Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 40 of 40
  1. #31
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Συμφωνω με τους προλαλησαντες ,το γυμναστηριο ειναι μονοδρομος στη περιπτωση σου εγω το σπιτι το εχω μονο για δευτερευουσες προπονησεις...

  2. #32
    Pumping Iron
    Join Date
    02-01-11
    Posts
    362

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Στο σπιτι δε θα κανεις τπτ. Οι ασκησεις και οι δυνατοτητες ειναι ελαχιστες. Εκτος και αν φτιαξεις ολοκληρωμενο gym που δεν προκειται. Το σωμα που θα κανεις ειναι ουτε το 20% αυτου που θα μπορουσες.
    Ασε που μετα απο λιγες μερες θα βαρεθεις, στανταρ.
    ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ.ΕΙΜΑΙ ΑΘΛΗΤΗΣ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ)ΞΕΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΒΑΡΗ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΑΛΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΠΑΓΚΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΑΣΚΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΠΑΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Η' ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑΝ ΠΑΓΚΟ ΜΕ Εκτάσεις ποδιών * Κάμψεις ποδιών * Άρσεις γονάτων * ,ΘΑ ΜΟΥ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΑΓΚΟΣ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΠΟΔΙΑ?

  3. #33
    Pumping Iron
    Join Date
    02-01-11
    Posts
    362

    Default

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  4. #34
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Κοιτα δεν ηθελε κανεις να υποτιμησει τις γνωσεις σου και το επιπεδο σου ,απλα οι περισσοτεροι καταλαβαμε οτι εισαι καινουριος στα βαρη.Τωρα καινουριος στα βαρη μπορει να μην εισαι οπως λες ,καινουριος ομως στο ΒΒ εισαι , η γνωμη η δικια μου ειναι οτι μπορεις να κανεις δουλεια με μια μπαρα δυο αλτηρες και ενα παγκο για ολο το σωμα ,αλλα θεωρω οτι υπαρχουν και καποιες ασκησεις σε μηχανες που ολοκληρωνουν την εικονα και τις λεπτομεριες του σωματος ,αλλωστε γι `αυτο λεγετε και ΒΒ το αθλημα,καποιος βεβαια που εχει επιπεδο και ξερει τι κανει με ενα τετοιο εξοπλισμο κανει αριστη συντηρηση ,αλλα μη ξεγιελιομαστε το γυμναστηριο ειναι αναντικαταστατο καποιες φορες.

  5. #35

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    πως κ σου αρεσει περισσοτερο σπιτι? μικρο παιδι εισαι στα δικα μου ματια, η αλληλεπιδραση με τον κοσμο μονο καλο θα σου κανει, κ ειδικα με τους γυμναστες.
    Το μονο που χρειαζεται ειναι να τσεκαρεις οτι στο γυμναστηριο που θα πας δε θα γυμναζεσαι μονος αλλα θα εχεις επιβλεψη κ καθοδηγηση σωστη (γιαυτο θα πληρωνεις)
    στο γυμναστηριο νομιζω θα σε βολεψει περισσοτερο απο το να τρεχεις να "οργανωνεις" σπιτικο γυμναστηριο.
    Ασε που ειναι πιο ευχαριστα, υπαρχει ο συναγωνισμος, εχεις κινητρα κ νομιζω αν ημουν σχολειο εκει θα πηγαινα κ οχι σπιτι αναμεσα σε 4 τοιχους.

  6. #36
    Pumping Iron
    Join Date
    02-01-11
    Posts
    362

    Default

    Quote Originally Posted by veggeto View Post
    Κοιτα δεν ηθελε κανεις να υποτιμησει τις γνωσεις σου και το επιπεδο σου ,απλα οι περισσοτεροι καταλαβαμε οτι εισαι καινουριος στα βαρη.Τωρα καινουριος στα βαρη μπορει να μην εισαι οπως λες ,καινουριος ομως στο ΒΒ εισαι , η γνωμη η δικια μου ειναι οτι μπορεις να κανεις δουλεια με μια μπαρα δυο αλτηρες και ενα παγκο για ολο το σωμα ,αλλα θεωρω οτι υπαρχουν και καποιες ασκησεις σε μηχανες που ολοκληρωνουν την εικονα και τις λεπτομεριες του σωματος ,αλλωστε γι `αυτο λεγετε και ΒΒ το αθλημα,καποιος βεβαια που εχει επιπεδο και ξερει τι κανει με ενα τετοιο εξοπλισμο κανει αριστη συντηρηση ,αλλα μη ξεγιελιομαστε το γυμναστηριο ειναι αναντικαταστατο καποιες φορες.
    ευχαριστω πολυ

  7. #37
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Quote Originally Posted by kreator View Post
    ευχαριστω πολυ
    Any time!

  8. #38
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    εγώ 2 χρόνια κ κάτι γυμνάζομαι σπίτι..γυμναστήριο πήγα μόνο 2 μήνες κ έφυγα δν άντεξα...είναι αναλόγως πως μαθαίνεις κ πως συνηθίζεις..

  9. #39
    Pumping Iron
    Join Date
    02-01-11
    Posts
    362

    Default

    Quote Originally Posted by Strength View Post
    πως κ σου αρεσει περισσοτερο σπιτι? μικρο παιδι εισαι στα δικα μου ματια, η αλληλεπιδραση με τον κοσμο μονο καλο θα σου κανει, κ ειδικα με τους γυμναστες.
    Το μονο που χρειαζεται ειναι να τσεκαρεις οτι στο γυμναστηριο που θα πας δε θα γυμναζεσαι μονος αλλα θα εχεις επιβλεψη κ καθοδηγηση σωστη (γιαυτο θα πληρωνεις)
    στο γυμναστηριο νομιζω θα σε βολεψει περισσοτερο απο το να τρεχεις να "οργανωνεις" σπιτικο γυμναστηριο.
    Ασε που ειναι πιο ευχαριστα, υπαρχει ο συναγωνισμος, εχεις κινητρα κ νομιζω αν ημουν σχολειο εκει θα πηγαινα κ οχι σπιτι αναμεσα σε 4 τοιχους.
    ΝΑΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΟ.ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΣΠΙΤΙ....ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ

  10. #40
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-05-11
    Posts
    13

    Default

    ΓΕΙΑ SAS ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ FORUM.H8ELA ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ RWTISW ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΚΑΛΟ δώσει PROGRAMA GIMNASTIKHS ΓΙΑ OGO.DEN ΕΙΜΑΙ ARXARIOS ΔΗΩ KANW GIMNASTIKH ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ VAROI, ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΣΕ GIMNASTIRIO ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ MOU.TA ΟΡΓΑΝΑ ALTIRES ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕ ΠΛΑΚΕΣ , MONOZIGO, ΚΑΙ Μπάρα ISIA, ΟΛΑ ΤΑ KILA ΠΟΥ ΕΧΩ SINOLIKA ΕΙΝΑΙ 75.AN ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ VOI8HSEI KAPIOS ...


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ασκήσεις Με Βάρη Στο Σπίτι.
    By ellas in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 15
    Last Post: 06-07-10, 20:16
  2. που μπορω να βρω μπαρα και βαρη για το σπιτι;
    By epitafios in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 21
    Last Post: 22-05-09, 21:47
  3. Πρόγραμμα Με Βάρη Για Το Σπίτι?
    By fnzakafntz in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 10-06-05, 22:30

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •