Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    15-02-09
    Location
    ATHENS, ΑΙΓΑΛΕΩ.
    Posts
    108

    Default Ναυτικό και προπονήσεις

    Καλό χειμώνα παιδιά ή καλό φθινόπωρο, ό,τι προτιμάει ο καθένας...[:-basketball][:-basketball]

    2/9 παρουσιάζομαι στο Κανελόπουλος στον Σκαραμαγκά και μετά κατα πάσα πιθανότητα θα την βγάλω σαλαμίνα...:D:D:D

    Ξέρει κανένας τι παίζει από γυμναστήριο μέσα στο Κανελόπουλος??? μην σαπίσουμε στο καθισιό κιόλας μέχρι να ορκιστούμε...[:-crazy][:-crazy]

    Αν ξέρει κανένας τι παίζει και Σαλαμίνα πόσο πάει μεσα και πόσο έξω ας με διαφοτίσει για να ξέρω και με την εγγραφή στο gym τι θα παιχτεί...
    να κάνω διακοπή κ.λ.π

    thank's guys!!!!

  2. #2

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Χαχα εκανα εγω 4 μηνες Σαλαμινα...σε ενα σαπιοκαραβο... περασα πολυ καλα. Ολη μερα playstation και ταινιες και Γρηγορη. Ειχαμε τρελαθει στα σαντουιτς και στους καφεδες. Εμαθα και 2-3 πραγματακια οπως τους κομπους, πως δενει ενα καραβι, πως βαζεις καυσιμα κλπ. Καλη εμπειρια θα ελεγα. Τοτε που ειχα παει εγω υπηρχαν πολλοι ναυτες και παιζαμε πολυ καλα... 1 μεσα, 5-6 εξω που για ψαρακα ειναι αρκετα καλα. Μετα εμαθα οι μειωσανε τον κοσμο και επεσε πηξιμο αλλα εγω ειχα φυγει απο κει. Γυμναστηριο πηγαινα κανονικα. Πριν ορκιστεις δεν σε βλεπω καλα...καταρχην ειτε θα μεινεις Παλασκα ειτε θα πας Πορο. Εγω ειχα μεινει Παλασκα και μεχρι να ορκιστω δεν εκανα καθολου προπονηση, δεν ειχε και τι να κανεις. Στο Πορο δεν γνωριζω να σου πω την αληθεια. Παντως μην ανησυχεις το Ναυτικο σε γενικες γραμμες ειναι light οποτε αν δεν κανεις τρελες ατασθαλιες στην διατροφη, θα την βγαλεις μια χαρα. Προπονηση εκανα κανονικα στο γυμναστηριο που παω παντα...δεν επηρεαστηκα καθολου...απλα με τον Γρηγορη και τις μπαγκετες ....και την ξαπλα ολη μερα....LOL ειχε καποια επιδραση...

  3. #3
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    15-02-09
    Location
    ATHENS, ΑΙΓΑΛΕΩ.
    Posts
    108

    Default

    χαχαχα ετοιμάζομαι για πολύ λιώσιμο.... με αυτά που μ είπες [:-bouncy][:-bouncy]
    αν με πηγαίνει 5 έξω είμαι ευχαριστημένος!!!!
    και μέρα παρα μέρα να είμαι έξω να βγάζω 4 προπονήσεις/week ειμαι οκ.
    Τώρα μέχρι την ορκομοσία 20 μερούλες υπομονή, ολόκληρο Αυγουστο είμουν off οπότε +20 δεν έγινε τπτ...

    Όπως και να 'χει σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!!!
    Ας ελπίσουμε τουλάχιστον να περνάω κανα ταπεράκι...:D:D:D:D

  4. #4
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Ρυμουλκα νασταθμου Κρητης οτι καλιτερο παιδια και γαμω τις διακοπες εγω φευγω σε 2 μηνες τα συστηνω ανεπιφιλακτα σε ολους και για εκτος κρητης ατομα!!!!!!!!!!!!!!!!:DΒαλτε ολοι τα βησματα σας για κρητηηηηη
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  5. #5
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    15-02-09
    Location
    ATHENS, ΑΙΓΑΛΕΩ.
    Posts
    108

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Psilos23

    Ρυμουλκα νασταθμου Κρητης οτι καλιτερο παιδια και γαμω τις διακοπες εγω φευγω σε 2 μηνες τα συστηνω ανεπιφιλακτα σε ολους και για εκτος κρητης ατομα!!!!!!!!!!!!!!!!:DΒαλτε ολοι τα βησματα σας για κρητηηηηη
    </blockquote id=quote>
    Σίγουρα φίλε μου δεν αμφιβάλω ότι έξω παορνάς καλύτερα!!!!!!!!
    Αλλά προπονήσεις, γεύματα....[:-boggled][:-boggled][:-boggled]
    Δεν θα βγαίνουν....
    Και εγώ έχω ακούσει τα καλύτερα και για Λίμνο....

  6. #6
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Αν μπορεσεις και μπεις σε ρυμουλκο εδς στι κρητη στη καλυτερη περιπτωση καθε μηνα θα πηγαινεις στο σπιτι σου για 15 μερες καλοοο ε???δηλαδη θα παιζεις 15/15 με τις 15 που θα εισαι στο πλοιο καθε 1 μερα θα εχεις εξοδου οποτε θα μπορεις να πηγαινεις και στο γυμναστηριο που ιπαρχει εκει και ειναι τζαμπα για μασ τουσ φανταρους και απο οργανα εχει τα παντα βασικα ειναι και γαμω τα γυμναστηρια:Dοσο αναφορα αδεια απολισεως στι χειροτερη θα παρεις 45 μερες και στι καλιτερη 65,για διατροφη τωρα να σου πω η ποιοτητα δεν ειναι και η καλιτερη καθε βδομαδα ιπαρχει βακαλαος κοτοποθλο ρυζι μπριζολες σαλατες παστιτσιο γεμιστα αν εχεις δινατο στομαχι μια χαρα αν και εγς δεν ειχα ποτε προβλημα αλλα οι περισοτεροι παραπονιουντε.Κατα τι γνωμη μου φιλε μου μαλλον ειναι πολυ καλομαθιμενοι ειναι οι περισοτεροι,απο τιν αλλι μπορεις να κανεις οτι και εγω ολα τα ριμουλκα εχουν ψυγειο και κουζινα οποτε πασ σε ενα σουπερμαρκετ και περνεις προμηθειες αν ξερεις να μαγειρευεις δεν εχεις κανενα προβλιμα.Οπως βλεπεις μια χαρα περναμε εδω στιν εξοχη σορρυ στο πολεμικο ναυτικο :D
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  7. #7
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    15-02-09
    Location
    ATHENS, ΑΙΓΑΛΕΩ.
    Posts
    108

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Psilos23

    Αν μπορεσεις και μπεις σε ρυμουλκο εδς στι κρητη στη καλυτερη περιπτωση καθε μηνα θα πηγαινεις στο σπιτι σου για 15 μερες καλοοο ε???δηλαδη θα παιζεις 15/15 με τις 15 που θα εισαι στο πλοιο καθε 1 μερα θα εχεις εξοδου οποτε θα μπορεις να πηγαινεις και στο γυμναστηριο που ιπαρχει εκει και ειναι τζαμπα για μασ τουσ φανταρους και απο οργανα εχει τα παντα βασικα ειναι και γαμω τα γυμναστηρια:Dοσο αναφορα αδεια απολισεως στι χειροτερη θα παρεις 45 μερες και στι καλιτερη 65,για διατροφη τωρα να σου πω η ποιοτητα δεν ειναι και η καλιτερη καθε βδομαδα ιπαρχει βακαλαος κοτοποθλο ρυζι μπριζολες σαλατες παστιτσιο γεμιστα αν εχεις δινατο στομαχι μια χαρα αν και εγς δεν ειχα ποτε προβλημα αλλα οι περισοτεροι παραπονιουντε.Κατα τι γνωμη μου φιλε μου μαλλον ειναι πολυ καλομαθιμενοι ειναι οι περισοτεροι,απο τιν αλλι μπορεις να κανεις οτι και εγω ολα τα ριμουλκα εχουν ψυγειο και κουζινα οποτε πασ σε ενα σουπερμαρκετ και περνεις προμηθειες αν ξερεις να μαγειρευεις δεν εχεις κανενα προβλιμα.Οπως βλεπεις μια χαρα περναμε εδω στιν εξοχη σορρυ στο πολεμικο ναυτικο :D
    </blockquote id=quote>


    ΧΑΧΑΧΑΧΑ Αυτά είναι!!!!!
    Με βλέπω για εκεί την επόμενη μετάθεση...:D:D:D
    Όσο για το φαϊ δεν έχω πρόβλημα, δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας...
    Που ακριβώς στην κρήτη είναι???

  8. #8
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Στο λιμανι της Σουδα δίπλα βρισκετε ο Ναυσταυθμος ειναι 10 λεπτα μακρια απο την πολη των Χανιων!
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  9. #9
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-01-06
    Location
    Athens, Victoria City, Greece.
    Posts
    1,472

    Default

    Τσουγκράνα μην ξεχάσεις να πάρεις μαζί:D
    "It ain't about how hard you hit.
    It's about how hard you can get hit"

  10. #10
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    15-02-09
    Location
    ATHENS, ΑΙΓΑΛΕΩ.
    Posts
    108

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Psilos23

    Στο λιμανι της Σουδα δίπλα βρισκετε ο Ναυσταυθμος ειναι 10 λεπτα μακρια απο την πολη των Χανιων!
    </blockquote id=quote>
    Καταλαβα... ναι δεν ειναι μακρια φετος ειμουν κρητη και εχω τις καλυτερες εντυπωσεις...!!!

  11. #11
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    15-02-09
    Location
    ATHENS, ΑΙΓΑΛΕΩ.
    Posts
    108

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by soz

    Τσουγκράνα μην ξεχάσεις να πάρεις μαζί:D
    </blockquote id=quote>
    Τσουγκρανα...[:-hypnotized][:-hypnotized][:-hypnotized]

    πρεπει να βρω κατι με μπαταριες να κανει αυτοματα την παλμικη κινηση γιατι με τοσο καψονι μπορει να υπαρξει υπερκοποση και να καψουμε κανα μυ...:D:D:D[:-drunk][:-drunk][:-drunk]


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •