Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 36 of 36
  1. #31
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    10-06-09
    Location
    .
    Posts
    66

    Default

    στο μετρησε? γιατι αν οχι την επομενη φορα που θα αγορασω θα παιρνω 5-6 δοσεις θα σπαω το scoop σε κοματακια και θα το πηγενω πισω

  2. #32
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    10-06-09
    Location
    .
    Posts
    66

    Default

    στο μετρησε? γιατι αν οχι την επομενη φορα που θα αγορασω θα παιρνω 5-6 δοσεις θα σπαω το scoop σε κοματακια και θα το πηγενω πισω

  3. #33
    Junior Bodybuilder dankannn's Avatar
    Join Date
    31-03-06
    Location
    ATHENS
    Posts
    146

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by spontzas

    Λιγο δυσκολο να ειναι μουφα.Δεν ξαναδοκιμασα παντως και το scoop δεν βρεθηκε.Το καλυτερο που εχω να κανω ειναι να παω στα extreme και να συζυτησω οπως ειπε και ο matz.Εξωτερικη μεμβρανη ειχε και ηταν καλα κλεισμενη και απ οτι ειδα ειχε και εσωτερικη απλα ειχε κολησει στο καπακι..
    </blockquote id=quote>

    Ολα μια χαρα.
    Αλλά επειδή είμαι παρατηρητικός ο φίλος μας έγραψε πιο πάνω ότι είχε την εξωτερική μεμβράνη άρα δεν ήταν ανοιγμένοι η ΟΝ, τώρα σχετικά με τα κομματάκια από το scoop μπορεί από την αγωνιά του να το βρει με το μαχαίρι να το έσπασε.
    Φυσικά μπορεί όντος να ήταν και σπασμένο μέσα.
    Να παίρνεις μια κουτάλα ξύλινη που μαγειρεύουν οι γυναίκες και να ψαχνεις για το scoop.
    Και μόλις σου τελείωση η ΟΝ βαλτό στην άκρη το scoop για επομενη φορα.
    Αφού σου την άλλαξαν όλα μια χαρα.

  4. #34
    Junior Bodybuilder dankannn's Avatar
    Join Date
    31-03-06
    Location
    ATHENS
    Posts
    146

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by spontzas

    Λιγο δυσκολο να ειναι μουφα.Δεν ξαναδοκιμασα παντως και το scoop δεν βρεθηκε.Το καλυτερο που εχω να κανω ειναι να παω στα extreme και να συζυτησω οπως ειπε και ο matz.Εξωτερικη μεμβρανη ειχε και ηταν καλα κλεισμενη και απ οτι ειδα ειχε και εσωτερικη απλα ειχε κολησει στο καπακι..
    </blockquote id=quote>

    Ολα μια χαρα.
    Αλλά επειδή είμαι παρατηρητικός ο φίλος μας έγραψε πιο πάνω ότι είχε την εξωτερική μεμβράνη άρα δεν ήταν ανοιγμένοι η ΟΝ, τώρα σχετικά με τα κομματάκια από το scoop μπορεί από την αγωνιά του να το βρει με το μαχαίρι να το έσπασε.
    Φυσικά μπορεί όντος να ήταν και σπασμένο μέσα.
    Να παίρνεις μια κουτάλα ξύλινη που μαγειρεύουν οι γυναίκες και να ψαχνεις για το scoop.
    Και μόλις σου τελείωση η ΟΝ βαλτό στην άκρη το scoop για επομενη φορα.
    Αφού σου την άλλαξαν όλα μια χαρα.

  5. #35
    Junior Bodybuilder spontzas's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    kerkyra, Greece.
    Posts
    127

    Default

    Τι να μετρησει?Απ οτι μου ειπε δεν του ειχε ξανατυχει και φαινοταν οτι δεν ηταν χρησιμοποιημενη αν και ειχα παρει 2 κουταλιες της σουπας.Αν δεν κανω λαθος 5-6 scoop μπορει να φανει αν λοιπουν. Ε, την επομενη φορα αν το κανω επιτηδες δεν νομιζω να μου δωσει αλλη!Να εσπασα εγω το scoop ειναι λιγο δυσκολο.Πως θα μπορουσε να σπασει το scoop σε κομματακια με ενα μαχαιρι.Παντως την επομενη φορα θα ψαξω με ξυλινη κουταλα, για να ειμαι σιγουρος:D

  6. #36
    Junior Bodybuilder spontzas's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    kerkyra, Greece.
    Posts
    127

    Default

    Τι να μετρησει?Απ οτι μου ειπε δεν του ειχε ξανατυχει και φαινοταν οτι δεν ηταν χρησιμοποιημενη αν και ειχα παρει 2 κουταλιες της σουπας.Αν δεν κανω λαθος 5-6 scoop μπορει να φανει αν λοιπουν. Ε, την επομενη φορα αν το κανω επιτηδες δεν νομιζω να μου δωσει αλλη!Να εσπασα εγω το scoop ειναι λιγο δυσκολο.Πως θα μπορουσε να σπασει το scoop σε κομματακια με ενα μαχαιρι.Παντως την επομενη φορα θα ψαξω με ξυλινη κουταλα, για να ειμαι σιγουρος:D


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •