Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    07-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    33

    Default Ποια πολεμική τέχνη να ξεκινήσω

    Γεια σας με λένε Σίμο και είμαι 12 χρονών. Θέλω να ξεκινήσω κάποια πολεμική τέχνη. Το ύψος μου είναι 1,74. Επειδή ο παππούς μου ήταν πρωταθλητής στο μποξ και μου έχει δείξει σκέφτομαι να αρχίσω box ή kick boxing. Παλιά έκανα για 3 μήνες Tae Know Do. Δεν θέλω να μάθω μια πολεμική τέχνη για να δείρω κάποιον απλώς μου αρέσει. Και με έχουν συμβουλέψει και άλλη να αρχίσω μία π.τ. επειδή είμαι δυνατός και επειδή είναι ο μπαμπάς μου ψηλός ότι θα γίνω κι εγώ (είναι 1,95 κι εγώ 1,74 και 12 χρονών).

  2. #2
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-04-09
    Location
    .
    Posts
    87

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by simos

    Δεν θέλω να μάθω μια πολεμική τέχνη για να δείρω κάποιον απλώς μου αρέσει.
    </blockquote id=quote>

    Μένω σε αυτο, και επειδη εισαι μικρος και εχεις πολυ χρονο μπροστα σου, θα σου προτεινα να μαθεις καποια πολεμικη τεχνη με βαθυτερη φιλοσοφια, αρα ξεφευγουμε τελειως απο box και kick box. Το tae kwon do θα σου δωσει αριστη φυσικη κατασταση, αν σου αρεσε συνεχισε το..

    Το θεμα ειναι τι σου τεριαζει, σε τεχνη. Σου προτεινω να πας μονο σου σε μερικες σχολες διαφορων τεχνων να κανεις κανα 2 μαθηματα και να δεις τι σου αρεσει περισσοτερο
    KATW TA IDIOTIKA PANEPISTHMIA KAI TA KWLOKOLEGIA!

    ME $$$ DEN PREPEI NA PAIRNEIS PTYXIA!

  3. #3
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-04-09
    Location
    .
    Posts
    87

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by simos

    Δεν θέλω να μάθω μια πολεμική τέχνη για να δείρω κάποιον απλώς μου αρέσει.
    </blockquote id=quote>

    Μένω σε αυτο, και επειδη εισαι μικρος και εχεις πολυ χρονο μπροστα σου, θα σου προτεινα να μαθεις καποια πολεμικη τεχνη με βαθυτερη φιλοσοφια, αρα ξεφευγουμε τελειως απο box και kick box. Το tae kwon do θα σου δωσει αριστη φυσικη κατασταση, αν σου αρεσε συνεχισε το..

    Το θεμα ειναι τι σου τεριαζει, σε τεχνη. Σου προτεινω να πας μονο σου σε μερικες σχολες διαφορων τεχνων να κανεις κανα 2 μαθηματα και να δεις τι σου αρεσει περισσοτερο
    KATW TA IDIOTIKA PANEPISTHMIA KAI TA KWLOKOLEGIA!

    ME $$$ DEN PREPEI NA PAIRNEIS PTYXIA!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •