Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    23-07-08
    Location
    athens.
    Posts
    93

    Default Λιποδιαλύτες Και ZMA!

    Γεία σε όλους.

    Κάνω γράμμωση και θέλω να χάσω αρκετά ακομα κιλά.

    Απο λιποδιαλυτες τί να πάρω??

    Το Ζμα βοηθαέι στην καλή ανάρρωση και μέγιστη απορόφηση ουσιών ?
    Εαν με πέρνει να βάλω λίγο στο προγραμμα μου τι να έπερνα?


    Επίσης απο whey για γράμμωση τι να πάρω να έχει μέσα και αρκετα BCCA ?
    1.85
    93 21 % 68
    90 20%


  2. #2

  3. #3
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Αν θες τη γνώμη μου, δώσε βάση σε αεροβια και αυστηρή διατροφή. Στη φάση που περιγραφείς πως είσαι άνετα χάνεις λίπος και χωρίς λιποδιαλύτη. Από πρωτεϊνη θα πρότεινα την gold της ΟΝ ή ΗΡΑΚΛΉΣ

  4. #4
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    23-07-08
    Location
    athens.
    Posts
    93

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Kardoula

    Αν θες τη γνώμη μου, δώσε βάση σε αεροβια και αυστηρή διατροφή. Στη φάση που περιγραφείς πως είσαι άνετα χάνεις λίπος και χωρίς λιποδιαλύτη. Από πρωτεϊνη θα πρότεινα την gold της ΟΝ ή ΗΡΑΚΛΉΣ
    </blockquote id=quote>

    Δεν αγοραζώ τπτ καρδουλα πάλι, έχω να τελείωσω λιγους λιποδιαλυτες και μετά ένα πακέτο απο 280 καπσουλες αμινο την Προλαμπ όπου λέει 6 για κάθε δόση 12 γ πρωτείνη έαν είμαι σίγουρός.

    Έχω επίσης πολυβιταμίνη για το πρωί και ωμέγα 3-6-9. και μέ 1 μπανάνα την μέρα η κανενα φρουτο ελπίζω να ειμαι οκ σε Βιταμίνες.

    Τρώο τα οσπριά μου και τα θαλασινά μου η τα μανιταρια μου. καμία προτασή για το πώς να τα χρεισιμοποίησω πλζζζζζζζζζ.


    Ασχετό το Ζμα βοηθάει στην ανάρωση και απορόφηση ??

    Τα Διουριτικά προφανώς όπως και ο καφές σιγουρα 8α μου κόβει απο αυτα που τρώο.
    1.85
    93 21 % 68
    90 20%


  5. #5
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    23-07-08
    Location
    athens.
    Posts
    93

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Kardoula

    Αν θες τη γνώμη μου, δώσε βάση σε αεροβια και αυστηρή διατροφή. Στη φάση που περιγραφείς πως είσαι άνετα χάνεις λίπος και χωρίς λιποδιαλύτη. Από πρωτεϊνη θα πρότεινα την gold της ΟΝ ή ΗΡΑΚΛΉΣ
    </blockquote id=quote>

    Δεν αγοραζώ τπτ καρδουλα πάλι, έχω να τελείωσω λιγους λιποδιαλυτες και μετά ένα πακέτο απο 280 καπσουλες αμινο την Προλαμπ όπου λέει 6 για κάθε δόση 12 γ πρωτείνη έαν είμαι σίγουρός.

    Έχω επίσης πολυβιταμίνη για το πρωί και ωμέγα 3-6-9. και μέ 1 μπανάνα την μέρα η κανενα φρουτο ελπίζω να ειμαι οκ σε Βιταμίνες.

    Τρώο τα οσπριά μου και τα θαλασινά μου η τα μανιταρια μου. καμία προτασή για το πώς να τα χρεισιμοποίησω πλζζζζζζζζζ.


    Ασχετό το Ζμα βοηθάει στην ανάρωση και απορόφηση ??

    Τα Διουριτικά προφανώς όπως και ο καφές σιγουρα 8α μου κόβει απο αυτα που τρώο.
    1.85
    93 21 % 68
    90 20%



 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •