Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    24-05-09
    Location
    .
    Posts
    3

    Default LA Fitness N. HΡΑΚΛΕΙΟ?

    Σκεγτομαι να παω με την γυναικα μου για ετησια συνδ. Ξερει κανενας αυτο το Gym? Παμε στη Ν.Ιονια σε ενα μικρο και καλο απο κοσμο, αλλα ειναι μικρο και οταν αρχισουν τα super-sets κατι παιδια που ερχονται μαζι μπορει να περιμενεις 30 λεπτα για 3-4 μηχανιματα...

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Eπειδή είμαι από Νέα Ιωνία, σε ποιό πήγαινες αν επιτρέπεται;
    Σ΄αυτό επί της Ηρακλείου; Ιοnia fitness club νομιζω λεγεται. Όποτε πάω Αθήνα εκεί κάνω προπόνηση.
    Δυστυχώς γι αυτό που ρωτάς δε γνωρίζω να σου πω πληροφορίες.

  3. #3
    New Bodybuilder
    Join Date
    24-05-09
    Location
    .
    Posts
    3

    Default

    Ναι εκει παω, πολυ καλα παιδια, αλλα μονο 8 με 10 το βραδυ μπορω να παω και τετοια ωρα γινεται χαμος, αν ειναι τα ιδια τοτε εκει θα παω παλι.

  4. #4
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Nα κάνω ένα update μιας και αυτές τις μέρες που είμαι Αθήνα, πήγα στο συγκεκριμένο γυμναστήριο για τις προπονήσεις μου.
    Έμεινα πολύ ευχαριστημένη, μεγάλοι χώροι, πολλά μηχανήματα-πολλά από τα οποία δεν τα έχω βρει σε άλλα γυμναστήρια (τα περισσότερα τα έχουν διπλά ώστε να μην περιμένεις ουρά να κανεις το σετ σου), καθαρότατο.
    Από κόσμο λόγω Αυγούστου ήταν άδειο, ειδικά τα πρωινά που πήγαινα εγώ.Πας, κάνεις την προπονησούλα σου χωρίς να σου σβερκώνεται κανένας γυμναστής κάνοντας υποδείξεις και δίνοντας συμβουλές
    Με λίγα λόγια δηλαδή, εγκρίνεται:D

  5. #5
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    29-08-09
    Location
    .
    Posts
    7

    Default

    Πηγαίνω σε αυτό το γυμναστήριο γύρω στα 3 χρόνια και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Το καλό είναι πως έχει μεγάλο και άνετο χώρο και το κυριότερο δεν έχει πολύ κοσμό (εκτός μερικές ώρες αιχμής 7-9 μ.μ). Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.[:-thumbu]


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •