Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    28-08-09
    Location
    .
    Posts
    1

    Default Γεια χαρά σε όλους! Συμβουλές για τη διατροφή μου

    ΠΑΙΖΩ ΣΤΑ 62-63 ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ 1,69 ΥΨΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΛΙΠΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΣΩ.ΠΕΡΣΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΠΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΑΣΧΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ 73 ΣΕ 57 ΚΙΛΑ!ΠΕΙΝΑΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ Ο ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟΣ ΜΟΥ.ΑΝ ΠΑΡΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
    Η ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ:
    ΠΡΩΙ: ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ 0% ΜΕ ΦΡΟΥΤΟ (ΑΚΙΝΙΔΙΟ ΣΥΝΗΘΩΣ) Ή 100mL ΓΑΛΑ 0% ΜΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 60 ΓΡΑΜ. ALL BRAN
    ΑΝΑ ΤΡΙΩΡΟ: ΕΝΑΛΛΑΣΩΜΑΙ ΜΕ 1 ΜΠΑΝΑΝΑ Ή ΕΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ.
    ΜΕΣΗΜΕΡΙ:100-150 ΑΠΑΧΟ ΛΕΥΚΟ ΚΡΕΑΣ ΜΕ 100 ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΡ ΑΜΥΛΟΥΧΑΣ ΤΡΟΦΗΣ.
    ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΔΗΛΑΔΗ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 18:00 ΤΡΩΩ ΜΙΑ ΜΠΑΝΑΝΑ 1 ΜΕ 4-5 ΑΜΥΓΔΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΣΠΥΡΟΥΛΙΝΕΣ ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ MARKUS ROHRER.ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΡΩΟ ΕΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ 0% ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΑΠΑΧΟ ΛΕΥΚΙ ΚΡΕΑΣ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ ΝΤΟΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΛΑΔΙ.(ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΔΕΝ ΤΡΩΟ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ).ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΙΤΕΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑ........ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ Επεισοδιακή Πολυφαγία ΔΗΛΑΔΗ 1 ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ,ΖΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΩ 10.000 ΘΕΡΜΙΔΕς ΤΗ ΦΟΡΑ!
    ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΗΓΑΙΝΩ 6 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ 20 ΛΕΠΤΑ ΒΑΡΗ ΓΙΑ ΖΕΣΤΑΜΑ ΧΑΛΑΡΑ,ΜΕΤΑ 45-50 ΛΕΠΤΑ ΤΖΟΚΙΝΓΚ ΣΕ ΜΕΣΑΙΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ 50-60 ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.
    ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΤΑΝΘΩ ΕΔΩ, ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ
    Υ.Γ. ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΜΠΑΝΑΝΑ ΜΕ ΑΜΥΓΔΑΛΑ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΤΡΕΞΙΜΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ.
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

  2. #2
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    φιλε απο την λιγη εμπειρια που εχω μου φαινεται οτι κανεις τωρα αλλα και στο παρελθον πολλα λαθη..γιατι να θες να κανεις διαιτα και μαλιστα τοσο αυστηρη οταν εισαι 63 κιλα με 1.69 υψος..η διατροφη σου ειναι ελλιπης..το προγραμμα σου ειναι λες και εισαι κανενας παχυσαρκος..γενικα νομιζω πως πρεπει να ξεκαθαρισεις ποιος ειναι ο στοχος σου και μετα να κανεις τα απαραιτητα για να τον πετυχεις..εστ φαινεται πως εχεις βαλει στοχο να μεινεις εσυ και τα κοκκαλα μονο..επισης να κανεις εξετασεις γιατι πστευω οτι πρεπει να σε καταπονει ιδιαιτερα ολο αυτο πουυ κανεις..περιμενε να σου απαντησει πιο συγκεκριμενα και καποιος πιο εμπειρος..καλη συνεχεια και επιτυχια σου ευχομαι..
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  3. #3
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    φιλε απο την λιγη εμπειρια που εχω μου φαινεται οτι κανεις τωρα αλλα και στο παρελθον πολλα λαθη..γιατι να θες να κανεις διαιτα και μαλιστα τοσο αυστηρη οταν εισαι 63 κιλα με 1.69 υψος..η διατροφη σου ειναι ελλιπης..το προγραμμα σου ειναι λες και εισαι κανενας παχυσαρκος..γενικα νομιζω πως πρεπει να ξεκαθαρισεις ποιος ειναι ο στοχος σου και μετα να κανεις τα απαραιτητα για να τον πετυχεις..εστ φαινεται πως εχεις βαλει στοχο να μεινεις εσυ και τα κοκκαλα μονο..επισης να κανεις εξετασεις γιατι πστευω οτι πρεπει να σε καταπονει ιδιαιτερα ολο αυτο πουυ κανεις..περιμενε να σου απαντησει πιο συγκεκριμενα και καποιος πιο εμπειρος..καλη συνεχεια και επιτυχια σου ευχομαι..
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •