Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    17-03-07
    Location
    heraklion, Greece.
    Posts
    18

    Default Warrior Lab - Γνώμες;;

    Καλημερα κ χρονια πολλα, εχετε ακουση τιποτα για την warrior lab την εταιρια, ειναι της OPTIMUM?

  2. #2
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    25-11-08
    Location
    Greece.
    Posts
    37

    Default

    Man... Aυτό τον καιρό χρησιμοποιώ την πρωτείνη της warriorlab και ο πωλητής από το κατάστημα που την αγόρασα μου είπε ότι τα προιόντα της εισάγονται από Ιρλανδία και συσκευάζονται εδώ στην Ελλάδα...

    Για optimum δεν μου είπε κάτι...

    Πάντως έχει φτηνά προιόντα.

  3. #3
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    19-06-07
    Location
    heraklion, greece, Greece.
    Posts
    34

    Default

    Η warriorlab ειναι θηγατρικη ΤΙς ON αν δεν κανω λαθος και εγω περνω μια προτεινη τις και με καλυβη μια χαρα και ποιο φτηνη

  4. #4
    New Bodybuilder
    Join Date
    25-05-10
    Posts
    4

    Default

    Quote Originally Posted by manolas View Post
    Η warriorlab ειναι θηγατρικη ΤΙς ON αν δεν κανω λαθος και εγω περνω μια προτεινη τις και με καλυβη μια χαρα και ποιο φτηνη
    Δεν ειναι ετσι. Η warriorlab ειναι σειρα γνωστης αλυσιδας καταστηματων που εμπορευεται την ΟΝ.Πάντως θυγατρικη της , δεν ειναι

  5. #5
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Απορώ πως αγοράζετε μια εταιρία που δεν υπάρχει, στο site δεν υπάρχει, ένα τηλέφωνο, μια διεύθυνση, ένα όνομα, κάτι.

  6. #6
    Advanced Bodybuilder HEAVY DUTY's Avatar
    Join Date
    12-10-07
    Location
    .
    Posts
    940

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Απορώ πως αγοράζετε μια εταιρία που δεν υπάρχει, στο site δεν υπάρχει, ένα τηλέφωνο, μια διεύθυνση, ένα όνομα, κάτι.
    ενω στις αλλες που υπαρχουν.............μεγαλη διαφορα........

  7. #7
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Μπορείς να στείλεις email να ρωτήσεις κάτι για ένα συμπλήρωμα, να πάρεις τηλέφωνο να παραπονεθείς (ξέρω ότι δε το κάνουν πολλοί, αλλά υπάρχει η δυνατότητα), να πας στο εργοστάσιο (όπως έχεις εδώ δυνατότητα για την ΗΡΑΚΛΗΣ) να δεις τι παίζει.

  8. #8
    Advanced Bodybuilder HEAVY DUTY's Avatar
    Join Date
    12-10-07
    Location
    .
    Posts
    940

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Μπορείς να στείλεις email να ρωτήσεις κάτι για ένα συμπλήρωμα, να πάρεις τηλέφωνο να παραπονεθείς (ξέρω ότι δε το κάνουν πολλοί, αλλά υπάρχει η δυνατότητα), να πας στο εργοστάσιο (όπως έχεις εδώ δυνατότητα για την ΗΡΑΚΛΗΣ) να δεις τι παίζει.

    κοιτα..........και ολα αυτα να κανεις δεν εχει κανενα νοημα.................τπτ δεν 8α αλλαξει.............αν δε σαρεσει ενα προιον απλα δεν το ξαναπερνεις.........δεν προπσαθεις να τα αλλαξεις..........εγω περνω αυτον τον καιρο την whey της εν λογο εταιριας........ολα κομλπε.......τπτ περιπλοκο...,ια απλη πτωτεινη σαν ολες της αλλες που ΑΝ τυχει την χρησημοποιω μετα απο την προπονηση οταν δεν προλαβαινω να φτιαξω ασπραδια αυγων.............

  9. #9
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Εγω αγοραζω μονο δεξτροζη της warriorlab μια και ειναι πολυ βολικη και φτηνη
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  10. #10
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Το να πας στο εργοστάσιο να δεις τι γίνεται δε μπορεί να αλλάξει κάτι(ως προς εσένα όχι την εταιρία); Μου είχε τύχει κάτι παλαιότερα με την ΗΡΑΚΛΗΣ (που παίρνω όταν ξεμένω και μου αργεί η παραγγελία και ακόμα παίρνω γιατί παρά το ατυχές γεγονός όλα τα υπόλοιπα ήταν άψογα), ενημέρωσα τον κύριο Παπαγιάννη (αν το λέω σωστά) ο οποίος μου την αντικατέστησε χωρίς πολύ κουβέντα.
    Ο καθένας έχει τα δικά του κριτήρια φυσικά, το ένα από τα δικά μου είναι η εταιρία να έχει πρόσωπο.

  11. #11
    Psixasthenis's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Location
    Μεσολογγι
    Posts
    93

    Default

    Ολα κομπλε με warriorlab απο οσο ξερω.

  12. #12
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-07-10
    Posts
    15

    Default

    Και εγώ χρησιμοποιώ την εν λόγω πρωτείνη και μπορώ να πώ ότι και εύγεστη είναι και δεν μου προκαλεί περίεργα φουσκώματα που είχα στο παρελθόν με την Prolab που έπερνα. Τώρα αν έχει μέσα αυτά που γράφει δεν γνωρίζω :)


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Complete 8 Της WarriorLab - Γνώμες Από Μέλη, Αξίζει???
    By jkathar in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 107
    Last Post: 11-10-14, 19:31
  2. WarriorLab Δεξτρόζη-Μαλτόζη
    By kostaskatsa in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 13
    Last Post: 04-08-12, 11:40
  3. Ninja Warrior
    By bledi in forum Off Topic
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-09, 05:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •