Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 21 of 21
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    46

    Default Έχασα 10 κιλά σε 2.5 μήνες...Είναι Πολλά?

    Για σας παιδια εχω αρχισει στο γυμναστιριο γραμμωση εδω και 2,5μηνεσ και εχω χασει 10κιλα απο 86 που ειμουν στα 76 χωρις διατροφη απλος προσεχω τη τρωγω αλλα δεν εχω στερηθει τιποτα..α να πω βεβαια οτι αυτου τουσ 2,5 μηνες περνω και λιποδιαλυτες που πιστευω οτι με βοηθησαν,αλλα ο στοχοσ μ ειναι τα 70κιλα:D:Dτι λετε τα κιλα με βαση τουσ 2,5μηνες ειναι οκ?

  2. #2
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Με τι υψος?
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  3. #3
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    46

    Default

    1.75 φιλε

  4. #4
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Ποσοστο λιπους ξερεις?
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  5. #5
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    46

    Default

    οχι δεν ξερω αλλα μεσα στην εβδομαδα το εχω προγραματισει,πιστευω οτι ενα 20% θα το εχω..

  6. #6
    Pumping Iron
    Join Date
    23-02-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    388

    Default

    20??Πολυ μου φαινεται...

  7. #7
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    46

    Default

    δεν ξερω!!!!θα δειξει η λιπομετρηση..

  8. #8
    Advanced Bodybuilder HEAVY DUTY's Avatar
    Join Date
    12-10-07
    Location
    .
    Posts
    940

    Default

    απο μυικοτητα πως πας?

  9. #9
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    07-06-09
    Location
    .
    Posts
    20

    Default

    Ποια λιποδιαλυτικά παίρνεις και τι ποσότητα;

  10. #10
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    46

    Default

    επερνα το stack2 kai για 2 βδομαδες τωρα περνω το stacker 4.πινω ενα το πρωι και ενα πριν την προπονηση..

  11. #11
    Pumping Iron MrMass's Avatar
    Join Date
    20-07-04
    Location
    Houston, Texas
    Posts
    463

    Default

    Εμένα καλά μου ακούγονται τα κιλά που έχασες. Συνέχισε την σκληρή προπόνηση με τα βάρη και μην λιώνεις στην αερόβια!!

  12. #12
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    46

    Default

    ευχαριστω φιλε,,ετσι κιαλιος δεν ελιωνα στο διαδρομο εκανα 20-25 λεπτα αλλα εχω χασει μυικη μαζα και λιγο δυναμη[:-cry]

  13. #13
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    46

    Default

    ευχαριστω φιλε,,ετσι κιαλιος δεν ελιωνα στο διαδρομο εκανα 20-25 λεπτα αλλα εχω χασει μυικη μαζα και λιγο δυναμη[:-cry]

  14. #14
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    23-07-08
    Location
    athens.
    Posts
    93

    Default

    Προσωπικά πιστεύω ότι σε περίοδο γράμμωσης νομίζουμε ότι χάνουμε δύναμη γιατί δεν τρώμε αρκετά + άμα κάνει αερόβιο και γενικότερα έχει ζέστη τα παίζουμε ποιό εύκολα.

    Που θα κάνουμε τσάμπα λιπομέτριση ??? Πείρα μια ζυγαρία με λιπομετρητη και μου την στείλαν χαλασμένη τα @@ και δεν μπορώ να βγάλω άκρη.
    1.85
    93 21 % 68
    90 20%


  15. #15
    New Member
    Join Date
    13-07-09
    Location
    Edessa, GR, Greece.
    Posts
    28

    Default

    Μια ερώτηση είναι σωστό να παίρνουμε λιποδιαλυτές για να χάσουμε λίπος ή κιλά ; ο καλύτερος τρόπος δεν είναι να τα χάσουμε υγειηνά ; Θα ήθελα μια απάντηση έτσι πιο αναπτηγμένη και όχι απλή

    Ευχαριστώ

  16. #16
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    46

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Dimitrist82

    Μια ερώτηση είναι σωστό να παίρνουμε λιποδιαλυτές για να χάσουμε λίπος ή κιλά ; ο καλύτερος τρόπος δεν είναι να τα χάσουμε υγειηνά ; Θα ήθελα μια απάντηση έτσι πιο αναπτηγμένη και όχι απλή

    Ευχαριστώ
    </blockquote id=quote>
    φιλε μ με τους λιποδιαλυτες (γνωμη μ) χανεισ και λιποσ και κιλα αλλα και μυις.δεν ειναι και ο πιο υγειηνος τροπος αλλα αν δεν εχεις χρονο και υπομονη βολευουν. και ειδικα αυτοι που εχουν και καφεινη σε τσιτωνουν στην προπονηση και εχεισ περισσοτερη ορεξη για αεροβια.

  17. #17

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Dimitrist82

    Μια ερώτηση είναι σωστό να παίρνουμε λιποδιαλυτές για να χάσουμε λίπος ή κιλά ; ο καλύτερος τρόπος δεν είναι να τα χάσουμε υγειηνά ; Θα ήθελα μια απάντηση έτσι πιο αναπτηγμένη και όχι απλή

    Ευχαριστώ
    </blockquote id=quote>

    Ότι λιποδιαλύτες και να πάρεις, αν δε κάνεις σωστή διατροφή ή άσκηση λίπος δε πρόκειται να χάσεις.

  18. #18
    Pumping Iron
    Join Date
    03-06-09
    Location
    Greece.
    Posts
    318

    Default

    Quote:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Originally posted by ikamak

    Ότι λιποδιαλύτες και να πάρεις, αν δε κάνεις σωστή διατροφή ή άσκηση λίπος δε πρόκειται να χάσεις.
    --------------------------------------------------------------------------------

    [:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]

  19. #19

    Join Date
    25-02-08
    Location
    sparta, lakonia, Greece.
    Posts
    257

    Default

    Να ρωτήσω κάτι όλους?Τα ποσοστά λίπους τι σάς νοιάζουν?Ο καλύτερος μετρητής βάρους και λίπους είναι το μάτι!!!!Αυτό μου έμαθε ένας μεγάλος δάσκαλος του ββ και μιλάω σοβαρά!Όταν στο μάτι σου θα αρέσει αυτό που θα βλέπει τότε θα σημαίνει ότι είσαι οκ!Εγω σου προτείνω να μην βιάζεσαι ούτε να χάσεις κιλά ούτε να ρίξεις τι λίπος σου.Πάνω απ όλα την υγεία σου να χεις,διατροφή,προπόνηση και όλα θα πάνε καλά!!

  20. #20

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kingofsparta1978

    Να ρωτήσω κάτι όλους?Τα ποσοστά λίπους τι σάς νοιάζουν?Ο καλύτερος μετρητής βάρους και λίπους είναι το μάτι!!!!Αυτό μου έμαθε ένας μεγάλος δάσκαλος του ββ και μιλάω σοβαρά!Όταν στο μάτι σου θα αρέσει αυτό που θα βλέπει τότε θα σημαίνει ότι είσαι οκ!Εγω σου προτείνω να μην βιάζεσαι ούτε να χάσεις κιλά ούτε να ρίξεις τι λίπος σου.Πάνω απ όλα την υγεία σου να χεις,διατροφή,προπόνηση και όλα θα πάνε καλά!!
    </blockquote id=quote>

    Πολύ σωστό αυτό που λες και όντως και εγώ έτσι το πάω,άρα +1.
    Από την άλλη όμως μερικές φορές η διαφορά-πρόοδος είναι τόσο "μικρή" που το μάτι δεν μπορεί να την πιάσει εύκολα παρά μόνο εάν είναι πολύ έμπειρο και εκεί οντως παίζουν ρόλο οι μετρήσεις οποιασδήποτε φύσεως είτε μετράμε τα χέρια μας είτε μετράμε τη μέση μας είτε τα γραμμάρια υδατανθράκων στην διατροφή μας.

  21. #21
    New Member
    Join Date
    13-07-09
    Location
    Edessa, GR, Greece.
    Posts
    28

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kingofsparta1978

    Να ρωτήσω κάτι όλους?Τα ποσοστά λίπους τι σάς νοιάζουν?Ο καλύτερος μετρητής βάρους και λίπους είναι το μάτι!!!!Αυτό μου έμαθε ένας μεγάλος δάσκαλος του ββ και μιλάω σοβαρά!Όταν στο μάτι σου θα αρέσει αυτό που θα βλέπει τότε θα σημαίνει ότι είσαι οκ!Εγω σου προτείνω να μην βιάζεσαι ούτε να χάσεις κιλά ούτε να ρίξεις τι λίπος σου.Πάνω απ όλα την υγεία σου να χεις,διατροφή,προπόνηση και όλα θα πάνε καλά!!
    </blockquote id=quote>

    Συμφωνώ! +1


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •