Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    22-07-09
    Location
    Greece.
    Posts
    1

    Default Bodybuilding Για Εφήβους

    Γεια σας παιδια ειμαι καινουργια εδω.θα ηθελα να κανω καποιες ερωτησεις.Καταρχας ειμαι 15 χρονων υψος 1.65 και 52κg...θα η θελα να μου πειτε αν υπαρχουν καποια προγραμματα για εφηβους για αυξηση μυικου βαρους...διοτι θαλω να περασω στην πολεμικη αεροπορια ως πιλοτος και καλο ειναι να αρχιζω απο τωρα:D...Σας ευχαριστω...

  2. #2
    Junior Bodybuilder rioma123's Avatar
    Join Date
    12-01-09
    Location
    .
    Posts
    233

    Default

    Μια χαρα ειναι τα κιλα σου προπονησου- διαβασε το φορουμ καλα και θα βρεις πολλες απαντησεις στα ερωτηματα σου, εαν διαβασεις το φορουμ για τους αρχαρους πιστευω θα σου λυθουν οι αποριες σου! Δωσε σημασια στην διατροφη σου και στηυν προπονηση σου ωστε να εχεις καλη υγεια ετσι ωστε να σε παρουν στην πολεμικη αεροπορια, διοτι εκει πρεπει να εχεις τελειο οργανισμο πολυ καλες τιμες, και καλες αναλογιες στο σωμα σου οποτε εγω θα σου ελεγα αρχισε να μαθαινεις τωρα και σιγα σιγα θα εισαι μια χαρα! Καλη επιτυχια!

  3. #3

    Join Date
    25-02-08
    Location
    sparta, lakonia, Greece.
    Posts
    257

    Default

    Γειά σου!Μήπως θές να πείς καινούργιος?Οι γυναίκες δεν γίνονται πιλότοι!Όπως και να χει διάβασε όπως λέει και ο pitbull και ψάξε καλά στο φόρουμ θα βρείς όλα όσα θές.Μήν βιαστείς και μήν αγχωθείς η προπόνηση θέλει υπομονή και μυαλό για να έχει όσο το δυνατόν καλύτερα αποταλέσματα!Καλή επιτυχία!

  4. #4
    Pumping Iron mlrs's Avatar
    Join Date
    24-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    284

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kingofsparta1978

    Γειά σου!Μήπως θές να πείς καινούργιος?Οι γυναίκες δεν γίνονται πιλότοι!</blockquote id=quote>

    Φίλε μου νομίζω κάνεις λάθος. Υπάρχουν πλέον γυναίκες χειριστές και στην ΠΑ. Μάλιστα μία είναι συγκυβερνήτης στα RF-4E της 348ΜΤΑ στη Λάρισα.

    Φίλη air force διάβασε το φόρουμ όπως είπαν και τα παιδιά πιο πάνω, πες μας γενικά τι σκέφτεσαι να κάνεις και όλοι θα σε βοηθήσουν όσο μπορούν με τις λεπτομέρειες ή τις απορίες.

    Να θυμάσαι... Στην ΣΙ δεν θα έχεις ειδική μεταχείρηση. Θα πρέπει να αποδείξεις σε όλους πως πραγματικά τα αξίζεις τα φτερά σου..[:-batman]Καλή τύχη!
    Never back down!

  5. #5
    Junior Bodybuilder rioma123's Avatar
    Join Date
    12-01-09
    Location
    .
    Posts
    233

    Default

    mlrs εχεις δικιο ΦΥΣΙΚΑ και δεχονται γυναικες ΠΛΕΟΝ σαν χειριστες!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •