Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 30 of 32
  1. #1
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default Ιδέα Για Φίλο, Για Πρόταση Γάμου..

    Πριν αρχισουν τα κουτσουμπολια, δεν ειναι για μενα! Εγω εδεσα το γαιδαρο μου πριν ακομα ειχαμε κηνητα,ψωμι σε φετες,και ιντερνετ!!

    Ενας φιλος με ρωτησε προχθες για μια ιδεα να κανει προταση γαμου στην κοπελα του,λεω να του πειτε εσεις, που οι πιο πολυ εδω εχουν φαντασια!

    Ελενη
    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas

  2. #2
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-03-08
    Location
    Κουκάκι - Λάρισα, Greece.
    Posts
    182

    Default

    Κατ' αρχάς δε μας λες βασικά πράγματα!Ύψος,βάρος,κιλά σε βασικές,οχι αυτό είναι απο άλλο topic:D
    Δηλαδή αν ο φίλος μπορεί και διατίθεται να ξοδευτεί ή αν θέλει να τη βγάλει οικονομικά...Σε οποιαδήποτε περίπτωση θέλει να κάνει κάτι εντυπωσιακό φαντάζομαι!Δώσε στοιχεία και προχωράμε...
    Περίοδος εξερεύνησης του σώματος μου...

  3. #3
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by chris_r

    Κατ' αρχάς δε μας λες βασικά πράγματα!Ύψος,βάρος,κιλά σε βασικές,οχι αυτό είναι απο άλλο topic:D
    Δηλαδή αν ο φίλος μπορεί και διατίθεται να ξοδευτεί ή αν θέλει να τη βγάλει οικονομικά...Σε οποιαδήποτε περίπτωση θέλει να κάνει κάτι εντυπωσιακό φαντάζομαι!Δώσε στοιχεία και προχωράμε...
    </blockquote id=quote>
    Ειναι μεγαλος ερωτας,πολλα χρονια,money is no object!
    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas

  4. #4
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-03-08
    Location
    Κουκάκι - Λάρισα, Greece.
    Posts
    182

    Default

    Σκορπίζει ροδοπέταλα απο την πόρτα του σπιτιού μέχρι το σαλόνι,στο οποίο έχει ετοιμάσει επίσημο δείπνο με κεριά,χαμηλό φωτισμό κτλ και στο σημείο με τον περισσότερο χώρο έχει σχηματίσει το "ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ;" με ρεσό(κεράκια)...Και κάπου εκεί σκάει μύτη και το δαχτυλίδι...Άντε και στα δικά μας οι ανύπαντροι!!:D
    Περίοδος εξερεύνησης του σώματος μου...

  5. #5
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by chris_r

    Σκορπίζει ροδοπέταλα απο την πόρτα του σπιτιού μέχρι το σαλόνι,στο οποίο έχει ετοιμάσει επίσημο δείπνο με κεριά,χαμηλό φωτισμό κτλ και στο σημείο με τον περισσότερο χώρο έχει σχηματίσει το "ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ;" με ρεσό(κεράκια)...Και κάπου εκεί σκάει μύτη και το δαχτυλίδι...Άντε και στα δικά μας οι ανύπαντροι!!:D
    </blockquote id=quote>

    Να προσθεσω οτι δεξια αριστερα απο τα ροδοπεταλλα αν εχει μικρα κερακια θα ειναι ακομα καλυτερο . Επισης το δαχτυλιδι μπορει να το κρυψει καπου και μολις ανοιξει την πορτα να βρει μια καρτα να πεταει υπονουμενο και να λεει βρες την 2η 3η καρτα μεχρι να βρεις το δαχτυλιδι . Το εχω κανει και επιασε . Οχι για γαμο φυσικα . :D

  6. #6
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by chris_r

    Σκορπίζει ροδοπέταλα απο την πόρτα του σπιτιού μέχρι το σαλόνι,στο οποίο έχει ετοιμάσει επίσημο δείπνο με κεριά,χαμηλό φωτισμό κτλ και στο σημείο με τον περισσότερο χώρο έχει σχηματίσει το "ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ;" με ρεσό(κεράκια)...Και κάπου εκεί σκάει μύτη και το δαχτυλίδι...Άντε και στα δικά μας οι ανύπαντροι!!:D
    </blockquote id=quote>
    Με τοσα κερια,δεν πιστευω να χρειαστει πυροβεστικη???[:-hot][:-hot]
    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas

  7. #7
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-03-08
    Location
    Κουκάκι - Λάρισα, Greece.
    Posts
    182

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Kefalianos

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by chris_r

    Σκορπίζει ροδοπέταλα απο την πόρτα του σπιτιού μέχρι το σαλόνι,στο οποίο έχει ετοιμάσει επίσημο δείπνο με κεριά,χαμηλό φωτισμό κτλ και στο σημείο με τον περισσότερο χώρο έχει σχηματίσει το "ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ;" με ρεσό(κεράκια)...Και κάπου εκεί σκάει μύτη και το δαχτυλίδι...Άντε και στα δικά μας οι ανύπαντροι!!:D
    </blockquote id=quote>
    Με τοσα κερια,δεν πιστευω να χρειαστει πυροβεστικη???[:-hot][:-hot]
    </blockquote id=quote>

    Μη τα αφήσει σπίτι και φύγει!!Καλού κακού ας έχει κοντά ένα πυροσβεστήρα...[:-bouncy]
    Περίοδος εξερεύνησης του σώματος μου...

  8. #8
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default

    Ειδες τι αντρες εχουμε στο σιτε? Να ειμαστε περιφανη για τους γαμπρους που εχουμε εδω,και εγω περιμενα σε αυτο το θεμα θα ηταν μονο κοριτσια!
    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas

  9. #9
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    Αχ, ρομαντικό δείπνο στο "Ιθάκη" (Βουλιαγμένη) σε απομονωμένο τραπέζι, με κεριά και σερβιτόρους που έχουν ενημερωθεί για να μην ενοχλούν όλη την ώρα.
    Είμαι της κλασσικής σχολής....
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  10. #10
    Unworthy
    Join Date
    12-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    ανηρ
    εχεις κανονησει τιποτα για τις 19 σεπτ.;

    γυνη
    οχι
    ανηρ
    και πολυ καλα εκανες εχω κλεισει ενα καταπληκτικο ξωκλησι για να κανουμε τον γαμο μας

  11. #11
    Pumping Iron
    Join Date
    28-02-08
    Location
    Greece.
    Posts
    441

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by gigenis

    ανηρ
    εχεις κανονησει τιποτα για τις 19 σεπτ.;

    γυνη
    οχι
    ανηρ
    και πολυ καλα εκανες εχω κλεισει ενα καταπληκτικο ξωκλησι για να κανουμε τον γαμο μας
    </blockquote id=quote>

    χαχαχα... κλασικός gigenis. Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο. 10/10.

  12. #12
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    Εχω να σου προτεινω κατι αλλο Ελενη.Θα την παρει να την παει ενα ταξιδακι εκπληξη θα της εχει κλεισει τα εισητηρια θα εχει ετοιμασει κ μια βαλιτσα κ ολα ενταξει.Μονο να προσεχει να εχει η κοπελα διαβατηριο καινουργιο κ ανανεωμενο κ να το παρει μαζι της αλλιως η εκπληξη χαλαει.Δεν πειραζει ομως γιατι δεν ειναι αυτο το σημειο που θα την σοκαρει.Λοιπον θα πρεπει να εχει συννενοηθει με την εταιρια την αεροπορικη, να εχει δωσει στις αεροσυνοδους σαμπανια να εχουνσ το ψυγειο κ να σηκωθει κ καλα την ωρα της πτησης να παει στην Τουαλετα κ να παρει το μικροφωνο που μιλανε οι αεροσυνοδοι η ο κυβερνητης στους επιβατες κ να της κανει προταση γαμου στο αεροπλανο την ωρα της πτησης.Αν μπορεσει κ συννενοηθει με την εταιρια την αεροπορικη κ το πληρωμα ,τοτε ειναι πολυ ομορφος κ εντυπωσιακος τροπος...!!!!

    κ μετα να ρεει σαμπανια αφθονη για ολους τους επιβατες παρακαλω...α κ μια ανθοδεσμη κρυμενη κ αυτη....
    Ειναι καλο γιατι αν του πει οχι θα μπορει να ανοιξει κ να φουνταρει απο την ντροπη του...

    Οτι θελετε απο τετοια εγω ειμαι εδω...Ειχα κανει το Μπανγκοκ-Αθηνα Παγκρατι-Συνταγμα...χεχε

  13. #13
    Unworthy
    Join Date
    12-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by cccc

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by gigenis

    ανηρ
    εχεις κανονησει τιποτα για τις 19 σεπτ.;

    γυνη
    οχι
    ανηρ
    και πολυ καλα εκανες εχω κλεισει ενα καταπληκτικο ξωκλησι για να κανουμε τον γαμο μας
    </blockquote id=quote>

    χαχαχα... κλασικός gigenis. Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο. 10/10.

    </blockquote id=quote>
    ετσι ειμαι εγω χαβαλε μεχρι τελους περα απο την πλακα ομως
    το θεωρω περιτο να ρωτησεις αν θελει να σε παντρευτει
    για ποιον λογο θα εισαστε μαζι; οποτε ξεπερνας την ανιαρη ερωτηση και της δειχνεις οτι εισαι αποφασιστικο ατομο

  14. #14

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    Εχω να σου προτεινω κατι αλλο Ελενη.Θα την παρει να την παει ενα ταξιδακι εκπληξη θα της εχει κλεισει τα εισητηρια θα εχει ετοιμασει κ μια βαλιτσα κ ολα ενταξει.Μονο να προσεχει να εχει η κοπελα διαβατηριο καινουργιο κ ανανεωμενο κ να το παρει μαζι της αλλιως η εκπληξη χαλαει.Δεν πειραζει ομως γιατι δεν ειναι αυτο το σημειο που θα την σοκαρει.Λοιπον θα πρεπει να εχει συννενοηθει με την εταιρια την αεροπορικη, να εχει δωσει στις αεροσυνοδους σαμπανια να εχουνσ το ψυγειο κ να σηκωθει κ καλα την ωρα της πτησης να παει στην Τουαλετα κ να παρει το μικροφωνο που μιλανε οι αεροσυνοδοι η ο κυβερνητης στους επιβατες κ να της κανει προταση γαμου στο αεροπλανο την ωρα της πτησης.Αν μπορεσει κ συννενοηθει με την εταιρια την αεροπορικη κ το πληρωμα ,τοτε ειναι πολυ ομορφος κ εντυπωσιακος τροπος...!!!!

    κ μετα να ρεει σαμπανια αφθονη για ολους τους επιβατες παρακαλω...α κ μια ανθοδεσμη κρυμενη κ αυτη....
    Ειναι καλο γιατι αν του πει οχι θα μπορει να ανοιξει κ να φουνταρει απο την ντροπη του...

    Οτι θελετε απο τετοια εγω ειμαι εδω...Ειχα κανει το Μπανγκοκ-Αθηνα Παγκρατι-Συνταγμα...χεχε
    </blockquote id=quote>

    Να φουντάρει λέει!!:D:D:D:D
    Εγραψες Σταύρο πέθανα στα γέλια:D:D:D:D:D

  15. #15
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-09
    Location
    .
    Posts
    107

    Default

    Θα έλεγα να μη κάνει το λάθος...άσχημα είναι εργένης;;;
    Πλάκα κάνω.
    Εξαρτάται τον άνθρωπο πάντα που έχεις απέναντί σου... Είπαμε,να μη κάνει πρόταση γάμου στα μπουζούκια αλλά καλό θα ήταν να είναι κάπως ρομαντικά και όχι "γλυκανάλατα"! Το παν είναι η έκπληξη,δηλαδή να γίνει σε ανύποπτο χρόνο!

    " : , ,
    , ,
    , .
    , , ;
    ."

  16. #16
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    15-02-09
    Location
    ATHENS, ΑΙΓΑΛΕΩ.
    Posts
    108

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by chris_r

    Σκορπίζει ροδοπέταλα απο την πόρτα του σπιτιού μέχρι το σαλόνι,στο οποίο έχει ετοιμάσει επίσημο δείπνο με κεριά,χαμηλό φωτισμό κτλ και στο σημείο με τον περισσότερο χώρο έχει σχηματίσει το "ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ;" με ρεσό(κεράκια)...Και κάπου εκεί σκάει μύτη και το δαχτυλίδι...Άντε και στα δικά μας οι ανύπαντροι!!:D
    </blockquote id=quote>

    ωωωωωωω νταξει εγραψες...!!!!!
    πολυ ροματζο ρε χρηστο...!!!! μηπως ειδες τωρα τελευταια το ¨μια βραδυα στο νοτινκ χιλ¨;;;;;:D:D:D:D:D

  17. #17
    New Member
    Join Date
    07-04-09
    Location
    larissa.
    Posts
    99

    Default

    Αν δε μενει στον 10 οροφο,θα μπορουσε να παρει ενα γερανο(καλαθοφορο),να φτασει εξω απο το διαμερισμα της να της κανει μια κανταδα και το προχωραει μετα σε προταση.

  18. #18

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Επειδη εμενα μου αρεσουν τα πανω-κατω και οι εκπληξεις... εγω θα εβρισκα αφορμη να την εκνευρισω ή απλα θα κραταγα χαζα μουτρα για μια βλακεια που εκανε και μετα θα εστελνα προσκληση τυπου να εισαι ετοιμη 8 το βραδυ - πρεπει να μιλησουμε. Θα εκλεινα δωματιο στον Αστερα, σουιτα εννοειται και ετοιμο τραπεζι στο μπαλκονι, κανονισμενα ολα, ωραιο φαγητο κλπ. Εκει θα το ελεγα...

    Τωρα βεβαια θελει λιγο προσοχη γιατι οι γυναικες ειναι τρελες, μην την εκνευρισετε και πολυ γιατι μπορει να σας προλαβει στην προταση γαμου και να σας πει "Δεν αντεχω αλλο τους τσακωμους μας κι εγω θελω να χωρισουμε" χαχα

  19. #19
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-03-08
    Location
    Κουκάκι - Λάρισα, Greece.
    Posts
    182

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by s.kaliman

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by chris_r

    Σκορπίζει ροδοπέταλα απο την πόρτα του σπιτιού μέχρι το σαλόνι,στο οποίο έχει ετοιμάσει επίσημο δείπνο με κεριά,χαμηλό φωτισμό κτλ και στο σημείο με τον περισσότερο χώρο έχει σχηματίσει το "ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ;" με ρεσό(κεράκια)...Και κάπου εκεί σκάει μύτη και το δαχτυλίδι...Άντε και στα δικά μας οι ανύπαντροι!!:D
    </blockquote id=quote>

    ωωωωωωω νταξει εγραψες...!!!!!
    πολυ ροματζο ρε χρηστο...!!!! μηπως ειδες τωρα τελευταια το ¨μια βραδυα στο νοτινκ χιλ¨;;;;;:D:D:D:D:D
    </blockquote id=quote>

    Οχί ρε φίλε και για την ακρίβεια δεν το έχω δει ποτέ!Θα ήθελα όμως,τόσα έχω ακούσει...
    Καλή η πρόταση του megageo,το έχω κάνει κι εγώ αυτό με τον εκνευρισμό,αλλά και καλά σε σημείο χωρισμού και μετά η χαρά ήταν 3πλάσια!Όχι για γάμο φυσικά,αλλά για επέτειο χρόνου....
    Περίοδος εξερεύνησης του σώματος μου...

  20. #20
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Θα την πάρει μια μέρα απ'το χέρι,θα την πάει σ'ένα μαγαζί με παιδικά παπούτσια,θα διαλέξει ένα ζευγάρι από αυτά κ θα τη ρωτήσει:"Θέλεις να τα γεμίσουμε;"
    , ' ...

  21. #21
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-07-08
    Location
    Πάτρα, Greece.
    Posts
    94

    Default

    Να περάσει μαζί της ένα αξέχαστο βράδυ με όλα τα συναφή.....ξέρετε τώρα ,,,μην μπω σε λεπτομέρειες ..... να την πάρει αγκαλια, να την κοιτάξει στα μάτια και να βγάλει όλα του τα εσώψυχα με λέξεις έντονες που θα μείνουν στο μυαλό της κολλημένες, όπως "μπορώ να ζήσω χωρίς εσένα αλλά δύσκολα", "κανε τη ζωή μου πιο ευκολη" και αλλα τετοια που οι γυναίκες λοιώνουν όταν τα ακούν .........αχ! πω, πω, πολύ ρομαντισμός σήμερα .....αφήστε μας ήσυχες πρωι πρωί και είμαστε και ερωτευμένες ...τι μας παιδευετε;
    Life is so beautiful!!

  22. #22
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Υπάρχουν πολλοί τρόποι για πρόταση γάμου.
    Ωραία όσα λέμε, αλλά πάνω απ'όλα το παληκάρι που θέλει να κάνει πρόταση πρέπει να κάνει κάτι που θα εκφράζει εκείνον και την κοπελιά.
    Πρέπει να κάνει κάτι του στυλ του, να δείχνει ο εαυτός του και όχι κάτι που απλώς είναι ρομαντικό. Παίζει ρόλο ο χαρακτήρας, το μέρος..πολλοί παράγοντες.
    Πάντως μου ρχεται στο νου μια πρόταση που θα κανε κάποιος που θέλει να κάνει πρόταση στην κοπέλα του και που οι δύο ασχολούνται με bb:
    Είναι μέσα στο γυμναστήριο, μετά από προπόνηση, πέφτει μπροστά της στα γόνατα και τη ρωτάει:
    - Θες να γίνεις η spotter μου για την υπόλοιπη ζωή μας;:D

  23. #23
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    03-06-09
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    Εγώ θα 'ελεγα κάτι κλασσικότερο ..... δείπνο .. καλό ντύσιμο και τα σχετικά ... αλλά πρέπει να το κάνει αν φανεί ότι δεν προμηνύεται πρόταση ... δεν ξέρω αυτό θα το σκεφτεί ο ίδιος .... έτσι στο δείπνο κατά την διάρκεια του δείπνου θα διακόψει για να της πει το σημαντικό .. αυτ΄ςο όμως θα συζητήσει μαζί της κάτι άλλο και εκέι που μπορεί να της πέρασε το μυαλό η πρόταση γάμου να "ψιλοξενερώσει" ! Στο ΄τέλος του γεύματος ειδοποιεί ο άντρας να έρθει ο λαγαριασμός .... έχει όμως ο τύπος κανονίσει ήδη να φέρουν οι σερβιτόροι "και καλά" δώρο 2 ποτήρια με σαμπάνια (Don Perinion 98-01 θα πρότεινα και αν έχει παλαιότερη το ρεστοράν και το σηκώνει η τσέπη του ακόμα καλύτερα !) ...Τα ποτήρια θα τα φέρουν ξεχωριστά για τον καθένα ταυτόχρονα ... για τον άνδρα θα το φέρει γυναίκα και την κοπέλα άντρας ... στο ποτήρι της κοπέλας θα είναι ήδη το δαχτυλίδι ... της προειδοποιεί να πιει αργά μικρές γουλιές για να το απολαύσει και καλά(συγκεκριμένα για να μην το καταπιεί και έχουμε άλλα) , φτάνε ιστο στόμα ,παραξενεύεται ,κοτάει το ποτήρι .. βλέπει το δαχτυλίδι ,χαζεύει λίγο λόγο έκπληξης και λέει το κλασσικό
    - τι είναι αυτό ?
    - Όπως καταλαβαίνεις με έχεις μεθύσει με την ομορφιά σου τόσο καιρό ...έχω λατρέψει τα πάντα πάνω σου .... από το χαμόγελό σου μέχρι και την μητέρα σου ... (αστειάκι αλλά ας το πεί για να σπάσει ο πάγος ..)
    -{γελάει με το βλέμα το κλασσικό το γυναικείο ,το απλανές το αγελαδίσιο(2% λιπαρά .. χαχα)σαν να βλέπουν ένα εκπληκτικό ζευγάρι γοβάκια στιλέτο 8ποντα καλοκαιρινά ιταλικού οίκου κατά προτίμηση}
    Συνεχίζει λέγοντας :
    - Θέλω να γίνεις δικιά μου και με τον νόμο ... Με παντρεύεσαι ?

    Αυτό ...

  24. #24
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    Χωρις να θελω να θιξω κανενα και με ολη την καλη διαθεση αλλα ολα αυτα μου φαινονται μπαναλ.Αν ειστε τετοιοι τυποι εχει καλως,αλλα εμενα δεν με εκφραζουν.Θα γελουσα πριν καν ξεκινησω.Τα εχουμε δει χιλιαδες φορες στην τηλεοραση και αλλες τοσες φορες τα εχουμε ακουσει να τα κανουν γνωστοι μας.Θα προτιμουσα κατι πρωτοτυπο αλλα ακριβως γιάυτο και ειναι δυσκολο να το συλλαβεις.
    Τωρα,γνωμη μου ειναι οτι δεν πρεπει να ειναι απολυτα προγραμματισμενο.Φαντασου να κανεις την προταση μια στιγμη που ΕΣΥ δεν την προγραμματισες ποσο εκπληξη θα ειναι για την κοπελα.Ειναι σαφες ομως οτι θα εχει δημιουργηθει ενα κλιμα μετα απο μια εμπειρια που μολις βιωσατε και σας εκανε ευδιαθετους.(Πατε για μπαντζι ζευγαρι και μολις ολοκληρωθει το αλμα και περιμενετε να σας κατεβασουν 'πετα' το)
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  25. #25

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Θα την πάρει μια μέρα για πίτες και σουβλάκια, και μέσα στο τζατζίκι θα έχει βάλει τις βέρες.

    Έτσι, καθώς θα τρώει και θα είναι πασαλειμένη με τζατζίκια, θα βρει το μονόπετρο μέσα και τότε είναι η ευκαιρία για να ρίξεις την πρόταση.

    Έτσι, γιατί είμαστε ελληνάρες

  26. #26
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-03-08
    Location
    Κουκάκι - Λάρισα, Greece.
    Posts
    182

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    Θα την πάρει μια μέρα για πίτες και σουβλάκια, και μέσα στο τζατζίκι θα έχει βάλει τις βέρες.

    Έτσι, καθώς θα τρώει και θα είναι πασαλειμένη με τζατζίκια, θα βρει το μονόπετρο μέσα και τότε είναι η ευκαιρία για να ρίξεις την πρόταση.

    Έτσι, γιατί είμαστε ελληνάρες
    </blockquote id=quote>

    Φαντάζεσαι αντι να του πει "ναι θέλω!!" να του τραβήξει κανένα ρέψιμο;:D:D:D:D
    Περίοδος εξερεύνησης του σώματος μου...

  27. #27
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Ron

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kusta80

    Χωρις να θελω να θιξω κανενα και με ολη την καλη διαθεση αλλα ολα αυτα μου φαινονται μπαναλ.Αν ειστε τετοιοι τυποι εχει καλως,αλλα εμενα δεν με εκφραζουν.Θα γελουσα πριν καν ξεκινησω.Τα εχουμε δει χιλιαδες φορες στην τηλεοραση και αλλες τοσες φορες τα εχουμε ακουσει να τα κανουν γνωστοι μας.Θα προτιμουσα κατι πρωτοτυπο αλλα ακριβως γιάυτο και ειναι δυσκολο να το συλλαβεις.
    Τωρα,γνωμη μου ειναι οτι δεν πρεπει να ειναι απολυτα προγραμματισμενο.Φαντασου να κανεις την προταση μια στιγμη που ΕΣΥ δεν την προγραμματισες ποσο εκπληξη θα ειναι για την κοπελα.Ειναι σαφες ομως οτι θα εχει δημιουργηθει ενα κλιμα μετα απο μια εμπειρια που μολις βιωσατε και σας εκανε ευδιαθετους.(Πατε για μπαντζι ζευγαρι και μολις ολοκληρωθει το αλμα και περιμενετε να σας κατεβασουν 'πετα' το)
    </blockquote id=quote>

    Ρε φίλε δεν είνα ιτι εκφράζει εμάς αλλά τις γυναίκες ... έλεος ... λες να τρελαινόμαστε τόσο πολυ΄από τα ρομάντσα ? δεν λέω καλά είναι .....αλλά λίγες γυναίκες την βρίσκουν με αυτό που προτέίνεις εσύ .. η κάτι άλλα πτώσεις με αλεξίπτωτο η κάτι τέτοια extreme sports ....
    </blockquote id=quote>
    Συγνωμμη που παρεμβαινω με οφ τοπικ αλλα δεν σκεφτομαι με αυτον τον τροπο.Δεν κανω παντα οτι θελουν οι γυναικες αλλα κοιταω και τον εαυτο μου.Αλλωστε υπαρχουν αντρες που τους αρεσει το ρομαντσο την καταλληλη στιγμη οπως υπαρχουν γυναικες που τους φαινονται μπαναλ ολα αυτα και 'ξερνανε'.Στο κατω κατω την αποψη μου εξεφρασα και δεν καταλαβαινω το 'έλεος'.Απαγορευεται???
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  28. #28
    IFBB Pro Kefalianos's Avatar
    Join Date
    22-02-09
    Location
    kos, Greece.
    Posts
    731

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    Θα την πάρει μια μέρα για πίτες και σουβλάκια, και μέσα στο τζατζίκι θα έχει βάλει τις βέρες.

    Έτσι, καθώς θα τρώει και θα είναι πασαλειμένη με τζατζίκια, θα βρει το μονόπετρο μέσα και τότε είναι η ευκαιρία για να ρίξεις την πρόταση.

    Έτσι, γιατί είμαστε ελληνάρες
    </blockquote id=quote>

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

    Με εκανες και γελασα παλι,ρε Γιαννη
    Και ο chris_r xaxaxaxaxa
    "Healthy2Day.gr" Alekou Siatravani

    David's Gym - David Balasas

  29. #29

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by chris_r

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    Θα την πάρει μια μέρα για πίτες και σουβλάκια, και μέσα στο τζατζίκι θα έχει βάλει τις βέρες.

    Έτσι, καθώς θα τρώει και θα είναι πασαλειμένη με τζατζίκια, θα βρει το μονόπετρο μέσα και τότε είναι η ευκαιρία για να ρίξεις την πρόταση.

    Έτσι, γιατί είμαστε ελληνάρες
    </blockquote id=quote>

    Φαντάζεσαι αντι να του πει "ναι θέλω!!" να του τραβήξει κανένα ρέψιμο;:D:D:D:D
    </blockquote id=quote>

    Η' να του το πει ρευόμενη! Υπάρχουν πολλοί που μπορούν να μιλούν με ρεψίματα (πάει άλλο ένα τόπικ) :D

  30. #30

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by chris_r

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GRF

    Θα την πάρει μια μέρα για πίτες και σουβλάκια, και μέσα στο τζατζίκι θα έχει βάλει τις βέρες.

    Έτσι, καθώς θα τρώει και θα είναι πασαλειμένη με τζατζίκια, θα βρει το μονόπετρο μέσα και τότε είναι η ευκαιρία για να ρίξεις την πρόταση.

    Έτσι, γιατί είμαστε ελληνάρες
    </blockquote id=quote>

    Φαντάζεσαι αντι να του πει "ναι θέλω!!" να του τραβήξει κανένα ρέψιμο;:D:D:D:D
    </blockquote id=quote>

    Η' να του το πει ρευόμενη! Υπάρχουν πολλοί που μπορούν να μιλούν με ρεψίματα (πάει άλλο ένα τόπικ) :D
    </blockquote id=quote>

    και καλα να του πει ναι αλλα φαντασου να πει ΟΟΟΟΟΟΟΟΧΧΙΙΙΙΙΙ [:-mummy][:-piggy][:-hypnotized]:D


 
Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •