Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 30 of 49
  1. #1
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default Ποιός Justin..??? Kai Greene!!

    Είναι τεράστιος (είναι είναι), είναι όμορφος (δεν θα το έλεγα..), είναι γυαλιστερός (με τόσο λάδι πια...) και είναι χορευταράς!!! Με λίγα λόγια..... KAI GREENE!!!!
    Τύφλα να έχει ο Timberlake μπροστά του!! Κοιτάξτε κίνηση και ευλυγισία!! Φτου σου παλικάρι μου (μη σε ματιάσουμε κιόλας) :D:D:D:D:D:D

    http://www.youtube.com/watch?v=4CWzl...e=channel_page



    Ελίζω να μην με έχει προλάβει άλλος με το βίντεο... Αν το έχει βάλει και άλλος ζητώ συγγνώμη!!
    Train Hard, Push yourself Forward--> Enjoy the Result!!!

  2. #2
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default

    Πρωτη φορα που το ειδα εγω,Thanks
    Αυτος θα κερδισει το Ολυμπια φετος,βαζω στοιχημα!
    Το πιστευει και ο Μιχαλης
    Ελενη
    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas

  3. #3
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default

    Πες του Μιχάλη τώρα στα Χανιά αν θέλει να του μάθουμε να χωρέψει Πεντοζαλη και να κάνει την παρουσιασή του!! Δεν κατάλαβα, καλύτερος ειναι ο GREENE??? Χεχε αστειέυομαι... :D Πέρα από την πλάκα είναι τρομερός και αυτός και ο ΜΙΧΑΛΗΣ!! Δεν ξέρω βέβαια αν παλιότερα είχε ασχοληθεί με το χωρό ο GREENE, εντύπωση μου κάνει η ευλυγισία του!!!
    Train Hard, Push yourself Forward--> Enjoy the Result!!!

  4. #4
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    Δεν είδα καμιά ευλιγισία προσωπικά .. τέσπα .. πιστεύω τα φαβορί φέτος θα είναι :Phil Hearth, Jay Cutler Dennis WOlf ....

  5. #5
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    06-09-08
    Location
    piraious, Greece.
    Posts
    214

    Default

    Απιστευτη ευλιγισια ο τυπος..ειδικα για τον ογκο του.Πιστευω θα ειναι ο νικητης του φετινου διαγωνισμου.

  6. #6
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    εχει ευλιγισια αλλα εχουμε δει κ αθλητες με περισσοτερη οπως ο ΜΕλβιν Αντονυ ας πουμε...βεβαια δεν ειχαν το σωμα του Καϊ Γκριν αλλα απο ποζαρισμα ηταν πιο ευλιγιστοι.

    Περα απο αυτα μου αρεσε πολυ το ποζαρισμα που ειχε κανει καποιος αθλητης σε ενα παλιοτερο Ολυμπια....ηταν πιο απλο αλλα ειχε γουστο.Εκανε στο ποζαρισμα του ολες τις χαρακτηριστικες ποζες απο ολους τους μρ Ολυμπια που ειχαν περασει μεχρι τοτε,
    με την αναλογη μουσικη.Ηταν πολυ εξυπνο κ εντυπωσιακο αλλα δεν θυμαμαι σε πιο Ολυμπια κ ποιος αθλητης.Αν θυμαται καποιος ας το γραψει....

    Ευχαριστω παντως που εβαλες το ποζαρισμα του Γκριν απο αυτο τον αγωνα γιατι ειχα ακουσει τοσα πολλα κ ηθελα καποια στιγμη να το δω.

  7. #7
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by vandoulas12

    Πες του Μιχάλη τώρα στα Χανιά αν θέλει να του μάθουμε να χωρέψει Πεντοζαλη και να κάνει την παρουσιασή του!! Δεν κατάλαβα, καλύτερος ειναι ο GREENE??? Χεχε αστειέυομαι... :D Πέρα από την πλάκα είναι τρομερός και αυτός και ο ΜΙΧΑΛΗΣ!! Δεν ξέρω βέβαια αν παλιότερα είχε ασχοληθεί με το χωρό ο GREENE, εντύπωση μου κάνει η ευλυγισία του!!!
    </blockquote id=quote>

    Μολης του το διαβασα,και ευχαριστω που μας εκανες να γελασουμε πρωι πρωι!
    Ελενη
    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas

  8. #8
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default

    Ορίστε και μια φωτογραφία του που μ' αρέσει πάρα πολύ!!!! (τι ποδι ειναι αυτο!!!)

    Attached Image:

    Train Hard, Push yourself Forward--&gt; Enjoy the Result!!!

  9. #9
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    εχει ευλιγισια αλλα εχουμε δει κ αθλητες με περισσοτερη οπως ο ΜΕλβιν Αντονυ ας πουμε...βεβαια δεν ειχαν το σωμα του Καϊ Γκριν αλλα απο ποζαρισμα ηταν πιο ευλιγιστοι.

    Περα απο αυτα μου αρεσε πολυ το ποζαρισμα που ειχε κανει καποιος αθλητης σε ενα παλιοτερο Ολυμπια....ηταν πιο απλο αλλα ειχε γουστο.Εκανε στο ποζαρισμα του ολες τις χαρακτηριστικες ποζες απο ολους τους μρ Ολυμπια που ειχαν περασει μεχρι τοτε,
    με την αναλογη μουσικη.Ηταν πολυ εξυπνο κ εντυπωσιακο αλλα δεν θυμαμαι σε πιο Ολυμπια κ ποιος αθλητης.Αν θυμαται καποιος ας το γραψει....

    Ευχαριστω παντως που εβαλες το ποζαρισμα του Γκριν απο αυτο τον αγωνα γιατι ειχα ακουσει τοσα πολλα κ ηθελα καποια στιγμη να το δω.
    </blockquote id=quote>

    Ο Gustavo Badel ηταν

  10. #10
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    ωραιος Λουκα!!! αυτος ηταν ναι μια χρονια που ειχε πιασει πολυ καλη φορμα!!!

  11. #11
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Επισης εντυπωση μου κανει που σε καθε αγωνα πιανει τρομερη φορμα

  12. #12

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Και εγώ πιστεύω ότι θα το πάρει φέτος!Αγαπητός στον κόσμο είναι,απίστευτη φόρμα...τα πάντα όλα τί να λέμε τώρα?:D:D

    Πάντως το ποζάρισμα του είναι αρκετά αμφιλεγόμενο τόσο ανάμεσα στους συναθλητές του όσο και στον κόσμο γιατί κάποιοι λένε(και ο Lee Priest μέσα)ότι αδικεί τον εαυτό του και θα ήταν καλύτερο να παίρνει τις κλασσσικές πόζες αλλά ο ίδιος δηλώνει ότι σε κάθε του κίνηση σφίγγει από την κορυφή έως τα νύχια κάθε του μυ...

  13. #13

  14. #14
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default

    Φαντάζομαι η συγκίνηση του είναι ο καθρέφτης της δουλειάς που έχει κάνει!!! Μπράβο του!!! Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ τον πάω πολύ!!!

    Attached Image:

    Train Hard, Push yourself Forward--&gt; Enjoy the Result!!!

  15. #15
    Advanced Bodybuilder HEAVY DUTY's Avatar
    Join Date
    12-10-07
    Location
    .
    Posts
    940

    Default

    Δε λεω πολυ καλος ειναι..........ειδικα γα τα κιλα του κ τιν ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ μαζα που διαθετει.............ομως απο ποζαρισμα εγω πρωσοπικα δεν δινω το + μου στους καινουριους.........αλλα στους παλιους.............ποιο να συγκρηθει με τον ED CORNEY στο ποζαρισμα?οκ μπορει να ειναι ο μισος απο τα κτηνοι που κυκλοφορουν σημερα και να ειχε κλασικο ποζαρισμα........αλλα για μενα προσωπικα δεν υπαρχει μετρο συγκρησης..........και ας ηταν 30 κιλα ελαφρυτερος.........ηξερε να δειχνει το σωστο ποζαρισμα..............

  16. #16

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Ron

    Δεν είδα καμιά ευλιγισία προσωπικά .. τέσπα .. πιστεύω τα φαβορί φέτος θα είναι :Phil Hearth, Jay Cutler Dennis WOlf ....
    </blockquote id=quote>


    Κι εγώ.Άλλωστε έχω βαρεθεί να βλέπω στα γυμναστήρια bodybuilders 120 κιλά να κάνουν σπαγκάτο και μπαλαρίνες να παίζουν 180 κιλά πάγκο.

  17. #17
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-04-09
    Location
    Ioannina, Greece.
    Posts
    73

    Default

    Καλά το πόδι τα σπάει όντως τεράστιος ο τύπος κ ιδιαιτέρος ευλίγιστος για την μάζα του!!

  18. #18
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default

    Η ευλυγισία είναι κάτι πολύ βασικό για την ανάπτυξη των μυών και γενικά για την αποφυγή τραυματισμών.
    Train Hard, Push yourself Forward--&gt; Enjoy the Result!!!

  19. #19
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Δεν ειδα βασικα καμια ιδιαιτερη ευλυγισια εγω
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  20. #20
    Pumping Iron dorogoi's Avatar
    Join Date
    12-05-09
    Location
    Larisa, Greece.
    Posts
    414

    Default

    Μαλλον θα διαφωνησετε οι περισσοτεροι αλλα αυτο που εσεις ειδατε σαν "ευλιγισια" εμενα μου φανηκε σαν gay posing. Οποτε , αν το Μr.olympia διεξαχθει στο "μπλε στρειδι" τον βλεπω νικητη.
    Itan treis kai meinan eksi

  21. #21
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dorogoi

    Μαλλον θα διαφωνησετε οι περισσοτεροι αλλα αυτο που εσεις ειδατε σαν "ευλιγισια" εμενα μου φανηκε σαν gay posing. Οποτε , αν το Μr.olympia διεξαχθει στο "μπλε στρειδι" τον βλεπω νικητη.
    </blockquote id=quote>
    Που κολλαει το gay,εκανε ενα εργο,πριν χρονια και καπου καπου πεταμε μεσα το gay.Δηλαδη και gay να ειναι δεν προκεται να κερδιση? Μεχρι τωρα τα παιδια εδω μεσα δεν σχολιαζουν αυτο το θεμα,ασ μην το χαλασουμε το forum τωρα.Να με πεις παραξενη,δεν με πολυ ενδιαφερη,απλα το βλεπω αδικο το σχολιο σου.
    Ελενη
    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas

  22. #22
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-05-07
    Location
    Greece.
    Posts
    103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Daytime Dreamer

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    εχει ευλιγισια αλλα εχουμε δει κ αθλητες με περισσοτερη οπως ο ΜΕλβιν Αντονυ ας πουμε...βεβαια δεν ειχαν το σωμα του Καϊ Γκριν αλλα απο ποζαρισμα ηταν πιο ευλιγιστοι.

    Περα απο αυτα μου αρεσε πολυ το ποζαρισμα που ειχε κανει καποιος αθλητης σε ενα παλιοτερο Ολυμπια....ηταν πιο απλο αλλα ειχε γουστο.Εκανε στο ποζαρισμα του ολες τις χαρακτηριστικες ποζες απο ολους τους μρ Ολυμπια που ειχαν περασει μεχρι τοτε,
    με την αναλογη μουσικη.Ηταν πολυ εξυπνο κ εντυπωσιακο αλλα δεν θυμαμαι σε πιο Ολυμπια κ ποιος αθλητης.Αν θυμαται καποιος ας το γραψει....

    Ευχαριστω παντως που εβαλες το ποζαρισμα του Γκριν απο αυτο τον αγωνα γιατι ειχα ακουσει τοσα πολλα κ ηθελα καποια στιγμη να το δω.
    </blockquote id=quote>

    Ο Gustavo Badel ηταν
    </blockquote id=quote>




    Για του λογου το αληθες

    http://www.youtube.com/watch?v=Su1qlHkideM

  23. #23
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    09-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by vandoulas12

    Είναι τεράστιος (είναι είναι), είναι όμορφος (δεν θα το έλεγα..), είναι γυαλιστερός (με τόσο λάδι πια...) και είναι χορευταράς!!! Με λίγα λόγια..... KAI GREENE!!!!
    Τύφλα να έχει ο Timberlake μπροστά του!! Κοιτάξτε κίνηση και ευλυγισία!! Φτου σου παλικάρι μου (μη σε ματιάσουμε κιόλας) :D:D:D:D:D:D

    http://www.youtube.com/watch?v=4CWzl...e=channel_page



    Ελίζω να μην με έχει προλάβει άλλος με το βίντεο... Αν το έχει βάλει και άλλος ζητώ συγγνώμη!!
    </blockquote id=quote>
    Δεν μπορει να παρει ουτε 1 ισια κανονικη ποζα(πχ μπορεις να κανεις την διπλη δικεφαλων μπροστα κανονικα οπως την γνωρηζουμε η μπορεις να την κανεις αλα kai green το κατω σωμα κανονικα και το ανω σωμα σε μια κλιση 45μοιρων) ετσι κανει ολες του τις ποζες με αυτο το "περιεργο" voodu style εμενα δεν μου αρεσει τουλαχιστον δεν θα επρεπε να του δωσουν το βραβειο best poser imo(παλι καλα στο τελευταιο αρνολντ καθησε μεσα στα ορια του χρονου γιατι σε ολους τους αλλους αγωνες περνουσε κατα πολυ τον χρονο που επιτρεπεται).

    <blockquote id=quote>Quote:Αυτος θα κερδισει το Ολυμπια φετος,βαζω στοιχημα!
    Το πιστευει και ο Μιχαλης</blockquote id=quote>
    Με τιποτα 1η συμετοχη και τιτλος ολυμπια με την καμια αν ηταν ετσι ο μηχαλης θα ηταν τοπ 5 στη νεα υορκη υπαρχει πολιτικη και "σειρα".

  24. #24
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default

    Εντάξει μην είσαι άδικος Νίκο, αυτό το style είναι κάτι διαφορετικό και μπορεί να αρέσει σε πολλούς, βέβαια θα συμφωνήσω ότι θα έπρεπε να υπάρχουν και οι κλασσικές πόζες, παρολ' αυτά εμένα μου φαίνεται κάτι ιδιαίτερο και όχι άσχημο! Γουστα είναι αυτά!!! :D
    Train Hard, Push yourself Forward--&gt; Enjoy the Result!!!

  25. #25

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    εγώ τον θεωρώ ΧΑΡΙΣΜΑΤΙΚΟ αθλητή , μακάρι να μπορούσα να ποζάρω έτσι όπως ποζάρει (αλλά προφανώς και δεν έχω ούτε το μισό σώμα για να υποστηρίξω το ποζάρισμα αυτό- και ποιός είμαι εγώ να μιλήσω για ποζάρισμα εδώ που τα λέμε -σίγουρα όχι η ειδικότητα μου):D

    Γεγονός είναι οτι στα 120 κιλά πρέπει να έχεις φοβερή αθλητική κατάσταση για να κάνεις τέτοια πράγματα επί σκηνής χωρίς σφάλματα.

    Προφανώς και ξέρει να χτυπάει τις "κλασσικές" πόζες αλλά ο άνθρωπος είναι ταλέντο και θέλει να δίνει το στίγμα αυτό στην παρουσία του.Αν ο Άρνολντ τον αποκάλεσε τον καλύτερο poser που έχει δει , σίγουρα κάτι κάνει καλά.:D

  26. #26
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default

    +1000

    Με κάλυψες πλήρως συνονόματε!!!!!
    Train Hard, Push yourself Forward--&gt; Enjoy the Result!!!

  27. #27
    Pumping Iron dorogoi's Avatar
    Join Date
    12-05-09
    Location
    Larisa, Greece.
    Posts
    414

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Kefalianos

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dorogoi

    Μαλλον θα διαφωνησετε οι περισσοτεροι αλλα αυτο που εσεις ειδατε σαν "ευλιγισια" εμενα μου φανηκε σαν gay posing. Οποτε , αν το Μr.olympia διεξαχθει στο "μπλε στρειδι" τον βλεπω νικητη.
    </blockquote id=quote>
    Που κολλαει το gay,εκανε ενα εργο,πριν χρονια και καπου καπου πεταμε μεσα το gay.Δηλαδη και gay να ειναι δεν προκεται να κερδιση? Μεχρι τωρα τα παιδια εδω μεσα δεν σχολιαζουν αυτο το θεμα,ασ μην το χαλασουμε το forum τωρα.Να με πεις παραξενη,δεν με πολυ ενδιαφερη,απλα το βλεπω αδικο το σχολιο σου.
    Ελενη
    </blockquote id=quote>

    Oχι Ελενη δεν τον ειπα gay , ειπα οτι το posing ηταν ετσι. Το posing του σχολιασα. Ο ιδιος.. ειναι δεν ειναι gay αδιαφορο με αφηνει.
    Itan treis kai meinan eksi

  28. #28
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default

    Λες να μην τα διαβασα καλα,Ο.Κ.λαθος μου, που εβαλες 'σαν' ειναι η διαφορα? Εγω δεν ειδα τιποτα Gay στο ποζαρισμα.
    Ελενη
    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas

  29. #29
    Advanced Bodybuilder nikos_123's Avatar
    Join Date
    09-09-07
    Location
    .
    Posts
    1,103

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by vandoulas12

    Εντάξει μην είσαι άδικος Νίκο, αυτό το style είναι κάτι διαφορετικό και μπορεί να αρέσει σε πολλούς, βέβαια θα συμφωνήσω ότι θα έπρεπε να υπάρχουν και οι κλασσικές πόζες, παρολ' αυτά εμένα μου φαίνεται κάτι ιδιαίτερο και όχι άσχημο! Γουστα είναι αυτά!!! :D
    </blockquote id=quote>
    Καπου στο φλεξονλινε ειχε ενα παλιοβιντεο με cutler cormier και health πριν το 2008 ολυμπια να μιλανε εκει οταν εκαναν προετημασια και πανω κατω λενε οτι αναφερω και εγω για τον Kai και γελουσαν μαζι του για αυτο το "styl" και λεγαν οτι δεν ειναι bbing ποζαρισμα αυτο.
    (αν το βρω θα το βαλω)
    Και αυτο το "περπατημα" που κανει ειναι πολυ creepy[:-boggled][:-boggled]
    Αλλα απο μικρος ειχε αυτο το στυλ ποζαρισματος να εδω ειναι "natural"
    http://www.youtube.com/watch?v=9knqgY_uIkU

    <blockquote id=quote>Quote:εμενα μου φανηκε σαν gay posing. Οποτε , αν το Μr.olympia διεξαχθει στο "μπλε στρειδι" τον βλεπω νικητη.</blockquote id=quote>
    Μπα οχι gay σιγουρα ,αν ειναι αυτο gay τοτε το παρακατω τι ειναι?:D
    http://www.youtube.com/watch?v=xoYFjpapixA


    *Στο φορουμ δεν ειχε μια επιλογη που εβλεπες τα youtube video χωρις να μπεις στην σελιδα τους?που πηγε αυτη η επιλογη ?η μηπως τα μπερδευω με καποιο ξενο φορουμ?

  30. #30
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default

    Κοίτα το τι λέει ο καθένας σε ένα άθλημα για έναν άλλο αθλητή δεν σημαίνει τίποτα! Επίσης φυσικά ότι διαφορετικό πρώτα το κατακρίνουν όλοι και μετά ίσως το αποδεχτούν και υπάρχουν άπειρα παραδείγματα σε όλους τους τομείς της καθημερινότητας. Τελοσπάντων όπως ξαναείπα γούστα είναι αυτά!
    Train Hard, Push yourself Forward--&gt; Enjoy the Result!!!


 
Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •