Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7

Thread: Home

  1. #1
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default Home

    Αυτες τις μερες,στα περισσοτερα σινε της χωρας (αν ειναι και θερινοι ακομα καλυτερα) παιζει ενα αληθινο διαμαντακι...
    Κατα την ταπεινη μου αποψη δεν πρεπει να το χασει κανεις..ειναι απο αυτα τα μικρα και ασημαντα της ζωης που μπορει να σε κανει να αλλαξεις σταση ζωης...
    Το εχω δει εδω και 48 ωρες και ακομα δεν εχει φυγει απο το μυαλο μου.....
    Οπως χαρακτηριστικα διαβασα σε ενα σαιτ...

    'Εκτενή στατιστικά στέκουν αμείλικτα, όχι για το μακρινό μέλλον, αλλά για το αύριο που ζυγώνει. Το Home δεν είναι μια προειδοποίηση για την κατάσταση που έχει περιέλθει ο πλανήτης. Είναι πολύ αργά για κάτι τέτοιο, όπως θα ισχυριζόταν και ο Yann Arthus-Bertrand. Το Home είναι ένας εκκωφαντικός συναγερμός, που επιζητεί την αλλαγή μας, λίγες ανάσες πριν το απόλυτο σημείο μηδέν....'

    Καντε στον εαυτο σας ενα δωρο,παρτε το κοριτσι σας και πηγαινεται να το δειται....πιστεψτε με 8α ειναι τα καλυτερα 10 ευρω που θα εχεται ξοδεψει τον τελευταιο καιρο...


    Αγγελος

  2. #2
    Pumping Iron MrMass's Avatar
    Join Date
    20-07-04
    Location
    Houston, Texas
    Posts
    463

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by damian

    Αυτες τις μερες,στα περισσοτερα σινε της χωρας (αν ειναι και θερινοι ακομα καλυτερα) παιζει ενα αληθινο διαμαντακι...
    Κατα την ταπεινη μου αποψη δεν πρεπει να το χασει κανεις..ειναι απο αυτα τα μικρα και ασημαντα της ζωης που μπορει να σε κανει να αλλαξεις σταση ζωης...
    Το εχω δει εδω και 48 ωρες και ακομα δεν εχει φυγει απο το μυαλο μου.....
    Οπως χαρακτηριστικα διαβασα σε ενα σαιτ...

    'Εκτενή στατιστικά στέκουν αμείλικτα, όχι για το μακρινό μέλλον, αλλά για το αύριο που ζυγώνει. Το Home δεν είναι μια προειδοποίηση για την κατάσταση που έχει περιέλθει ο πλανήτης. Είναι πολύ αργά για κάτι τέτοιο, όπως θα ισχυριζόταν και ο Yann Arthus-Bertrand. Το Home είναι ένας εκκωφαντικός συναγερμός, που επιζητεί την αλλαγή μας, λίγες ανάσες πριν το απόλυτο σημείο μηδέν....'

    Καντε στον εαυτο σας ενα δωρο,παρτε το κοριτσι σας και πηγαινεται να το δειται....πιστεψτε με 8α ειναι τα καλυτερα 10 ευρω που θα εχεται ξοδεψει τον τελευταιο καιρο...


    Αγγελος
    </blockquote id=quote>

    Ευχαριστούμε για την πρόταση.[:-thumbu]
    Τα 10 euros είναι για ένα άτομο ή για δύο;;

  3. #3
    Pumping Iron MrMass's Avatar
    Join Date
    20-07-04
    Location
    Houston, Texas
    Posts
    463

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by damian

    Αυτες τις μερες,στα περισσοτερα σινε της χωρας (αν ειναι και θερινοι ακομα καλυτερα) παιζει ενα αληθινο διαμαντακι...
    Κατα την ταπεινη μου αποψη δεν πρεπει να το χασει κανεις..ειναι απο αυτα τα μικρα και ασημαντα της ζωης που μπορει να σε κανει να αλλαξεις σταση ζωης...
    Το εχω δει εδω και 48 ωρες και ακομα δεν εχει φυγει απο το μυαλο μου.....
    Οπως χαρακτηριστικα διαβασα σε ενα σαιτ...

    'Εκτενή στατιστικά στέκουν αμείλικτα, όχι για το μακρινό μέλλον, αλλά για το αύριο που ζυγώνει. Το Home δεν είναι μια προειδοποίηση για την κατάσταση που έχει περιέλθει ο πλανήτης. Είναι πολύ αργά για κάτι τέτοιο, όπως θα ισχυριζόταν και ο Yann Arthus-Bertrand. Το Home είναι ένας εκκωφαντικός συναγερμός, που επιζητεί την αλλαγή μας, λίγες ανάσες πριν το απόλυτο σημείο μηδέν....'

    Καντε στον εαυτο σας ενα δωρο,παρτε το κοριτσι σας και πηγαινεται να το δειται....πιστεψτε με 8α ειναι τα καλυτερα 10 ευρω που θα εχεται ξοδεψει τον τελευταιο καιρο...


    Αγγελος
    </blockquote id=quote>

    Ευχαριστούμε για την πρόταση.[:-thumbu]
    Τα 10 euros είναι για ένα άτομο ή για δύο;;

  4. #4
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-05-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    127

    Default

    Aν δεν κάνω λάθος damian αυτό δεν λές???
    http://www.youtube.com/watch?v=jqxENMKaeCU
    Πραγματικά όμως αν έχετε χρόνο και ελάχιστα euro αξίζει να το δείτε σε σινε...

  5. #5
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-05-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    127

    Default

    Aν δεν κάνω λάθος damian αυτό δεν λές???
    http://www.youtube.com/watch?v=jqxENMKaeCU
    Πραγματικά όμως αν έχετε χρόνο και ελάχιστα euro αξίζει να το δείτε σε σινε...

  6. #6
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    Ακριβως σε αυτο αναφερομουν φιλε koga.....το λινκ σου ειναι και αυτο μια καλη εναλλακτικη,συμφωνο και εγω οτι η εμπειρια ειναι ασυγκριτος ποιο ενδιαφερουσα για καποιον εαν τη δει στο σινε...
    Τα 10ευρω/ατομο φιlε MrMass που εγραψα στην αρχη περιλαμβανουν εισητηρια και κατι αναψυκτικα light και pop corn (η μπουμπου τα πηρε....ο damian τα ξεσκισε..μεγαλο κολλημα τα ατιμα)οποτε ισως εαν καποιος δεν τα αγορασει αυτα να πεσει ακομα περισσοτερο (νομιζω,χωρις να παιρνω ορκο οτι τα εισητηρια κανουν 8 ευρο/ατομο).
    Παντως για μενα,το που θα την δει καποιος ειναι ησσονος σημασιας,το ζητουμενο ειναι να την δει....


    Αγγελος

  7. #7
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    Ακριβως σε αυτο αναφερομουν φιλε koga.....το λινκ σου ειναι και αυτο μια καλη εναλλακτικη,συμφωνο και εγω οτι η εμπειρια ειναι ασυγκριτος ποιο ενδιαφερουσα για καποιον εαν τη δει στο σινε...
    Τα 10ευρω/ατομο φιlε MrMass που εγραψα στην αρχη περιλαμβανουν εισητηρια και κατι αναψυκτικα light και pop corn (η μπουμπου τα πηρε....ο damian τα ξεσκισε..μεγαλο κολλημα τα ατιμα)οποτε ισως εαν καποιος δεν τα αγορασει αυτα να πεσει ακομα περισσοτερο (νομιζω,χωρις να παιρνω ορκο οτι τα εισητηρια κανουν 8 ευρο/ατομο).
    Παντως για μενα,το που θα την δει καποιος ειναι ησσονος σημασιας,το ζητουμενο ειναι να την δει....


    Αγγελος


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •