Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-05-09
    Location
    ροδος, πατρα, Greece.
    Posts
    112

    Default lancia 037 group B

    http://www.youtube.com/watch?v=3-oFv-_ypd0 παιδια δεν ξερω αν ειστε φαν αλλα ο τυπος το παει ταπα το εργαλειο.....αν θελετε ποσταρω και αλλα βιντεο που τα βλεπω και μου τρεχουν τα σαλια...

  2. #2
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    Θοδωρη χωρις ιχνος επιθετικοτητας,καταλαβαινω την πορωση σου (και γω το ιδιο ειμαι) αλλα υπαρχουν απειρα τετοια βιντεακια με γρηγορους.Τι θα γινοταν στο φορουμ αν ανοιγαμε ενα τοπικ για καθε ενα απο αυτα?
    Ενα προβληματισμο θετω επι τη ευκαιρια του προβληματος ταχυτητας του φορουμ.Δεν ξερω αν συμφωνουν και αλλοι αλλα ειναι η αποψη μου.
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  3. #3
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-05-09
    Location
    ροδος, πατρα, Greece.
    Posts
    112

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kusta80

    Θοδωρη χωρις ιχνος επιθετικοτητας,καταλαβαινω την πορωση σου (και γω το ιδιο ειμαι) αλλα υπαρχουν απειρα τετοια βιντεακια με γρηγορους.Τι θα γινοταν στο φορουμ αν ανοιγαμε ενα τοπικ για καθε ενα απο αυτα?
    Ενα προβληματισμο θετω επι τη ευκαιρια του προβληματος ταχυτητας του φορουμ.Δεν ξερω αν συμφωνουν και αλλοι αλλα ειναι η αποψη μου.
    </blockquote id=quote>

    δεν εχεις αδικο απλα ειναι μονο για αυτην την κατηγορια...δλδ group B οχι για καθε βιντεο.συμφωνω με αυτο που λες.απλα αν ειναι και θελει καποιος αλλος βαζω και βιντεακια μονο για αυτο το ειδος.ισως θα πρεπει να μετονωμασω το τοπικ σε γκρουπ Β σκετο.δεν το εθεσα σωστα.

    http://www.youtube.com/watch?v=mPZphn3upvE και αλλο ενα που οδhγουσα εγω στο playstation.... :D

  4. #4
    Pumping Iron mlrs's Avatar
    Join Date
    24-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    284

    Default

    Τα τωρινά WRC είναι νομίζω πιο γρήγορα δεν είμαι και 100% σίγουρος όμως. Πάντως εκείνη την εποχή έπασχαν πολύ σε θέματα ασφάλειας τόσο τα αυτοκίνητα όσο και ο γενικότερος θεσμός των αγώνων. Στο πρώτο βίντεο που έβαλες βλέπεις πχ τον κόσμο ακριβώς μέσα στη μέση του δρόμου σαν τα γίδια. Λές και αν κάτσουν στην άκρη δεν θα βλέπουνε καλά.
    Το θέαμα ήταν πιο "σκληρό" πάντως εκείνη την εποχή, το νιώθεις ακόμα και μέσα από τα βίντεο.
    Never back down!

  5. #5
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-05-09
    Location
    ροδος, πατρα, Greece.
    Posts
    112

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by mlrs

    Τα τωρινά WRC είναι νομίζω πιο γρήγορα δεν είμαι και 100% σίγουρος όμως. Πάντως εκείνη την εποχή έπασχαν πολύ σε θέματα ασφάλειας τόσο τα αυτοκίνητα όσο και ο γενικότερος θεσμός των αγώνων. Στο πρώτο βίντεο που έβαλες βλέπεις πχ τον κόσμο ακριβώς μέσα στη μέση του δρόμου σαν τα γίδια. Λές και αν κάτσουν στην άκρη δεν θα βλέπουνε καλά.
    Το θέαμα ήταν πιο "σκληρό" πάντως εκείνη την εποχή, το νιώθεις ακόμα και μέσα από τα βίντεο.
    </blockquote id=quote>

    εχεις δικιο.μονο να σκεφτεις οτι αφηναν το κοσμο να καθεται στην εξοδο της στροφης που εκει το οχημα μπορει να φυγει καταλαβαινεις ποσο επικινδυνο ηταν.(το αουντι φημολογειται οτι την τελευταια χρονια εβγαζε περι τα 650αλογα το 205 γυρω στα 500).

    Σε σχεση παντως με τα τωρινα ηταν πολυ πιο γρηγορα.ψαξε στο youtube κανενα βιντεο ραλλυκρος και οταν εχει αμαξια απο τα group B και κανεναα απο τα σημερινα αγωνιστηκα τα παλια τα αφηνουν λες και τα αλλα ειναι σταματημενα.

    αλλα να παρει η ευχη η παλιοFIA αφου πλεον τα πραγματα ειναι ασφαλη...βαλτε ρε ξανα τετοια οχηματα στα ραλλυ και πεταξτε και στις φορμουλες κανα V12 μοτερ να δεις εκει τι εχει να γινει.[:-angel][:-angel].σε λιγο οπως παμε θα τα κανουν να καινε μπαταριες λυθιου..


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •