Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    11-06-09
    Location
    .
    Posts
    11

    Default Το προγραμμα γυμναστικης μου (???)

    Καλημερα ...
    Λοιπον πηγα σημερα για πρωτη μερα στο gym και μπορω να πω οτι μου αρεσε πολυ ...αν και ειμαι λιγο σαν ζαλησμενο κοτοπουλο λογο και τις ζεστης ... (λετε να υπερπροπονηθηκα ??? εκανα περιπου μια ωρα κ 1 ενα τεταρτο βαρη ...δεν νομιζω με μια φωρα να υπερπροπονησε ....) τεσπα το θεμα μας δεν ειναι εκει ...
    Θα ηθελα να μου φτιαξει καποιος ενα προγραμμα επειδι στο γυμναστηριο που παω ουτε πως λειτουργουν τα μηχανηματα δεν μου εδειξαν !(να ναι καλα ενας κυριος που με κατατοπησε και μου εδωσε μερικες συμβουλες !!!)
    Λοιπον οποιος γνωριζει πανω στο θεμα γυμναστικη και εχει την διαθεση να βοηθησει εναν πρωταρη ...Μπορει να μου κανει pm ή ακομη και να γραψει στο topic και εγω θα του δωσω μερικες διευκρινησεις σχετικα με το προγραμμα που θελω να ακολουθησω ...Ευχαριστω πολυ !!!!

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Ολόκληρο φόρουμ δε σου φτάνει φίλε μου;
    Έτοιμη γνώση στο πιάτο σου προσφέρεται εδώ.
    Μη βαριέσαι να διαβάσεις και μην περιμένεις από κανέναν να κάτσει να βγάζει διατροφές..
    Στρώσου, διάβασε, μετά πόσταρε τη διατροφή/προπόνηση που θα χεις κάνει με βάση αυτά που διάβασες και μετά τα παιδιά θα σου δώσουν συμβουλές.
    Ήδη σε άλλο τόπικ σου, έχω δώσει λινκ με χρήσιμα άρθρα.

    Topic locked.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •