Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 25 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 31 to 60 of 730
  1. #31
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    Attached Image:



    Αυτή είναι η Σιλβί!!!Όταν την βρίκαμε ακόμη είχε τα μάτια κλειστά και ο γιατρός μας είχε πει ότι δεν θα ζήσει.
    Τώρα είναι πλέον ενάμιση μήνα και απολαμβάνει τους καναπέδες και τα κρεβάτια μας!!!
    Επίσης έχουμε δύο χρυσόψαρα!! τον Φρίξο και την Έλλη!!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  2. #32
    Pumping Iron Panos-5's Avatar
    Join Date
    22-01-09
    Location
    Athens
    Posts
    523

    Default

    παιδιά, θελω να σας ρωτήσω,
    εσείς που έχετε κατοικίδια, μένετε σε πολυκατοικίες ή μονοκατοικίες? [:-doggy]

  3. #33
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Attached Image:

    Attached Image:


    Ο Αχιλλεας μου 2.5 χρονων σιαμ η κλασσικη (applehead)
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  4. #34
    Pumping Iron Panos-5's Avatar
    Join Date
    22-01-09
    Location
    Athens
    Posts
    523

    Default

    είχε μια γνησια Siam η γιαγιά μου,
    πολύ ιδιότροπη δεν ειναι αυτή η ράτσα?

  5. #35
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    H συγκεκριμένη που έχω έχει έντονη προσωπικότητα:D
    Δεν της αρέσει να τρώει με άλλες γάτες, πάντα θέλει ξεχωριστά. Σπάνια έχω ακούσει να νιαουρίζει..
    Όταν θέλει να φάει, απλώς κάθεται μπροστά στο μπωλάκι της που της βάζω φαγητό και περιμένει μέχρι να φιλοτιμηθώ και την ταίσω.
    Παρόλο που την έχω εντός σπιτιού, δεν χρησιμοποιώ άμμο για γάτες, όποτε θέλει στέκεται στην πόρτα(κάτι σαν τα σκυλιά) και βγαίνει έξω. Μετά χτυπάει με το ποδαράκι της την πόρτα και της ανοίγω[:-apple] Όταν λείπω, απλώς κρατιέται[:-apple] Μια φορά μόνο δεν άντεξε και για να μη λερώσει το σπίτι, κατούρησε στην τουαλέτα, στην τρύπα κάτω στο πάτωμα,σιφώνι νομίζω το λένε;
    Λόγω ηλικίας σχεδόν όλη μέρα κοιμάται και γενικά είναι πανέξυπνο ζώο.

    Ps: Ξέχασα το σημαντικότερο.. να πω το όνομά της:D
    Τη φωνάζω "Σούζα" επειδή η πεθερά μου την αποκαλούσε συνεχώς "γρουσούζα" οπότε το κανα πιο "σικ" και την ονομάσαμε Σούζα (πολλές φορές ακούει και στο "Σούζυ":D)

  6. #36
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Panos-5

    παιδιά, θελω να σας ρωτήσω,
    εσείς που έχετε κατοικίδια, μένετε σε πολυκατοικίες ή μονοκατοικίες? [:-doggy]

    Μένω σε μονοκατοικία, αλλά πριν πέντε χρόνια έμενα σε διαμέρισμα. Και τότε και τώρα είχα το ίδιο κατοικίδιο. Η συγκατοίκηση με γάτες είναι πολύ εύκολη υπόθεση.
    Με τους σκύλους τα πράγματα είναι πιο δύσκολα, γιατί χρειάζονται 2 φορές την ημέρα βόλτα, μπορεί να κάνουν φασαρία και να ενοχλούνται κάποιοι γείτονες. κλπ. Και βέβαία αν δεν έχεις κήπο δεν μπορείς να πάρεις μεγάλο σκύλο. Θα υποφέρει κλεισμένος όλη μέρα.






    </blockquote id=quote>
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  7. #37
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Kardoula


    Ps: Ξέχασα το σημαντικότερο.. να πω το όνομά της:D
    Τη φωνάζω "Σούζα" επειδή η πεθερά μου την αποκαλούσε συνεχώς "γρουσούζα" οπότε το κανα πιο "σικ" και την ονομάσαμε Σούζα (πολλές φορές ακούει και στο "Σούζυ":D)
    </blockquote id=quote>
    [:-bigmouth]:D[:-propeller][:-tong2]

    Καλά γράφει η Σούζα!
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  8. #38
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    Ρε παιδια πως αντεχεται τις γατες?...καταλαβαινω οτι το να εχει κανεις σκυλο απαιτει χωρο και χρονο...αλλα αν σου κατσει γατα με κακο χαρακτηρα,την εκατσες....ασε που ειναι και αυτες οι τριχες που γεμιζουν τον τοπο και που σε κανουν να φταρνιζεσαι συνεχεια.
    Εγω αν και μενω σε μονοκατοικια και γενικα υπαρχει μια σχετικη ανεση χωρο...το εσωτερικο τoυ σπιτιου ειναι αβατο για τον Larry.

  9. #39
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by damian

    Ρε παιδια πως αντεχεται τις γατες?...καταλαβαινω οτι το να εχει κανεις σκυλο απαιτει χωρο και χρονο...αλλα αν σου κατσει γατα με κακο χαρακτηρα,την εκατσες....ασε που ειναι και αυτες οι τριχες που γεμιζουν τον τοπο και που σε κανουν να φταρνιζεσαι συνεχεια.
    </blockquote id=quote>

    Κοίτα να δεις,η μία κολλητή μου είναι με κάποιον τον οποίο δεν χωνεύω καθόλου. Εγώ προσωπικά δεν θα έμπλεκα ποτέ με τέτοιο άτομο. Αλλά έτσι είναι η ζωή. Δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα.
    Και το κυριότερο, αν θέλουμε να είμαστε πραγματικοί φιλόζωοι πρέπει να μάθουμε να σεβόμαστε και αυτό το κατοικίδιο με τι όποιες παραξενιές του. Αυτό γιατί ανέχεται εμάς;
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  10. #40
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    Τώρα που βλέπω τον Αχιλέα νομίζω οτι στο κορμί μοιάζει με τον δικό μου όταν τον κουρεύω.
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  11. #41
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by REA




    Και το κυριότερο, αν θέλουμε να είμαστε πραγματικοί φιλόζωοι πρέπει να μάθουμε να σεβόμαστε και αυτό το κατοικίδιο με τι όποιες παραξενιές του.
    </blockquote id=quote>


    Οπως και αν το κανουμε,ενα ποντο τον εχεις....[:-thumbu][:-thumbu]

  12. #42
    Pumping Iron extremist's Avatar
    Join Date
    31-07-08
    Location
    ΧΑΝΙΑ, ΚΡΗΤΗ, Greece.
    Posts
    473

    Default

    Πιτσιρικας ειχα χελωνακια.Τα εβγαλε η μανα μου στον ηλιο καηκαν.
    Μετα πηρα ινδικο χοιριδιο.Μετα απο ενα μηνα ψοφησε.
    Αργοτερα ενα κουταβακι ρατσας κοκερ με ψυχολογικα προβληματα.Φοβοταν και τη σκια του,με το παραμικο ηχο τρομαζε ο κακομοιρης.Τον εχασα.
    Τωρα εχω τον σνουπι.Περυσι τον ειχαν μπαλοταρει(δεν θα το βρω το @ρχιδι) και στο τσακ την εβγαλε.Αντιβιωσεις εγχειρησεις και ολα τα συναφη..Πριν ενα μηνα παρουσιασε επιληπτικες κρισεις.Τωρα θα παιρνει φαρμακα για την υπολοιπη ζωη του.Attached Image:

    Attached Image:

    Όλοι ζούνε δίχως τη παραμικρή υποψία , ενώ η αρρώστεια έχει αρχίσει να μας τρώει το πόδι Θα είναι αργά όταν θα ανακαλύψουν τη συνομωσία ,θα είναι αργά ότα θα βρισκόμαστε στο ξόδι!!

  13. #43
    Pumping Iron Panos-5's Avatar
    Join Date
    22-01-09
    Location
    Athens
    Posts
    523

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by extremist

    Πιτσιρικας ειχα χελωνακια.Τα εβγαλε η μανα μου στον ηλιο καηκαν.

    Μετα πηρα ινδικο χοιριδιο.Μετα απο ενα μηνα ψοφησε.

    Αργοτερα ενα κουταβακι ρατσας κοκερ με ψυχολογικα προβληματα.Φοβοταν και τη σκια του,με το παραμικο ηχο τρομαζε ο κακομοιρης.Τον εχασα.

    Τωρα εχω τον σνουπι.Περυσι τον ειχαν μπαλοταρει(δεν θα το βρω το @ρχιδι) και στο τσακ την εβγαλε.Αντιβιωσεις εγχειρησεις και ολα τα συναφη..Πριν ενα μηνα παρουσιασε επιληπτικες κρισεις.Τωρα θα παιρνει φαρμακα για την υπολοιπη ζωη του.
    </blockquote id=quote>

    Ανατρίχιασα!
    μα που μένεις? ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΥΚΕΣ! [:-skull][:-skull][:-skull][:-skull]

  14. #44
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    Αχ καλέ ένα παιδί!!!!! Τι κούκλος είναι ο Σνούπης! Γκριφόν είναι;
    Άμα βρεις ποιος τον μπαλόταρε ειδοποίησε. Θα τραβήξει του λιναριού τα πάθη.
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  15. #45
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    10-05-07
    Location
    chania, Kriti, Greece.
    Posts
    51

    Default

    Πριν 2 βδομαδες πηραμε εμεις ενα καθαροαιμο κουταβακι λαμπραντορ ριτριβερ απο εκτροφεα!!
    Ειναι μολις 2 μηνων, θυληκο και..το ονομα αυτης Λιζα!!:D:D
    Ειναι απιστευτη και την εχουμε αγαπησει ολοι στην οικογενεια!
    Παιχνιδιαρα,κοινωνικη,ευγενικη και γεματη ενεργεια οπως ειναι αλλωστε και η ρατσα αυτη!
    Μια συμβουλη παντως...ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΠΟΤΕ ΖΩΟ ΑΠΟ PET SHOP!!![:-glasses]
    nothing is stronger than the mind...

  16. #46

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by LLEONIDAS

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    ωραιος!!!!
    Σε ολη μου την ζωη ειχα κατοικιδια.Εκτος απο τα τελευταια χρονια.Το αγαπημενο μου ηταν ενα ροτβαϊλερ ο Όντιν.
    Αυτη την στιγμη εχουμε ενα κουνελι τον Χριστοφορο κ ενα σκυλο(Σιχ τσου)τον Λάμπη(5 μηνων):D

    </blockquote id=quote>Ρε συ Σταύρο,είσαι σοβαρό παλικάρι οπότε απάντησέ μου σε παρακαλώ στο εξής:είναι ποτέ δυναμόν να ονομάζεται ένα σκυλί με τόση τρίχα Λάμπης;[:-idea]
    Αλλά το κορυφαίο δεν είναι αυτό.Πες μου πώς γίνεται να φωνάζεις τον κούνελο Χριστόφορο κ να μη γελάνε κ οι πέτρες....[:-bouncy]
    Εντάξει,υπερπαραγωγές κ τα 2 ονόματα!
    Κ για να μιλήσουμε σοβαρά,τα ζωάκια είναι πολύ καλή συντροφιά κ όσο τα μαθαίνουμε εμείς να κάνουν πράγματα,άλλο τόσο μας μαθαίνουν/διδάσκουν κ αυτά με το δικό τους τρόπο.Εγώ,εγωιστικά ίσως σκεπτόμενος,δεν έχω αποκτήσει γιατί φοβάμαι πόσο επώδυνος θα είναι ο θάνατος του ζώου που δεν αργεί συνήθως πάνω από 10 χρόνια.Κάποια στιγμή μπορεί να αναθεωρήσω αυτή την άποψη...
    Υ.Γ.Το βλέμμα του Ακαλούπωτου junior είναι all the money!
    </blockquote id=quote>

    :D:D:D:Dφαίνεται εντελώς χαζός και ηλίθιος αλλά τώρα τεέυταία έχει βαλθεί να με πείσει για το αντίθετο,με σχετική επιτυχία:D:D:D!Άσε που κάνει ζωή Pro BBer:1)Τρώει 2)Κοιμάται 3)Ασκείται(τρέξιμο κτλ κτλ):D

  17. #47
    Pumping Iron Steroid's Avatar
    Join Date
    28-01-06
    Location
    is not available
    Posts
    660

    Default

    Ε, μιας και αγαπαω πολυ τα ζωακια μου ας τους κανω μια αναφορα!!!
    Λοιπον εχουμε και λέμε:
    3 "σκυλακια" : 2 Ελληνικους ποιμενικούς και 1 καυκάσιο (δυο θυληκα και ενα αρσενικό)
    4 Γάτες: 2 θυληκές και 2 αρσενικές.(αγνωστη μάρκα αλλα ειναι κουκλες και οι 4 με απίστευτο τρίχωμα)
    και τέλος 2 γειτονες(ζωα) που κανουν παράπονα για τα γαβγίσματα:D
    YOU can('t)change genes...

  18. #48
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default

    Εμεις εχουμε - 3 σκυλια Ταισον,Μπεμπα,και το καινουριο που πηραμε απο το Αγρινιο Μπελλα,ειναι πικινουαρ.
    2 λευκες γατες Ruby, Rosie
    7 Παπαγαλακια
    2 Κοκαντεελ (παπαγαλους)

    Ειχαμε και Χαμπστερ ομως ξεχασαμε να τα ταισουμε και πηγαν παραδεισος!
    Το καινουριο νηδρειο ειναι ολλα τα λεφτα,ζεστα νερο αγρια ψαρια. Ειναι 1μετρο επι 1/2 μετρο. θελω σκαμπο να φτασω στο πατο.

    Αχ,ναι,ξεχασα εχουμε και κοτες στο κυπο και ενα κατσικι,ο Μανολης.
    Εχω και μηχανη που βγαζω κοτοπουλα,τωρα εχω περιπου 60 μωρακια!!

    Δεν νομιζω να ξεχασα τιποτα,και ναι, μενουμε εξοχη,μονοκατοικια.
    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas

  19. #49
    Pumping Iron Panos-5's Avatar
    Join Date
    22-01-09
    Location
    Athens
    Posts
    523

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Kefalianos

    Εμεις εχουμε - 3 σκυλια Ταισον,Μπεμπα,και το καινουριο που πηραμε απο το Αγρινιο Μπελλα,ειναι πικινουαρ.
    2 λευκες γατες Ruby, Rosie
    7 Παπαγαλακια
    2 Κοκαντεελ (παπαγαλους)

    Ειχαμε και Χαμπστερ ομως ξεχασαμε να τα ταισουμε και πηγαν παραδεισος!
    Το καινουριο νηδρειο ειναι ολλα τα λεφτα,ζεστα νερο αγρια ψαρια. Ειναι 1μετρο επι 1/2 μετρο. θελω σκαμπο να φτασω στο πατο.

    Αχ,ναι,ξεχασα εχουμε και κοτες στο κυπο και ενα κατσικι,ο Μανολης.
    Εχω και μηχανη που βγαζω κοτοπουλα,τωρα εχω περιπου 60 μωρακια!!

    Δεν νομιζω να ξεχασα τιποτα,και ναι, μενουμε εξοχη,μονοκατοικια.
    </blockquote id=quote>

    Mιχάλη να τα δώσεις! Αυτά ειναι ολόκληρος ζωολογικός τύπος! Ωσπου να τα ταϊσεις όλα αυτά χάνεις μια προπόνηση!:D:D

    Ή μήπως πηγαίνοντας πέρα-δώθε για να τα φροντίσεις, κάνεις αεροβική και πετυχαίνεις την τόσο καλή γράμμωση που έχεις?:D:D

  20. #50
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Panos-5  Mιχάλη να τα δώσεις! Αυτά ειναι ολόκληρος ζωολογικός τύπος! Ωσπου να τα ταϊσεις όλα αυτά χάνεις μια προπόνηση!:D:D Ή μήπως πηγαίνοντας πέρα-δώθε για να τα φροντίσεις, κάνεις αεροβική και πετυχαίνεις την τόσο καλή γράμμωση που έχεις?:D:D</blockquote id=quote>
    Ο Μιχαλης δεν ταιζει κανενα!! Μονο την Μπελλα φροντησει, γιατι ειναι κουκλα!! Εγω τα φροντιζω ολλαAttached Image:

    Η Μπελλα
    Attached Image:


    Το νιδρειο,εχω και 2 αστακους καπου εκει μεσα.
    Αγαπω πολυ τα ζωα γενικος.
    Ελενη
    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas

  21. #51
    Pumping Iron Panos-5's Avatar
    Join Date
    22-01-09
    Location
    Athens
    Posts
    523

    Default

    Μπράβο Ελένη!![:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]

    (καμαρώνω και τα κυπελα πανω απο το ενυδρείο!)

  22. #52
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default

    Δες τα ολλα,να δεις τι ξεσκονισμα τραβαω!!Attached Image:

    Attached Image:

    Attached Image:

    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas

  23. #53
    Pumping Iron extremist's Avatar
    Join Date
    31-07-08
    Location
    ΧΑΝΙΑ, ΚΡΗΤΗ, Greece.
    Posts
    473

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Panos-5

    Ανατρίχιασα!
    μα που μένεις? ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΥΚΕΣ! [:-skull][:-skull][:-skull][:-skull]
    Αχ καλέ ένα παιδί!!!!! Τι κούκλος είναι ο Σνούπης! Γκριφόν είναι;
    Άμα βρεις ποιος τον μπαλόταρε ειδοποίησε. Θα τραβήξει του λιναριού τα πάθη.




    </blockquote id=quote>
    Εξω απο τα Χανια μενω και ναι γριφον ειναι,τωρα καθαροαιμο η οχι δεν ξερω..Το λιναρι τι ειναι?:D
    Όλοι ζούνε δίχως τη παραμικρή υποψία , ενώ η αρρώστεια έχει αρχίσει να μας τρώει το πόδι Θα είναι αργά όταν θα ανακαλύψουν τη συνομωσία ,θα είναι αργά ότα θα βρισκόμαστε στο ξόδι!!

  24. #54
    Pumping Iron Panos-5's Avatar
    Join Date
    22-01-09
    Location
    Athens
    Posts
    523

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Kefalianos

    Δες τα ολλα,να δεις τι ξεσκονισμα τραβαω!!Attached Image:

    Attached Image:

    Attached Image:


    </blockquote id=quote>



    μπράβο και σε σενα που τον στηρίζεις Ελένη![:-king]
    (ξεφυγαμε απο το θεμα του topic!!:D:D)

  25. #55
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    [/quote]
    Εξω απο τα Χανια μενω και ναι γριφον ειναι,τωρα καθαροαιμο η οχι δεν ξερω..Το λιναρι τι ειναι?:D
    [/quote]

    Το λινάρι είναι φυτό. Από αυτιό φτιάχνονται μερικά ρούχα που ίσως φοράς και εσύ (τα λινά ρούχα). η έκφραση έχει να κάνει με τον τρόπο επεξεργασίας: Μουλιάζει σε νερό και το χτυπάνε μέχρι να γίνει μαλακές ίνες.
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  26. #56
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    Βρε παιδιά ξεκίνησα να μετράω τα τρόπαια, αλλά δεν άντεξα! Μπράβο ρε Μιχάλη και μπράβο και στη γυναίκα σου, τον άνθρωπό σου που σε στηρίζει!
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  27. #57
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Μπραβο Ελενη!!! αυτα ειναι....!!!

    Μερικες φωτο απο τον Χριστοφορο....τον εβαλα επανω στην σιδερωστρα για να τον βγαλω φωτο
    γιατι ειναι μικρουλης....σσσσσστ μην με δει η γυναικα μου θα μου τα ψαλει...χαχαχα
    πλακα κανω...


    Attached Image:

    Attached Image:

    Attached Image:



    θα βαλω κ του Λάμπη αλλα οταν τον κανουμε μπανιο κ τον χτενισουμε γιατι τωρα εχει κανει εμβολιο κ δεν κανει να τον κανουμε μπανιο ακομα σε λιγες μερες ομως...:D

  28. #58
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Λεωνιδα οταν φευγουμε για Ταϊλανδη ολα μας τα κατοικιδια.μας τα κραταει η βικυ Λεστενκο
    που ειναι πολυ καλη μου φιλη αρκετα φιλοζωη.

  29. #59
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Βλεπω φιλοζωια και bodybuilding πανε μαζι:D
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  30. #60
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Πάνο,πάνω που λέγαμε για το θέμα σου,μας το έβγαλες από τη photo!Nα επανορθώσεις,παρακαλώ!

    Εxtremist,μετά από όλα όσα περιέγραψες,νομίζω ότι πρέπει να αναθεωρήσεις τις σχέσεις σου με τον επίτιμο(Μητσοτάκη),παρόλο που είναι συντοπίτης :D

    REA,στο προταθέν-λίγους μήνες πριν-κυβερνητικό σχήμα του forum από κάποιον GRF [:-bigmouth] ,λαμβάνεις με την αξία σου τη θέση της υπουργού για τα θέματα των ζώων,κατοικιδίων κ μη!

    Κ πάμε τώρα στο ζουμί του πράγματος:Φανταστείτε το Σταύρο κ το Μιχάλη Κεφαλιανό πλάι πλάι να βγάζουν βόλτα ο ένας την Μπέλλα κ ο άλλος την υπερπαραγωγή που ακούει στο όνομα Λάμπης...[:-bigeyes2] Κ κάπου εκεί κ η Ειρήνη μαζί με την "έντονη προσωπικότητα".Θα είναι από τις λίγες φορές που θα δεις τη Σούζα να μην μπορεί να μη νιαουρίζει,να μην μπορεί να κρατηθεί για να μη λερώσει κ βέβαια να μην μπορεί να κοιμάται.Επίσης,πιστεύω ότι σ'ένα τέτοιο meeting θα αναγκαστεί να δικαιώσει πλήρως το όνομά της [:-doggy]
    , ' ...


 
Page 2 of 25 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •