εβαζε ομως μυικα κιλα σαν τρελος αυτα ηταν επι εποχης που ηταν στο φαρμακο. Δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο στο συγκεκριμενο ατομο, οταν λεει οτι θα το παει νατσουραλ (εαν το παει νατσουραλ)

    2) Λεει οτι σκοπευει να παιρνει 9 μυικα κιλα το μηνα? Πιστευει κανεις οτι γινεται με normal επιπεδα ορμονων αυτο?

    3) Ατομα που τοσα χρονια δεν βγαινανε σχεδον ποτε απο το φαρμακο, σιγουρα θα εχουν ξεχασει τι πικρα ειναι να προπονεισαι σαν νατσουραλ ... τουλαχιστον απο φιλους που παιρνουν gear αυτο εχω ακουσει ουκ ολιγες φορες

    Νατσουραλ, ξε-νατσουραλ χαιρομαι που οντως ξαναπιασε τα βαρη ... θα ηταν κριμα να μην το κανε! Απλα ποσταρα τα παραπανω διοτι δεν ειμαστε Αμερικανακια και πιστευω μπορουμε να κρινουμε σε λιγο καιρο εαν αυτο που θα δουμε ειναι νατσουραλ ή οχι.
    </blockquote id=quote>Ωραιος ο Daytime Dreamer!
    Παντως Νατουραλ Ξενατουραλ αυτη ηταν η δουλεια του. Ετσι οπως ο οικοδομος πρεπει να παρει το φτυαρι του, ο τενιστας την ρακετα του και παει λεγοντας αυτος επρεπε να παρει τα φαρμακα του οπως και ολοι οι υπολοιποι για να αγωνιστει.

  18. #108

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by damian

    Ρε σεις...μην μπερδευεστε....το καφε λιπος ειναι το καλο....το λευκο ειναι το προβλημα...

    http://news.pathfinder.gr/health/brown-fat.html


    </blockquote id=quote>

    Ωπα ρε συ , κρύβε λογια και περίμενε ....:D:D:D

  19. #109
    Pumping Iron
    Join Date
    23-02-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    388

    Default

    Ας ασχοληθουμε με τον Levrone και ας σταματησουν οι διαμαχες.Ο Powerbuilder μπορει να εχει τις αποψεις του,σωστες/λαθος αυτες ειναι.Απο οτι εχω καταλαβει ομως εχει και πολλες γνωσεις,εχει κανει καποια πολυ ωραια topics με ερευνες.Οποτε πιστευω οτι πρεπει να σταματησει αυτη η διαμαχη,ολους μας αρεσει το ιδιο πραγμα,ειτε λεγεται ΒΒ,ειτε powerlifting!Δεν χωρανε εμφυλιοι!!

  20. #110
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-06-09
    Location
    Greece.
    Posts
    9

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by taino

    Ας ασχοληθουμε με τον Levrone και ας σταματησουν οι διαμαχες.Ο Powerbuilder μπορει να εχει τις αποψεις του,σωστες/λαθος αυτες ειναι.Απο οτι εχω καταλαβει ομως εχει και πολλες γνωσεις,εχει κανει καποια πολυ ωραια topics με ερευνες.Οποτε πιστευω οτι πρεπει να σταματησει αυτη η διαμαχη,ολους μας αρεσει το ιδιο πραγμα,ειτε λεγεται ΒΒ,ειτε powerlifting!Δεν χωρανε εμφυλιοι!!
    </blockquote id=quote>

    +1
    Pffffff.... democracy my ass !

  21. #111
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by taino

    Ας ασχοληθουμε με τον Levrone και ας σταματησουν οι διαμαχες.Ο Powerbuilder μπορει να εχει τις αποψεις του,σωστες/λαθος αυτες ειναι.Απο οτι εχω καταλαβει ομως εχει και πολλες γνωσεις,εχει κανει καποια πολυ ωραια topics με ερευνες.Οποτε πιστευω οτι πρεπει να σταματησει αυτη η διαμαχη,ολους μας αρεσει το ιδιο πραγμα,ειτε λεγεται ΒΒ,ειτε powerlifting!Δεν χωρανε εμφυλιοι!!
    </blockquote id=quote>Σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια!

    Παρε μια ωραια φωτογραφια εντος topic!

    Attached Image:


  22. #112

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Θα ασχοληθούμε με τον Levrone όταν ορισμένοι βελτιώσουν λίγο τη συμπεριφορά τους εδώ μέσα.

    Powerbuilder, με την ιδιότητά μου ως moderator θα σε παρακαλέσω πολύ να είσαι πιο προσεκτικός στις εκφράσεις σου σε αυτό εδώ το φόρουμ.

    Ειρωνικά σχόλια του στυλ "δεν κατάλαβες", "δεν το πιασες", "έβαλα τα γέλια" κτλ δεν γίνονται ανεκτά εδώ μέσα. Και αυτό πάει προς όλους, όχι μόνο προς τον Powerbuilder.

    Powerbuilder κανείς δεν σου επιτέθηκε (ούτε εγώ βέβαια) λόγω των απόψεών σου, αλλά λόγω του τρόπου με τον οποίο τις εκφράζεις. Τα χρόνια σου στο γυμναστήριο είναι respect νομίζω από όλους, στο έγραψε ένα σωρό κόσμος (+ εγώ μαζί) και αυτό το είδες και στο τόπικ που έχεις ανεβάσει με τις φώτος σου.

    Αλλά μπορούμε να εκφράζουμε τις απόψεις μας πιο κόσμια, χωρίς να πετάμε σπόντες, ειρωνείες κτλ δεξιά και αριστερά.

    Καλή συνέχεια στη συζήτηση για τον Levrone προς όλους.

  23. #113
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    Θα ασχοληθούμε με τον Levrone όταν ορισμένοι βελτιώσουν λίγο τη συμπεριφορά τους εδώ μέσα.

    Powerbuilder, με την ιδιότητά μου ως moderator θα σε παρακαλέσω πολύ να είσαι πιο προσεκτικός στις εκφράσεις σου σε αυτό εδώ το φόρουμ.

    Ειρωνικά σχόλια του στυλ "δεν κατάλαβες", "δεν το πιασες", "έβαλα τα γέλια" κτλ δεν γίνονται ανεκτά εδώ μέσα. Και αυτό πάει προς όλους, όχι μόνο προς τον Powerbuilder.

    Powerbuilder κανείς δεν σου επιτέθηκε (ούτε εγώ βέβαια) λόγω των απόψεών σου, αλλά λόγω του τρόπου με τον οποίο τις εκφράζεις. Τα χρόνια σου στο γυμναστήριο είναι respect νομίζω από όλους, στο έγραψε ένα σωρό κόσμος (+ εγώ μαζί) και αυτό το είδες και στο τόπικ που έχεις ανεβάσει με τις φώτος σου.

    Αλλά μπορούμε να εκφράζουμε τις απόψεις μας πιο κόσμια, χωρίς να πετάμε σπόντες, ειρωνείες κτλ δεξιά και αριστερά.

    Καλή συνέχεια στη συζήτηση για τον Levrone προς όλους.
    </blockquote id=quote>Ζητω συγνωμη απ'ολους εαν καπου παραφερθηκα. Δεν ηθελα να καταληξει εδω η συζητηση. Και κυριως δεν θα ηθελα να με περασετε για κανενα μ@λ@κ@ γιατι εγω αγαπω το bodybuilding.
    Ο.Κ λοιπον RESPECT GRF και απο εδω και στο εξης οι απαντησεις μου θα ειναι κοσμιες σε μετρο συγκρισης!

  24. #114
    Pumping Iron
    Join Date
    23-02-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    388

    Default

    Μπραβο παιδια,καλο ειναι να ληγουν ετσι ομορφα οι οποιες διαφωνιες!!

    Και btw,συγκρινοντας photos του Levrone πως ειναι τωρα και πως ηταν πριν,εχει χασει το 50-60% της μαζας του...Ελεος..Καλυτερα Natural και να εχεις μικρες αυξομειωσεις παρα αυτο το πραγμα!

  25. #115

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Στο θέμα μας λοιπόν :

    Το πρωϊ που ξακακοιταγα τίς προπονήσεις και τα κιλά , αλλα και γενικά τον τρόπο που κάνει προπονηση , ναι μεν προσέχωντας για αρχή να μην κτυπήσει , αλλα απο τήν άλλη τα κιλά είναι πολλάααααα για τήν φάση που βρίσκεται , μούρθε στο μυαλό μιά ...extreme ...εμπνευση !!!
    Την ρίπτω (την έμπνευση ) , αλλα οποιος γελάσει θα τον παίξω οπισθολαίμιες (για ζέσταμα :D)[:-smile_green]

    Αυτο λοιπόν το natural που λέει και ξαναλέει , καθώς και γενικά το πολύ έξυπνο και ΑΘΩΟ ύφος σε αυτά που λέει , υπαγορεύουν δυο τινά

    1)Το εύκολο , δηλαδή οτι μάλλον θα φτάσει σε μιά κάποια φόρμα και θα λανσάρει κάποιο σύστημα προπονησης ή και συμπληρωμάτων - αν και λέει οτι σχεδον δέν παίρνει τίποτα
    Συνεπικουρούμενα ολα αυτά απο κάποιο παιχνίδι δημοσιότητας ... το οποίο συνηθίζουν οι ΒΒers ανα τον κοσμο είτε για να τούς θυμούνται , είτε για να αποκτήσουν και πάλι κοινό ώστε το κλίμα να τούς βοηθήσει σε οτι έχουν στο μυαλό τους ...


    2)Το οχι εύκολο , δηλαδή οπως έχουμε διαπιστώσει τα γεννετικά προσοντα αυτού του ανθρώπου είναι τουλάχιστον εντυπωσιακά , ΜΗΠΩΣ λοιπον βρέθηκαν οι κατάλληλοι ΧΟΡΗΓΟΙ σε συνεργασία με το κατάλληλο επιστημονικό team και πρόκειται να δοκιμάσουν σε μεγάλη (πραγματική κλιμακα )κάτι καινούργιο ?
    Μιλώντας για αυτο το καινούργιο σε επιπεδο που αθμπορεί κάποιος να το πάρει με επιστημονική βοήθεια (και οχι εξ ολοκλήρου ΠΕΙΡΑΜΑ ) το μυαλό μου πάει σε 3 πράγματα

    1) Myostatin Inhibitors .... δηλαδή δυο περιπτώσεις , είτε ολικό mutation , ειτε ελεγχόμενο απο μερικό ανασυνδυασμό DNA και βλέπουν στήν πορεία το πως θα πάει και μέχρι που θα φτάσει

    2) SARMs (selective androgen receptor modulators )...εδώ μάλλον είναι το μέλλον του dopping , αλλα δέν υπάρχουν ακομα αναφορές απτές για το "κοινό" , οποτε οποιος έχει βρεί κάτι το κρατάει μήπως και το εκμεταλευτεί σε κάποια στιγμή οπως τα designer ******** (ανα εποχή μέχρι να να εντάξουν στο antidopping control )

    3) Συνδυασμός τών παραπάνω , αλλα πακέτο και με βλαστοκύτταρα (η τα άλλα που δέν θυμάμαι τώρα που βάζουν σε διαβήτη κλπ κλπ) τα οποία πιθανά να τα πήραν κανένα χρόνο πρίν , η τέλος πάντων μπόρεσαν να καλλιεργήσουν απο δικά του , γιατι θέλει και πολύ χρόνο αυτή η διαδικασία για να πάρουν κάποια υπολογίσιμη ποσοτητα

    Ξέρω τι θα που πείτε , οτι εντάξει , αλλα βλέπω πολύ κινηματογράφο[:-cyclops][:-glasses] ...ναι δέν λέω μπορεί να είναι ΜΟΝΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ [:-ghost][:-gnasher] , αλλα δέν ξερω γιατι μου κόλλησε ...
    Τέσπα , οψομεθα , πάντως αν είναι έτσι βρήκαν το κατάλληλο δείγμα για να προχωρήσουν ....

  26. #116

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    Mανώλη θα έτεινα προς το 1 αν δεν έλεγε ότι ενδέχεται να μην χρησιμοποιήσει συμπληρώματα.

    ΙΣΩΣ τελικά καταλήξει στο 1 βέβαια, αλλά το 1 δεν αποκλειεί τα παρακάτω [:-bouncy]

    Πάντως εγώ τον βλέπω στη σκηνή του Ολύμπια και πάλι σε ένα δύο χρόνια.

  27. #117
    Pumping Iron
    Join Date
    23-02-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    388

    Default

    Και εγώ για το 1 τον κόβω,προμοταροντας τα συμπληρωματα του...

  28. #118
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    Και εγω για το 1 λεω ... αποκλειεται να αφιερωνει τοσο χρονο και τοσο προμοταρισμα και μπλα-μπλα μεσω του blog του ωστε να μην βγαλει κατι απο ολη την ιστορια ... time is money ...

  29. #119
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    Εγω λεω και το 1 και το 2. Το ενα γιατι σιγουρα ολοι θελουν ενα κομματι απο την πιτα σε συνδυασμο με καποιο παιχνιδι της δημοσιοτητας. Γιατι ο Levrone εκτος απο εκπληκτικος bodybuilder ηταν και πολυ αγαπητος στο κοινο και σε ολους μας. Θυμαμαι τοτε που παρακολουθουσα την αγωνιστικη του πορεια, χαιρομουν οταν τον εβλεπα και αντιθετως στεναχωριομουν οταν εχανε και πιστευω οτι το κοινο που τον λατρευει, δεν τον εχει ξεχασει και θα τον υποστιρηξει. Φανταζομαι ποσες χιλαδες γραμματα θα εχει λαβει τοσα χρονια που τον παροτρυνουν να ξαναξεκινησει.
    Το δυο γιατι στην εποχη μας η επιστημη εξελίσσεται ταχυτατα και εχει κανει τρομερα αλματα πανω στον τομεα και τιποτα πλεον δεν ειναι απιθανο. Και δεν ειναι επιστημονικη φαντασια! Σκεφτειτε τι σοκ θα παθεναν οι bodybuider της δεκαετιας του 50 εαν μια φωτογραφια του Ronnie Coleman στα καλυτερα του επεφτε στα χερια τους μεσα απο μια μαυρη τρυπα!
    Κι εγω πιστευω (και θα χαρω πολυ) οτι μπορει να επιστρεψει στο αγωνιστικο bodybuilding αλλα μαλλον για λιγο (ισως μεχρι να φτασει τον στοχο του) γιατι ειναι πλεον 45 ετων.

  30. #120
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    12-05-09
    Posts
    1,167

    Default

    Λοιπον εχουμε εξελιξεις!
    Μπειτε στο site http://www.levrone.com/ και δειτε!
    Ο Levrone αρχισε να τουμπανιαζει!


 
Page 4 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •