Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    19-01-10
    Location
    Greece.
    Posts
    1

    Default Σχολή Powerlifting Στη Θεσσαλονίκη

    KALISPERA!EIMAI APO THESSALONIKI KAI THA ITHELA NA RWTHSW AN YPARXEI KAPOIA SXOLH POWERLIFTING GIA NA ASXOLITHW....

  2. #2

    Join Date
    03-12-08
    Posts
    1,182

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by yiam83

    KALISPERA!EIMAI APO THESSALONIKI KAI THA ITHELA NA RWTHSW AN YPARXEI KAPOIA SXOLH POWERLIFTING GIA NA ASXOLITHW....
    </blockquote id=quote>

    Καλημέρα. Αν και δεν μένω πια στη Σαλλονίκη, δεν θυμάμαι την ύπαρξη γυμναστηρίου - σχολής powerlifting. Το πιθανότερο είναι να μην υπάρχει και εκτός αυτού στα γνωστά γυμναστήρια επίσης ισως και να μην επιτρέπεται να κάνεις ασκήσεις powerlifting. Το Μαΐο έγινε ένας αγώνας (υπάρχει υλικό νομίζω στο forum) σε υβριδικό επίπεδο. Από φωτο που είδα διαπίστωσα οτι οι περισότεροι συμμετέχοντες ήταν αθλητές της 'αρσης βαρών. Οπότε πιθανολογώ οτι αν υπάρχει "σχολή" θα είναι μάλλον στο ΒΑΟ ή στο κλειστό της Σταυρούπολης. Ελπίζω να βοήθησα.

  3. #3
    New Bodybuilder
    Join Date
    14-03-10
    Location
    athens, athens, Greece.
    Posts
    1

    Default

    φιλε πηγαινε στο συλογο αρσης βαρων ΥΠΕΡΙΩΝ ΤΟΥΜΠΑΣ και ρωτα τον προπ[ονητη (ενας κυριος γεματος με ξυρισμενο κεφαλι.)

  4. #4

    Default

    Γεματος)))

  5. #5
    Bodybuilding Newbie THEOFILP's Avatar
    Join Date
    04-12-10
    Location
    ΣΑΛΟΝΙΚΑ
    Posts
    21

    Default

    χωρισ να ειμαι σιγουρος, γνωστος μου ξεκινησε στο κλειστο σταυρουπολης, προσφατα στηθηκε η ομαδα.

  6. #6

    Default

    θα δουμε τι θα κανει αυτη η ομαδα....στους επισιμους αγωνες

  7. #7
    Bodybuilding Newbie THEOFILP's Avatar
    Join Date
    04-12-10
    Location
    ΣΑΛΟΝΙΚΑ
    Posts
    21

    Default

    δεν ξερω δεν σχολουμαι με το αθλημα, απλα ετυχε να ακουσω απο γνωστο αρσιβαριστα.
    αυτος παντος μια χαρα τα καταφερνει στους αγωνες που κατεβαινει χωρις προπονηση για powerlifting.
    (βεβαια δεν διαφερει και πολυ απο αυτη της αρσης βαρων)

  8. #8

    Default

    Οχι!Διαφερει!Και διαφερει παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!

  9. #9
    Senior Bodybuilder dimitris_powerlifter's Avatar
    Join Date
    29-06-17
    Posts
    2,704

    Default

    καλησπερα παιδια..ανοιγω αυτο το θεμα γιατι θα ειμαι θεσσνικη για 6 μηνες και ψαχνω καποιο σοβαρο γυμναστηριο οπου μπορω να κανω προπονηση powerlifting/strongman..

    μου ειπαν για την σταυρουπολη σε ενα συλλογο που κανει και αρση βαρων αλλα ειναι πολυ μακρια καθως θα μενω κεντρο και επισης δν ενδιαφερομαι για αρση βαρων....αν γνωριζει καποιος ας μου απαντησει γιατι θελω να ασχοληθω και αγωνιστικα στην συνεχεια
    Last edited by dimitris_powerlifter; 07-09-17 at 22:18.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •