Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default Ραντεβού σε ένα χρόνο

    (Καλά θα βάζω και καμία φωτό προόδου στα ενδιάμεσα).

    Τη Δευτέρα μου φέρανε στο γραφείο καινούργιο laptop με κάμερα. Παιδική χαρά.
    Σήμερα λείπει και ο συνάδελφος που είναι στο ίδιο γραφείο και είπα να βγάλω φωτό το χέρι μου. Τώρα θα μου πείτε "για τα πανηγύρια", που ακούστηκε ποζάρισμο στο γραφείο;:D.
    Ξέρω οτι απέχω πολύυυυ από από τα στοιχειώδη, αλλά please και συγνώμη που το ζητάω, μην το σχολιάσετε... Δεν αντέχω την κριτική...
    Το κάνω περισσότερο σαν δέσμευση προς το εαυτό μου οτι πρέπει σε ένα χρόνο να έχω φτάσει σε ένα αξιοπρεπές επίπεδο.

    Attached Image:



    Και κάποιος άλλος πόζαρε :D
    Attached Image:



    Ευχαριστώ για την κατανόηση!
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Καταρχήν Ρέα μεγιά το laptop[:-bouncy]
    Ωραίο σχήμα ώμου και ωραίο δικέφαλο!
    Είμαι σίγουρη πως αν ασχοληθείς εντατικά και το βάλεις στόχο οι επόμενες φωτό θα ναι εντυπωσιακές!!Πάνω απ όλα μετράει να έχεις ένα σώμα που σε κάνει να αισθάνεσαι ωραία.
    Άντε περιμένουμε με ανυπομονησία νέο υλικό με πρόοδο και μη ξεχνάς, στο φόρουμ παρέχουμε δωρεάν ψυχολογική υποστήριξη(το λέω από προσωπική πείρα)[:-apple]

  3. #3
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    Μηπως παλαιοτερα ειχες ασχοληθει με καποιο ομαδικο αθλημα?Νομιζω οτι τοσο η αναπτυξη των ωμων σου,οσο και το σχημα του δικεφαλου 'προδιδουν' ενδοξο αθλητικο παρελθον.
    Εισαι σε καλο δρομο...keep on walking

  4. #4
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    Αχ...
    Πριν ένα χρόνο τέτοια εποχή ήμουν πολύ καλλίτερα (καμία σχέση δηλαδή).
    Τον Αύγουστο με έπιασε η τεμπελιά. Ευτυχώς κάποια σιγμή είδα ένα avatar που είχε βάλει η καρδούλα. Και λέω ντροπή... Και ξαναξεκίνησα. Αν δεν είχα τεμπελιάσει πραγματικά θα ήμουν πολύ καλλίτερα τώρα. Σαν να είχα προχωρήσει 2 βήματα και έκανα 1 πίσω.
    Το χειρότερο είναι οτι είχα σταματήσει την πρωτείνη και είχα κατεβάσει πολύ τα κιλά. Λίγο ακόμα και θα γινόμουν σαν τη σουβλίτσα...


    Άντε περιμένουμε με ανυπομονησία νέο υλικό με πρόοδο και μη ξεχνάς, στο φόρουμ παρέχουμε δωρεάν ψυχολογική υποστήριξη(το λέω από προσωπική πείρα)

    Το έχω διαπιστώσει καρδούλα, και όχι μόνο στο θέμα της προπόνησης ή διατροφής.
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  5. #5

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Τι λες βρε Ρέα, μια χαρά είσαι, ωραίο σχήμα δικεφάλου, ώμου και τραπεζοειδή! Όλα μια χαρά θα πάνε, keep on walking που λέει και ο φίλτατος Damian. Και έχω και την ίδια απορία που έχει και εκείνος, έχεις κάνει αθλητισμό στο παρελθόν;

  6. #6
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    Έκανα και άλλοτε βάρη, όχι όμως συγκλονιστικά πράγματα. Συστηματικά ξεκίνησα το φθινόπωρο του 2007. Η επαναφορά στον ίσιο δρόμο έγινε φέτος.
    Την ίδια κατασκευή έχει και η αδερφή μου (=δίδυμη) αλλά αυτή ασχολείται συστηματικά με windserfing εδώ και χρόνια... Μάλλον έτσι γεννηθήκαμε (3,5krgx2)
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  7. #7
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Μπραβο Ρεα κ εγω μια χαρα σε βρισκω!!!
    Συνεχισε την προσπαθεια κ εμεις ειμαστε μαζι σου![:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]

  8. #8
    New Member
    Join Date
    27-07-08
    Location
    Cyprus.
    Posts
    95

    Default

    καλη συνεχεια Ρεα,μια χαρα μια χαρα!!
    αν επιτρεπεται να ρωτησω κ κατι..ποια αδελφη ειναι αυτη που εχει την ομορφη αδελφη, εσυ ή η αδελφη σου?? :)

    (2 βηματα μπροστα, 1 πισω..2 μπροστα...1 πισω......κ τωρα κ εν καιρω, παλι μπροστα θασαι!)
    The greater danger for most of us lies not in setting our aim too high and falling short; but in setting our aim too low, and achieving our mark - Michaelangelo

  9. #9
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    Ωραιότατο χεράκι Ρέα. Άντε και σ'ανώτερα!!!
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  10. #10
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    Eυχαριστώ πολύ Κυριάκος Attached Image:

    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  11. #11
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    τι να πω, καλύτερη συμπαράσταση δεν γινόταν!
    Thanks BS & Radion!
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  12. #12
    New Member
    Join Date
    07-04-09
    Location
    larissa.
    Posts
    99

    Default

    Κατ αρχας θεωρω οτι θα πρεπει να αναφερεις τους στοχους σου για να γινεις πιο κατανοητη.Οσον αφορα το ποζαρισμα διακρινεται ανεται οτι η σχεση σου με τη γυμναστικη ειναι εμφανης και τα λακακια στον ωμο σου αφηνουν υποσχεσεις για μελλοντικη φωτο σου απο πλατη-τραπεζοειδης.Παρ ολα αυτα το θυληκο της παρουσιας σου εχει τον πρωτο λογο.

  13. #13
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    Βασικά στόχος μου είναι να προσεγγίσω το σώμα μιας συγκεκριμένης αθλήτριας που είναι γραμμένη στο forum. Επειδή θέλω να αποφύγω σχόλια σχετικά με το εφικτό ή όχι του πράγματος που πιθανά θα με επηρεάσουν στη προσπάθειά μου αυτή απλά θα αναφέρω ότι πρέπει να προσθέσω πολύυυυ μυικότητα.
    Αντιλαμβάνομαι βέβαια οτι άλλες οι προδιαγραφές μίας αθλήτριας, αλλά θέλω, τουλάχιστον σε προσωπικό επίπεδο σε ένα χρόνο από τώρα να έχω προσεγγίσει αυτό το πρότυπο (δεν τρέφω αυταπάτες οτι μέσα σε ένα χρόνο θα έχω φτάσει στο επίπεδό της, ούτε κατά διάνοια!).
    Για αυτό το λόγο έβαλα τη φωτογραφία: για να δεσμευτώ σε μία πρόοδο, και κάθε φορά να ποστάρω μία βελτιωμένη εικόνα του εαυτού μου...
    Πιθανά κάποια στιγμή να αρχίσω ένα ημερολόγιο προπόνησης, αλλά ακόμα βρίσκομαι στο στάδιο της εσωστρέφειας και δεν είναι στα άμεσα σχέδιά μου.
    Συγνώμη που δεν γίνομαι πιο σαφής, κάποια στιγμή ίσως δώσω περισσότερα στοιχεία.
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  14. #14
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-07-09
    Location
    Kilkis, Greece.
    Posts
    9

    Default

    Πολυ καλο σωμα! Κρατησου στο σωστο φαγητο και στην σωστη προπονηση και θα τα πας πολ καλα!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •