Παρα τα τοσα τοπικς που εχουν ανοιχτει, παρα τις ερωτισεις σε εμπειρο -θεωριτικα- γυμναστη, ακομα εχω την ιδια απορια.. γιατι τα πιασιματα μου ειναι τοσο "επιμονα"? Κοιμαμαι καλα, τροω καλα -προσπαθω εστω-, αλλα πουθενα η αναρωση.. Ναι μεν η προπονηση ειναι σωστη, δυνατη, και οοοοταν ξεπιαστω τα αποτελεσματα ειναι πολυ καλα.. αλλα αν ειναι να χανω μια δυο βδομαδες μεχρι να ξεπιαστω τοτε τι να το κανω? Αν μετα απο καθε προπονηση περναει μια βδομαδα μεχρι να ξεπιαστω και αν δεν εχω ξεπιαστει και νιωθω εστω και λιγο ακομα ενοχληση, τοτε το επωμενο πιασιμο ειναι πολυ πιο φρικτο.. και δε μιλαμε για απλη ενοχληση, μιλαμε για τρελους πονους, και συγκεκριμενα στις "ακρες", πως να το πω, οταν παιζω δικεφαλα ο πονος βρισκεται τελος τελος εκει που λυγιζει το χερι.. ελπιζω να καταλαβατε.. κανω ζεσταματακι, κανω διατασεις, παιζω τα σωστα κιλα, εχω παρει και γλουταμινη, αλλα τιποτα.. ειναι του οργανισμου?..δε ξερω τι να κανω πια.. φανταστειτε πιασιμο σε δικεφαλα ή στηθος.. εμποδιζει να γινουν πολλες αλλες ασκησεις, και περνανε οι μερες και ειναι κριμα.. φφφφ... τη βοηθεια σας, αλλα κιαλλα εχω περασει, δε θελω να με βαλει κατω αυτο... [:-batman]